Opinie o ELFON Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ELFON Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ELFON Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELFON Sp. z o.o. w Kraków

kolargol

Zarobki to indywidualna sprawa i każdy moze mówić co chce. Pracujcie a będzie wiadomo za ile.

ssds

Nie bądźcie śmieszni, 2,800 to tam zarabia przedstawiciel, a nie pracownik mechanicznego. Na więcej niż 1400 netto na początek to bym nie liczył.

@ssds

Zarobki w firmie są powyżej średniej krajowej na stanowiskach wymagających kwalifikacji. Na stanowiskach nie wymagających kwalifikacji powyżej 1500 zł. No chyba że zatrudnilas się w firmie tylko po to żeby za miesiąc iść na zwolnienie na 8 miesięcy ;)

ssds

Nie będzie to tajemnica jak zdradzisz na jakim stanowisku są takie zarobki? Wracam tu tylko dlatego ponieważ przy porządkach znalazłem odcinki wypłaty z pracy w elfonie i umowę podpisana ze mną na 80% najniższej krajowej więc nie opowiadaj że zarobki są powyżej średniej (chyba za masz na myśli średnia na Ukrainie) . Firma jest śmieszna nie organizuje żadnych szkoleń, wyjazdy służbowe tylko dla wierzchołka góry bo nie chce marnować czasu na ludzi którzy go nie szanują. Łudzenie "prezesa" że w przyszłym miesiącu będzie lepiej i premia w kopercie będzie wieksza. Podsumowując dzięki elfonowi poznałem super załogę ale jeśli chodzi o pracę to nie polecił bym najgorszemu wrogowi. Mam nadzieję że prezes w końcu przejrzy na oczy i zrozumie za 1400 zł do ręki nie można przeżyć.

Hanna

@były pracownik a czemu chcesz przekazać 1% podatku firmie ELFON? Co masz, a czego szef nie miał? Na jakim stanowisku pracujesz w firmie? Czym się zajmujesz? Wiesz coś o rekrutacji w firmie?

Gdzie jest KRS dla Elfon'u? Rozliczając PIT'a chciałem przekazać 1% podatku... Szef nigdy nie miał, teraz ja mam i mogę pomóc

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELFON Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Hanna

@rozczarowany, @pracowalemNiePolecam a o jakich stanowiskach piszecie? Opisujecie stanowiska techniczne z taką pensją? A czemu według Ciebie nikt nie będzie chciał pracować w ELFON? Bo niska płaca, czy coś jeszcze było dla Ciebie nie tak?

rozczarowany

1900 netto(jakieś 2400 brutto) jak na Krakow to szalu nie ma. Na jakie stanowisko? Praca 3 zmianowa?

Hanna

@Rekin skoro jakieś komentarze zostały usunięte to znaczy, że złamały w jakiś sposób regulamin i administrator je miał prawo usunąć. Powinni się wszyscy przed dodaniem wpisu z nim zapoznać: http://www.gowork.pl/regulamin

Jarek

@Rekin Oj tam, oj tam....teraz szef usiłuje sprzedać swojego merca...jak mu się uda, to może dorzuci pracownikom po 50zł przy najbliższym 8-mym :-)

Luka

Byłem na rozmowie i jak usłyszałem ile proponują to byłem rozczarowany ale okazało się że są przygotowani na spore negocjacje. Zaczynaliśmy od 1500 zł a skończyliśmy na 1900 zł wiec trzeba cisnąć..

Rekin

Informacji było wiele i prawdziwych ale najwidoczniej komuś było chyba wstyd,że takie marne zdanie jest o tej firmie i zostały usunięte

Hanna

@kolega a z jakiego marketingu? Chodzi Ci o marketing firmy ELFON Sp. z o.o.? To jesteś w błędzie, bo nie jestem związana z tą firmą. Jestem tutaj moderatorem i zadaje pytania, żeby na forum znalazło się jak najwięcej informacji odnośnie pracodawcy, bo takich informacji szukają osoby tu zaglądające.

kolega

A może zamiast pytać obcych Hanno z marketingu wystarczy zapytać pracowników co i jak?? szczególnie w tak wielkim dniu jak 8 dzień słabego miesiąca??

Hanna

@Kandydat rozumiem Twoje rozgoryczenie i dziękuję za obszerną opinię. Czy ktoś miał podobne doświadczenia związane z rozmową rekrutacyjną w firmie ELFON? Może to był jakiś gorszy dzień tego kierownika? A aplikowałeś na regionalnego managera sprzedaży, bo widzę, że szukaja http://elfon.com.pl/praca.html? Czy na jakieś inne stanowisko? Opowiesz jak zostało Ci przez firmę opisane stanowisko?

Byłem na rozmowie w tej firmie i chciałem się podzielić opinią. W biurze jest duży TV i jest tam na pewno ponad 20 kamer skierowanych na pracowników.Widać co robią dokładnie i nawet kuchnia jest okamerowana bo przyglądałem się oczekując na rozmowę.Osoba która mnie przyjęła na rozmowę to był chyba kierownik,choć zachowywała się jak właściciel.(wynikło to z rozmowy)bylem traktowany jak powietrze ważniejsze było śniadanie i wszystko inne mimo że byliśmy umówieni na konkretną godzinę.a podczas rozmowy zmuszony byłem podziwiać obuwie kierownika z pozy jaką przyjął.Gdy zapytałem o wynagrodzenie to usłyszałem że to już z szefem rozmowa.Więc po co rozmawiać z osobą niekompetentną?ogólnie nie miłe wrażenie sprawił kierownik .W sumie może dobrze że nie oddzwonili

Elektro

Pracuję w dziale produkcji i przyjaźnię się z ludźmi tam pracującymi , pisanie takich news'ów przez "jeszcze pracownika" uważam za przejaw hejtu w stosunku do mnie i do ludzi, którzy ze mną pracują. Nikt z nas nie jest konfidentem! Może "jeszcze pracownik" chciałeś z nami pracować, ale skoro Cię nie zatrudniono to pewnie nie byłeś wystarczająco dobry, a może po prostu poznano się nie Tobie i nie zostałeś zatrudniony , żebyś innych nie zarażał swoją beznadziejnością, bo przecież skoro jesteś tak odważny na forum to będąc pracownikiem na pewno nigdy nie doprowadziłbyś do takiej sytuacji , bo jak wiesz atmosferę tworzą ludzie, a nie ściany czy kamery. Opisujesz sytuacje,które nie mają miejsca w tej firmie , a które można napisać o każdej firmie produkcyjnej, ale co ja tam wiem przecież pracuję tu kilka lat. Tak na marginesie, właśnie nasz Zespół powiększył się o nowych elektroników . Michał i Mateusz witamy na pokładzie:)

@Elektro

Komentarz żenujący jak jego autor(ka). Proponuje zająć się marketingiem bo sprzedaż spada.

Hanna

@Pracownik to chyba dobre stawki. Dzięki za informację.

janek

Jak sama definicja progresywna oznacza @arek, że może ona rosnąć więc pewnie zależy to od Twoich wyników ile wynosi ona w danym miesiącu. Ciekawe swoją drogą jaki model samochodu dostaje się do użytku

Elfon
@janek

Toyota Avensis, Opel Astra, Ford Mondeo lub inne.

oferr

@Pracownik strasznie dużo wiesz o tej firmie, pracujesz tam nadal, wiesz może jakie są warunki umowy? Czy zlecenie, czy umowa o prace?

@oferr

Umowa o pracę. Choć firma pracuje również z podwykonawcami.

pst
@oferr

Pracownik to chyba dział marketingu :)

Paw

Pracowałem w Elfonie 4 lata w dziale projektów i teraz mogę napisać że był to jeden z lepszych okresów zawodowych w mojej karierze, praca rozwijające i wymagająca, ciągniesz autorskie projekty, a nie jesteś przydzielony do projektu tylko tzw. przysłowiowego przełącznika. Można się dużo nauczyć i sprawdzić swoje umiejętności w praktyce, zarabiałem chyba lepiej niż teraz, bo tyle ile chciałem :), ekipa super zwłaszcza na firmowych wypadach:) Dziś jestem koncernowym lemingiem,a raczej naiwnym pelikanem, bo łykam wszystkie niespełnione obietnice, które mi pakują do głowy,sam nie wiem dlaczego? Wtedy nie doceniałem tej firmy, bo nie miałem porównania, dziś pracę w Elfonie polecam .Może jeszcze tam wrócę w ramach współpracy :)))

Zostaw merytoryczną opinię o ELFON Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ELFON Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ELFON Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELFON Sp. z o.o.?

ELFON Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 78 ocen.

ELFON Sp. z o.o.