Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
3 8

Opinie o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej

Stella

Nadmiar obowiązków nie pozwala na wrzucenie kilka wskazówek?

givv

Witam wszystkich zainteresowanych pracą dla KBIG. Niestety moja opinia jest opinią negatywną. Jeżeli myślisz, że dostaniesz się do firmy to jesteś w błędzie. Jest to firma, w której pracują byli pracownicy KRD i próbują wszystkiego aby ich koledzy dostali prace, a nie inni spoza firmy. Byłam osobiście na 3 dniowych szkoleniu oraz na 1szym dniu, w bardzo dobrym klimacie pracy, po czym... dostałam informację, że jestem za miła do klientów i dziękują mi za współpracę. W 1-szym dniu pracy usłyszałam, że koledzy w KRD szukają pracy w KBIG. To był główny powód wypowiedzenia z pracy ( z zaznaczeniem, że oczekują na wstępie otwieranie własnej działalności gospodarczej). Uważam, że takie postępowanie jest wyjątkowo nie fair dla pracownika. Powodzenia ....

ewka
@givv 01.07.2013 19:58

Chyba pomyliła Pani biura

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Waldi

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze. Obawa przed nowymi chętnymi??

Administrator

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

:)

Administratorze, szukasz pracy? Zapraszamy:) Jesteśmy młodym zespołem. Uczymy się. Ciężko pracujemy. Pomagamy. Jeśli jesteś pozytywny i chcesz służyć polskim przedsiębiorcom, napisz do nas. Chcętnie porozmawiamy.

Administrator

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

pracownik

Pozytywnie: ...Jedna z lepszych firm na rynku polskim. Każdy z pracowników bardzo się stara. Każdemu zależy. Świadczą o tym podziękowania od klientów. I te pisemne i słowne. Dziękujemy. Będziemy jeszcze lepsi.

były

Hej kinga, co do biura to faktycznie praca nie jest łatwa, jednak finansowo można się wykazać(dobry system premiowania). Wszystko zależy od tego jak bardzo jesteś zdolna. Przechodzisz szereg szkoleń - później do boju.

opinia

Nie wiem skąd pierwsza wypowiedź, na pewno sytuacja opisana nie miała miejsca - Pani sobie chyba BIGi pomyliła.... Druga wypowiedź zapewne pozostawiona przez konkurencję

gallanonim

Firma y Krakowa, ale dział sprzedaży jest we Wrocławiu. Jeśli zastanawiasz się nad ich usługami, albo pracą - porzuć ten pomysł i to jak najszybciej! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej