counter
3 16 109 5 1
Pytanie Nowy wpis

Czy w obrębie jednego działu w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Pytanie 2 Nowy wpis
@Pytanie

Dołączam się do pytania

Olek Nowy wpis

Wszystkim kolegom, koleżankom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Ciekawy
Kandydat

Czy pracodawca we Wrocławiu/Krakowie przewiduje jakieś świąteczne premie dla pracowników?

Olek
@Ciekawy

Tak.

Olek Nowy wpis
@Ciekawy

Tak.

Olek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kasia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 154 dni.

Nie boisz się wyzwań, jesteś ambitny? Chcesz pracować i zarabiać solidną kasę? Chcesz spędzać czas z inteligentnymi ludźmi? To temat dla Ciebie*** Super firma*** Mega pozytyw***

Kasia

Ala
@Kasia

Super! Dziękuję za informację.

Krystian

Witam, Chciałbym wystawić tej firmie dobrą opinię. Jestem pracownikiem. Uważam, że jest to firma godna polecenia. Praca jest w godz.7:30-15:30. Nie ma nadgodzin i tym podobnych. Wynagrodzenie jest wysokie i zawsze na czas. Nikt nie robi problemu z wykorzystaniem urlopu w takim terminie jak chcę. Mogę się rozwijać. Jest dobra atmosfera. Polecam!

Tarczyński Drobiowy

Stanowczo polecam firmę KBIG. na początku miałem wiele wątpliwośći ponieważ w pierwszym dniu pracy taki większy łysy Pan z innego działu zaproponował mi jako świerzakowi sparing. Podjąłem ryzyko wygrałem przez nokaut techniczny. Teraz każdego dnia rano pijemy wspólnie herbatkę z cukrem bez cytrynki oraz w wolnej chwili analizujemy sytuację geopolityczną Zimbabwe przy tym robiąc dobrą sprzedaż. Chcieć to móc, nie bójcie się ryzyka i uważajcie na ruchy bo życiowy parkiet bywa śliski, dlatego też na hasło KBIG macie znizkę na buty NIKE w moim sklepie. Pozdrawiam całą Legnicę, elo.

Xyz

ODDZIAŁ WROCŁAW to ogromna rotacja pracowników, jeśli kogoś nie zwolnią po 3msc próbnych to pracownik szybciej stamtąd ucieka. Atmosfera tragiczna(usunięte przez administratora) Praca wyglada jak typowe Call-Center. Należy w internecie szukać firm i do nich dzwonić i przekonywać, aby zakupili ,, Blokadę gospodarcza na dłużnika” przy czym plany sprzedażowe ogromne (liczona jest ilość sprzedanych umów). Natomiast przerwy; jeśli wychodzisz na przerwy, które Ci przysługują jesteś dziwnie traktowany, trochę jakby to było zło konieczne. Radzę się zastanowić nad podjęciem pracy jak i nad fałszywymi pozytywnymi komentarzami dodawanymi przez szefostwo.

Były
@Xyz

Sporo prawdy zostało napisane :p

Kbig
@Były

Zgadzam się

Tarczyn
@Xyz

Od 3 lat oglądałem MTV, w końcu postanowiłem spróbować, teraz jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch tumanów i mam jakieś perspektywy , stanowczo polecam :)

Bbb

Pracowałem w tej firmie ponad 2 lata robiłem cele wyniki i premia nie wynosiła tyle ile było powiedziane. Podstawa 3 tys chyba jak sobie namalujecie teksty pisane przez szefostwo hahaha

Bbb
@Bbb

Hej, jesli pracowałes 2 lata to chyba nie jest zla firma. Czy nikt Cię nie chcial w innej firmie?

Tarczyn
@Bbb

Łapy precz od mojej szefowej bo Cię tak wyjaśnie, że Ci się kabanosami tarczyńskiego z komuni odbije

Jaka umowa obowiązuje w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej podczas okresu próbnego?

do Pytanie
 Rekomendacja
@Pytanie

Umowa jest taka, jaką się uzgodni na rozmowie rekrutacyjnej.

Smieszek

Zdecydowanie nie polecam tej firmy, w sraczu nie ma nawet wieszaka na torbę w związku z czym przy każdym sraniu musiałam ją zawieszać na klamce co często kończyło się jej spadnięciem. W dodatku kolega ktory W WOLNYM CZASIE w trakcie przerwy onanizował się w ubikacji został wyrzucony w trybie natychmiastowym. No i na koniec zostaje lider, który non stop wpierdala kabanosy tarczyńskiego tak, że (usunięte przez administratora) na całe biuro.

Zbigniew

Przestań mi rodzinę prześladować

KBIG

Równy dostęp do kompletnej informacji gospodarczej jest kluczowym wyznacznikiem poziomu życia gospodarczego. Pozwala jego uczestnikom na świadome podejmowanie optymalnych decyzji. Doceniając znaczenie tego procesu KBIG, przy wsparciu Grupy CRIF, umożliwia współdzielenie pełnego zakresu danych, nie tylko informacji negatywnych, ale w szczególności pozytywnych. Wymiana ta przynosi Partnerom KBIG wymierne korzyści, takie jak wybór solidnych i wiarygodnych klientów biznesowych, czy też uzyskanie korzystniejszych warunków kredytowych. Współdzielenie informacji promuje rzetelność w życiu gospodarczym, pozwala zwiększać sprzedaż i konkurencyjność oraz ograniczać koszty.

KBIG

Usługi świadczone przez KBIG pozwalają na bieżąco oceniać ryzyko biznesowe podczas każdej zawieranej na rynku transakcji. Biuro zapewnia wszystkim stronom transakcji równy dostęp do pełnej, aktualnej i wiarygodnej informacji gospodarczej o nich samych i innych podmiotach. Dzięki temu wszyscy uczestnicy rynku mogą podejmować decyzje w poczuciu większej pewności i wzajemnego zaufania.

KBIG

System KBIG umożliwia wygodny dostęp do informacji gospodarczych przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Partnerzy Biura mogą za jego pomocą ujawniać oraz sprawdzać informacje gospodarcze dotyczące przedsiębiorców, konsumentów oraz ich samych. System KBIG oferuje szeroki wachlarz możliwości dostępu do informacji gospodarczych – przez popularne przeglądarki internetowe czy serwisy elektronicznej wymiany danych. Zgodnie z art. 12 ust. oraz art. 22 ust. 3 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. Nr 81, poz. 530 z późn. zm.), aby móc korzystać z większości usług świadczonych przez KBIG konieczne jest zawarcie umowy.

Maciek

Baaaardzo mooocno zachęcam do pracy w tej firmie. Można dużo zarobić. Ja przynajmniej zarabiam mocno powyżej średniej krajowej. Trzeba się napracować, fakt, ale przecież nic samo nie przychodzi. Polecam!

KAMELIA
Użytkownicy czekają na odpowiedź 246 dni.

nie polecam. lekceważące podejście do pracownika, zero szkoleń, większość trzeba się nauczyć samemu, (usunięte przez administratora) Zarobki? Lepiej zapytajcie ile Wam dadzą na umowę o pracę, bo to są śmieszne pieniądze, a cele indywidualne są umyślnie zawyżane, żeby przypadkiem zbyt dużo pieniędzy nie trafiło w ręce pracowników. Nikt tam nie chce zostawać na dłużej, ciągła rotacja pracowników w firmie, dużo obiecują i na tym się kończy.

Polecam tą firmę bez dwóch zdań można się rozwijać. Jedyny minus to fakt, iż kierownik ma lepszy telefon służbowy, jest to dla mnie niezrozumiałe, ale mam nadzieję, że zmieni się to w najbliższym czasie :) POLECAM!

Krystian

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lublańska 38