Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej

Wrocław

Opinie o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Administratorze, szukasz pracy? Zapraszamy:) Jesteśmy młodym zespołem. Uczymy się. Ciężko pracujemy. Pomagamy. Jeśli jesteś pozytywny i chcesz służyć polskim przedsiębiorcom, napisz do nas. Chcętnie porozmawiamy.

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Pozytywnie: ...Jedna z lepszych firm na rynku polskim. Każdy z pracowników bardzo się stara. Każdemu zależy. Świadczą o tym podziękowania od klientów. I te pisemne i słowne. Dziękujemy. Będziemy jeszcze lepsi.

były

Hej kinga, co do biura to faktycznie praca nie jest łatwa, jednak finansowo można się wykazać(dobry system premiowania). Wszystko zależy od tego jak bardzo jesteś zdolna. Przechodzisz szereg szkoleń - później do boju.

opinia

Nie wiem skąd pierwsza wypowiedź, na pewno sytuacja opisana nie miała miejsca - Pani sobie chyba BIGi pomyliła.... Druga wypowiedź zapewne pozostawiona przez konkurencję

gallanonim

Firma y Krakowa, ale dział sprzedaży jest we Wrocławiu. Jeśli zastanawiasz się nad ich usługami, albo pracą - porzuć ten pomysł i to jak najszybciej! (usunięte przez administratora)

givv

Witam wszystkich zainteresowanych pracą dla KBIG. Niestety moja opinia jest opinią negatywną. Jeżeli myślisz, że dostaniesz się do firmy to jesteś w błędzie. Jest to firma, w której pracują byli pracownicy KRD i próbują wszystkiego aby ich koledzy dostali prace, a nie inni spoza firmy. Byłam osobiście na 3 dniowych szkoleniu oraz na 1szym dniu, w bardzo dobrym klimacie pracy, po czym... dostałam informację, że jestem za miła do klientów i dziękują mi za współpracę. W 1-szym dniu pracy usłyszałam, że koledzy w KRD szukają pracy w KBIG. To był główny powód wypowiedzenia z pracy ( z zaznaczeniem, że oczekują na wstępie otwieranie własnej działalności gospodarczej). Uważam, że takie postępowanie jest wyjątkowo nie fair dla pracownika. Powodzenia ....

Zostaw opinię o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej