Opinie o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej w Kraków

Tomasz P.

Firma oferuje jedne z lepszych rozwiązań na rynku z których korzystam od kilku lat. Kontakt do nich dostałem z polecenia kolegi, który prowadzi firmę. U niego działania się powiodły. Zaproponował mi żebym spróbował. Nie mają wysokich cen za umowę. Spróbowałem i było warto. W tych czasach fachowa pomoc się po prostu przydaje. W najbliższym czasie nie zamierzam rezygnować ani zmieniać choć dostaję oferty od innych firm. Dziękuję za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam

Tadeusz

CRIF Sp. z o.o. (CRIF) oferuje systemowe zarządzanie ryzykiem kredytowym wykorzystując autorską platformę informatyczną – CRIF Solution Platform (CSP). Rozwiązanie to umożliwia zbudowanie efektywnego procesu oceny ryzyka i detekcji wyłudzeń, oszczędność kosztów danych i IT, a także efektywną konfigurację pod kątem potrzeb Partnera. Potwierdzeniem wysokiej sprawności systemu jest kilkadziesiąt milionów generowanych rocznie raportów kredytowych oraz wysoka dostępność systemu. CRIF oferuje rozbudowaną gamę skutecznych narzędzi do wszechstronnej analizy ryzyka. Dostarcza gotowe produkty, a także rozwiązania w obszarze Big Data, oparte o integrację niestrukturalnych zbiorów danych. Oferta spółki umożliwia inteligentną identyfikację osób i firm oraz powiązań między nimi, integrację wszystkich znaczących źródeł danych, a także zastosowanie indywidualnych modeli oceny scoringowej oraz reguł wykrywających próby wyłudzenia.

Tadeusz

Krajowe Biuro Informacji Gospodarczych S.A. jest częścią Grupy CRIF. Grupa CRIF to wiodący dostawca informacji kredytowej w Europie oraz jeden z kluczowych podmiotów w skali światowej, dostarczający zintegrowane usługi i rozwiązania z zakresu informacji biznesowej, handlowej oraz zarządzania ryzykiem. Obecnie ponad 6300 banków i instytucji finansowych oraz 55 tysięcy klientów indywidualnych codziennie korzysta z usług firmy CRIF aż w 50 krajach. Oprócz KBIG S.A., Grupa CRIF prowadzi działalność w Polsce za pomocą spółki: CRIF Sp. z o.o.

Witam wielka sciema całe blokowanie dłuznika i odzyskiwanie płatnosci. Jedyne telefony to z ponaglaniem o zapłate za abonament. Sprzedawanie tak naprawde usługi ktorej zaden dluznik sie nie obawia bo nie ma zadnej konsekwencji , a co do blokowania zagranicznych dluzników to juz w ogole wymysły marketingowców i nic wiecej.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

KBIG szuka Doradców Klienta Biznesowego. Oferuje bardzo dobry system pracy i płacy. Bardzo mocno zachęcamy do składania cv.

Iwona
@Michał

A na czym ten system polega i jakie są zarobki doradcy? Jednak pisanie na forum dla pracowników zobowiązuje, jak już tu jesteś, to nie pisz ogólnikami :)

StalMax

Dzięki blokadom KBIG udało mi się odzyskać około 20 000 z odsetkami w zaledwie 4 miesiące. Mają też bardzo szczegółowe raporty, czasami korzystam. Dobry kontakt z ich strony i prosty system - ogólnie na plus.

BudMaster

Miłe spotkanie i jasno przedstawiona sytuacja. Współpraca zapowiada się obiecująco

Klient

Nigdy tego nie robię... ale na pochwałę zasługuje pani Iwona. Wspaniały opiekun.. wszystko wyjaśnia i jest bardzo pomocna

Ex-im transport

Firma oferuje oferuje bardzo rozbudowane raporty gospodarcze. Polecam w przypadku prowadzenia działalności opartej na transporcie.

Dziś miałem rozmowę o pracę. Wszystko fajnie wytłumaczone, wiem na czym polega praca. Czekam na informacje zwrotną

Bardzo miło przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna, teraz zobaczymy co dalej ...

Polecam pracę w tej firmie, dobre zarobki i atmosfera. Dużo możliwości i szansa na rozwój. Wiele się nauczyłem od kolegów , teraz mogę to wykorzystać

Carolmex

Sceptycznie podchodziłem do współpracy aczkolwiek wszystko przebiegło jak należy. Odzyskałem należności dzięki blokadzie gospodarczej. Prawnik rozkładał ręce bo sprawa po upadłości a tu taka niespodzianka. Serio można polecić działanie tego typu.

Michał Polak

Działanie na bardzo duży plus

pphu mikos

działamy razem od 2lat, weryfikacja zawsze przebiega sprawnie a w raportach mam wszystkie potrzebne informacje.

SpawMar

Polecam, dzięki blokadom odzyskałem 28 000 a sprawa po umorzeniu komorniczym. Wszystko w pół roku.

TransWroc

Polecam KBiG, jako firma transportowa często weryfikuje potencjalnych kontrahentów, żeby wiedzieć z kim mam do czynienia. Jak ktoś nie płaci to wysyłam wezwania i po 30 dniach blokuje w systemie. Jestem w stałym kontakcie z opiekunem. Warto im zaufać.

cztery dni temu odzyskałem należności od dłużnika z którym w sądach spędziłem kilka lat. Wszystko za pośrednictwem blokady gospodarczej. Działam z firmą od 3 lat, zazwyczaj korzystam z raportów gospodarczych a doraźnie w przypadku dłużników zakładam blokady. Chwalę sobie takie działanie i mogę polecić firmę. Warto podjąć współpracę na lata

D

Wysokie zarobki za ciężką pracę. Tyle można powiedzieć o KBIG. Ciągle trzeba się uczyć i podnosić poprzeczkę. Nie ma czasu na nudę. Covidowy czas sprzyja coraz większej ilości dłużników przez co pojawia się coraz większa potrzeba a nam przybywa pracy. W tej firmie możesz być zadowolony, że robisz coś dla innych, że POMAGASZ. Każdy stara się jak może najlepiej. Wiem to po sobie. Pewnie nie jesteśmy idealni, ale chcemy być. Pomimo tego, że na moim koncie jest wiele pochwał od klientów, to wiem, że czeka mnie jeszcze dużo pracy, dużo wysiłku, wszystkiego dużo żeby było tak jak chcą tego klienci. Wiem, że warto.

Dla mnie to jest bardzo fajne środowisko pracy! Bardzo dobry pracodawca! Szczerze polecam pracę w KBIG.

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej - Kraków

• Jak się pracuje w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 22 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej?

Kandydaci do pracy w Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej
4.3/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Lublańska 38
    31-476 Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042