Opinie o Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sedlak & Sedlak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. w Kraków

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Sedlak & Sedlak Sp. z o.o.?

Marzena Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Firma zatrudnia osoby ze swojej rodziny. Potem wypuszcza w świat z wpisem w papiery, że to dyrektor z 20 letnim doswiadczeniem. W rezultacie wypuszcza w świat partacza, który nic nie potrafi poza chwaleniem się znajomościami z Sedlaka, tępieniem pracowników, podlizywaniem się Zarządowi, promowaniem swoich pupili, którzy umieją donosić. Serio tak renomowana firma jak Sedlak nie potrafi - nawet jeśli to rodzina- wbić w papiery zasłużonej dyscyplinarki, tylko podpisuje się pod brakiem kwalifikacji partacza, który teraz rozwala od wewnątrz inną firmę?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sedlak & Sedlak Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

JN Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Początek miesiąca

Marc
Pracownik

Dobre miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej, w gronie doświadczonych i pomocnych osób. Spokojnie da się pogodzić pracę i studia, a i wynagrodzenie jest atrakcyjne. Trochę płaska struktura organizacyjna - o awans dość ciężko, ale możliwości rozwoju są duże. Na nudę w pracy nikt raczej nie narzeka. Ekscentryczny Szef - ale da się go polubić.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista Excel - PowerQuery ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Dawid

@nickcave a jest możliwość rozwoju w tej firmie?

Nick Cave
@Dawid

Jakaś tam jest, ale przy obecnym chaosie organizacyjnym bardzo niewielka. A już na pewno zdecydowanie mniejsza niż w dużych organizacjach, których w Krakowie jest pełno. Są też bardzo ograniczone możliwości awansu ze względu na płaską strukturę i konieczność walki o awans. Poza tym trudno się rozwijać jeśli codzienna praca skupia się na niepotrzebnych obowiązkach wynikających z wizji najwyższego.

kret
Pracownik
@Nick Cave

te informacje są już częściowo nieaktualne, niepotrzebnych obowiązków już nie ma, a i pensje dużo wyższe niż rynkowe

Nick Cave

Zdecydowanie odradzam pracę w Sedlak & Sedlak. Jakiś czas temu może ta firma miała renomę ale obecnie to się zmieniło. Właściciel firmy cierpi na demencję starczą, sklerozę i ma problemy z poczuciem własnej wartości co doprowadza do absurdalnych sytuacji. Kiedyś rekompensowała to atmosfera tworzona przez świetne osoby ale obecnie ten aspekt przestaje istnieć. Właściciel skupia się głównie na wywlekaniu błędów i tym samym próbuje podnieść sobie samoocenę. Jest gotów nawet zwolnić najlepszych pracowników w imię pokazania jaki jest ważny. Podejmuje nieracjonalne decyzje tylko po to aby zamanifestować swoją wyższość. (usunięte przez administratora) zdanie pracownika nie ma znaczenia, ma miejsce mobbing. Przez firmę przechodzi fala zwolnień, co dodatkowo demotywuje pracowników.(usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że ten opis skutecznie cię zniechęci czytelniku

3
Filipek

Jak ktoś nie potrafi pracować w takiej firmie to wiadomo, że chce wine przerzucić na firmę!!!

Pliz

Praca w tej firmie to trochę taka szkoła życia: co cię nie zabije to cię wzmocni. Szef- które jest tylko jeden i ma zawsze racje- w prawdzie cię nie zabije, ale do depresji może cię doprowadzić. Przekonasz się jak ważny w życiu jest urok osobisty- jeśli szef cię lubi to jest ok, jeśli nie: będzie robił wszystko abyś zrezygnował z pracy. Jeśli zdecydujesz się na pracę w Sedlaku zapewne do końca życia będziesz się zastanawiał dlaczego nie można pić kawy przy biurku i co ten facet ma w sobie, że mimo tak trudnego usposobienia i jawnych zapędów mobingowych, wciąż jest w stanie przyciągać nowych pracowników, którzy ulegają mitowi jego osoby. Czy inne firmy cenią pracowników Sedlaka? Tak, jeśli chodzi o firmy krakowskie w działce wynagrodzeń, większość ex sedlakowców znalazła fajną pracę. Czy warto się jednak męczyć dla takich perspektyw i czy tylko sedlak daje gwarancje fajnej pracy? To już każdy musi sobie samemu ocenić.

toja
@Pliz

zagdzam się w 100%

naszczesciebyla

Zgadzam się co do wszystkich opinii mówiązych o tym, że Szef (oraz jego dzieci) są ciężcy we współpracy. Dodatkowo, mam nadzieję, że kiedyś byłe pracownice zaczną mówić głośno o niestosownych zachowaniu szefa

liki

nie mowcie mi takich rzczy ze wszystko zalezy od tego czy polubi ci szef, niestety podpsiujes zumowe i godzisz sie na arunki wspolracy wiec szef przelewa ci tyle na ile razem ustalacie wiec ktos pisze bzdury

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jerzy

Pracowałem u Sedlaka przez 3 lata. Fakt, dość dawno lata 2003 - 2006. Po tych latach odszedłem z firmy w dobrej atmosferze - pamiątkową książkę, którą dostałem od Ani Stein mam do tej pory :). Zespół, z którym pracowałem był naprawdę fajny a z większością nadal utrzymujemy kontakt. Teraz kilka faktów: - Szef - pedantyczny ze specyficznym poczuciem humoru, w opinii pracowników czepialski. Jednak teraz, gdy sam jestem szefem sporego koncernu nie oceniam go aż tak krytycznie. - Sedlak jako firma - jednoznacznie skoncentrowana na klientach, klient jest najważniejszy i zawsze musi być załatwiony na najwyższym poziomie. Z drugiej strony mało jest firm, które dają szansę "zielonym" absolwentom. - jakość pracy - jeżeli chcesz pracować u Sedlaka w pracy nie możesz iść na żadne kompromisy. Wszystko musisz robić dokładnie i starannie, zawsze pamiętając o kliencie, który za twoją pracę w końcu płaci. Teraz gdy sam rozmawiam z moimi pracownikami nazywam to szacunkiem do klientów, którzy utrzymują zarówno nasze firmy jak i rodziny naszych pracowników. Podsumowując: Praca u Sedlaka, jak każda ma swoje zalety i wady. Od Ciebie zależy na czym się skoncentrujesz i jakie doświadczenie będziesz chciał z firmy wynieść. Jeżeli w pewnym momencie będziesz miał/a dość lub tak jak było w moim przypadku będziesz chciał robić coś bardziej ambitnego to po doświadczeniu u Sedlaka łatwo będzie znaleźć inną pracę.

PRAC

nie polecma, omija z daleka - donosiciel

prawda po środku

W obu opiniach jest ziarnko prawdy. Szef naprawdę jest trudny - bo wymagający. Rotacja nie jest wcale duża stąd dokładnie wiem kim jest hellangel - nie miał rewelacyjnych wyników stąd pewnie opinia o wynagrodzeniu. Moja ocena firmy jest dobra. Faktem jest za to z pewnością ze inne firmy cenią byłych pracowników Sedlak & Sedlak. Właśnie przez wycisk jaki daje szef i to ze uczy dobrej pracy (choc czasem przesadza i faktycznie mozna niektore wymagania klasyfikowac jako "kolejne zachcianki")

hellsangel

chyba to pisał ktoś z właścicieli.. nie jest tajemnicą w Krakowie, że główny właściciel nie należy do łatwych we współpracy, a niejedna pracownica musi wysłuchiwać jego niesmacznych komentarzy pracowałem tam jakiś czas temu i cieszę się, że to już za mną układy, zachcianki szefostwa, brak możliwości rozwoju i kiepskie pensje zresztą ciągła rotacja pracowników o czymś świadczy

Jack S.

Jeśliś dobry radę sobie dasz, jeśli nie toś fatalnie wpadł. Kładą duży nacisk na jakość pracy, klient jest najważniejszy i nie ma miejsca na pomyłki. Z pewnością wiele się nauczysz, dokładnej pracy, wysokich standardów. Pod warunkiem zaangażowania dają niesamowite możliwości rozwoju. Wynagrodzenie: chyba średnie rynkowe. Tylko dla najlepszych.

Gracz
@Jack S.

cytuję: Wynagrodzenie: chyba średnie rynkowe. Tylko dla najlepszych. i tu mamy sprzeczność. po prostu biorą tanich, prosto po studiach, do nauczenia zawodu. Młodzież się uczy standardów - i to jest plus. Minus - że szef uwielbia, gdy inni są od niego "głupsi", mają mniej wiedzy i na każdym kroku to podkreśla. Więc gdy taki młody już się czegoś nauczy, szef ma problem. Poza tym taki przyuczony nie chce już pracować za poprzednie pieniądze i wciąż słysząc, że jest debilem (w delikatniejszych słowach) - stąd rotacja.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Sedlak & Sedlak Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Sedlak & Sedlak Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sedlak & Sedlak Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Sedlak & Sedlak Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii