Opinie o Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sedlak & Sedlak Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. w Kraków

Administrator Nowy wpis

W firmie Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. podobno płacą nawet 5100 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Specjalista Ds. Sprzedaży? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Specjalista Ds. Sprzedaży.

anonim Nowy wpis
Inne

Jeśli w ofercie dla specjalisty ds. wynagrodzeń piszą, że wymagają bardzo dobrej znajomości Excela. To po pierwsze jak będzie ona sprawdzana na rozmowie i po drugie jak do tego maja się te kursy, o których ktoś napisał, będzie się jeszcze z czego podciągnąć na nich? i czy one są w trakcie (usunięte przez administratora) organizowane czy jednak po godzinach?

Odpowiadacz Nowy wpis
Pracownik
@anonim

Wymagany poziom znajomości excela jest stopniowany w zależności od indywidualnych zadań, do których pracownik finalnie ma być desygnowany. Jeśli stanowisko ma profil mocno analityczny, to umiejętności excela weryfikowane są za pośrednictwem kilku zadań do wykonania. Swoje umiejętności można doskonalić na organizowanych co jakiś czas kursach, które odbywają się w podziale na "lekcje" realizowane w godzinach pracy lub na 2-dniowych szkoleniach realizowanych poza firmą, w umówionym terminie. Pozdrawiam!

Sonia Nowy wpis
Inne
@Odpowiadacz

W tej ofercie nie są też precyzowane informacje co do wymaganego doświadczenia a są przy tym wskazane te widełki od 6 do 9 tys. co na nie wpływa? Tylko doświadczenie? po takim wspomnianym kursie można dostać podwyżkę?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Nela
Inne

Jak dużo czasu mogą zająć te szkolenia i czy pracownik ma szasnę na zaproponowanie czegoś swojego? I tak dla jasności to wszystko dzieje się w trakcie pracy?

Galloper2
Pracownik
@Pytanie

Tak, są. Można np. uczęszczać na kurs excela na wybranym poziomie.

anonim
Inne

Opowiedzcie mi proszę o praktykach, nie widzę by o nich pisano a zainteresowała mnie opcja na nie wskazana na stronie firmowej. Jak wygląda praca przy redakcji portali internetowych? Po zakończonych praktykach jaka ma się szanse na karierę w firmie?

.
Pracownik
@anonim

Praktyki w Sedlak & Sedlak to bardzo fajna opcja. Można się dzięki nim wiele nauczyć - rzeczy, którymi zajmuje się firma są ciekawe, bardziej doświadczeni pracownicy są pomocni i chętnie dzielą się wiedzą, regularnie są też organizowane tematyczne zebrania naukowe. Po zakończonych praktykach jest szansa na pozostanie w firmie na dłużej, co potwierdzają przypadki aktualnych pracowników, którzy zaczynali od praktyk/stażu.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista/ Konsultant ds. wynagrodzeń (k/m) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
Wyślij CV
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
(405 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Marzena
Pracownik
 Pytanie

Firma zatrudnia osoby ze swojej rodziny. Potem wypuszcza w świat z wpisem w papiery, że to dyrektor z 20 letnim doswiadczeniem. W rezultacie wypuszcza w świat partacza, który nic nie potrafi poza chwaleniem się znajomościami z Sedlaka, tępieniem pracowników, podlizywaniem się Zarządowi, promowaniem swoich pupili, którzy umieją donosić. Serio tak renomowana firma jak Sedlak nie potrafi - nawet jeśli to rodzina- wbić w papiery zasłużonej dyscyplinarki, tylko podpisuje się pod brakiem kwalifikacji partacza, który teraz rozwala od wewnątrz inną firmę?

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w Sedlak & Sedlak Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

JN
Pracownik
@Pytanie

Początek miesiąca

Marc
Pracownik

Dobre miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej, w gronie doświadczonych i pomocnych osób. Spokojnie da się pogodzić pracę i studia, a i wynagrodzenie jest atrakcyjne. Trochę płaska struktura organizacyjna - o awans dość ciężko, ale możliwości rozwoju są duże. Na nudę w pracy nikt raczej nie narzeka. Ekscentryczny Szef - ale da się go polubić.

Dawid
Inne

@nickcave a jest możliwość rozwoju w tej firmie?

Nick Cave
@Dawid

Jakaś tam jest, ale przy obecnym chaosie organizacyjnym bardzo niewielka. A już na pewno zdecydowanie mniejsza niż w dużych organizacjach, których w Krakowie jest pełno. Są też bardzo ograniczone możliwości awansu ze względu na płaską strukturę i konieczność walki o awans. Poza tym trudno się rozwijać jeśli codzienna praca skupia się na niepotrzebnych obowiązkach wynikających z wizji najwyższego.

kret
Pracownik
@Nick Cave

te informacje są już częściowo nieaktualne, niepotrzebnych obowiązków już nie ma, a i pensje dużo wyższe niż rynkowe

Filipek
Inne

Jak ktoś nie potrafi pracować w takiej firmie to wiadomo, że chce wine przerzucić na firmę!!!

Pliz

Praca w tej firmie to trochę taka szkoła życia: co cię nie zabije to cię wzmocni. Szef- które jest tylko jeden i ma zawsze racje- w prawdzie cię nie zabije, ale do depresji może cię doprowadzić. Przekonasz się jak ważny w życiu jest urok osobisty- jeśli szef cię lubi to jest ok, jeśli nie: będzie robił wszystko abyś zrezygnował z pracy. Jeśli zdecydujesz się na pracę w Sedlaku zapewne do końca życia będziesz się zastanawiał dlaczego nie można pić kawy przy biurku i co ten facet ma w sobie, że mimo tak trudnego usposobienia i jawnych zapędów mobingowych, wciąż jest w stanie przyciągać nowych pracowników, którzy ulegają mitowi jego osoby. Czy inne firmy cenią pracowników Sedlaka? Tak, jeśli chodzi o firmy krakowskie w działce wynagrodzeń, większość ex sedlakowców znalazła fajną pracę. Czy warto się jednak męczyć dla takich perspektyw i czy tylko sedlak daje gwarancje fajnej pracy? To już każdy musi sobie samemu ocenić.

toja
@Pliz

zagdzam się w 100%

naszczesciebyla

Zgadzam się co do wszystkich opinii mówiązych o tym, że Szef (oraz jego dzieci) są ciężcy we współpracy. Dodatkowo, mam nadzieję, że kiedyś byłe pracownice zaczną mówić głośno o niestosownych zachowaniu szefa

liki

nie mowcie mi takich rzczy ze wszystko zalezy od tego czy polubi ci szef, niestety podpsiujes zumowe i godzisz sie na arunki wspolracy wiec szef przelewa ci tyle na ile razem ustalacie wiec ktos pisze bzdury

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jerzy

Pracowałem u Sedlaka przez 3 lata. Fakt, dość dawno lata 2003 - 2006. Po tych latach odszedłem z firmy w dobrej atmosferze - pamiątkową książkę, którą dostałem od Ani Stein mam do tej pory :). Zespół, z którym pracowałem był naprawdę fajny a z większością nadal utrzymujemy kontakt. Teraz kilka faktów: - Szef - pedantyczny ze specyficznym poczuciem humoru, w opinii pracowników czepialski. Jednak teraz, gdy sam jestem szefem sporego koncernu nie oceniam go aż tak krytycznie. - Sedlak jako firma - jednoznacznie skoncentrowana na klientach, klient jest najważniejszy i zawsze musi być załatwiony na najwyższym poziomie. Z drugiej strony mało jest firm, które dają szansę "zielonym" absolwentom. - jakość pracy - jeżeli chcesz pracować u Sedlaka w pracy nie możesz iść na żadne kompromisy. Wszystko musisz robić dokładnie i starannie, zawsze pamiętając o kliencie, który za twoją pracę w końcu płaci. Teraz gdy sam rozmawiam z moimi pracownikami nazywam to szacunkiem do klientów, którzy utrzymują zarówno nasze firmy jak i rodziny naszych pracowników. Podsumowując: Praca u Sedlaka, jak każda ma swoje zalety i wady. Od Ciebie zależy na czym się skoncentrujesz i jakie doświadczenie będziesz chciał z firmy wynieść. Jeżeli w pewnym momencie będziesz miał/a dość lub tak jak było w moim przypadku będziesz chciał robić coś bardziej ambitnego to po doświadczeniu u Sedlaka łatwo będzie znaleźć inną pracę.

PRAC

nie polecma, omija z daleka - donosiciel

prawda po środku

W obu opiniach jest ziarnko prawdy. Szef naprawdę jest trudny - bo wymagający. Rotacja nie jest wcale duża stąd dokładnie wiem kim jest hellangel - nie miał rewelacyjnych wyników stąd pewnie opinia o wynagrodzeniu. Moja ocena firmy jest dobra. Faktem jest za to z pewnością ze inne firmy cenią byłych pracowników Sedlak & Sedlak. Właśnie przez wycisk jaki daje szef i to ze uczy dobrej pracy (choc czasem przesadza i faktycznie mozna niektore wymagania klasyfikowac jako "kolejne zachcianki")

hellsangel

chyba to pisał ktoś z właścicieli.. nie jest tajemnicą w Krakowie, że główny właściciel nie należy do łatwych we współpracy, a niejedna pracownica musi wysłuchiwać jego niesmacznych komentarzy pracowałem tam jakiś czas temu i cieszę się, że to już za mną układy, zachcianki szefostwa, brak możliwości rozwoju i kiepskie pensje zresztą ciągła rotacja pracowników o czymś świadczy

Jack S.

Jeśliś dobry radę sobie dasz, jeśli nie toś fatalnie wpadł. Kładą duży nacisk na jakość pracy, klient jest najważniejszy i nie ma miejsca na pomyłki. Z pewnością wiele się nauczysz, dokładnej pracy, wysokich standardów. Pod warunkiem zaangażowania dają niesamowite możliwości rozwoju. Wynagrodzenie: chyba średnie rynkowe. Tylko dla najlepszych.

Gracz
@Jack S.

cytuję: Wynagrodzenie: chyba średnie rynkowe. Tylko dla najlepszych. i tu mamy sprzeczność. po prostu biorą tanich, prosto po studiach, do nauczenia zawodu. Młodzież się uczy standardów - i to jest plus. Minus - że szef uwielbia, gdy inni są od niego "głupsi", mają mniej wiedzy i na każdym kroku to podkreśla. Więc gdy taki młody już się czegoś nauczy, szef ma problem. Poza tym taki przyuczony nie chce już pracować za poprzednie pieniądze i wciąż słysząc, że jest debilem (w delikatniejszych słowach) - stąd rotacja.

Zostaw merytoryczną opinię o Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Sedlak & Sedlak Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Sedlak & Sedlak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Sedlak & Sedlak Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sedlak & Sedlak Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Sedlak & Sedlak Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii