Fmg International S.A.

Opinie o Fmg International S.A.

nainia

usługi finansowe i ubezpieczenia to może być dobra pracownicza, ale jak uda ci się zdobyć zacne prowizje to pewnie jak wielu zostaniesz na dłużej, są szanse

Maestro Poznan

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Do FMG trafiłem przez przypadek - przybliżę. Chodzi o pracę: FMG zaoferowało Mi dogodne warunki zarobku na sprzedaży bezpośredniej. Dziś mija nie chce okłamać 45-47 dzień współpracy z firma jak ww. Skutki i działania są znakomite - polecam dla każdego kto chce zarobić dodatkowe pieniądze. Moja opinia to tylko prywatna sugestia kierowana do każdego czytającego.

Bartoisz

Pracuje z FMG od dawna i jest to jedna z kilku pracy jaką wykonuje. Nie ma sztywnych wymogów które trzeba spełnić, co daje sporą elastyczność. Do tej pory nie miałem problemu z wypłatą prowizji, co czasami zdarza się w innych firmach. Ogólnie polecam jako sprawdzoną firmę.

bartek

Ułatwiają pracę na początku np. dla studentów, którzy mogą pracować na umowę zlecenie - wówczas FMG płaci składki. Ja akurat dobrze wspominam pracę tam chociażby ze względu na pomoc i szkolenia. Nie było też problemu z naliczaniem prowizji.

VIKAKI

NIE PROWADZĄ ZATRUDNIENIA, MUSISZ SIĘ SAM ZATRUDNIĆ, JESLI MASZ ZAPARCIE DO CIĄGŁEJ PRACY TO TAM SIĘ SPEŁNISZ I ZAROBISZ. ALE SĄ LEPSZE FIRMY JESLI CHODZI O PROWIZJE

Zostaw opinię o Fmg International S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fmg International S.A.