MONAR

Opinie o MONAR

asia

Chyba nie trzeba przedsawtaic firmy ani furndacji ponieważ zna ja każdy Polak. Wszyscy wiedza gdzie zglosic sie o pomoc profesjonalna o najlepszych specjalistów uzależnień i nie tylko. Moim marzeniem jest dostac sie tam na praktyki lub wolontariat, czy ktos z was był?

Słowa kojarzące się z MONAR (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wysoka... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są otwarci ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w MONAR: Najbardziej nie podobało mi się w MONAR:

Zostaw opinię o MONAR - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MONAR