Opinie o Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych o rekrutacji.

Branże: Drukarnie gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych w Poznań

Majka Nowy wpis

A orientujecie się może kiedy dają umowę do podpisania? od razu czy się czeka?

Była pracowniczka Nowy wpis

Dogaduję zlecenie, wykonujesz je, próbujesz się skontaktować...cisza....i (usunięte przez administratora) Nie polecam, miałam okazję pracować na etacie gdzie pracodawca ma problem z tym,że ludzie mają relację ze sobą w pracy rozmawiają i kolegują się. Pretensje, że wychodzisz do domu o godzinie o której kończysz pracę, po czy rzuca tekst " to ja będę tu za wszystkich (usunięte przez administratora) warto dodać, że nie wychodzisz wtedy kiedy jest pożar tylko zwykły dzień. Pracodawca nie radzi sobie z nadmierną kontrolą. Dodatkowo to co napisałam na początku, dogadujesz dodatkowo płatne zlecenie za które (usunięte przez administratora)

Grzegorz Nowy wpis

Jakie trzeba mieć wyksztalcenie aby się starać o prace w tym miejscu?

Gregor Nowy wpis

Bardzo dobry pracodawca jest generalnie wymagającym pracodawcą. Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony bo może pracy jest za dużo?

Aplikowałeś do firmy Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
AK

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie polecam

Krystyna

Jakim pracodawcą jest Wielkopolska Rada Koordynacyjna? Czy można liczyć na dobre zarobki oraz przyjazną atmosferę pracy? Jakie dostrzegacie wady i zalety pracy w tym miejscu? Napiszcie, czy potrzebują nowych pracowników.

Polecam. Można się sprawdzić i wiele zyskać. Oczywiście to organizacja pozarządowa, a nie korpo czy państwówka, tu samemu wypracowuje się stanowisko poprzez realizację projektów.

Mir

Ww. to absolutna nieprawda i szykany byłego "pracownika". Organizacja jest rozpoznawalna, a pracownicy cenieni za kompetencje. Niestety zdarzają się osoby, które po zakończeniu współpracy i zepsuciu atmosfery szykanują i obrażaja anonimowo w sieci. Szkoda. Osobiście bardzo polecam, można wiele się nauczyć i poznać środowisko.

nie polecam

Potwierdzam. Dodam że włos się jeży jak robi koło d... każdemu kto krzywo spojrzy. Na mnie pewnie też jedzie jak nie słyszę a w 4 oczy obieca wszystko.

pomoże tylko zmiana prezeski

Nie polecam. Prezes, oj przepraszam Prezeska i Dyrektorka w jednym sprawuje władzę dyktatorską... niesłowna, niekompetentna, niepoważna... szkoda czasu! Prezesko, polecam udać się do dobrego psychologa, choć... nie wiem czy jeszcze pomoże.

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych - Poznań

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych
3.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Bukowska 27/29
    60-501 Poznań