Opinie o Advertix Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Advertix Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Advertix Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Advertix Sp. z o.o. w Warszawa

Cześć. Pytałem rok temu o szczegóły (usunięte przez administratora) w tej firmie. Choć teraz nie widać już nawet tego starego ogłoszenia na junior media plannera. W ogóle ludzie przestali się tu udzielać na tyle, że musiałem w KRS zajrzeć. No i działają, i tak jak tu ludzie piszą, w zakresie sprzedaży wysyłkowej. A skoro firma funkcjonuje, to na ile atrakcyjne może być wynagrodzenie tego junior media plannera? Zważywszy też na obowiązki.

Wojtas

Zamowilem i zaplacilem 10 dni temu. Do dzisiaj zadnej przesylki nie otrzymalem. Czekam do konca tygodnia i zglaszam sprawe na policje. Nie polecam

Łukasz
@Wojtas

I co, zero kontaktu z ich strony nadal? :( Widzę, że to nie pierwszy taki wpis, ciekawe ile osób też tak wpadło

Anka
@Łukasz

Moze sie odezwiom

@Anka

A u ciebie tez byla podobna sytuacja? Odezwali się?

Viola
@Wojtas

Panie Wojtku czy otrzymał Pan zamówiony towar? Jeśli nie to czy zgłosił Pan na policję? Czekam już 1,5 miesiąca i zastanawiam się czy nie iść na policję.

Beata Nowy wpis
@Viola

Ja zglosiłam na policję.Sprawa jest już u prokuratora .przesyłka przyszła .Całkiem coś innego w środku za niewielkie pieniądze ,a zapłaciłam 360 zł.Adres zwrotny fałszywy Zadzwoniłam tam do adresu zwrotnego powiedziano mi że ta firma co wysyła te leki pisze fałszywy adres .Że ta sprawa jest już zgłoszona na policję.Impost ma zatrzymane moje pieniądze przez prokuratora aż do sprawy .Ta firma to (usunięte przez administratora)

Sebastian Nowy wpis

Czy firma rozważa niebawem rekrutacje na stanowisko junior media plannera? Jak zaznaczali w starszym ogłoszeniu doświadczenie nie ma dla nich znaczenia bo uczą od podstaw. W jaki sposób pomaga ono w pracy i jakie zarobki można tu teraz uzyskać?

DZIEŃ DOBRY !

oddałam ten suplement do badania , jak okaże sie że skład jest inny niz powinien sprawa trafi na drogę sądową . Teraz jak weszłam na stronkę to wiem że to oszukańcza firma. Już mieli sprawy w sądzie. Proszę o dosłanie jeszcze jednego opakowania na adres Halina Szega Hauptstr. 82/1 73117 Wangen Deutschland. Wyraznie jest napisane 2 opakowania plus 1 opakowanie gratis. Przyszły tylko 2 szt. Mam nagraną tez rozmowę z konsultantem firmy.

Aga
@DZIEŃ DOBRY !

Dzien dobry. Przeczytalam Pani wpis, jesli chodzi Pani o Detoxerum to chyba mamy ten sam problem ze zroznicowanym skladem. Wyzej jest moj wpis, ja juz teg9 nie biore zle sie czulam i brzuch jakis duzy sie zrobil, nie ma z nikim kontaktu z tej firmy. Pozdrawiam

Anja
@DZIEŃ DOBRY !

Czy wie juz pani jakie sa rezultaty tego badania? Myslalam zeby zrobic to samo ale w ostatnim momencie poprostu nie odebralm przesylki za pobraniem z produktem Detoximer .

@DZIEŃ DOBRY !

Gdzie mozna zrobic takie badania?

Eryk
@DZIEŃ DOBRY !

Dzień dobry, Jeśli okaże się że tabletki są z cukru pudlu Pomysłodawca całego projektu oraz dystrybutorzy powinni być ukarani solidarnie karą konfiskatą całego majątku oraz karą pozbawienia wolności od 2 do 4 lat więzienia NIE MOŻNA ZARABIAĆ na krzywdzie ludzkiej ani śmiać się z czyjegoś nieszczęścia każdy z nas dba o swoje zdrowie tak aby je przedłużyć łapiąc się każdej pomocy gdy jest problem zdrowotny I jeśli ktoś to wykorzystuje MUSI BYĆ POWAŻNIE UKARANY DLA ZASADY!!!

Ank Nowy wpis
@DZIEŃ DOBRY !

Czy może Pani napisać co się okazało? Bo zamówiłam to dla taty , ale mamy możliwość jeszcze to zwrócić.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Advertix Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Krystyna

Ja tu widzę w sumie same opinie od klientów, które są bardzo ważne, ale zastanawia mnie raczej praca tam. Produkty mają dość wysokie ceny, czy i zarobki są też na wysokim poziomie? Trzeba mieć jakieś dietetyczne wykształcenie do tej pracy?

żart
@Krystyna

Lidia
@żart

a rozwiniesz ten żart, który tutaj teraz podważasz? Pracowałeś, a bieżące warunki to znasz? Jeśli tak to przytoczysz?

Oj ludzie

Ludzie, daliście się (usunięte przez administratora)na byle co... Skład tych tabletek to : witamina C ekstrakt z pokrzywy ekstrakt z pestek winogron Owszem są to dobre składniki ale one nie usuwają żylaków i szczerze wystarczy, że zjecie zwykłe winogrona i popijecie herbatką z pokrzyw i macie dokładnie te 3 powyższe składniki zjedzone :))) - koszt 5-10 zł Koszt tych tabletek 150 zł :))) buhahahaha Nie ma tu nic magicznego co usunie żylaki i szczerze to nawet nie wiem czy istniej jakiś lek usuwający je, raczej nie.

Viola

W dniu 21.08.2022 mąż zakupił tabletki na odchudzanie 1 opakowanie za 234zł. Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy towaru nie mówiąc już o zwrocie pieniędzy. Brak też jakiegokolwiek kontaktu telefonicznego bądź e-mail. Może ktoś posiada numer telefonu gdzie można dzwonić. Nie wiem ile osób jest poszkodowanych ale zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy na policję. Jeśli opinię przeczyta pracownik firmy to proszę o kontakt - 609697186 lub wysłanie sms adresu email to prześlę potwierdzenie dokonania przelewu. Viola

Iwona Harmsen

Proszę uprzejmie o podanie adresu na który należy przesłać opakowania produktu Venicine, który nie spełnił swoich wymagań. Zgodnie z informacją podaną na internecie obowiązuje w takiej sytuacji gwarancja zwrotu pieniędzy.

@Iwona Harmsen

Ja przesłałam puste opakowanie do zawiercia do magazynu,na mojej przasyłce był podany adres z kąt to do mnie przyszło i dostałam SMS że do nich dotarło,Podałam im nr mojego konta i czekam na pieniądze które mi obiecano zwrócić.Dam znać,gdy je otrzymam

@Jadzia

Pieniądze mi oddali

@Iwona Harmsen

Na paczce masz adres skąd przyszło.Mi nie oddali pieniędzy

J.krywult@freenet.de
@Iwona Harmsen

Advertix Sp.z.o.o. ul. SWIERADOWSKA 47, 02_662 warszawa Ja tez to kupilam. Nie ma zadnego rezultatu. To tabletki dla naiwnych. Tez zwrocilam spowrotem ale zwrotu pieniedgy nie dostalam, to tylko opiwiesci ale nie polegajace na prawdzie. Czyli dalys y sie nabrac. Pozdrawiam Pania. Joanna Krywult

Elzbieta Jakubicka

Jestem niemile rozczarowana, poniewaz zaplacilam za dwa opakowania 237 zl , a dostalam tylko jedno opakowanie. Moje dane : Elzbieta Jakubicka Tel 531581714 Prosze przeslac nowe opakowanie na adres: Ewa Urbankowska Pl. Grzybowski 2 m 30 00-109 Warszawa

@Elzbieta Jakubicka

A kontaktowałaś się z nimi w inny sposób, niż tutaj? Email, telefon? :) Daj znać, czy firma dosłała to drugie opakowanie, albo zwróciła ci pieniądze.

Jerzy z Wrocławia

Czytając tak wiele niepochlebnych opinii o Spółce ADVERTIX postanowiłem opisać moje wrażenia mające związek z dokonanym zakupem zestawu promocyjnego specyfiku o nazwie VEINCINE Forte który według zapewnień producenta wręcz usuwa powstałe wcześniej żylaki. Cuda zdarzają się niezwykle rzadko ale dlaczego by nie spróbować skoro po dużej bonifikacie specyfik kosztuje mniej niż wizyta u niejednego lekarza specjalisty? A przy tym sprzedawca gwarantuje pełny zwrot gotówki w przypadku niepowodzenia kuracji. Tak więc zamówiłem (transakcja telefoniczna na tzw. odległość) zestaw dwóch opakowań `a 60 szt. kapsułek i po szybkiej dostawie przez kuriera rozpocząłem kurację zgodnie ze wskazaniami producenta. W czasie 30 dni zużyłem pierwszą dawkę (60 kapsułek) i niestety nie zauważyłem żadnej poprawy tzn. żylaki jak były tak są, ani więcej ani mniej. Nie otwierając drugiego opakowania zgłosiłem „sukces” mojej kuracji telefonicznie do Spółki ADVERTIX. Kontakt telefoniczny jest ułatwiony i bezpośredni (odbiór połączenia niemal natychmiastowy) i Pani Alicja M. po uważnym wysłuchaniu moich wątpliwości spokojnie zapewniła mnie, że po rozpatrzeniu reklamacji pieniądze zostaną w całości zwrócone na podany przeze mnie numer konta bankowego dodając przy tym żebym niezużyte opakowanie zwrócił na adres Calabarzon Sp. z o. o. Przemysłowa 21 22-100 Zamość a do przesyłki dołączył pisemną informację dotyczącą przyczyny zwrotu. Spakowałem oba opakowania (pełne i opróżnione na dowód że kuracja była rozpoczęta) napisałem reklamację i całość wysłałem Pocztą Polską paczką poleconą za potwierdzeniem odbioru. Na stronie internetowej przeczytałem mnóstwo opinii osób które wcześniej zakupiły różne specyfiki „cudotwórcze” oniemiałem. Prawie same niepozytywne opinie więc zwątpiłem o możliwości zwrotu pieniędzy tym bardziej, że odesłałem jedno puste i jedno pełne nienaruszone opakowanie. Do tej pory wiele transakcji handlowych załatwiam poprzez platformę ALLEGRO gdzie gwarantuje się kupującym zwrot pieniędzy w przypadku wątpliwych transakcji. Jakież jednak było moje zdziwienie gdy dzisiaj otwieram stronę internetową mojego Banku a koncie widnieje wpływ (przelew) pełnej kwoty 234 PLN. W tej sytuacji muszę się podzielić tą informacją bo okazuje się, że np. w moim przypadku finał tej „zabawnej” historyjki ma dobre zakończenie. Słowa uznania należą się miłej pani która odbiera połączenia i jednak dotrzymuje zapewnień w powodzeniu po złożeniu reklamacji. Jerzy z Wrocławia

@Jerzy z Wrocławia

Podaj mi do nich nr telefonu bo też chcę zareklamować

@Jerzy z Wrocławia

tylko pod jaki numer zadzwonić , tego nie można dopytac się

Pelcia
@Jadzia

+48459568979

Elisheva

Dzien dobry, Zobaczylam reklame DETOXIMER na internecie, przez przypadek, na poczatku marca tego roku. Zainteresowalam sie tym preparatem po przeczytaniu historii o Profesorze Majchrzaku (mam nadzieje, ze nie pomylilam nazwiska) i jego zonie, ktora miala problemy z trawieniem. Profesor sam skomponowal sklad tego preparatu (same ziola i blonnik) zeby ulzyc problemom systemu trawiennego zony Teza Profesora bylo przekonanie, ze przyczyna problemow trawiennych sa pasozyty, grzyby i toksyny. z ktorych osoba ciepiaca na zaburzenia trawienne powinna sie oczyscic. Preparat okazal sie wielkim sukcesem. Na stronie internetowej zamieszczone sa same pochwaly uwolonionych od tych problemow osob. Sama nie zamowilam preparatu od razu, chociaz chcialam, bo szukam rozwiazania wlasnie na te same problemy, ale wypelnilam formularz. Po kilku dniach otrzymalam telefon z Warszawy od Pani, ktora bardzo nalegala zebym zlozyla zamowienie na ten preparat . Uleglam jej przekonywujacym argumentom i potwierdzilam zamowienie dwoch porcji po 60 kapsulek w kazdej. Wlasnie koncze pierwsza porcje,; bralam jedna rano i jedna wieczorem. Przyszly bardzo szybko, zaplacilam gotowka z potwierdzeniem. Nie zauwazylam nic podejrzanego w tej transakcji. Po miesiacu zazywania preparatu moj brzuch jest wyraznie lzejszy. Wszystko idzie dobrze. Mysle, ze miesiac to jest za krotko aby rezultaty byly rewelecyjne. Osobiscie wyrazam opinie, ze preparat Detoximer nie ma w sobie niczego niebezpiecznego ani podejrzanego i mam zamiar skonczyc cala kuracje. Pozdrowienia Elisheva

nick
@Elisheva

Ja też wypełniłam formularz na internecie i go wypełniłam nie wysyłając. Zadzwoniła pani namawiała na zakup środka przeciwko pajączkom i żylakom VEINCINE forte . Byłam niezdecydowana i nie zamówiłam pani nalegała, że jeśli nie poskutkuje i nie znikną pajączki. ,które mam to odsyłam puste opakowanie i mi zwrócą koszty zakupu. Następnie ponownie zadzwoniła druga pani za dwa dni z zapytaniem czy się zastanowiłam i znów zachęcała niesamowicie produkt. Również zapewniała o jego skuteczności niesamowitej i że tylko na bazie ziół jest. Zamówiłam dwa opakowania w cenie 215zł bo promocyjnie podobno wielka okazja, I miałam zażywać po jednej tabletce rano i jednej wieczorem. Chciałam zaraz odwołać tą przesyłkę ale rzaden numer z którego do mnie dzwoniono był niedostępny. Przyszła paczka dwa opakowanie jadłam tabletki zgodnie z wytycznymi obecnie skończyłam kuracje rzadnych efektów nie ma dalej jak pajączki były tak są, A adresu i kontaktu brak tylko dane z magazynu na paczce z Zamościa .

Ann
@Elisheva

Bo to jest reklama a nie opinia

@nick

Zakupiłam 3 opakowania,Veincine,bo pani mnie namówiła od razu na 3 ,cała kuracja że 1 mi nie pomoże.Wyobrażcie sobie że 3 mi też nie pomogły,Gdy próbowałam zareklamować,pani mi powiedziała ,że to suplement diety i to był mój wybór świadomy że zamówiłam 3 szt.i reklamacji nie uznała.Ten lek to ściema i tylko mój portfel się odchudził

Pelcia
@Elisheva

Ja trafiłam na tabletki Proveiner Forte na żylaki. Mają działać już w 14 dni. Szukam preparatu dla mojej mamy dlatego sprawdzam myślę dokładnie czy to w ogóle działa i czy nie narażenę mamy na niebezpieczeństwa związane z tabletkami. Czytam Pani historię i historia podobna tylko inny profesor wynalazł tabletki dla żony, która miała się borykać z żylakami. Teraz po tych komentarzach nie zamówię tego środka do póki nie upewnię się że to nie jest zmyślona historyjka i ze te pozytywne opinie są potwierdzone.

Agata

Dobrze radzę zwrócić mi moje pieniądze za poniższa transakcję. W przeciwnym razie za narażanie mojego życia i zdrowia na trwały uszczerbek będziecie Państwo musieli ponieść konsekwencje.  Transaction amount: 323,00 PLN  Charges payable by the client: 0,00 PLN  Description: Płatność za zamĂłwienie:0019b103195c0

ATENA
@Agata

Agata i co zwrócili??? Mam taką samą sytuację.

@ATENA

Wyjaśniło się coś? Zgłosiłaś to może gdzieś, czy próbowałaś jak na razie kontaktować się z firmą?

Neja

Witam. Czy zamawiał ktoś może Tabletki wspomagające odchudzanie o nazwie PROSLIMIN?

Mysia13
@Neja

Tak ja zamawiałam i ciekawa jestem efektu.Zazywam dopiero tydzień więc cudow nie ma.

@Neja

Ja zamówiłam 30tabl a dostałam dwa opakowania po 60. Mąż odebrał i zaplacil. Ja bym zapłaciła tylko za jedne opakowanie. Po przeczytaniu komentarzy zastanawiam się czy to naprawdę działa. Stosowała Pani już?

@Neja

Zamówiłem kurację na 2 m-ce i miałem dostać opakowanie 30 sztuk gratis i cisza Panienka zadzwoniła, obiecała na początku lutego a ja nie schudłem nic ,waga się trzyma. Dla mnie to było kłamstwo. Nie polecam firmy i jej usług.

Katarzyna

czy mogę prosić o kontakt do firmy?

Zbyszek
@Katarzyna

jest z tą firmą jakiś kontakt telefoniczny?

gaga63@onet.eu

Zapłaciłam 215 zł za tabletki i do dzisiaj nie mam towaru. Czy ktoś ma namiary na tą firmę? Piszcie na mojego maila gaga63@onet.eu Pomocy!!!!

Natiiok
@gaga63@onet.eu

(usunięte przez administratora) 15 kwietnia dostałam tabletki zaczęłam stosować i zamiast schudnąć to ja przytulam. A jem mniej ruszam się tak samo jak zawsze bo nie lubię siedzieć . Konsultantka która mnie naciagnela na pełną kurację za 265zl nie odbiera. Ma wyłączony telefon-!albo już nr telefonu zmieniła. Na stronie czytam że jest 30 dniowa gwarancja na zwrot kasy. Ale jaka jest gwarancja że zwrócą pieniądze.

Aneta
@gaga63@onet.eu

ja tez nie otrzymalam.Co robic?

gość
@Aneta

o ile płatność była kartą, można ją anulować chyba w ciągu miesiąca albo 2. najlepiej skonsultować się z bankiem

Siemka
@gaga63@onet.eu

Zapłaciłam także ale za jedno opakowanie , w którym miało być 60 tabletek. Było 31. Zostałam oszukana. Adres to: ADVERTIX SP z o. o. ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa. ONi jak gdyby rozprowadzają ten produkt po naszym kraju. Kiedy kurier do mnie dotarł, dowiedziałam się że jest to produkt hiszpański. I już miałam złe przeczucia. Środek nawet, nie powoduje braku łaknienia, nie wspomnę o odchudzaniu. Jest zwykły chłam.

Mia
@gaga63@onet.eu

Dzien dobry, ta spolka Advertix i ich tabletki to jest straszny scam. Adres na ul.Swieradowskiej 47 jest tylko adresem wirtualnym, wynajetym od innej firmy na potrzeby korespondencji. Ta firma ma do nich kontakt, wiec mozna tak naokolo skontaktowac sie z nimi i oni przekaza Pani/Pana informacje. Ja na szczescie nigdy im nie zaplacilam, ale strasnie mnie takie oszustwa denerwuja, wiec zadalam sobie trud odnalezienia tego posredniego kontaktu. Powodzenia! Hub Kolektyw tel. 733 810 020.

krystyna
@gaga63@onet.eu

Ja zamówiłam " Detoximer " w sobotę a już otrzymałam we wtorek.Doczytałam się,że najlepszy na odrobaczenie organizmu i schudniecie.zaczynam brać.

w.klim@yahoo.com
@gaga63@onet.eu

Też zapłaciłam i nie dostałam produktu ani żadnej informacji co się dzieje

Nala

Zamowilam 19 marca zapłaciłam 240 zł.i do tej pory nic

Nina
@gaga63@onet.eu

Hej,też zamówiłam do Holandii przesyłkę, przez tel.naciagla mnie na dodatkowe tabletki i zapłaciłam 200zł i przesyłki nie ma ,podali mi numer przesyłki z ups po sprawdzeniu w pl I nl nie ma nigdzie przesyłki o tym numerze.Naciagacze i (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@gaga63@onet.eu

Dzień dobry. Kupiłam insulinex od tej firmy. Wpadłam po tym środku w hiperglikemię (wzrost poziomu cukru z ok. 160 na ponad 400!!!). Również szukam jakichkolwiek namiarów. Jeśli udało się Pani cokolwiek ustalić będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam serdecznie. Mój adres mailowy: agniesa.olek@gmail.com

Hans
@Aneta

Zacząć myśleć.

Bolek
@gaga63@onet.eu

Tak mam.Producentem jest Putin.Pisz prosto do niego.

Barbara

chciałabym wiedzieć, kto jest producentem specyfiku, tabletek o nazwie PROVEINER FORTE?, z tego , co widzę to ADWENTIX jest tylko pośrednikiem

Ja też czekam na przesyłkę już tydzień i nic... Niestety usunąłem sobie potwierdzenie realizacji zamówienia i nie mam kontaktu do tej firmy. Czy mogę prosić kogoś z Państwa o @ do tej firmy. Z góry bardzo dziękuję.

@Ania

na póżno ja akurat zachowałam numer zamówienia, tylko ciszaw słuchawce,mawłaściwie sekretarka, że wszystkie linie są zajęte, zadzwonić w innym terminie, nie pozostać na łączach i czekać np. jak to bywa w innych instytucjach, firmach. Można dzwonić cały dzień, jeden, dwa,trzy i nic

AGA

Czy ktoś dysponuje nr tel do tej firmy?

@AGA

również mam ten sam problem

BEATA

mam do nich numer tel własnie dziś dzwoniła i namowiła na powiększenie zamowienia podała numery konta jako że przesyłka zagraniczna niestety nie dokonałam wpłaty ponieważ potrzebny jest IBAN zamiast num konta teraz czytając wasze opinie zrezygnuję 732 123 708........534 586 486. dwa numery bo za kazdym razem inny num. może komus się przyda pozdrawiam i zyczę powodzenia .beata

Mia
@BEATA

te dwa numery juz nie dzialaja....

Beata
@Mia

Ich dzisiejszy nr tel 600-450-205

Konkretna
@BEATA

Żaden z numerów nie jest dostępny. Ale naciąganie!

Mirka
@Beata

Numer z 30 06 2021 to 600-820-309

Krzysiek
@BEATA

Potrzebuję kontakt z firmą co sprzedaje insunilex. Jak by ktoś miał to proszę podać.

Laura

polecam venisin forte

@Laura

A ja niestety nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Advertix Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Advertix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Advertix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Advertix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Advertix Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Świeradowska 47
    02-662 Warszawa