RENOVA Sp. z o.o.

RENOVA Sp. z o.o.
2 7

Opinie o RENOVA Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Buc

To niech on się wypowie i powie ludziom gdzie są pieniądze nasze no gdzie są

Aleksandra

@Laaaa, ostrzegam, że używanie takich słów w stosunku do firmy może zostać przez nią odebrane jako pomówienie. Przypominam, że wypowiadasz się w miejscu publicznym. @Mmm, @Zadzwonie do (usunięte przez administratora) a, podawanie takich danych na forum jest zabronione, Wasze komentarze mogą więc zostać usunięte przez administratora.

Zadzwonie do złodziej a

To ten cały grabowski to niby to szef renovy który ludzi okrada (usunięte przez administratora) to jest nr do niego 502 515 011

Mmm

A może ktoś potrzebuje numer do organizatora tego zamieszania bo dlaczego sekretarki maja mieć tylko telefony od nas trzeba pytać właściciela renowy czyli Grabowskiego niech on teraz słucha co ludzie przeżywają tel502 515 011

Laaaa

Czy ktoś pracuje jeszcze w tej renovie (u złodziei) pozdrawiam

Aleksandra

Widzę, że pytacie, kim jestem - jestem moderatorem forum GoWork.pl i nie jestem w żaden sposób związana z pracodawcą, którym jest RENOVA. Moją rolą jest dopytywanie o szczegóły, a także aktywizacja uczestników dyskusji. Mam nadzieję, że rozwiałam Wasze wątpliwości.

Oszukany

Moje zdanie jest takie nieco pisać nic że renova to renova tamto bo i tak oni z tego nic se nie robią i dalej będą okłamywac i mydlic oczy ludziom po prostu zbierzmy się i chodźcie pójdziemy do sądu z miłą chęcią się nimi zajmą i za wszystko zapłacą za urlopy nie płatne za soboty które robiliśmy za darmo zbierzmy się bo już czas aby zamknęli tych złodziei chamy dawajcie ludzie

Kto to jest Aleksandra

...młody
@Syndyk 30.05.2018 21:34

Alexandra to jest synowa właściciela żona syna którą też sie zabawiala w prowadzenie firmy w de z nie wątpliwej sławy gościem i o podobnych postepowaniach złodziejskich którego chyba każdy przynajmniej kojarzy F*yda.Wiec skoro Ola odwiedzasz to miejsce to może napisz nam kiedy dostaniemy kasę zamiast zadawać głupie pytania

...

Skoro jesteś obecnym pracownikiem to możesz sie domyśleć kim jest Pani Alexandra (zamiast się tu udzielać mogła by coś robić w sprawie naszej kasy (Pani Olu nie mówię tu o wydawaniu naszych pieniedzy)

@... 30.05.2018 07:15

Renova ma syndyka a czy jeszcze ktoś tam pracuje i kto to jest Aleksandra

Syndyk

Czy ktoś robi jeszcze w renovie i czy kto jest teraz tam kierownikiem bo ostatni był tam kierownik bez papierów i który sam uciekł gdzie indziej renova ma już syndyka haha a kto to jest Aleksandr a

Renova diep

Dzień dobry pisze tu bo to jest już (usunięte przez administratora) chore może ktoś tu pomoże przeczyta ta wiadomość i jakoś wspólnie posadzimy ta zasrana renove na (usunięte przez administratora) pytam się gdzie jest kasa koniec z cyganstwem kto to jest ta cała Aleksandra a co renova ma już syndyka

Obecny pracownik

Czy pani Aleksandra też ma z nimi problem czy chce tam wysłać do pracy chłopaka bądź męża

Aleksandra

@Obecny pracownik, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Czy podejmowaliście jakieś rozmowy w tej sprawie? Z czego wynikają te opóźnienia? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w RENOVA? Czy możecie napisać coś na temat pracy w tym miejscu oraz o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

Aleksandra

@Pracownik obecny renova ????, czy takie sytuacje jak zaleganie z wypłatą często mają miejsce w RENOVA? Czy próbowaliście rozmawiać z odpowiednimi osobami na ten temat? @Kubyla, dlaczego masz tak negatywne zdanie o firmie? Czy mógłbyś powiedzieć coś na temat pracy w tym miejscu? @Bednarek, jeśli jakieś komentarze (lub ich część) usuwane są przez administratora forum to tylko dlatego, że stwierdza ich niezgodność z naszym regulaminem. Zachęcam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin . Wydaje mi się, że nawet jeśli ktoś ma negatywną opinię na temat pracy w danym miejscu, to można ją wyrazić w sposób kulturalny i rzeczowy.

Obecny pracownik
@Aleksandra 20.05.2018 00:50

Firma Renova caly czas zalega z kasą ale wnet ta firma odpowiednie służby się zajmą i skończy się wykorzystywanie i oklamywaniem ludzi

Pracownik obecny renova ????

Co dziennie wstaje i idę do roboty z nadzieją że mi zapłacą za zaległy miesiąc a tu lipa nic nie mówią tylko cygania trzeba będzie zawijać manatki i do domu z daleka od tych złodziei ludzie nie pracujcie dla tej firmy (usunięte przez administratora) ????????????????????????????????

Kubyla

Nie pracujcie dla tej firmy (usunięte przez administratora) cygany

Bednarek
@Kubyla 17.05.2018 12:42

Po co usuwacie te komentarze dlaczego wy dalej chcecie ludzi w błąd wprowadzać co wy myślicie kim wy jesteście

Rumun

Poszukuję osób którzy pracowali w tym bagnie

Rumun

Dlaczego usuwacie prawde co boli was czy co

Inwitro

Firma Renowa to (usunięte przez administratora) ludzie nie dzwoncie do nich i nie pytajcie się o robotę znam ich pracowałem tam i nie wypłacił barany od nich jak naj dalej jak ktoś został oszukany przez tych baranów chciałbym się skontaktować i iść do sądu

Rumun

Firma Renova to banda cyganów nie płacą kasy zalegają z kasą od stycznia tego roku chamy tylko mydla oczy bo na tyle ich stać barany

bułgar

potwierdzam, że firma jest nie rzetelna, oszukują ludzi zarówno w Polsce jaki w Niemczech, nie wypłacają wynagrodzenia, a jak się upominałam o zaległe wypłaty to zostałem zastraszony przez prezesa i wygnany z biura a następnie zwolniony z pracy....tak aby nie dochodzić swoich spraw w sądzie....nikomu nie polecam, jeśli ktoś dla nie pracuje to na własne ryzyko i tylko do czasu aż postanowią nie zapłacić...

Poszkodowany ale Ocalały

Nie polecam nikomu tej firmy. Choć moją współpraca nie trwała nawet jeden dzień, to i tak mi wystarczy. Wszystko na początku wydaje się ok ,proponują umowa o pracę na etat każą iść na badania ,uzupełniać pełno papierów ,prezes firmy wydaje się rzetelny. Noo... niestety wszystko tylko z Pozoru. Zostalam wysłana do pracy w Niemczech gdzie na miejscu okazuje się że pracowniką nie wypłacają pensji od 2-poł m-c, brak pieniędzy na materiały i ogólnie chyba na wszystko brak funduszy , ekipa już tam pracująca też nie jest o niczym informowana , same morale sprawiają wrażenie dość niskich ale co się dziwić. Że tak napiszę, chyba dostałam bilet do tonącego statku, więc jak się zorientowałam że coś jest nie tak bez dłuższego zastanowienia wyskoczyłam za burtę i popłynęłam w pław w swoją stronę. Może pochopnie albo i nie ale już się nie dowiem. Mam nadzieję że załoga wyjdzie z tego cało i bez szkód choć nie miałam czasu lepiej poznać a szkoda . A kapitan hmmmmm.... cóż los jego zbytnio mnie już nie interesuje. Ps. Sorki za te metafory i porównania na końcu opinii ale chciałam dodać jeszcze więcej dramatu heheheh:)

Kuty

Nie polecam nikomu tej firmy nie płacą nie dbają o ludzi mieszkają w złych warunkach uwaga na nich

Każdy komentarz na naszym forum na znaczenie. Napisz co ty sądzisz o firmie RENOVA Sp. z o.o..

@admin 19.08.2015 11:08

Firma Renowa to (usunięte przez administratora) nie płacą pieniędzy tylko oczy mydla nie polecam tej firmy nikomu z daleka od niej

zaorany były pracownik

Ta firma to jedno wielkie oszukiwanie ludzi na każdym kroku praca za tragicznie małe pieniądze w Niemczech na budowie za 230 godzin ledwie 1500 euro ,pieniądze za urlop zabierają ,potem mówią że wypłacone razem z wypłatą ,brygadzista nie zna się na niczym i chciałby zaorać ludzi ,siedząc w swoim zaszczurzonym kontenerze udając że pracuje i przyzwala starszym pracownikom na spożywanie alkoholu w pracy,brońcie się przed takim pożal się pseudo firemkami nigdy więcej pozdrawiam WYZYSK I JESZCZE RAZ WYZYSK I ZJODZIEJSTWO

były pracownik

Firma ta to jedno wielkie nie porozumienie.

Zostaw opinię o RENOVA Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RENOVA Sp. z o.o.