Jeremy

Opinie o Jeremy

mm

Jak firma,dalej funkcjonują?? Pan wszechwiedzący dalej lata i się mądrzy?

@mm 04.06.2017 00:49
Jak firma,dalej funkcjonują?? Pan wszechwiedzący dalej lata i się mądrzy?

duży czy mały? W sumie obaj latają

mm
@ja 03.07.2017 00:50
duży czy mały? W sumie obaj latają

duży

wiki

Dziwne ... za moich czasów płacili. Z lekkim opóźnieniem, ale płacili sumiennie

ja

Po wykonaniu pracy dla nich już trzy tygodnie po terminie faktury nie zapłacone. A dalej szukają naiwnego. Omijać jak najdalej tych pseudo cwaniaków

Tosiek 88

Nie polecam tej firmy !! od 3 miesięcy mają spore opóźnienia z wypłacaniem pensji ! ewidentnie od momentu przejęcia firmy przez synów zaczynają się problemy finansowe.

J

Doradca Techniczno-Handlowy czy Spawacz - jaką prace byście wyprali w JEremy? Wiem, że to zupełnie inne rzeczy, ale wydaje mi się, że wyjątkowo w porządku

Ja
@J 19.10.2016 23:33

Odradzam pracę w tej firmie.

Zainteresowany
@Ja 08.11.2016 20:01
Odradzam pracę w tej firmie.

Opinia kopletnie bezuzyteczna. Podaj szczegoly. Obecnie szukaja operatora cnc-frezer. Maszyna stara , widze po rodzaju sterowania. A co z poprzednikiem? Odszedl na emeryture?

były

Odpowiadam: pięć z ewentualnymi prowizjami możliwe, ale ciężko znaleźć co miesiąc klienta na maszyny. Po drugie- jeśli się nic nie zmieniło nie ma umowy o pracę. Praca na własnej działalności. Generalnie rozliczają się uczciwie- jeśli sprzedaż to zarobisz i dostaniesz kasę ... nie sprzedaż masz gołą podstawę z której 1/3 dajesz na zus :(

bardzo ciekawy

Czy ktoś z obecnych pracowników magazynu w Warszawie może mi powiedzieć jakie są warunki? Czy oferują tam umowę o pracę? Jaki jest system zmianowy i czy pracujecie tam w weekendy? Widzę, że wisi ogłoszenie na magazyniera i zastanawiam się czy nie aplikować.

Misty

ok. Premie może i spore pod warunkiem że wytargasz sprzęt na sprzedaż. a w tej branży nie sprzedaje się 10 piecyków dziennie. Aby wyrobić obrót trzeba sporo czasu i wielu zaprzyjaźnionych piekarzy...

Misty

Ha dobre to stwierdzenie o umowie o pracę i dobrych warunkach ☺. Podoba mi się szczególnie praca w terenie za 1900 i zatrudnienie u samego siebie.... iście Warszawskie warunki zatrudnienia.

Misty

A co tam się stało że szukają teraz ludzi we wszystkich regionach kraju?

Zainteresowany

A co to znaczy, że "o ile nikt nikomu nie zaszedł za skórę" ..? Brzmi to dość niepokojąco ... Czyżby stosunki między pracownikami w firmie były napięte? Z jednej strony słyszałem, że to dobra firma, a z drugiej, że są spore problemy z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia ...

ja

myślę, że jednak opcja 3 :( .... a na jakie stanowisko chcesz złożyć CV?

54himem
@ja 04.09.2014 11:54
myślę, że jednak opcja 3 :( .... a na jakie stanowisko chcesz złożyć CV?

Jeśli będziesz w święta śpiewał kolędy z właścicielem, to długo popracujesz. Wypłaty w terminie, tylko pamiętaj śpiewaj z Mroczkowskim

Zostaw opinię o Jeremy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeremy