Opinie o Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe w Warszawa

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe?

s Nowy wpis

podejście słabe. wynagrodzenie również

s Nowy wpis
@Pytanie

podejście bardziej mobingowe i złośliwe niż przyjazne. pensja również słaba. Wymagania duże

Andżi Nowy wpis
@Pytanie

W takich warunkach pracowała moja mama w latach 70-tych i nic się nie zmieniło. Jak za czasów PRL. Nie ma żadnych benefitów, oprócz dofinansowania do wczasów pod gruszą, co jest ich obowiązkiem, ale o tym musisz się sama dowiedzieć, bo dział rekrutacji ci o tym nie powie. Musisz być lizusem przed kierowniczką, a jak jesteś kierownikiem, to być lizusem przed nową prezesową, która lubi tylko tych którzy jej donoszą, więc jeśli jesteś takim "ubekiem" to sprawdzisz się doskonale. Omijać szerokim łukiem.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe?

Grażyna

Jeszcze kilka lat temu udzielaliście się aktywnie na forum Społem, jednak od jakiegoś czasu widzę, że nic się tutaj nie dzieje, ciekawe, z czego to wynika. Czy coś się zmieniło? Chyba nadal zatrudniają ludzi, prawda? Nie widzę żadnego komunikatu o zawieszeniu działalności.

Patryk

Hej! Czy praca jest bardzo wymagająca ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe na stanowisko Specjalista ds. Raportowania i Analizy Danych ? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Olga

Idealnie to to nigdzie nie jest i każdy popełnia błędy. Generalnie to spoko firma i tyle.

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam)? Podzielcie się tymi informacjami.

bibi
@Administrator

witam, pracuje w uniwersamie, w spollem. Musze przyznać, że niektóre opinie pokrywaja się z faktami co tu piszecie. Pani Kierowniczka, potrafi być ostra czy krytykująca wobec swoich pracowników w obecności innych klientów czy pracowników. To jest standard! A nie powinno trak być.. zgadzam sie z tym! Wynagrodzenie nie najlepsze! Praca męcząca.. zalezy od dzialu. Ale jako kasjerki w tym ukrainki, widzimy ze duzo sie od nas wymaga takze odpoiwiedzialnosci a wynagrodzenie takie sobie (ok.2000-2400). Zależy od miesiąca ile dni jest wolnych. Im wiecej dni wolnych tym mniej zarobku. Nie wiem tez czy w niedziele handlową caly dzień (11 godzin na nogach) i zaraz na drugi dzien znowu do pracy na 8 godzin, czy to jest prawnie dozwolone, według Kodeksu Pracy. Jako kasjerki jestesmy po calym dniu zmeczone, bo nie tylko siedzimy na kasach, wykladamy towary, zwozimy z zaplecza, itd. Wiec nic dziwnego, ze nie mamy juz sil czy ochoty mowic do ludzi czy usmiechac sie. Prosze zrozumiec, z czegos to wynika... Nawet sami tu piszecie ze z jednej strony kierownictwo nas jak gdyby 'popedza' a z drugiej strony brak usmiechu.. wiec, z czegos to musi jednak wynikac! A teraz duzo ludzi sie po zwalaniało.. wiec i nie ma komu robic na tych kasach.. a jeszcze te mase róznych produktów, kodów do zapamiętania, itd. Praca nie jest wcale łatwa, jakby sie wydawalo, ze niby tylko siedzimy.. psychicznie jest czlowiek wymeczony ale tez fizycznie, bo nie ma tu tez za specjalnie mezczyzn.. pozdrawiam

ukrain..

praca na umowach zlecenia z ukrainkami.. potwierdzam! to tez o czymss [negatywnym] swiadczy. tania sila roboczaa, hm, wykorzystywanie?! nie wiadomo jak to ująć.. pozdrawiam

ukrain..

Antoni

@Zosia Mogłabyś napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia, o których wspomniałaś? Wiele osób na pewno rozważa złożenie swojego CV do SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam), więc każda informacja na temat panujących warunków będzie ważna. @Monika W takim wypadku, czy zostało to gdzieś zgłoszone? Co na to firma? @lola Chwila, wydaję mi się, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie i opinię, i nie powinniśmy jej oceniać. Natomiast widzę, Drogi Użytkowniku, że wiesz jak wygląda sytuacja w firmie. Może w takim wypadku, po prostu opiszesz jak Twoja współpraca z SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam) przebiegała? Będzie to o wiele bardziej pożądane i cenne, aniżeli krytykowanie czyjejś opinii.

lola
@Antoni

Doskonale zauważyłeś,że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Negujesz moją,bo jest negatywna? Ciekawe podejście. Znam tą firmę od środka ,ponieważ miałam wątpliwą przyjemność aby tam pracować. Nic dobrego o WSS Społem Praga Południe nie jestem w stanie napisać. Wyzysk za psie pieniądze....

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam)? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Zosia
@Administrator

Warunki bardzo dobre, wynagrodzenie także

lola
@Zosia

To ciekawe...skoro warunki pracy i wynagrodzenie są takie dobre to dlaczego większość personelu to Ukrainki na śmieciowych umowach? Czyżby ludzie w końcu zmądrzeli i przestali się poniżać za najniższą krajową,którą WSS Społem najbardziej lubi wypłacać...

Zosia
@lola

Ja, nie narzekam .Wynagrodzenia takiego jakie dostaje nigdy nie dostawalam

Monika

Dokonuje zakopow codziennie w sieci tej firmy,lecz jestem zbulwersowana niskim poziomem obsługi pan obsługujących kasy na uniwersamie,panie zapominają o podstawowych formach grzecznosciowych,nie słyszę od pan dziękuję badz chociażby zapraszam a przedewszystkim nie slysze zapytania o kartę stałego klienta tak jak to jest czynione na innych w okolicy sklepach.

klient65

ta pani kierownik uniwesamu to chyba powinna sie opanowac z tym chamstwem bo bedzie w piekle

monika
@klient65

rzeczywiście jedna jest szczególnie bezczelna

fiaki

jasne, ze panie są miłe, akurat tam się chyba wszystkie znają.

kacper74

Klienci uniwersamu w telewizji chyba byli na dopalachach

borys76

Ma pani racje co to za urodziny ze trzeba na nich isc sprztac malowac i jeszcze nic nie dostac porażka dobrze ze to ostatnie urodziny.

klentka

wczoraj byłam z wnuczka na 38 urodzinach universamu i niestety sie załamałam prócz folmu dno. Moja wnuczka wysprzatała cała tą śmierdządza fontanne i niedostała nawet wody juz niewspomne o lodzie czy jakims upominku za ciezka prace musiałam z nia isc do samu i kupic wode bo dziecko sie bardzo umordowało w tym upale Masakra

klientka

dobrze ze w koncu go rowala to ci ludzie sie uwolnia z tego obozu zaglady

klient

w zupełności sie z pania zgadzam robie zakupy tam codziennie atmosfera tragiczna

klientka

jestem klientką w społem uniwersam grochów i zauważyłam już kolejny raz jak bezczelnie pani kierownik odnosi się do swoich pracowników! traktuje ich jak jakieś popychadła, kompletny brak szacunku. tylko się zdenerwowałam, aż się boję co pracownicy przechodzą współpracując z tą panią.

Zostaw merytoryczną opinię o Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe
1/5 Na podstawie 3 ocen.