SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam)

Opinie o SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam)

fiaki

jasne, ze panie są miłe, akurat tam się chyba wszystkie znają.

klient65

ta pani kierownik uniwesamu to chyba powinna sie opanowac z tym chamstwem bo bedzie w piekle

kacper74

Klienci uniwersamu w telewizji chyba byli na dopalachach

borys76

Ma pani racje co to za urodziny ze trzeba na nich isc sprztac malowac i jeszcze nic nie dostac porażka dobrze ze to ostatnie urodziny.

klentka

wczoraj byłam z wnuczka na 38 urodzinach universamu i niestety sie załamałam prócz folmu dno. Moja wnuczka wysprzatała cała tą śmierdządza fontanne i niedostała nawet wody juz niewspomne o lodzie czy jakims upominku za ciezka prace musiałam z nia isc do samu i kupic wode bo dziecko sie bardzo umordowało w tym upale Masakra

klientka

dobrze ze w koncu go rowala to ci ludzie sie uwolnia z tego obozu zaglady

klient

w zupełności sie z pania zgadzam robie zakupy tam codziennie atmosfera tragiczna

klientka

jestem klientką w społem uniwersam grochów i zauważyłam już kolejny raz jak bezczelnie pani kierownik odnosi się do swoich pracowników! traktuje ich jak jakieś popychadła, kompletny brak szacunku. tylko się zdenerwowałam, aż się boję co pracownicy przechodzą współpracując z tą panią.

Zostaw opinię o SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam)