Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 682

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 682

Orlenik

Praca na tej stacji do najlżejszych nie należy duży ruch także w nocy ale to przez to że jest to centrum miasta. Ekipa w miarę zgrana, robi sie po 12h zazwyczaj dzien, noc i 2 dni wolne. Przez pierwsze 3 miesiace jest sie na zleceniu pozniej tak jak komu pasuje umowa o prace albo zostajemy na zleceniu. Zarobki uważam za zadowalające 1500-2000 w zależności od ilości zmian i tego jak sie staramy. Program motywacyjny czyli wciskanie hot dogow kaw itp klientom. Kto wcisnie najwiecej 200 zl drugi 150 trzeci 100.

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 682 - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 682