Opinie o Akademia Zdrowia w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Akademia Zdrowia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Akademia Zdrowia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Zdrowia w Warszawa

Paula Nowy wpis

Polecam !praca z ogromna możliwością rozwoju !mozliwosc premi zależnie od wkładu własnej pracy i wykazywanej chęci , przyjazna atmosfera w oddziale w Kielcach .

Jak dużo osób pracuje w Akademia Zdrowia?

Pracownik Nowy wpis

Sporo, bo Akademi Zdrowia ma różne profile działalności i sporo różnych działów. Praca fajna, bardzo rozwijajaca, wymaga samodzielnosci i kreatywnego myślenia. Pracuje już tu ponad 15 lat i jestem bardzo zadowolona.

Kandydant123 Nowy wpis

Akademia Zdrowia Kielce strata czasu na rozmowę na Stanowisko Pracownika biurowego. Zdecydowanie nie polecam. Sami nie wiedzą czego oczekują, nie potrafią przedstawić jasnych warunków pracy(może pół etatu, a może cały, jak chcesz to cały, ale stanowisko zwolniło się bo było pół etatu).Rozmowa mało profesjonalna,bardziej jak rozmowa z koleżanką z osiedla. Praca w weekendy z możliwością odbioru dnoa na tygodniu, oczywiście za najniższa krajowa.

Zuzia

Akademia Zdrowia - Warszawa Profesjonalne podejście.... Sami Państwo oceńcie .... materiały szkoleniowe dostarczane są do kursantów po przez darmowe konto pocztowe np. na Onecie. Wszyscy kursanci otrzymują login i hasło do tego konta. Jazda bez trzymanki zaczyna się wtedy, gdy któryś kursant ściągnie pocztę na swój lokalny komputer za pomocą programu pocztowego lub po prostu ją usunie z serwera (różni ludzie są, różną mają wiedzę informatyczną ), wtedy pozostali kursanci nie mają dostępu do tych materiałów. Uważam to za bardzo nieprofesjonalne podejście, tym bardziej , że firma korzysta z dofinansowania z pieniędzy publicznych.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Akademia Zdrowia? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Natalia

Jak wygląda rozwój indywidualny pracownika w tej firmie?Oferowane są jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Pracowałem tam kilka lat dramat, o wszystko trzeba walczyć. Właścicielka na wszystko żałuje pieniędzy dyrekcje zmienia jak rękawiczki. Nie polecam!!!!!!!!!

anonim 2

jak brakuje kasy to najlepiej zwolnic pracownika i zatrudnic nowego za marne grosze

Aanonimm
@anonim 2

Dokładnie tak. Tak właśnie robią. Albo bez przyczyny zwalaniaja pracownika z dnia na dzień. Dramat.

Wiki

Może kiedyś nie było tak dobrze jak jest aktualnie, polecam pracę.

Adrian

Ktoś z Was wie jaka jest obecna sytuacja w Akademii Zdrowia? Rekrutują? Wasze opinie na pewno będą pomocne dla osób, które szukają obecnie zatrudnienia w firmie. Napiszcie proszę jaka jest atmosfera między pracownikami.

Joanna

Pewnie wynika to z faktu ze kształcenie podyplomowe dla pielęgniarek odbywa sie od niedawna przez system smk ... wszyscy sie go dopiero uczą i niestety pewnych spraw nie da sie przeskoczyć ...

Agnieszka

Byłam zapisana na kurs "Wywiad i badanie fizykalne fizykalne". Niestety Panie w sekretariacie poinformowały mnie,że nie ma mnie na liście i odbycie kursu możliwe jest jeżeli jakaś osoba zrezygnuje.Nadmieniam,że w dniu 15.11.2017r. Pani z sekretariatu zadźwoniła do mnie i upewniała się czy na pewno będę na kursie .W dniu dzisiejszym Pani stwiedziła że zrezygnowałam z obecności na kursie.Niestety nie mogłam mimo wszystko odbyć kursu.Jestem rozczarowana zaistniałą sytuacją tym bardziej ,że w Akademii Zdrowia ukończyłam wcześniej kurs Resustytacja krążeniowo-oddechowa i nie było żadnych takich sytuacji.Jestem rozczarowana i zastanawiam się ,czy kiedykolwiek będę próbowała skończyć kusy w tym miejscu.

wekke

To szkoda, że dopiero po okresie próbnym dają pełny etat, ale za to oferują szkolenia z masaży i podstaw marketingu, więc można się rozwijać i zdobywać doświadczenie.

kate90

A ja mam o tej szkole bardzo dobre zdanie. Ucze sie tu na kierunku kosmetycznym- w tym roku koncze i nie zaluje, ze sie tu zapisalam. Nie wiem jak bylo kilka lat temu, ale teraz Akademia jest ŚWIETNIE wyposazona we wszelakie kosmetyki i nowy sprzet. Na zajeciach niczego nie brakuje, bo szafy z kosmetykami sa wypelnione po brzegi -dosłownie. A wykładowcy też ok- tzn. prawie wszyscy ;p

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Zdrowia - Warszawa

• Jak się pracuje w Akademia Zdrowia?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Zdrowia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akademia Zdrowia?

Akademia Zdrowia