Opinie o Akademia Zdrowia w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Akademia Zdrowia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Akademia Zdrowia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Zdrowia w Bydgoszcz

Marek Nowy wpis

Ile wykładowcy zarabiają ?

Kursantka Nowy wpis

Było przez chwilę niefajnie, ale teraz znowu jest to szkoła szanująca osoby uczestniczące w kursie. Super wykładowcy

Julita Nowy wpis

Większość osób ocenia Akademię Zdrowia z perspektywy klienta. A jakim jest ona pracodawcą? Chętnie dowiemy się od jej obecnych pracowników. Na jakie warunki zatrudnienia możecie liczyć? Co sprawia, że warto w firmie pracować?

śledź Nowy wpis

fajnie, że posuzkują osób na te stanowiska i to zmaieszczaja publicznie ogłoszenia by ludzie mogli aplikowac a nie suzkaja miedzy soba,miedzy swoimi po znajomosci, chociaz ciezko chyba znalesc osobe z tym wyksztalceniem jako trener wellness na niektore uczlenie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Akademia Zdrowia? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ola

Nie zgodzę się z opiniami.Robiłam kurs 2007,2015 i uczę się w Technikum.Szkoła miała zawsze wyrobioną renomę,jest brana pod uwagę w wielu miejscach pracy, ma wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą . Pracownia i sprzęt na wysokim poziomie. Nie spotkałam się z tym że trzeba przynosić kosmetyki.Pani dyrektor i cała kadra bardzo pomocni.Wykładowcy potrafią umiejętnie przekazać wiedzę.Do szkoły nie chodzi się tylko po to żeby przepisywać to co mówią wykładowcy czy przepisywać ze slajdów a dokształcać się również w domu . Jeśli wystawia się komuś negatywną opinię to trzeba mieć ku temu podstawy a nie pisać setki bzdur.Gdyby szkoła nie miała renomy to zdawalność egzaminów państwowych byłaby na poziomie 0 a nie na najwyższym. Szkołę polecam !!!

Dobrawa

Akademia Zdrowia to porażka w 100%. byłam uczestnikiem kursu i na ostatnich zajęciach praktycznych doświadczyłam porad instruktorki. z uwagi na rozpoczęcie kursu z 1 miesięcznym opóźnieniem miałam dołączyć do następnej grupy. lecz Pani Dyrektor odmówiła. bez pełnej zapłaty do egzaminu nie dopuszczono, dopłaty z PUP nie uwzględniono i co później. wezwanie do zapłaty z Kancelarii komorniczej w Warszawie egzekucja wierzytelności. Pani Dyrektor wskazała w egzekucji jako wierzyciel odzyskać dług zajęciem nieruchomości. więc nie masz nic zertyfikatu, kwalifikacji a Pani Izabela lajs z sedzibą w Justynowie płacisz i nie wiesz jak długo i taka przyjazna szkoła niepełnosprawnym i darmowa nauka. Uważajcie i jak najdalej się trzymajcie od tej placówki mafijnej gdzie uczący jeszcze z komuny zostali i uważają" czy się stoi, czy się leży to i tak się należy.

kitty

Jestem na I roku i panie, ktore zaczely rok wczesniej, ksiazke kupowaly tydzien przed egzaminem, to sie nie ma co dziwic, ze niektorzy nic nie wiedzs. Pani Paulina wymaga i nie stawia dobrych ocen za piekne oczy!!!

Turm
@kitty

To nie jest kwestia tego, Kitty. Są osoby, które tak podchodzą, znam też osoby, które podchodzą poważnie. Podejdź do sekretariatu i spytaj, jaka jest zdawalność egzaminu zawodowego po tej szkole, spytaj, dlaczego nie jest realizowana podstawa programowa(która jest jednym z gwarantów uprawnień placówki publicznej). Ta szkoła to państwo w państwie, ale gdy przychodzi się zmierzyć z egzaminami zawodowymi to czwórki i piątki z indeksów nic nie znaczą przy zdawalności poniżej 10%(nawet przy niskiej zdawalności w skali kraju).

katia

Mało kompetentna kadra wykładowców. Często wiedzą mniej niż sami kursanci. Nie radzą sobie z odpowiedziami na podstawowe pytania. Bardzo niezdrowa atmosfera w administracji. "Czuje się w powietrzu" trzymanie w szachu i kontrolowanie wszystkiego i wszystkich...przez P. Dyrektor....Ps. najbardziej boli to że po ukończeniu kursu wie się tyle co przez zaczęciem :-(

Dynia
@katia

Jeżeli na programowe 8 godzin zajęć, wykładowca włącza godzinny film bez jakichkolwiek materiałów pomocniczych, jakiegokolwiek feedbacku to nie jest kwestia dydaktyki tylko dyletanctwa. Jeżeli cały materiał przedstawiony na zajęciach sprowadza się do wydruku rojącego się od błędów, to również nie jest nowoczesna dydaktyka. To nie kwestia zazdrości. Wypuszczanie grupy godzinę wcześniej to też dydaktyka, bo do tej części nikt się nie odniósł.

rudi

ta szkoła to poraszka, nic nie skorzystacie i tylko czas się traci, byłam zobaczyłam nie polecam

yaho
@rudi

Bierz się do nauki lepiej, a nie narzekasz.

zyzia

Oprócz anglistykę jest jeszcze pozostała część rodziny zatrudniona... Tylko dyrektorka traktuje nas jak zera...

Dynia

Wykładowcy zainteresowani sami sobą, kończą zajęcia po godzinę, dwie przed czasem. Kolega wykładający angielski(nie będę sypał nazwiskami) nie jest w stanie prowadzić zajęć bez włączenia filmu na godzinkę, wypuszczenia godzinkę wcześniej. Odpoczywa sobie w weekend widać po pracy w firmie. Pytanie, ilu takich więcej. A pieniążki lecą, anglista się buja po Majorce.

bogol
@Dynia

@dynia; slabo znasz tematyke widze, jesli film w jezyku, ktorego sie uczysz jest zlym narzedziem dydaktycznym to ja nie wiem co jest dobrym narzedziem... moze poucz sie troszke w domu i wtedy krytykuj nauczycieli. zazdrosc i krytyka wszystkiego na pewno nie wplynie na moja opinie o akademii...

elka

SZKOLA PORAZKA. nie polecam. Szkola kosmetyczna zenada,1 sprzet na 10 par...zjazd byly co tydzien a sie patrzylo co kolezanka robi czasami wracalam z poczuciem-POSIEDZIALAM SOBIE...zrezygnowalam po paru miesiacach i wybralam sie na kurs do poznania MAKIJAZ W SZKOLE-PRZYNIESCIE SWOJE KOSMETYKI-ŻAL.bylam na pratykach w db salonie w pozanniu to sie śmiały z wiedzy ktora nam przekazuja Nauczycielka od pracowni kosmetycznej-nie komentuje. SZKOLA BEZNADZIEJNA. Nie polecam.dziewczyny z grupy zawiedzione, teoria taka ze nie realizowali wgl.zgodnie z programem,smiali sie ze to tylko troche, nie trzeba umiec,bez przesady. hah XD śmiech. nie zaluje decyzji.

Ala

Akademia to jedno z gorszych miejsc w Bydgoszczy proponujących kursy... Oni nie mają żadenego sprzętu, co tylko tam się idzie to non stop nowy pracownik nie wiedzący niczego... Nie polecam... Tylko kasę zbierają nic więcej, to nawet szkołą nie można nazwać...

anonim2

Witam.Widzę,że Pani trochę nie zorientowana w pewnych sprawach.Nikt sobie kasy nie napycha.Akademia nie zarobiła na tym.Pani miała 130 godz. kurs całkowicie za darmo i skąd te narzekania?Kursy były skierowane na osoby zagrożone wykluczeniem społecznym i stąd pomoc psychologa,którego zadaniem było motywowanie do aktywnego udziłu w projekcie oraz obserwacja postępów.Pani sama sobie wystawia negatywną ocenę nie doceniając tego co dostała niektórzy by się modlili o możliwość odbycia bezpłatnego kursu a nie ma projektów skierowanych na nich.

Witam ja tak zastanawiam się nad tymi co organizują kursy szkoleniowe bezplatne typu pracownik biurowy, masaż itp czy Oni ta Akademia mają coś z głową. Opisze Wam troche gdyz bylam na rozmowie po zakwalifikowaniu się na taki kurs. Co do zwrotow za dojazd to tylko po tym jak bedziecie kazdy bilet zbierac :) Jak chcesz dojechac autem zapomnij zero zwrotu a do tego parking przed akademią jest platny mi wyszlo troche ponad godzine 4 zl to nie wyobrazam sobie zajec po 8 godzin i zaplacic za to parkowanie. [usunięte przez moderatora] Sam kurs trwa ponad 130 godzin a do tego w pierwszych 2 tyg ciagle spotkania z psychologiem....po jaką cholere mam rozmawiac z obcą babą jak ja nie jestem w desperacji itp. Jak zrezygnujesz z kursu prawdo podobnie obciążą Cię kosztami za zerwanie umowy wiec nie warto szukac pracy jakies prawie 3 mies. Totalna glupota chwalenie sie ze takie zainteresowanie tymi kursami a na calą bydgoszcz i okolice zglosilo sie tylko 90 osób a wybrali ponad 20 wiec to kpina z tym zainteresowaniem. Kurs od 8.45 do 15 to przemilcze jak w szkole. Dobilo mnie to ze indywidualnie kazdy ma spotkania z psychologiem to jakas terapia czy kurs? Nie polecam sami sie kasą napchają a z Nas glupków robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Zdrowia - Bydgoszcz

Akademia Zdrowia