Opinie o Bull Market (Markets.Com) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markets.Com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markets.Com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markets.Com w Warszawa

Ruda

To prawda ze tam naciagaja i robia pranie mozgu. Pracowalamtam 3 miesiace i odeszlam. KaZa nam traktowac klientow jak scierwo i codziennie rano na "meetingu" powtarzaja nam o tym i dostajemy rozne kary nie placa za nadgodziny a Eby nam dowalic to imprezy firmowe robia w srodku tygodnia i jak nie pojdziesz to dostajesz 100 dolarow kary. Kaza nam wyzywac klientow itp. Tak mieszaja nam w glowie ze czujesz sie jak w transie jakims. Nie idzcie tam do pracy i nie inwestujcie. Pozdrawiam

Janusz

Ja pracowałem w tej firmie nie dostałem umowy, o której opowiadali na spotkaniu rekrutacyjnym, dostałem kilkanaście kartek z numerami telefonów, nazwami firm i osób kontaktowych dzwoniłem do tych ludzi i pytałem się dokładnie czy znają się na inwestowaniu czy mają jakieś doświadczenie i czy mogę wysłać im wizytówkę na e-mail. Jest to praca dla osób które mają z czego żyć i z czego się utrzymywać, ponieważ ta firma jeżeli nie złapiesz dla nich klienta to ci nie zapłaci!!! Jest to czysta prawda o tym co piszą pozostali moi przedmówcy czyli firma dno nastawiona na wyzysk szef to jakiś czech lukas osobiście jestem zadowolony że się zwolniłem, ponieważ teraz pracuję w domu maklerskim na umowę o pracę.

adam

mnie bawi jak ci debile z markets do mnie wydzwaniają i opowiadają jak to mogę zarobić :))) tylko że ja mam tych frajerów gdzieś i zawsze im wklejam bajeczkę o tym że tak tak już im wpłacam :)))) bior (usunięte przez administratora) na przetrzymanie jakiś czas cisza i kolejny frajer dzwoni:))) i tak w kółko już od dobrych 2 lat:))) kiedyś dla jaja wpisałem że nazywam się pafnucy i taki idiota z markets dzwoni i pyta "czy pan pafnucy" już to samo mówi o ich inteligencji -DEBILE

Arkadiusz

Śmieszy mnie podejście ludzi ,którzy nie są w stanie wziąć na siebie odpowiedzialności za swoje błędy.Niestety Polska jest krajem chciwych ludzi,a tacy najczęściej tracą na rynkach kapitałowych i to wszystko jedno jakiego brokera wybiorą.Przecież dany broker nie inwestuje za was tylko sami to robicie za pomocą platformy.Jeżeli ktoś jest w stanie poświęcić kilkanaście minut dziennie to zarabia.Jeżeli chodzi o markets.com to współpracuje z nimi od ponad roku i powiem,że jestem zadowolony.Miesięczna stopa zwrotu w granicach 9%-14%.Pozdrawiam osoby grające z głową :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markets.Com? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Arkadiusz

marek

witam jasku a może głupi jasiu ;) że byłeś pazerny i zanim debiut nastąpił zainwestowałeś w coś innego to faktycznie wina naciągaczy nie Twoja , ja tam inwestuje tylko w debiuty i konkrety a jak proponują mi byle gówno to ich zlewam i uwierz przez pół roku z kilkunastu tys. zarobiłem na pewno więcej niż ty przez rok na budowie bo nie wiem czy gdzies indziej nadajesz sie do pracy , pozdrawiam

SPQR

"Ostatnio zapytałem jednego czy tam pracują idioci, że po kilku wnioskach o usunięcie danych i tak dzwonią. Debil odpowiedział: "Nie proszę pana, my tylko dzwonimy do idiotów". " ahhahahaha mocny tekst ciekawi mnie jaka była odpowiedź :D

Jasko

Kto wam płaci za te pochlebne komentarze? Naiwniaków wam brakuje i nawet tutaj się ratujecie? Markets com to zwykli naciągacze. Proszę nie zezwalać im na wysyłanie wizytówki, bo potem wydzwaniają kilka razy w tygodniu i żebrają o kasę, obiecują debiuty, a zanim debiut się pojawi przegrają Wasze pieniądze na innych rzeczach!Kilkukrotne wysłanie żądania przetwarzania danych osobowych mają w d... i tak dzwonią! Ostatnio zapytałem jednego czy tam pracują idioci, że po kilku wnioskach o usunięcie danych i tak dzwonią. Debil odpowiedział: "Nie proszę pana, my tylko dzwonimy do idiotów". Jeśli spróbujecie zadzwonić na numery tel podane na ich stronie dodzwonicie sie do jakiegoś anglojęzycznego lewego centrum obsługi za granicą, gdzie was oleją. Banda oszustów i nic więcej!

max

chyba ze wsi jestes widze PAnie kgd bo nie masz pojęcia uwazasz ze tylko kopanie rowów przynosi zysk!

max

kgd

Mam pytanie do brokerów? Po co ciezko pracujecie dzwoniac do ludzi, narazając sie na ty by usłyszeć ,. Przecież tak ja doradzacie możecie w krótkim czasie zbic fortunę i wylegiwać się pod palmami w ciepłych krajach. To proste, nie inwestujecie na giełdzie bo wiecie, że w większości się traci a nie zyskuje a zarabiacie na namawianiu idiotów.

janusz29

jeden z najlepszych typów brokera najlepsze przygotowanie i dobre okazje co prawda nie ma niektórych ciekawych okazji ale oprócz tego jest kilkaset standardowych i zawsze na którymś na wzrosty czy spadki można zarobic

andrzej

zarobiłem dzięki tej firmie około 20 % w ciagu tygodnia z 300000 to konkretna stopa zwrotu polecam pozdrawiam

waldi

można tam zarobic trzeba tylko wyczuc odpowiedni moment i zalezy jeszcze ile to przeciez rynek wtórny , kieruje to do niektóych nie mądrych panów ha ha

waldi

jerzybn

solidny broker aczkolwiek ryzyko jest trzeba umiec je zminimalizowac ogolnie 8/10

walerian

walerian

wiecie co jest najpiękniejsze?! że zarobiłem i nie musze od tego odtrąca podatku!!! POLECAM!!!

marek55

zysk jest nie mal że pewny i w to sie inwestuje i wtedy sie zarabia pozdrawiam

janb

rzetelna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Markets.Com - Warszawa

• Jak się pracuje w Markets.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Markets.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markets.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markets.Com