Opinie o PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA Sp z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA Sp z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA Sp z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA Sp z o.o. Sp.k. w Warszawa

Magdalena

NIE dla tego pracodawcy. Zwalnianie ludzi z dnia na dzień, bez wcześniejszych sygnałów, 8h pracy przy dzieciach bez czasu na dokumentacje, dyrektorzy, którzy w ogóle nie potrafią zarządzać kadrą. Ludzie po znajomościach, którzy wprowadzają fatalną atmosferę na kuchni i na których już nie raz były zgłoszenia mobbingu. Ale zarząd liczy tylko ile zarobi, nic więcej nie ma dla niego znaczenia. Co ciekawe pieniądze na wykupowanie opinii dla firmy są!

Ann
@Magdalena

Hej, a której dokładnie tyczy się to placówki?

Pracuję na stanowisku wychowawcy @Pracodawca od kilku lat. Panią Dyrektor z PC w Piastowie poznałam na rozmowie o pracę. Wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Takie samo zdanie o Pani Dyrektor ma każdy nowy pracownik, który jest przez Nią zatrudniany, i który jest w stanie całkowicie OBIEKTYWNIE spojrzeć na Jej osobę. Zawsze sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków i z ogromną życzliwością i szacunkiem podchodzi do każdego pracownika, bez względu na to jaką on funkcję zajmuje. Czuję ogromny niesmak, czytając wyssane z palca komentarze ( jak sądzę nauczycieli), którzy w taki sposób dzielą się swoją opinią. Polecam PC (w szczególności Piastów) wszystkim tym nauczycielom, dla których ta praca jest pasją, a nie przykrym obowiązkiem. Nauczycielom chcącym pracować w zespole, który się wspiera i wzajemnie motywuje. Serdecznie polecam ! :)

Absolutnie nie polecam przedszkola,PC wymienię kilka powodów 1.nie profesjonalna kadra szukająca powodu do plotek a nie pracy (usunięte przez administratora) prowadzony wobec pracownika od pracownika, 3.zaniedbywanie dzieci niestety 4.na placu zabaw zamiast skupić się na opiece nad dziećmi Panie siedzą na ławce i plotkują,zamiast podejść do dziecka i powiedzieć to Pani krzyczy przez cały plac zabaw do dziecka 5.przedszkole nastawione na zarobek a nie na dzieci i na ludzi

Zbychu Nowy wpis

zmartwił mnie ten komentarz odnośnie chodzenia na zwolnienie przez stres i inne takie. To chyba dawne dzieje ale potwierdzicie ze do teraz już takie akcje nie miały miejsca?

Pracownik Nowy wpis

No uwielbiam to miejsce. Wiadomo czasami jest ciężko ale to też taka praca, czasami jest lżej czasami ciężej ???? Zespół bardzo zgrany, pomocny. Nie sądziłam że w zawiąże w pracy takie fajne znajomości ♥️ Na czele wspaniała Pani Dyrektor Agnieszka ♥️ Co do tych wszystkich negatywnych opinii to prawda jest taka, że nikogo bez powodu nie zwalniają albo nie przenoszą ???? Praca z dziećmi to nie jest praca dla każdego ???? Polecam Bielany z całego serca ♥️

henia Nowy wpis

Zgadzam się z Tobą w 100%. Świetnie sie tutaj pracuje, zwłaszcza z Panią Agnieszką która super organizuje to miejsce! Polecam!

Lidzia Nowy wpis

Sporo tu piszecie o atmosferze, że na minus a kasa na plus przynajmniej, nie ma problemu, żeby na start mieć przynajmniej tą najniższą? Może bym dołączyła do waszego zespołu.

Natka

Kucharz jakie ma godziny (usunięte przez administratora) skoro to jest szkoła? Nie napisali w ogłoszeniu zbytnio i tak się zastanawiam, czy tak jak pracuje placówka czy inaczej jakoś. Może ktoś tu będzie wiedział, bardzo proszę o informację.

Firma PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA Sp z o.o. Sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Psycholog i pedagog specjalny w przedszkolu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego. firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Można Was prosić o podanie widełek zarobków? Będę bardzo wdzięczna. Czytam, że jest tutaj możliwy awans. Napiszcie, po jakim czasie od zatrudnienia można spodziewać się progresu na wyższe stanowisko.

@hhhh

Czy ktoś pracował jako nauczyciel języka angielskiego i może się wypowiedzieć? Tylko proszę napisać, który oddział.

Blondi

te powitalne 2000 w ogłoszeniu na opiekunkę, które obiecują, to są tak po prostu dawane? Czy trzeba spełnić jednak jakieś konkretne warunki? W stylu przepracować jakiś okres, bo tak pięknie trochę wygląda, a ja jestem jednak zawsze trochę sceptyczną osobą, taka moja uroda xd

NIE NIE NIE DLA PRACODAWCY

NIE zdecydowane NIE dla pracodawcy, jak i dla przyszłych rodziców, którzy zastanawiają się aby posłać tam swoje dzieci. Szarpanie dzieci na lewo i prawo, co jest nie do pomyślenia! Jeśli chodzi o pracodawcę, to "obrażanie się" na pracownika, bo zachorował, śmiechu warte. Panie Dyrektorki, które nie mają doświadczenia w zarządzaniu kadrą i zachowują się jakby pracowały w szkolnictwie co najmniej 20 lat. Dodatkowo komentowanie innych pracowników na wspólnej grupie z pracownikami, czy też komentowanie zachowań rodziców. O wysyłaniu zdjęć danych wrażliwych rodziców na czacie fb nie wspomnę, brak o szkoleniu RODO.

Patrycja
@NIE NIE NIE DLA PRACODAWCY

Potwierdzam . Atmosfera wśród pracowników też dramat - było wiele razy zgłaszany (usunięte przez administratora) do dyrektorki nie zostało z tym nic zrobione . Akurat pisze o innej placówce . Wszystko zamiatane pod dywan a potem się dziwią że człowiek przez sytuację - duży stres przez pół roku dostaje leki , zostaje skierowany na terapię - idzie na zwolnienie .

Rodzic
@NIE NIE NIE DLA PRACODAWCY

Ja też jestem na nei dla rodziców. Kadra nie jest przystosowana/wyszkolona do wyłapywania nieprawidłowości w rozwoju dziecka.dziecko nieneuronormatywne zostało zdiagnozowane dopiero w państwowym przedszkolu. Panie w Ciuchi nie widziały, albo udawały, że nie widzą.

Zośka

w internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko opiekunki dziecięcej. firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. czyli ile tak około? poza tym, wspomniano, że można tutaj awansować na wyższe stanowisko dydaktyczne i managerskie. po jakim czasie od zatrudnienia? i co trzeba zrobić, aby mieć w ogóle na to szansę? c:

Mama

Syn chętnie chodzi do przedszkola. Panie są bardzo miłe i zaangażowane. Dużo w przedszkolu dzieje się dla dzieci ! Szczerze polecam

@memorable

My experience at this preschool was extremely negative. The preschool has got poor organization, a principal who is insincere and lacks empathy, and a lack of respect for English teachers. I encountered poor organisation . It became apparent that the preschool does not value the opinions of English teachers and replaces them every three months. The constant rotation of teachers within the company makes it difficult to stay for an extended period of time. The marketing may advertise a "welcome package" that is supposedly available after one year of work, but this is practically impossible to obtain since most teachers struggle to mentally survive for more than a few months in such an environment. The most terrible job I've ever had. The director's behavior has made this institution unwelcome for anyone, and it's a mystery how some teachers have stayed for longer periods. The school does not respect its employees and only cares about the opinions of specific parents and Polish teachers. I am more than happy to have ended my job here. The English methodologist also disappointed me greatly. Initially, he praised my English class, but later, he criticized me based on feedback from a Polish methodologist. This left me feeling offended, as I had made a significant positive impact during my time here, and they showed no gratitude for my efforts. Even during my final meeting with them, they said nothing as I announced my departure. The principal's behaviour was particularly cold-blooded, and I've never met such unfeeling individuals in Poland during my eight years here. I feel sorry for particular parents and children who may be affected by this situation.

@@memorable

hey, can you reveal what's in this welcome package? I'm curious where you found the job offer and how many English teachers worked with you? were you the only one?

Iwona

Ile może zarobić taka pomoc nauczyciela w sumie? Patrzę, że nie napisali w ogłoszeniu, chociaż dali coś o dodatkach funkcyjnych i premiach. Ale no też bez wyjaśnienia właściwie, na czym polegają i ile wynoszą. Przyszłam tu w nadziei, że ktoś pomoże.

Chciałabym napisać kilka słów o pracy w Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach. To miejsce to przede wszystkim rodzinna atmosfera, ogromne wsparcie i zaangażowanie wielu osób. Na czele placówki stoi Pani Dyrektor Agnieszka - osoba empatyczna, dobra i otwarta na potrzeby innych ludzi. Podsumowując: bardzo się cieszę, że mogę pracować w tym miejscu i spełniać się zawodowo :)

Na Bielany jak również do dwóch pozostałych placówek potrzebny jest obecnie psycholog oraz pedagog. Zastawia mnie dlaczego jednocześnie na te wszystkie lokalizacje? czy wiecie cos więcej w tej sprawie? Czemu tak w środku półroczna?

J

Pracuje niedługo, ale atmosfera jest pełna ciepła i zrozumienia. Taka rodzinna

Nelka

Dużo dzieci ma pod soba Nauczycielka języka angielskiego w przedszkolu? Chciałabym wiedzieć jakieś szczegóły, ile jest grup i jak dużo tych dzieci, jestem początkująca, niedawno skończyłam praktyki i nie wiem czy sobie poradzę z nie wiadomo jak dużymi grupami, ogólnie jest jakaś pomoc na początku? Mam na myśli np. jakieś starsze nauczycielki.

Pracuję w Pomarańczowej Ciuchci na Bielanach już ponad rok . To jedyny pracodawca dla którego nie był problemem fakt, że mam dziecko i może się zdarzyć, że będę musiała iść na zwolnienie. Pani Dyrektor Agnieszka to osoba niezwykle empatyczna i otwarta na potrzeby swoich pracowników. Generalnie w placówce po wszystkich zawirowaniach kadrowych panuję bardzo rodzinna i koleżeńska atmosfera ???? Bardzo polecam pracę na Bielanach ????

AAA

A co to były za zawirowania kadrowe? Ktoś wcześniej wspominał o zwolnieniach z dnia na dzień - coś takiego miało miejsce? I czym było spowodowane, bo chyba nikt nie odpowiedział?

PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA Sp z o.o. Sp.k. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Psycholog.

Krzysztof

NIE dla tego pracodawcy. Zwalnianie ludzi z dnia na dzień, bez wcześniejszych sygnałów, 8h pracy przy dzieciach bez czasu na dokumentacje, dyrektorzy którzy nie znają języka angielskiego w przedszkolu dwujęzycznym którzy w ogóle nie potrafią zarządzać kadrą. Dyrektorka zatrudnia tylko swoje koleżanki z poprzedniej placówki nie liczy się ze zdaniem innych Ludzie po znajomościach, którzy wprowadzają fatalną atmosferę na kuchni i na których już nie raz były u tylko zgłoszenia (usunięte przez administratora). Ale zarząd liczy tylko ile zarobi, nic więcej nie ma dla niego znaczenia. Co ciekawe pieniądze na wykupowanie opinii dla firmy są! 32 3

Paula
@Krzysztof

Już kolejny komentarz o tych zwolnieniach i zaciekawiło mnie to. Z jakiego powodu mogą zwalniać tak z dnia na dzień? Bo chyba nie tak o po prostu, jakoś to przecież muszą uzasadnić jeśli jest umowa o pracę. Mówisz, że przez te 8 h nie ma czasu na dokumentację, a przecież kiedyś to zrobić trzeba. Czyli rozumiem nadgodziny są nieuniknione? Są płacone dodatkowo jeśli się rzeczywiście zdarzają?

Nie

Nie polecam pracy w przedszkolu Pomarańczowej Ciuchci, nadmiar obowiązków dla jednej osoby, brak kadry to nieustanny problem. Bardzo niskie zarobki.

Aga
@Nie

a od jakich zarobków zaczyna nauczyciel w pomarańczowej ciuchci?

Nikosia

Pracodawca tragiczny Zatrudnia tylko ludzi którzy pracują i są dla zarządu Szczególnie pani dyrektor w Piastowie rodzice piszą ciągle skargi a zarząd ich ignoruje Pani dyrektor ma swoje osoby zaprzyjaźnione z placówki w Ursusie i tylko je toleruje Innymi pracownicy się nie liczą

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA Sp z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA Sp z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA Sp z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA Sp z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 34 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA Sp z o.o. Sp.k.
2.1/5 Na podstawie 86 ocen.

PRZEDSZKOLA POMARAŃCZOWA CIUCHCIA Sp z o.o. Sp.k.