counter
3 5 35 5 1
sKArabeusz

Prawda jest taka, że nie płacą ludziom, a już szczególnie tym, którzy odeszli pieniędzy za wykonaną pracę. Stawki prowizyjne za sprzedaż nie mają nic wspólnego z rynkiem. Oferują różne progi prowizji, ale zawsze dziwnym trafem dzieje się tak, że najdalej cudem jeśli już wejdziesz do drugiego progu, a normalnie za bezcen się sprzedaje. Każdy kto przyjdzie odkryje proceder, który tam się dzieje po 2 tygodniach, mniej kumaci po miesiącu i później. Szkoda czasu, nie polecam.

Daniel Milancej

Witam Szukam wszystkich oszukanych przez tą firmę. Mnie również oszukali. Chce założyć proces zbiorowy. Proszę o kontakt. dmilan2008 (*) gmail każdy maila odczyta. Piszcie. Pokażemy Adamowi Mitura że jest oszustem

Co wiecie odnośnie przedsiębiorstwa Mitura Academy Sp. z o.o. w miejscowości Łomianki, bo nadal nie widzimy info od użytkowników?

anonim Nowy wpis

Marcin ptak Nowy wpis

Potwierdzam 100% prawda

Jack Nowy wpis
@Administrator

Bardzo proszę o sprawdzenie postow!!!!

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Jak poniżej. Nowy wpis
@Pytanie

Firma Mitura Academi zrobi wszystko, aby nie wypłacić należnego wynagrodzenia. Możesz pracować uczciwie a i tak nie zostaniesz rozliczony, uczciwości żadnej. Dowodem jest brak stałej grupy współpracujących ludzi, a przez ostatnie 6-7 miesięcy odeszło około 25 -30 osób, przypadek? Firma tłumaczy na rekrutacjach, że Ci co odeszli to nieuczciwi ludzie, którzy poszli pracować do konkurencji, prawda jest taka, że jeśli współpraca układa się, nikt bez powodu nie odchodzi. Podejmując współpracę, robisz to na WŁASNY RACHUNEK I WŁASNE RYZYKO!!!

Hobbit
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.

I co @Max, pracowałeś 3 miesiące, jak było? Podziel się opinią. Ja pracowałem 4 miesiące i jest mi wstyd, że tak dałem sie oszukać. Sprzedaż była, pieniedzy nie ma i zanosi sie na to, że AM ich nie bedzie mieć jeszcze długo. Szkoda, że poinformowany o tym fakcie Foton Technik nic z takim partnerem nie robi. Może zbyt mało odchodzacych zgłasza to firmie, dla której tak naprawdę pracuje. Marcin S i Marcin D niewiele wiedzą o branży ale co gorsza o biznesie. Nie płacąc za usługi ludziom, w przyszłości nie będą mieli kim pracować. Podpisujac umowę współpracy mowa była o podstawie i premii jednak szybko sie okazało, że podstawy może nie być a na premie zabrakło pieniędzy -żenada. Jeśli chcesz odzyskać pieniądze to stajesz się wrogiem. Pracowałe, co miesiąc podpisywalem umowy a okazuje sie, że tuzy biznesu i tak nie zapłacą. Najgorsze jest to, że zwalają winę na Foton, ponoć nie płaci. Tylko, że ja miałem podpisaną umowę z Mitura Academy a nie z Foton Technik. Czytacie to, uwierzcie i spróbujcie związać się z poważniejszym partnerem. Przynajmniej świeta miałem spokojne, moi koledzy niekoniecznie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Max

Pracowałem w firmie AM przez3 miesiące,

Adam

Banda chuj.....a Chcesz pracować za darmo to firma godna polecenia .....

@Adam

Jak nie pracowałeś to nie dostałeś wypłaty.

Fenomen
@Miły

A jak stwierdzasz że nie pracował?

G. Schetyna

Firma bankrut. Pomimo pisemnej umowy nie płacą kasy. Mozesz pracować miesiąc i nie dostaniesz zadnej kasy. Kontakty tylko dla znajomych i rodziny. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Oststnio nie mają na paliwo do samochodów służbowych. Znajomy ktory jeszcze tam prscuje musial zatankował po korek bo w grudniu nie ma kasy na paliwo. Ceny i stalacji kosmos. Pseudo dyrektorzy szukają (usunięte przez administratora) do pracy za darmo. Musisz wysyłać raporty co robisz, kontrolują gdzie jesteś, masz przelozonego to już umowa o pracę a nie B3B.

sKArabeusz

@sKArabeusz

Prawda jest taka, że osoby które pracują zarabiają duże pieniądze, zazwyczaj marudzą ci którzy udają że pracują, dla których cześć stała i samochód wystarcza. I masz rację spółka nie rozliczyła się z osobami które pracowały dla niej i dla konkurencji.

G. Schetyna
@Miły

Nie płacą żadnych pieniędzy. Umowa (usunięte przez administratora) Dostaniesz za miesiąc 1000 zlotych i to wszystko albo nic. Bankrut

Daniel M.

Fakty, niejaki Marcin S. jest tzw dyrektorem, Adam M. jest jednym z właścicieli, w końcu firma nazywa się od jego nazwiska. Prace skończyłem już kilka miesięcy temu, przez miesiąc próbowałem ustalić prowizje, jak zacząłem staszyć sądem i wyliczyłem sobie sam prowizje to napisali ze nieprawidłowa. Wysłali rozliczenie umów, wysłałem prowizje z prośba o potwierdzenie i cisza. Wiec teraz dostali fakturę, oczywiście korekty nie potwierdzili, zaraz sprawa trafi do sądu. Mnie straszą nielegalnym korzystanie z rodo i naruszeniem dóbr osobistych czego będą dochodzić w sądzi. Wiec chętnie się spotkam w sądzie bo całą sprawę już przeanalizował prawnik. Wynagrodzenie zalegają od września a jest listopad. Firma (usunięte przez administratora) ludzi na wynagrodzenie co można przeczytać wcześniej od innych osób. Szkolenia startowe robione przez foton ok, później 0 wsparcia, brak leadów, mobbing telefoniczny, a jak odchodzisz to Ci wmawiają że idziesz do konkurencji. Ponawiam, (usunięte przez administratora) na dmilan2008 (*) gmail com, piszcie bo szykuje się duży pozwę zbiorowy, mam już kilkanaście osób a razem im pokażemy. Mitura Academy nie odpuszczę wam ani jednej złotówki. Macie moje słowo. Publicznie w gazecie będziecie opisani jako firma która nie płaci.

Marcel

Kiedyś karta się odwróci. Widziałem już większych "cwaniaków" i okazało się że nie warto robić z ludzi wrogów na potęgę bo to może się zemścić. Szpak dziobał bociana ale potem była zmiana i szpak był dziobany.

Marcel
@Marcel

Szpak czy tam sówka czy sowa, wszystko jedno :D

Daniel Milancej

Informacyjnie
Klient
 Problem
@Daniel Milancej

A może pan poszuka chętnych do sprawy przeciwko spółce AVILEN w której jest pan prezesem poniżej link do osób pochlebnie mówiących o pańskich działaniach https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1001285 chętnych zapraszam na www.gowork.pl spółka AVILEN

pawcix
@Informacyjnie

Typowy wpis odwetowy ze strony Mitury/Foton Technik. Panowie ogarnijcie się i oddajcie kase tym, którzy pracowali dla Was.

Paweł
@Informacyjnie

Marcin ujawnij się bo "informacyjnie" albo "miły" jest żenujące tak jak Twoja osoba.

Uczciwy
@Daniel Milancej

Bardzo dobry pomysł. Mam podobnie. Też nie zamierzam odpuścić.

Czy pracodawca Mitura Academy Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

leo
 Rekomendacja
@Pytanie

tak, organizuje.

Konkretny

Uwaga Mitura Academy znowu rekrutuje na pracuj.pl pod szyldem Foton Technik. Nie dajcie się nabrać.Jak najdalej od tej firmy.

PAWEŁ

Ta firma to (usunięte przez administratora) Mitura razem z Marcinem S. nie wypłacają pieniędzy. Wystarczy ze ktoś powie ze odchodzi to od razu posądzają go o to, ze pracował dla konkurencji i ta osoba nie dostanie już swoich zarobionych pieniędzy. Karma wraca panie ptaku i Panie Adamie

Jacek

Uważajcie na tą firmę. Nie wyplacają ludziom zarobionych pieniędzy. Marcin "sówka" - dyrektor w Legionowie jest gościem który nie ma pojęcia o fotowoltaice. Nie odbiera telefonów i wmawia przedstawicielom że poszli pracować do konkurencji. Dziwi mnie to, że Foton Technik psuje sobie reputację i pozycję na rynku przez taką śmieszną firmę jak Mitura Academy. Mam nadzieję, że ktoś z Fotonu to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy. Pewnie kilka osób będzie na tyle odważnych, że odwołają się do sądu i Mitura razem z ptakiem zapłacą im zarobione pieniądze. NIE POLECAM !

Pawcix
Użytkownicy czekają na odpowiedź 212 dni.
 Problem

Nie polecam, szkoda nerw i czasu. Atmosfera bardzo kiepska.

Były pracownik Mitura Academy

Szczerze odradzam pracy w firmie Mitura Academy Sp. Z o.o. Firma nie wypłaca wynagrodzeń pracownikom! Jeśli zastanawiasz się na podjęcie współpracy z tą firmą to szczerze odradzam!!!

Konkretny

Mitura Academy to spółka wydmuszka, działająca w fotowoltaice na podstawie z umowy partnerskiej z firmą Foton Technik. Jedak w swoich ogłoszeniach rekrutacyjnych Mitura Academy podaje tylko nazwę Foton Technik. Kandydat w ostatnim momencie, po rozmowie rekrutacyjnej, dowiaduje się, że musi zawrzeć umowę z Mitura Academy a nie Foton Technik. Adres w Łomiankach to tylko adres rejestrowy. Działalność odbywa się w biurze Mitura Academy w Legionowie na Leśnej 5b (oraz w biurach poza Warszawą) Mitura Academy co miesiąc rekrutuje i przyjmuje około 20 handlowców i jednocześnie mniej więcej tyle samo rezygnuje ze współpracy. Rotacja jest więc ogromna. Nowi handlowcy w ciągu pierwszego miesiąca sprzedają do znajomych i rodziny a potem ich sprzedaż spada i rezygnują. Z zasady nie dostają za tę sprzedaż wynagrodzenia ponieważ wmawia się im, że zaczęli pracować dla konkurencji. W rezultacie psują sobie tylko relacje z rodziną i znajomymi, którzy po pewnym czasie orientują się, jak bardzo przepłacili. Handlowców zmusza się do dzwonienia z ofertą do osób zamieszczających ogłoszenia o sprzedaży różnych rzeczy na OLX. Mitura Academy nie ma swojego call center. Oczywiście współpraca z handlowcami odbywa się na podstawie umowy b2b lub umów zleceń. Handlowcy pracujący na podstawie umów zleceń nie mają szans odzyskać swoich prowizji i podstaw. Jeśli ktoś miał umowę b2b to z reguły dochodzi swojego w sądzie. Wśród zarządzających Miturą nie ma osób znających się na fotowoltaice. To byli bankowcy. Cała wiedza na temat PV jest czerpana z Foton Technik. W biurze w Legionowie rządzi dyrektor Marcin S. Jeśli ktoś chce pracować za darmo to jest to praca dla niego.

Leo

Niestety to co piszą ludzie wyżej jest prawdą. Śmieszne stawki prowizyjne. Spóźnienia w wypłatach, ciągła nagonka na pracowników. Przed podjęciem pracy dla Mitura Academy lepiej się 2 razy zastanowic.

@Leo

Jeżeli stawki są śmieszne to dlaczego z nimi rozpocząłeś współpracę? Zmusili cię do podpisania umowy? (usunięte przez administratora)

Klaudiusz

Nie przesadzajcie z oskarżeniami. Idealnych firm nie ma ale dla mnie jest zupełnie ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Mitura Academy Sp. z o.o. - Łomianki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad