Opinie o Mitura Academy Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mitura Academy Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mitura Academy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mitura Academy Sp. z o.o. w Łomianki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak w Mitura Academy Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Hobbit Nowy wpis

Teraz firma pod wodzą p. Marcina Sówki jest na GoWorku jako Commeator Sp. z o.o., ta sama siedzibą ul.Leśna 5B Legionowo, znalazł sposób na życie, oszukując pracowników. Dalej fotowoltaika, dalej E.ON. Nowi naiwni będą pracować i na koniec nie otrzymają pieniędzy za wykonaną pracę.

Karol

Firma w porządku. Jak się pracuje i angażuje to da się dobrze zarobić.

Max Nowy wpis
@Karol

To chyba nieprawda! Pracujesz dalej? To coś jak Academy Mitura dla E-On jeszcze funkcjonuje? Chyba zwinęli się z takim podejściem albo im podziękowano. Z tego co wiem nawet klienci indywidualni, którzy chcieliby rozbudować instalacje, nie mogą się z firmą skontaktować.

Daniel Nowy wpis

Nie płacą, (usunięte przez administratora), są nie słowni. Brak umiejętności szkoleniowych. (usunięte przez administratora)w pracy.

Firma Mitura Academy Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
sowi niszczyciel

Mega (usunięte przez administratora) ludzi. Sprawiedliwość dosięga wszystkich.

Kamila
@sowi niszczyciel

Szkoda że użyłeś niecenzuralnych słów i znaczna część Twojej wypowiedzi została usunięta przez administratora :( mógłbyś wyjaśnić kogo powinna dosięgnąć sprawiedliwość? I za co dokładnie?

Piter

Pracowałem w Mitura Academy i uważam że uczciwa organizacja, oparta na konkretnych zasadach i działaniach. Niestety przeciwności losu spowodowały że musialem zrezygnować ze współpracy. Będę miło wspominał tą przygodę.

@Piter

Co Ty gadasz, ludzi (usunięte przez administratora) jest całe mnóstwo. Szczęśliwi ci, co po miesiącu, dwóch odeszli.

Gandalf
@Hobbit

A ty już do sądu poszedłeś?

@Hobbit

Niestety to prawda, czekają kiedy pozbawić Cię zarobionych pieniędzy. Nie odrazu, dopiero jak będziesz miał większą prowizję, oczywiście po tym, jak asy z E-onu zrealizują montaż.

Wielki Max
@Max

Złożyłeś sprawę do sądu? Nie dałeś odpowiedzi. A jeżeli nie to dlaczego? Masz jakieś obawy?

Dominika
@Piter

A pracowałeś na dobrych warunkach? Dobra umowa, zarobki, benefity ? Bo widzę tez niezadowolone komentarze i zastanawiam się gdzie lezy prawda

Kacper

praca ok, wszystko odbywało się zgodnie z umową.

Co wiecie odnośnie przedsiębiorstwa Mitura Academy Sp. z o.o. w miejscowości Łomianki, bo nadal nie widzimy info od użytkowników?

Jack

Bardzo proszę o sprawdzenie postow!!!!

MATTI

Omijaj z daleka, chyba że po sądach chceszsię włóczyć.

Miska ryżu
@MATTI

A ty do sądu już poszedłeś?

Banda chuj.....a Chcesz pracować za darmo to firma godna polecenia .....

Miły
@Adam

Jak nie pracowałeś to nie dostałeś wypłaty.

Fenomen
@Miły

A jak stwierdzasz że nie pracował?

@Miły

Szkoda pisać, firma żenada.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Jak poniżej.

Firma Mitura Academi zrobi wszystko, aby nie wypłacić należnego wynagrodzenia. Możesz pracować uczciwie a i tak nie zostaniesz rozliczony, uczciwości żadnej. Dowodem jest brak stałej grupy współpracujących ludzi, a przez ostatnie 6-7 miesięcy odeszło około 25 -30 osób, przypadek? Firma tłumaczy na rekrutacjach, że Ci co odeszli to nieuczciwi ludzie, którzy poszli pracować do konkurencji, prawda jest taka, że jeśli współpraca układa się, nikt bez powodu nie odchodzi. Podejmując współpracę, robisz to na WŁASNY RACHUNEK I WŁASNE RYZYKO!!!

@Jak poniżej.

Wszystko prawda, firma mega nieuczciwa.

Tomi

Firma ok, dużo nowej wiedzy i doświadczenia.

Dla mnie ok, da się zarobić

@Michał

A pracujesz tam jeszcze, czy już w innej firmie, bo nie kojarzę...

Marcin ptak

Potwierdzam 100% prawda

Hobbit

I co @Max, pracowałeś 3 miesiące, jak było? Podziel się opinią. Ja pracowałem 4 miesiące i jest mi wstyd, że tak dałem sie oszukać. Sprzedaż była, pieniedzy nie ma i zanosi sie na to, że AM ich nie bedzie mieć jeszcze długo. Szkoda, że poinformowany o tym fakcie Foton Technik nic z takim partnerem nie robi. Może zbyt mało odchodzacych zgłasza to firmie, dla której tak naprawdę pracuje. Marcin S i Marcin D niewiele wiedzą o branży ale co gorsza o biznesie. Nie płacąc za usługi ludziom, w przyszłości nie będą mieli kim pracować. Podpisujac umowę współpracy mowa była o podstawie i premii jednak szybko sie okazało, że podstawy może nie być a na premie zabrakło pieniędzy -żenada. Jeśli chcesz odzyskać pieniądze to stajesz się wrogiem. Pracowałe, co miesiąc podpisywalem umowy a okazuje sie, że tuzy biznesu i tak nie zapłacą. Najgorsze jest to, że zwalają winę na Foton, ponoć nie płaci. Tylko, że ja miałem podpisaną umowę z Mitura Academy a nie z Foton Technik. Czytacie to, uwierzcie i spróbujcie związać się z poważniejszym partnerem. Przynajmniej świeta miałem spokojne, moi koledzy niekoniecznie.

Pracowałem w firmie AM przez3 miesiące,

G. Schetyna

Firma bankrut. Pomimo pisemnej umowy nie płacą kasy. Mozesz pracować miesiąc i nie dostaniesz zadnej kasy. Kontakty tylko dla znajomych i rodziny. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Oststnio nie mają na paliwo do samochodów służbowych. Znajomy ktory jeszcze tam prscuje musial zatankował po korek bo w grudniu nie ma kasy na paliwo. Ceny i stalacji kosmos. Pseudo dyrektorzy szukają (usunięte przez administratora) do pracy za darmo. Musisz wysyłać raporty co robisz, kontrolują gdzie jesteś, masz przelozonego to już umowa o pracę a nie B3B.

sKArabeusz

Prawda jest taka, że nie płacą ludziom, a już szczególnie tym, którzy odeszli pieniędzy za wykonaną pracę. Stawki prowizyjne za sprzedaż nie mają nic wspólnego z rynkiem. Oferują różne progi prowizji, ale zawsze dziwnym trafem dzieje się tak, że najdalej cudem jeśli już wejdziesz do drugiego progu, a normalnie za bezcen się sprzedaje. Każdy kto przyjdzie odkryje proceder, który tam się dzieje po 2 tygodniach, mniej kumaci po miesiącu i później. Szkoda czasu, nie polecam.

Miły
@sKArabeusz

Prawda jest taka, że osoby które pracują zarabiają duże pieniądze, zazwyczaj marudzą ci którzy udają że pracują, dla których cześć stała i samochód wystarcza. I masz rację spółka nie rozliczyła się z osobami które pracowały dla niej i dla konkurencji.

G. Schetyna
@Miły

Nie płacą żadnych pieniędzy. Umowa (usunięte przez administratora) Dostaniesz za miesiąc 1000 zlotych i to wszystko albo nic. Bankrut

Daniel M.

Fakty, niejaki Marcin S. jest tzw dyrektorem, Adam M. jest jednym z właścicieli, w końcu firma nazywa się od jego nazwiska. Prace skończyłem już kilka miesięcy temu, przez miesiąc próbowałem ustalić prowizje, jak zacząłem staszyć sądem i wyliczyłem sobie sam prowizje to napisali ze nieprawidłowa. Wysłali rozliczenie umów, wysłałem prowizje z prośba o potwierdzenie i cisza. Wiec teraz dostali fakturę, oczywiście korekty nie potwierdzili, zaraz sprawa trafi do sądu. Mnie straszą nielegalnym korzystanie z rodo i naruszeniem dóbr osobistych czego będą dochodzić w sądzi. Wiec chętnie się spotkam w sądzie bo całą sprawę już przeanalizował prawnik. Wynagrodzenie zalegają od września a jest listopad. Firma (usunięte przez administratora) ludzi na wynagrodzenie co można przeczytać wcześniej od innych osób. Szkolenia startowe robione przez foton ok, później 0 wsparcia, brak leadów, mobbing telefoniczny, a jak odchodzisz to Ci wmawiają że idziesz do konkurencji. Ponawiam, (usunięte przez administratora) na dmilan2008 (*) gmail com, piszcie bo szykuje się duży pozwę zbiorowy, mam już kilkanaście osób a razem im pokażemy. Mitura Academy nie odpuszczę wam ani jednej złotówki. Macie moje słowo. Publicznie w gazecie będziecie opisani jako firma która nie płaci.

Marcel

Kiedyś karta się odwróci. Widziałem już większych "cwaniaków" i okazało się że nie warto robić z ludzi wrogów na potęgę bo to może się zemścić. Szpak dziobał bociana ale potem była zmiana i szpak był dziobany.

Marcel
@Marcel

Szpak czy tam sówka czy sowa, wszystko jedno :D

Daniel Milancej

Witam Szukam wszystkich oszukanych przez tą firmę. Mnie również oszukali. Chce założyć proces zbiorowy. Proszę o kontakt. dmilan2008 (*) gmail każdy maila odczyta. Piszcie. Pokażemy Adamowi Mitura że jest oszustem

Informacyjnie
@Daniel Milancej

A może pan poszuka chętnych do sprawy przeciwko spółce AVILEN w której jest pan prezesem poniżej link do osób pochlebnie mówiących o pańskich działaniach https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1001285 chętnych zapraszam na www.gowork.pl spółka AVILEN

pawcix
@Informacyjnie

Typowy wpis odwetowy ze strony Mitury/Foton Technik. Panowie ogarnijcie się i oddajcie kase tym, którzy pracowali dla Was.

@Informacyjnie

Marcin ujawnij się bo "informacyjnie" albo "miły" jest żenujące tak jak Twoja osoba.

Uczciwy
@Daniel Milancej

Bardzo dobry pomysł. Mam podobnie. Też nie zamierzam odpuścić.

Zostaw merytoryczną opinię o Mitura Academy Sp. z o.o. - Łomianki

• Jak się pracuje w Mitura Academy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mitura Academy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mitura Academy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mitura Academy Sp. z o.o.
  • Kolejowa 101A
    05-092 Łomianki

Mitura Academy Sp. z o.o.