Opinie o Mitura Academy Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mitura Academy Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mitura Academy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mitura Academy Sp. z o.o. w Łomianki

Czy pracodawca Mitura Academy Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

leo

tak, organizuje.

Konkretny

Uwaga Mitura Academy znowu rekrutuje na pracuj.pl pod szyldem Foton Technik. Nie dajcie się nabrać.Jak najdalej od tej firmy.

PAWEŁ

Ta firma to (usunięte przez administratora) Mitura razem z Marcinem S. nie wypłacają pieniędzy. Wystarczy ze ktoś powie ze odchodzi to od razu posądzają go o to, ze pracował dla konkurencji i ta osoba nie dostanie już swoich zarobionych pieniędzy. Karma wraca panie ptaku i Panie Adamie

Jacek

Uważajcie na tą firmę. Nie wyplacają ludziom zarobionych pieniędzy. Marcin "sówka" - dyrektor w Legionowie jest gościem który nie ma pojęcia o fotowoltaice. Nie odbiera telefonów i wmawia przedstawicielom że poszli pracować do konkurencji. Dziwi mnie to, że Foton Technik psuje sobie reputację i pozycję na rynku przez taką śmieszną firmę jak Mitura Academy. Mam nadzieję, że ktoś z Fotonu to przeczyta i pójdzie po rozum do głowy. Pewnie kilka osób będzie na tyle odważnych, że odwołają się do sądu i Mitura razem z ptakiem zapłacą im zarobione pieniądze. NIE POLECAM !

Firma Mitura Academy Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Pawcix

Nie polecam, szkoda nerw i czasu. Atmosfera bardzo kiepska.

Były pracownik Mitura Academy

Szczerze odradzam pracy w firmie Mitura Academy Sp. Z o.o. Firma nie wypłaca wynagrodzeń pracownikom! Jeśli zastanawiasz się na podjęcie współpracy z tą firmą to szczerze odradzam!!!

Konkretny

Mitura Academy to spółka wydmuszka, działająca w fotowoltaice na podstawie z umowy partnerskiej z firmą Foton Technik. Jedak w swoich ogłoszeniach rekrutacyjnych Mitura Academy podaje tylko nazwę Foton Technik. Kandydat w ostatnim momencie, po rozmowie rekrutacyjnej, dowiaduje się, że musi zawrzeć umowę z Mitura Academy a nie Foton Technik. Adres w Łomiankach to tylko adres rejestrowy. Działalność odbywa się w biurze Mitura Academy w Legionowie na Leśnej 5b (oraz w biurach poza Warszawą) Mitura Academy co miesiąc rekrutuje i przyjmuje około 20 handlowców i jednocześnie mniej więcej tyle samo rezygnuje ze współpracy. Rotacja jest więc ogromna. Nowi handlowcy w ciągu pierwszego miesiąca sprzedają do znajomych i rodziny a potem ich sprzedaż spada i rezygnują. Z zasady nie dostają za tę sprzedaż wynagrodzenia ponieważ wmawia się im, że zaczęli pracować dla konkurencji. W rezultacie psują sobie tylko relacje z rodziną i znajomymi, którzy po pewnym czasie orientują się, jak bardzo przepłacili. Handlowców zmusza się do dzwonienia z ofertą do osób zamieszczających ogłoszenia o sprzedaży różnych rzeczy na OLX. Mitura Academy nie ma swojego call center. Oczywiście współpraca z handlowcami odbywa się na podstawie umowy b2b lub umów zleceń. Handlowcy pracujący na podstawie umów zleceń nie mają szans odzyskać swoich prowizji i podstaw. Jeśli ktoś miał umowę b2b to z reguły dochodzi swojego w sądzie. Wśród zarządzających Miturą nie ma osób znających się na fotowoltaice. To byli bankowcy. Cała wiedza na temat PV jest czerpana z Foton Technik. W biurze w Legionowie rządzi dyrektor Marcin S. Jeśli ktoś chce pracować za darmo to jest to praca dla niego.

Leo

Niestety to co piszą ludzie wyżej jest prawdą. Śmieszne stawki prowizyjne. Spóźnienia w wypłatach, ciągła nagonka na pracowników. Przed podjęciem pracy dla Mitura Academy lepiej się 2 razy zastanowic.

Miły
@Leo

Jeżeli stawki są śmieszne to dlaczego z nimi rozpocząłeś współpracę? Zmusili cię do podpisania umowy? (usunięte przez administratora)

Klaudiusz

Nie przesadzajcie z oskarżeniami. Idealnych firm nie ma ale dla mnie jest zupełnie ok.

Teresa

Polecacie innym osobom pracę w Mitura Academy Sp. z o.o.? Mają jakieś fajne świadczenia? Ogólnie satysfakcjonująca jest dla Was praca w tym miejscu? Dziękuję za informacje.

sKArabeusz

Potwierdzam opinię Adama. Jeśli ktoś się zastanawia nad współpracą z nimi, dla swojego dobra lepiej niech sobie odpuści.

Zostaw merytoryczną opinię o Mitura Academy Sp. z o.o. - Łomianki

• Jak się pracuje w Mitura Academy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mitura Academy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mitura Academy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mitura Academy Sp. z o.o.
  • Kolejowa 101A
    05-092 Łomianki

Mitura Academy Sp. z o.o.