CERTES Sp. z o.o.

Opinie o CERTES Sp. z o.o.

zawiedzony

projekt we wrocławiu ISTQB- prowadzony przez find-work agencję . Szkolenie chaotyczne i oczekiwanie na staż. MIESIĄC BEZ INFORMACJI dla 15 OSÓB odnośnie stażu czy będzie czy nie !!!! Porażka. 3 miesięczny Staż oczywiście mało płatny bo niecałe 1000 zł. Koordynatorka Magdalena ? Olała grupę i zlekceważyła, dalej zero informacji. I rób co chcesz, nie odpisywanie na emaile, brak wysłania certyfikatu NLB, nie polecam młodym osobom. Jeden wielki kit.

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy CERTES Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw opinię o CERTES Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERTES Sp. z o.o.