CERTES Sp. z o.o.

CERTES Sp. z o.o.

Opinie o CERTES Sp. z o.o.

Stella

Może pracownik nie spełnił pokładanych oczekiwań?

anonymous
@Stella 10.07.2018 16:35

Powód prosty - jest masę nowych projektów dofinansowanych, bo kto się zna ten, wiec, że w końcu ruszyły środki UE z obecnej perspektywy.

Justyna

@Ciekawy, czy jesteś pracownikiem w firmie CERTES? Jeśli tak to zachęcam Cię do wypowiedzenia się na temat pracy w tej firmie. Jak oceniasz warunki zatrudnienia? @Stella, czy masz dodatkowe informacje odnośnie pracy w CERTES? Może mogłabyś powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu?

Elwira

Słaby pracodawca nastawiony tylko na własny zysk, brak docenienia pracownika, brak szacunku do kobiet ze strony Prezesa

Ciekawy
@Elwira 08.05.2018 10:07

Zatrudnili pracownika w styczniu na stanowisko specjalisty ds rozliczania. Dlaczego jest teraz następne ogłoszenie.

Justyna

@Elwira, możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracowałaś? W jaki sposób objawiał się wspomniany przez Ciebie brak szacunku? Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat ogólnych warunków? Czy w Certes pracownicy mają szansę na rozwijanie swoich umiejętności?

zawiedzony

projekt we wrocławiu ISTQB- prowadzony przez find-work agencję . Szkolenie chaotyczne i oczekiwanie na staż. MIESIĄC BEZ INFORMACJI dla 15 OSÓB odnośnie stażu czy będzie czy nie !!!! Porażka. 3 miesięczny Staż oczywiście mało płatny bo niecałe 1000 zł. Koordynatorka Magdalena ? Olała grupę i zlekceważyła, dalej zero informacji. I rób co chcesz, nie odpisywanie na emaile, brak wysłania certyfikatu NLB, nie polecam młodym osobom. Jeden wielki kit.

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy CERTES Sp. z o.o. i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw opinię o CERTES Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERTES Sp. z o.o.