Opinie o RE-Bau Sp z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RE-Bau Sp z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w RE-Bau Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RE-Bau Sp z o.o. w Kraków

Karolina Nowy wpis

Mnie interesuje aktualna rekrutacja i chodzi o posadę kosztorysant specjalista ds. ofertowania. Interesuje mnie punkt z listy wymagań, gdzie chcą wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe. Czy wystarczy tu posiadanie licencjata? I kierunkowe, znaczy, chcą t wykształcenia z politechniki czy z AGH będzie ok?

Administrator Nowy wpis

W RE-Bau Sp z o.o. poszukiwana jest osoba na stanowisko Kierownik Robót. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

Prawda Nowy wpis

Zarobki w tej firmie jako pracownik fizyczny to jakieś nieporozumienie!!! Zarobki sporo poniżej 5 tys miesięcznie z doświadczeniem prawie 30 lat. Praca od poniedziałku do piątku po 10 godzin minus przerwa pół godziny.

Witam, taka prośba. Czy mi ktoś poda wprost, ile zarabia elektryk na budowie? W ogłoszeniu ogólniki, że atrakcyjne, tu w sumie też, że "nienajgorsza". No a czy to jakaś tajemnica zawodowa? Chociaż przedział bym chciał poznać jakiś, orientacyjnie.

Rafał - Były Pracownik

Pracowałem w RE-Bau 6 lat głównie na inwestycjach krakowskich. Praca jest ok. Wszystko oczywiście zależy od twojego podejścia i zaangażowania. Wiadomo, na początku trochę czasu potrzeba żeby się zaadoptować na stanowisku i poznać wewnętrzną pracę firmy, kto za co odpowiada itd. Kasa nie jest najgorsza. Nie zdarzyło mi się jakieś opóźnienie przez ten cały czas pracy. Ludzie pomocni i jeżeli wykażesz się chęcią do działania to zawsze się znajdzie ktoś kto Ci pomoże. Nie ma się co kierować opiniami firm podwykonawczych poniżej ponieważ znam temat od kuchni i jak ktoś dostał należności z opóźnieniem to tylko dlatego że się nie wywiązał z kontaktu lub coś innego ma na sumieniu. Za mojej bytności wiele można by powiedzieć o firmie, ale na pewno nie to że jest niewypłacalna lub nie płaci podwykonawcą. Natomiast co do jakości to będzie taka jak twoja praca. Jesteś w nadzorze. Jak pozwolisz na słabe wykonanie podwykonawcy/pracownikowi to taka będzie realizacja. Z góry (od firmy) dostajesz wystarczająco dużo narzędzi, aby sobie poradzić na inwestycji. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę, że RE-bau nie buduje "domków jednorodzinnych" tylko złożone, wielkokubaturowe inwestycje Mogę polecić pracę w tej firmie.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie RE-Bau Sp z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Inżynier Budowy - branża budowlana.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Tomasz

Rozwiń temat, co też z Panem Zbyszkiem nie jest tak

Elżbieta
@Tomasz

Jak się dowiesz daj znać, bo mąż planuje wysłać do nich CV i nie wiem kim jest Pan Zbyszek i dlaczego przed nim ktoś ostrzega. A pracujesz tam może? Aktualnie mają rekrutację na stanowisko inżynier umowy i jesteśmy ciekawi jakie jest u nich wynagrodzenie na tym stanowisku, Może wiesz coś i dasz znać?

budowlany

Od ponad dostarczam faktury do tej firmy, osobiście bo wysłane pocztą mają dużo dłuższy termin zapłaty (liczy się data wpływu). Kilkakrotnie słyszałem, jak w biurze ludzie na siebie krzyczą a wrecz się drą. Strasznie to nieprofesjonaln... Dziewczyny w sekretariacie fajne, zawsze uśmiechnięte, niestety na budowach odchodzą ludzie. no i jesli chodzi o płatności to jest DRAMAT nie ma miesiąca by płatność nie była po terminie, a potem trzeba czekać, dzwonić i PROSIĆ SIĘ o własne pieniądze, ciężko zarobione... niby ktoś tam wyżej postawiony je potwierdza, ale ma to cały miesiąc a płatności są zawsze spóxnione, dochodzi do tego, że moi pracownicy nie dosatją pensji na czas i nie jest sytuacja dla mnie komfortowa

Zbigniew

Po pięciu latach ciągle to samo? Komu konkretnie ta firma nie płaci? Kontrahentom za fv, czy tym dziewczynom z sekretariatu również? Pisz, jeśli coś wiesz.

Tylko skoro już przestrzegasz to może dopiszesz dla jasności z jego powodu? Tak to już nikt podpytywać by nie musiał

Juro JW

Znam firmę ze współpracy. Mentalność firmy można sprowadzić do stwierdzenia: nikt nie da ci więcej, ile ja obiecam.

KN

Dzień dobry, jestem zainteresowana pracą w Re- Bau na stanowisku Inżyniera Budowy. Czy można prosić o jakąś rzetelną opinię?

wenty

Wszystko może i by było ok, gdyby nie fakt, że prezes to też konsul czy tam inny ambasador. Albo pełni się jedno, albo drugie stanowisko. Nigdy DWA naraz. Bo zawsze coś jest kosztem czegoś. Niby prestiż czy inne mecyje, ale firma (własna), pracownicy, podwykonawcy, pracownicy podwykonawców na tym cierpią. Nie da się pełnić dwóch stanowisk jednocześnie i na każdym byc w pelni profesjonalnym. Rozumiem kontakty, ale firma z takim stażem nie potrzebuje dodatkowej renomy. Generalnie, słabo. Z roku na rok atmosfera staje się tragiczna, aż żal patrzeć na tych ludzi. Z każdym miesiącem odchodzą ludzie. stali pracownicy, starsi, z długoletnim stażem. Ciekawe czemu? Do tego opinie na miescie tez nie zachęcają, a kiedyś praca w RE-Bau to był prestiż

@wenty

Dziękuję za informację odnośnie atmosfery w RE-Bau. Zastanawiam się jeszcze nad aktualnymi warunkami zatrudnienia w tej firmie. Czy do podstawowego wynagrodzenia oferowane są jakieś dodatki, typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Przy wyborze przyszłego pracodawcy, są to aspekty często brane pod uwagę.

Klient
@wenty

Prezes to facet na poziomie, zasadniczy ale równocześnie ludzki i wrażliwy gość.

Weronika
@Klient

Cześć @Klient, skąd masz informacje wewnętrzne, czy jesteś również zatrudniony w RE-Bau? Podziel się informacją na temat spotkań, imprez integracyjnych w firmie- czy takowe się zdarzają? Jeżeli tak, jak często?

Weronika

Cześć wszystkim! Czy są tutaj obecni jacyś pracownicy RE-Bau? Szukam informacji na temat pakietu relokacyjnego. Czy jeżeli osoba z poza Krakowa dostanie propozycję pracy w firmie, może ona oczekiwać bonusu relokacyjnego?

Beata

Cześć, widzę, że pojawiło się pytanie odnośnie tego jak długo czeka się na odzew z RE-Bau. Również chciałabym się tego dowiedzieć. Czy dostaje się odpowiedź zwrotną nawet gdy kandydat nie przejdzie pomyślnie rekrutacji? I w jaki sposób najlepiej kontaktować się z firmą w sprawie zatrudnienia? Mailowo, telefonicznie czy osobiście?

Tytus

Opinia o firmie zależy od tego jakim się jest pracownikiem. Może trzeba zweryfikować swoją postawę?

nick
@Tytus

faktycznie, nawet najlepsi mają czasami dosyć, czemu wieloletni pracownicy odchodzą, a wręcz uciekają?

Lukas

Profesjonalizm w pełni polecam Lubię atmosferę w RE-Bau Sp z o.o. za: Profesjonalne podejscie do pracownika.

martes
@Lukas

No chyba żart :D profesjonalne podejście? ciekawe z której strony...

Joanna

Na stronie internetowej RE-Bau znalazłam informację, że firma poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Kierownik Projektu. Należy posiadać minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Oprócz tego, poszukiwane są brygady ciesielskie, zbrojarskie i murarskie. Szczegóły ofert znajdziecie pod linkiem: http://www.re-bau.com/397,a,oferty-pracy.htm Czy ktoś z Was planuje wziąć udział w rekrutacji? Jeśli tak i odbędziecie spotkanie rekrutacyjne, koniecznie opiszcie na forum swoje doświadczenie. Będzie to cenna wskazówka dla przyszłych aplikantów.

KAT

(usunięte przez administratora) Nie polecam jako firmy która występuje z ramienia Generalnego Wykonawcy.(Przestroga dla Inwestora) Przestrzegam podwykonawców nie pracujcie dla nich .Tak jak ktoś napisał są Generalnym Wykonawcą na osiedlu w Katowicach gdzie zatrudniają obecnie samych partaczy bo już nikt dla nich nie chce pracować. Ostatni etap osiedla jest już opóźniony ok 3 miesiące a poprzednie oddane do użytkowania z samymi wadami. (usunięte przez administratora)

Joanna

Zachęcam osoby pracujące w RE-Bau o aktywność na tym forum. Opinie pochodzące od Was będą najrzetelniejszym źródłem informacji o tym pracodawcy dla osób zastanawiających się nad zatrudnieniem u niego. Co możecie powiedzieć o tym jakie warunki zatrudnienia są proponowane i forma zatrudnienia?

papa

Nie polecam. Firma nierzetelna. Po zakupie mieszkania termin na usunięcie usterki to 2 tygodnie a naprawdę usuwają nawet z 2 miesięcznym opóźnieniem lub wcale. Większość musieliśmy usuwać sami bo zależało nam na czasie żeby wprowadzić się w określonym terminie. Jak już mieszkamy to na większość zgłoszeń reagują "nie uznajemy reklamacji" lub traktują cię jak idiotę.

MANIA

NIE POLECAM!!!! Bardzo nie polecam tej firmy jako głównego wykonawcy. Odbieraliśmy we wtorek mieszkanie w Katowicach od dewelopera i już początkiem lutego gdy mogliśmy wejść do mieszkania pierwszy raz napisaliśmy rzeczy które są źle - niestety była to cała strona A4 między innymi popękane ściany, nierówności, różnica na wysokości mieszkania, kapiące zawory itp. Dostając klucze we wtorek oczywiście to co było widoczne "gołym okiem" zostało zrobione ale cała reszta nie. Przyszli pracownicy RE-Bau potwierdzili nasze usterki mówiąc, że zrobią je najszybciej jak się da bo wiedzieli że nasi pracownicy wchodzą od poniedziałku i przypominam, że mieli na to czas od początku lutego. Dzisiaj mamy sobotę wciąż nikt nic nie zrobił. Dlatego jeśli ktoś z Państwa będzie się decydował na wzięcie tej firmy bardzo proszę się zastanowić czy warto. Pozdrawiam.

Joanna

@Szweda Bogusław, wypłata po terminie może być uciążliwa, ale z tego co zrozumiałam to nie było takiej sytuacji, że w ogóle jej nie dostałeś. Może RE-Bau Sp z o.o. ma jakieś chwilowe problemy finansowe? Czy jest Ci coś w tej sprawie wiadome? W oparciu o jakie warunki współpracujesz z tą firmą? Czy mógłbyś podać innym użytkownikom plusy wynikające z pracy u tego pracodawcy?

@Joanna

PLUSÓW BRAK

Zostaw merytoryczną opinię o RE-Bau Sp z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w RE-Bau Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RE-Bau Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

RE-Bau Sp z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.

RE-Bau Sp z o.o.