Opinie o Multi Gastro Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Multi Gastro Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Multi Gastro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Gastro Sp. z o.o. w Kraków

Kamila Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałabym dalej w Multi gdyby nie przeprowadzka. Fajni ludzie, atmosfera bardzo dobra. Kasa się zgadzała. Jak ktoś umie sprzedawać i jest trochę ogarnięty to da radę.

Karolina Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałam w tej firmie prawie 3 lata. Generalnie wszystko było w porządku oprócz tego że nie dało się jakoś dalej rozwijać pomimo tego, że sama firma rozwijała się praktycznie cały czas. Szef do dogadania z każdą sprawą. Zarobki ok. Atmosfera super.

Natalia Nowy wpis
@Karolina

@Karolina dobrze jeśli w strukturach firmy możliwy jest awans. W obecnych czasach, każdy docenia, że w ogóle praca jest. Po Twojej opinii uważam, że warto zainteresować się pracą w tym miejscu. Powiedz proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Karolina Nowy wpis
Były pracownik
@Natalia

Co do benefintów, to MultiSport, prywatnia opieka, ubezpieczenie grupowe. Na początku jest umowa zlecenie na czas próbny później umowa o pracę, wszystkie premie "na papierze". W handlowym jest podstawa plus właśnie premia od sprzedaży.

Norka

@Bogumił a pracujesz tu? Możesz potwierdzić, że faktycznie firma dobrze traktuje pracowników - pod każdym względem?

Bogumił

Żeby mieć dobre opinie i to pod każdym względem trzeba sobie na to zapracować więc nic dziwnego, że dobrze firma jest chwalona.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Staż - praktyki - pomocnik serwisanta - 2000 zł do ręki w firmie Multi Gastro Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Mechanik utrzymania ruchu
Kraków
Staco Polska Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy C# Developer
Kraków
WESP - We Support Performance
Wyślij CV
logo firmy Handlowiec
Kraków
ONTRADE.PL
(35 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Social Media Content Manager / Information Assistant
Kraków
Konsulat Generalny USA
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
K-K
Były pracownik

Zaczynając od samego początku należy przyznać, że rekrutacja prowadzona jest profesjonalnie, nowe biuro wygląda nowocześnie, a kadra zarządzająca jest profesjonalna i wychodzi pracownikowi naprzeciw w sprawach natury losowej. Firma organizuje imprezy okolicznościowe i zapewnia dopłatę do multisporta po okresie stażu. Zarobki przez pierwsze trzy miesiące wyglądają następująco - 1000-1600 zł na rękę ( w zależności od "działu", w którym pracujesz)- za pełny etat oczywiście, ale nie zrażajmy się - na rozmowie kwalifikacyjnej dowiesz się, że po tym okresie otrzymasz "atrakcyjne wynagrodzenie". Pracy jest tak dużo, że niekiedy o przerwie można zapomnieć. Obowiązki - w zależności od stanowiska; odbieranie, wykonywanie telefonów, sprzedaż produktów, zmiany cen na stronie internetowej, bieganie po restauracjach i oferowanie przecenionych produktów z gazetki oraz wiele innych... (usunięte przez administratora) Rozczarowanie, poczucie zmarnowanego czasu i ostatnia przygoda z pracą w niewielkiej firmie.

1
Natalia

@Aśka, czy firma oferuje nowym pracownikom umowę na czas nieokreślony? Czy w tym momencie trwają jakieś rekrutacje do firmy MultiGastro? Czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy także osoby bez doświadczenia? Obecnie pracownicy z doświadczeniem zyskują coraz bardziej na wartości. Przyczyną tego są braki wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy. Firmy, które nie powalczą o takich pracowników mogą przestać być konkurencyjne!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Natalia

@Aśka, a może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz coś więcej na temat pracy w MultiGastro. Czy nadgodziny są dodatkowo płatne? A jak wygląda sytuacja z profitami dla pracowników? Czy są oferowane? Zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi. Odpowiedzi na te pytania będą pomocne dla osób poszukujących informacji o tej firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aśka
@Natalia

Nadgodziny są zawsze wypłacane. Są również premie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aśka

Pracowałam tam prawie 3 lata, atmosfera spoko, zarobki w sumie też nienajgorsze, tylko rzeczywiście jest co robić.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą MultiGastro?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
AD

Ta opinia jest na pewno o Multi Gastro Sp. z o.o z Krakowa? Współpracowałem z nimi dorywczo i myślę, że firma spoko.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
maciejj

a na jakim rejonie pracowałeś?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
tłusty pączek

Nie warto słabe zarobki wymagania że dosłownie Trzeba biegać

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Gastro Sp. z o.o. - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Multi Gastro Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Multi Gastro Sp. z o.o.