Opinie o Multi Gastro Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Multi Gastro Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Multi Gastro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Gastro Sp. z o.o. w Kraków

Kamila Nowy wpis

Pracowałabym dalej w Multi gdyby nie przeprowadzka. Fajni ludzie, atmosfera bardzo dobra. Kasa się zgadzała. Jak ktoś umie sprzedawać i jest trochę ogarnięty to da radę.

Karolina Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie prawie 3 lata. Generalnie wszystko było w porządku oprócz tego że nie dało się jakoś dalej rozwijać pomimo tego, że sama firma rozwijała się praktycznie cały czas. Szef do dogadania z każdą sprawą. Zarobki ok. Atmosfera super.

Natalia Nowy wpis
@Karolina

@Karolina dobrze jeśli w strukturach firmy możliwy jest awans. W obecnych czasach, każdy docenia, że w ogóle praca jest. Po Twojej opinii uważam, że warto zainteresować się pracą w tym miejscu. Powiedz proszę, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Karolina Nowy wpis
@Natalia

Co do benefintów, to MultiSport, prywatnia opieka, ubezpieczenie grupowe. Na początku jest umowa zlecenie na czas próbny później umowa o pracę, wszystkie premie "na papierze". W handlowym jest podstawa plus właśnie premia od sprzedaży.

Norka

@Bogumił a pracujesz tu? Możesz potwierdzić, że faktycznie firma dobrze traktuje pracowników - pod każdym względem?

Bogumił

Żeby mieć dobre opinie i to pod każdym względem trzeba sobie na to zapracować więc nic dziwnego, że dobrze firma jest chwalona.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Staż - praktyki - pomocnik serwisanta - 2000 zł do ręki w firmie Multi Gastro Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Mechanik utrzymania ruchu
Konsulat Generalny USA
(1 opinia)
Aplikuj na wiele ofert
K-K

Zaczynając od samego początku należy przyznać, że rekrutacja prowadzona jest profesjonalnie, nowe biuro wygląda nowocześnie, a kadra zarządzająca jest profesjonalna i wychodzi pracownikowi naprzeciw w sprawach natury losowej. Firma organizuje imprezy okolicznościowe i zapewnia dopłatę do multisporta po okresie stażu. Zarobki przez pierwsze trzy miesiące wyglądają następująco - 1000-1600 zł na rękę ( w zależności od "działu", w którym pracujesz)- za pełny etat oczywiście, ale nie zrażajmy się - na rozmowie kwalifikacyjnej dowiesz się, że po tym okresie otrzymasz "atrakcyjne wynagrodzenie". Pracy jest tak dużo, że niekiedy o przerwie można zapomnieć. Obowiązki - w zależności od stanowiska; odbieranie, wykonywanie telefonów, sprzedaż produktów, zmiany cen na stronie internetowej, bieganie po restauracjach i oferowanie przecenionych produktów z gazetki oraz wiele innych... (usunięte przez administratora) Rozczarowanie, poczucie zmarnowanego czasu i ostatnia przygoda z pracą w niewielkiej firmie.

Natalia

@Aśka, czy firma oferuje nowym pracownikom umowę na czas nieokreślony? Czy w tym momencie trwają jakieś rekrutacje do firmy MultiGastro? Czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy także osoby bez doświadczenia? Obecnie pracownicy z doświadczeniem zyskują coraz bardziej na wartości. Przyczyną tego są braki wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy. Firmy, które nie powalczą o takich pracowników mogą przestać być konkurencyjne!

Natalia

@Aśka, a może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz coś więcej na temat pracy w MultiGastro. Czy nadgodziny są dodatkowo płatne? A jak wygląda sytuacja z profitami dla pracowników? Czy są oferowane? Zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi. Odpowiedzi na te pytania będą pomocne dla osób poszukujących informacji o tej firmie.

Aśka
@Natalia

Nadgodziny są zawsze wypłacane. Są również premie

Aśka

Pracowałam tam prawie 3 lata, atmosfera spoko, zarobki w sumie też nienajgorsze, tylko rzeczywiście jest co robić.

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą MultiGastro?

AD

Ta opinia jest na pewno o Multi Gastro Sp. z o.o z Krakowa? Współpracowałem z nimi dorywczo i myślę, że firma spoko.

maciejj

a na jakim rejonie pracowałeś?

tłusty pączek

Nie warto słabe zarobki wymagania że dosłownie Trzeba biegać

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Gastro Sp. z o.o. - Kraków

Multi Gastro Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 9 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Multi Gastro Sp. z o.o.