DREWNOLAM F.P.H.U.

Prandocin-Wysiołek

Opinie o DREWNOLAM F.P.H.U.

Piotr

W tym roku takze zamawialem drewno na podloge i takze moje zamowienie zostalo zrealizowane w terminie z dostawa na miejsce budowy.Jestem bardzo zadowolony z obu moich zamowien w tej firmie.

Piotr

Dwa lata temu zamawialem w tej firmie drewno na budowe altany.Zamowienie zostalo zrealizowane w terminie i zgodnie z moim zyczenie, z transportem na miejsce budowy. Bylem w pelni zadowolony z przeprowadzonej transakcji.

Pico

Dziewczyny pracujące przede mną wytrzymały parę dni, niektóre 1-2 tygodnie. Szef odwleka podpisanie umowy, wybiera pracowniczki patrząc na wygląd zewnętrzny, a to dlaczego? Zarówno ja, jak i koleżanki przede mną były molestowane przez tego zboczeńca! Po czym nie została mi wypłacona złotówka za przepracowane tygodnie, tak jak i poprzedniczkom. Praca po 54 godziny tygodniowo za 6zł/h, żeby chociaż tyle dostać, ale co dwa tygodnie można mieć nową tanią siłę roboczą. Takie praktyki są niemoralne i niezgodne z jakimikolwiek zasadami. Mam nadzieję, że ta opinia pomoże mi otworzyć ludziom oczy i żadna dziewczyna nie będzie już skrzywdzona, jak my... Bo podobno wszyscy w okolicy o tym wiedzą, tylko nikt o tym nie mówi. Wstyd!!!

Zostaw opinię o DREWNOLAM F.P.H.U. - Prandocin-Wysiołek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DREWNOLAM F.P.H.U.