Opinie o Nieruchomości Twój Dom Beata Olech Robert Olech sp.j. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Nieruchomości Twój Dom Beata Olech Robert Olech sp.j., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nieruchomości Twój Dom Beata Olech Robert Olech sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nieruchomości Twój Dom Beata Olech Robert Olech sp.j. w Kraków

Marta Nowy wpis

Napiszcie co słychać w firmie bo od roku cisza !

Franek Nowy wpis

Tak rzadko zaglądacie na forum , czy istnieje jakiś powód? Warto starać się o pracę?

Marek Nowy wpis

Ile budowlańcy tam zarabiają?

Jarek Nowy wpis

Mnie mieszkanie miał sprzedac .. nic nie zrobił , nawet zdjec dobrych nie umie , a klientow to wabi swoja super obeznana osobom, co to nie potrafi , a nic nie robi - zna sie tylko na liczeniu kasy od innych za nic

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Nieruchomości Twój Dom Spółka Jawna Beata Olech, Robert Olech? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

ww.22

Witam, kupuję dom przez pana roberta, mogą państwo napisać w jaki sposób ten pan oszukuje abym nie wciągneła się w jakieś długi. czy kałcie rezerwacyjną wraca w razie czego

R.C.
@ww.22

jak nie pasuje to po co zawracacie ogon firmie, nikt tam nie ma obowiązku was uszczęśliwiać na siłę . "czy kałcie rezerwacyjną wraca w razie czego" . Kaucja zawsze wraca jak się dotrzymuję umowy . (usunięte przez administratora)

barbara

przykro mi to stwierdzać ale pan Robert mnie oszukał w manipulacyjny miły sposób za grosze sprzedane mieszkanie a ja musiałam na własna rękę szukać mieszkania dzięki mojemu wykształconemu synowi Pan Robert zmobilizował się i znalazł w miarę normalne mieszkanie nie polecam

nie polecam

Nikomu nie życzę, żeby tam pracował.Wiele mówią, ile to można zarobić ale paliwo to sobie sam opłacaj. Przemiał ludzi niemały,widziałem listę usuniętych kont na których pracowali poprzednicy.Mają podpisaną umowę z urzędem pracy ,więc koszt pracownika żaden.A przy okazji jeszcze trzeba podpisać umowę,że nie zdradzi się tajemnic działania firmy na kwotę 40.000 zł.Przy zarobkach około 600 zł.na miesiąc.Najgorsze to okłamywanie klientów,a raczej manipulowanie nimi,że niby przyjdziesz z kupującym.Jeżeli chcesz tracić swój czas, być kolejnym półdarmowym parobkiem to zapraszam.

Tofik

Szkoda, że kiedyś na temat p. [usunięte przez moderatora] wypowiadałaś się w mniej wyrafinowany sposób :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nieruchomości Twój Dom Beata Olech Robert Olech sp.j. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nieruchomości Twój Dom Beata Olech Robert Olech sp.j.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bartosza Głowackiego 4 lok. 7
    30-085 Kraków
  • NIP: 6781011584 KRS: 0000266844
Nieruchomości Twój Dom Beata Olech Robert Olech sp.j.