Zakład Graficzny Colonel Sp.J.

Kraków

Opinie o Zakład Graficzny Colonel Sp.J.

Świeżaczek

Praca ciężka, ale do zniesienia. Jeżeli na początku pokażesz, że "kumasz czacze" i wczytasz się w myśli pracowników, ogarniesz tempo pracy, które nie jest jakoś wyjątkowo szybkie w porównaniu z innymi firmami produkcyjnymi, to wkupisz się w towarzystwo i nawet okażą Ci oznaki sympatii. A atmosfera zależy również od zmiany. Ogólnie 5/10, szału nie ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa. Ktoś musi zapierniczać, żeby intelektualiści mieli co czytać. Osobiście ludzie, którzy tam pracują byli dla mnie bardzo mili, wytłumaczyli, pokazali gdzie co i jak. Trzeba być wysoce zaawansowanym w lenistwie lub po prostu mało dynamicznym, żeby sobie nie poradzić. Opinia opinii nie równa. Dla mnie praca okej, ludzie też okej. PS. Jeżeli ktoś chce zarobić a się nie narobić to niech lepiej poszuka innej pracy.

Lukas

Ludzie! Niech Was rek a boska broni od tej firmy. Lepiej iść gdziekolwiek niż do tego kołchozu!

Miśka

Drukarnia Colonel zlokalizowana na Rybitwach jak dumnie brzmi , ale omijajcie szerokim łukiem ten zakład i nawet niech Wam przez myśl nie przejdzie tam pracować .... Pracowników traktuje się jak zero po prostu niewolnicy , którzy zarabiają na dobrobyt swojego Pana . Nie ma wdzięczności obłuda i zakłamanie . Fałszywość jaka jest w tej firmie to coś co jest na porządku dziennym. Wynagrodzenie pozostawia wiele do życzenia ale nawet gdyby płacili majątek już nigdy moja noga by nie stanęła w tym zakładzie. Mam nadzieje że młodzi ludzie , którzy tam harują i poświęcają swoje życie któregoś dnia przejrzą na oczy bo nikt nie chce tam pracować a właściciele zaczną szanować ludzi bo jak dalej tak będzie to sami będą zmuszeni stanąć przy maszynach i nie będzie czasu na wspaniałe wczasy za granicą !

obcy

Herbate i kawe darmowa masz jak sam sobie przyniesiesz ....

Niezadowolony

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o zakładzie pracy Colonel, zlokalizowanym na Rybitwach w Krakowie. Pracowałem w różnych firmach, jednak nigdy nie spotkałem się z tak beznadziejnymi pracownikami! Brygadzistka zupełnie nie szanuje ludzi, krzyczy i wydziera się na ludzi, zwłaszcza na nowych pracowników, którzy nie radzą sobie z tempem pracy albo ze składaniem książek przygotowanych do druku. Brygadzistka ma o sobie nadmierne mniemanie, a posiada brak kultury i chamskie odzywki w stosunku do zwyczajnych pracowników. Kierowniczka trzyma z brygadzistką, cały czas przechodzi pomiędzy stanowiskami i patrzy, czy ludzie równo zapieprzają, a nie wolno się do nikogo odezwać, ani do brygadzistki, ani do kierowniczki. A ludzie, którzy pracują w tym zakładzie pracy przymusowej, są fałszywi, nie można na nikogo liczyć, że pomoże w pracy, nikt nie powie, gdzie przestawić paletę, jak układać książki na palecie, gdzie jest paleciak. W tej firmie panuje jakaś chora atmosfera nagonki, niewolnictwa, wiecznego niezadowolenia z wykonywanej nawet dobrze pracy, wieczne krzyki i niezadowolenie. A w firmie tej pracują głównie kobiety, w mocno starszym wieku, albo ludzie z widoczną niepełnosprawnością. W tym zakładzie nie można dłużej wytrzymać, nie da się normalnie pracować w tak chorej atmosferze. Jedynie operatorzy maszyn drukarskich i introligatorskich byli normalni w podejściu, można było z nimi przyjemnie porozmawiać, i sami potwierdzali, że to kołchoz i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przymusowej, a nie normalna firma. Firma nadaje się do zgłoszenia w trybie natychmiastowym do nadzoru Państwowej Inspekcji Pracy w Krakowie, której ta placówka podlega. A najgorszym możliwym ostatnim wymysłem kierownictwa czy może właściciela było wprowadzenie biometrycznej identyfikacji osób (z tęczówki oczu lub z odcisku palca), które wchodziły przez wejście, czy wychodziły na parę minut "na papierosa". W wyniku błędnego działania systemu pracownikom nie zaliczono ileś tam godzin pracy, pomimo dodatkowej listy papierowej podpisywanej na wejściu i wyjściu, czytnika karty elektronicznej, i wszechobecnych kamer monitoringu przemysłowego. I jakby tego było mało, szatnia męska śmierdzi stęchlizną, a jest w niej tak mało miejsca, że ciężko się przebierać, a druga szatnia jest połączona męska z damską, co uniemożliwia zachowanie intymności dla kobiet! Nawet przyjezdni Ukraińcy, którzy są nauczeni ciężkiej pracy w trudnych warunkach, stwierdzili, że im się bardzo nie podoba w Colonelu, ale są zmuszeni pracować ze względu na ograniczone czasowo wizy na pobyt w Polsce. Szczerze odradzam pracy w Colonelu, chyba, że chcecie nabawić się nerwicy, zszarpać sobie nerwy, a w dłuższym czasie nabawić się choroby psychicznej. Gdyby była taka skala wystawiłbym ocenę - 100/10, a tak to wystawiam ocenę niedostateczną, co i tak nie oddaje straconego czasu i nerwów.

orion

NIE POLECAM - w tej "pracy" traktują ludzi jak w jakimś obozie koncentracyjnym, ludzie są fałszywi,kompletny margines społeczy (chodź zdarzyły sie 3 osoby normalne) a szczególnie pani brygadzistka która się uważa za jakiegoś kierownika , poniża ludzi pewnie zapewne dla tego ze nic nie osiągnęła w życiu i jesst zarozumiała chamska i arogancka , tak samo kierownicy - banda idiotów , także szczerze nie polecam

Pracuś

Witam Nikomu nie polecam pracy w tym jak to nazwę &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Prawie każdy pracownik w tej drukarni jest fałszywie do ciebie nastawiony. Do tego kierownicy którzy są idiotami ale myślą że są mądrzejsi od ciebie bo są wyżej na stawisku.

Jeden z wielu

(usunięte przez administratora) 6/7 zł/h 8h to samo non-stop Problemy z wypłatami jeśli chodzi o agencje -.- Robota dla ludzi bez ambicji. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Zakład Graficzny Colonel Sp.J. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Graficzny Colonel Sp.J.