Niezapominajka Apteka

1.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Niezapominajka Apteka

Magdalena N Nowy wpis

Mieli cyca który obserwował na kamerach każdy ruch pracownika to teraz dodali nowy etat odpisywacz komentazowy????????. A choćbyście se zesrali to nic się nie zmieni a wszystkie komentarze są prawdziwe. Choć smię powiedzieć że są gorsze dziady.

były pracownik

"Nowy Inwestor" zwolnił większą liczbę pracowników biurowych, odprawiając ich Z NICZYM. Wieloletni pracownicy otrzymali miesięczne wypowiedzenie, nie otrzymując należnej odprawy. Poziom zwalniania pracowników żenujący.

@były pracownik

O odprawy dla pracownikow pownien zadbac byly wlasciciel, jak sprzddawal. Przeciez, to Ci pracownicy budowali majatek firmy. Ale najlepiej bylo sprzedac i wziac kase a budowniczy zostawic na pastwe losu.

K Nowy wpis
@Zdrowie

Oj "zdrowie" :D niech sobie przypomnę kto i w jaki sposób wręczał wypowiedzenia ;) A więc na szczęście dla sprzedającego i nowych właścicieli CAŁKIEM PRZYPADKIEM doszło do sytuacji, gdzie w przeciągu pół roku od sprzedaży sieci liczba etatów "zmniejszyła się do 20 osób", więc zgodnie z obowiązującym prawem właściciel i nowy nabywcy nie mieli obowiązku wypłacać odpraw- normalnie urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą, pewnie planowali wypłacić odprawy, ale "przypadek sprawił", że nie musieli ;D. Pomijając fakt, że przez pół roku zapewniano nas, że to działania zmierzające do połączenia potencjału dwóch sieci, aby być potentatem na rynku farmaceutycznym. Z przedstawionych założeń wynikało, że nie będzie jakiś bardzo dużych zmian kadrowych, szef nas uspokoił a na święta życzył nam więcej przewidywalności w nowym roku :))))

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Niezapominajka Apteka?

(usunięte przez administratora) Nie ma nacisku na sprzedaż, ale jest za jej sprzedaż premia - zmiana zasad premii, nie można już dobywać punktów do premii częścią produktów (usunięte przez administratora)teraz trzeba sprzedawać wszystkie wskazane. Na plus to, ze zamienianie wszystkiego na receptę na tańsze odpowiedniki nie ma wpływu na premię. - nie ma już kawy, herbaty, wody, mleka i Pepsi zapewnianej przez pracodawcę, sami sobie kupujemy - ograniczenie kwot na materiały biurowe i do sprzątania - brak tajemniczego pacjenta (usunięte przez administratora) - pensja uzależniona od obrotów apteki, małe możliwości podwyżki

@Pracownik

Szanowny Pracowniku, na wstępie niniejszej odpowiedzi w imieniu Firmy pragnę podziękować za opinię w serwisie go work oraz szczegółowy komentarz dotyczący pracy w marce Niezapominajka. W tym miejscu, ustosunkowując się do spostrzeżeń podniesionych w ww. komentarzu pragnę zauważyć, że firma w której Pani/ Pan obecnie pracuje od wielu lat tworzy przyjazne środowisko pracy. Każdego dnia stara się angażować pracowników do rozwoju, podnoszenia kwalifikacji czy licznych szkoleń, które niewątpliwie są gwarancją wzrostu wiedzy praktycznej jak i merytorycznej. Jest świadoma, że inwestycja w pracownika to inwestycja w rozwój firmy. Każdego dnia podejmuje działania, które zawsze są zaplanowane i przemyślane co gwarantuje pracownikom stabilizacje i daje poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo pragnę podkreślić, że nie jestem w stanie odnieść się do poprzedniej atmosfery w Pani/ Pana miejscu pracy, sposobu rozliczania pracowników czy benefitów. Firma szanuje Pani/ Pana komentarz. Każda osoba ma prawo do wyrażenia własnej opinii, podzielenia z innymi osobami swoimi odczuciami i przemyśleniami. Praca stanowi istotny element naszej codzienności. W chwili obecnej żyjemy w dynamicznych czasach, które niewątpliwie dają duże możliwości zawodowe. Od Nas samych zależy w którym kierunku będzie zmierzać nasz rozwój i co jest tak naprawdę ważne w codziennej pracy. Odnalezienie tego, jest kluczem do sukcesu.

@Niezapominajka Apteka

Liczne szkolenia? Poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa? Przemyślane decyzje? Hmm... nie zauważyłem jeszcze takich działań. Czekam niecierpliwie. Platforma szkoleniowa jest. Poziom szkoleń bardzo przeciętny. Wiedza ciekawa, wyszukane niuanse, na tym koniec. Decyzje może i są poddawane uprzedniej intensywnej obróbce intelektualnej, ale co do ich celności mam wątpliwości. Wrzucanie wszystkich do przysłowiowego „jednego wora” jest tego potwierdzeniem. Poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa - decyzje i och skutki są przedstawiane pracownikom zwykle po fakcie. Dokumenty z datą wstecz lądują na biurku do podpisania... itd.

Nowy wpis

@Pracownik

Szanowny Pracowniku, w imieniu Firmy zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 695 95 12 10 lub jeśli Pani/ Pan pragnie pozostać anonimowy to proponuję kontakt e-mail: uwagi1@apteka-niezapominajka.pl myślę, że wspólnymi siłami wypracujemy rozwiązanie i znajdziemy metodę do konstruktywnego działania w ww. obszarach. Tylko odpowiedzialne podejście do tematu nam na to pozwoli.

Napisze fakty. Bez opinii. Pracowałam w aptece, w której kierowniczka kazała przychodzić do pracy pół godziny wcześniej, żeby ODKURZAC i MYĆ PODŁOGI ( bo: np pani pomoc miała na popołudnie) i oczywiście nie było oddania godzin ani pieniędzy. Kierowniczka ta, wchodząc do pracy, potrafiła mówić do pracowników : (usunięte przez administratora) Ogólnie często szukała problemów w każdym. każdy miał z nią rozmowy za zamkniętymi drzwiami, na temat co robi źle. Praktycznie codziennie były takie stresujące rozmowy i wielki nacisk na Sprzedaż. Ludzie nie raz płakali po kątach. Ale było posprzątane jak w pudełku - to fakt. I ta kierowniczka stała się koordynatorem za swoje niesamowite umiejętności terroryzowania i dołowania ludzi. Byli tez fajni kierownicy- może kilku, tacy co się nie popisywali przed koordynatorem, ze tez potrafią tak terroryzować, ale nie miałam szczęścia z nimi pracować na codzień. Zarobki marne. Ludzie po studiach zarabiają mniej niż w sklepie z ubraniami ( w hm zwykły pracownik zarabia tyle, ile tam technik, a manager zarabia więcej niż mgr) Technicy i pomoce to najlepsi tam LUDZIE - tacy z ludzkimi odruchami życzliwości w pracy. Tylko dzięki nim praca była miła. Po cichu, czasem, można sobie porozmawiac i sie pośmiać, ale jak kierownik nie widzi... Oby pod nowym właścicielem było więcej szacunku dla pracowników i przyjemniejsza praca,

@Pracownik

Szanowny Pracowniku, w imieniu Zespołu Niezapominajka dziękuję za przedstawione fakty. Pragnę podkreślić, iż wnikliwej analizie podlegają wszystkie treść zamieszczanych komentarzy. Opis sytuacji, które przytaczasz są niedopuszczalne i nigdy nie powinny mieć miejsca. Zależy Nam, aby we wszystkich aptekach każdy Kierownik traktował Personel Apteczny z należytym szacunkiem. Atmosfera w miejscu pracy jest kluczowym czynnikiem, który przekłada się na jakość pracy oraz zadowolenie Pracowników. Jest Nam niezmiernie przykro z powodu Twoich negatywnych doświadczeń. Wobec powyższego bardzo prosimy o kontakt e-mail: uwagi@apteka-niezapominajka.pl

Mariusz

Zmienić kierownika (usunięte przez administratora)i bedzie firma super

Łysy

@pracownik kompletnie bez szans?

Wytrzymały?

Z ciekawości wbiłem na ten portal, żeby zobaczyć co ludziska piszą o moim pracodawcy. Choć chyba trudno to tak nazwać, bo dla mnie to bardziej partner. Analizując statystyki rynkowe, płaca na stanowiskach magistra i kierownika jest przeciętna (podstawa+premie+dodatki), miejscami nieznacznie poniżej mediany rynkowej. Atmosfera zależy od konkretnej apteki - w kilku miałem okazję choć chwilę popracować. Są miejsca, gdzie ludzie rotują, są takie gdzie w zasadzie nie rotują. Dziewczyny wracają z macierzyńskich i pracują dalej. Co roku mogą liczyć na nieznaczne podwyżki (choć i tu są wyjątki). Byłbym ostrożny z wylewaniem wiadra pomyj na cały zespół. Z rekrutacją nie mam złych wspomnień, wręcz odwrotnie. Ilość szczegółowych i merytorycznych pytań naprawdę na przyzwoitym poziomie. Pracuję tu od kilku lat, zarówno jako magister jak i kierownik. Ktoś napisał, że nie mają marki własnej - do niedawna to był niewątpliwy atut. Teraz nieco się to zmieniło. Z dodatków pozapłacowych (nie ma szału) jest preferencyjna cena karty Multisport czy przyjemna składka na grupowe ubezpieczenie na życie. Miłym dodatkiem są fundowane przez pracodawcę kawa, herbata, mleko, woda, soki i napoje, itd. Być może zmieni się to niebawem, ale na ten moment jeszcze jest. Rozumiem frustrację wielu osób, bo mogli spotkać niewłaściwe osoby o niewłaściwym czasie. Być może ktoś miał gorszy dzień, nie opanował emocji i nieprofesjonalnie przelał to na kontakt zawodowy - niepotrzebnie. Co do obowiązków... jest ich sporo. Na tle przeciętnego "prywaciarza" jest mnóstwo papierologii, raportów, które trzeba wygenerować i przesłać - sporo niepotrzebnie angażujących czynności. Do tego nieustannie trzeba czuwać nad zamówieniami centralnymi, ponieważ często pakiety są nieadekwatne do możliwości sprzedażowych (brakuje ważnych rzeczy, nieważnych jest nadmiar). To niepotrzebne dodatkowe analizy i czynności, które odbierają czas na pracę merytoryczną. Z drugiej strony pracodawca dostarcza podstawowe pomoce do osiągania celów sprzedażowych - zestawienia, opisy produktów. Dzięki współpracy z producentami dermokosmetyków coraz częściej mamy dostęp do rozlicznych szkoleń. Od niedawna także mamy dostęp do szkoleń produktowych leków oraz suplementów. Nie wszystkie są odkrywcze, ale czasem coś ciekawego w pamięć zapadnie. Zwykle staram się balansować między skrajnościami i szukać wytłumaczenia dla na pierwszy rzut oka trudnych, niezrozumiałych decyzji. Każdy prowadzący biznes ma prawo na wolnym rynku decydować po swojemu, wymagać po swojemu i płacić po swojemu. Dlatego jeżeli macie cokolwiek do zaoferowania, jakąkolwiek wiedzę, jakiekolwiek zaangażowanie i chęć świadczenia pracy, rozmawiajcie, pytajcie, bez strachu. Życzę wszystkim, żeby trafiali do ambitnych i pozytywnie nastawionych zespołów, żeby czyli się potrzebni i szanowani. Trzymajcie się!

Jak wygląda ścieżka awansu w Niezapominajka Apteka?

@Pytanie

W tej firmie nie ma ścieżki awansu!!!!

Toupa
Kandydat
@Pytanie

Może teraz będzie jest podobno nowy inwestor ...

Magdalena 45678

Witam pracowałam w sieci 33 miesiące i nie przedłużyli mi umowy, nie dlatego że byłam złym pracownikiem bo zawsze miałam najlepsze wyniki w aptece ani też że się źle wypełnialam swoje obowiązki, pacjenci byli na ogół zadowoleni mojej obsługi, dobrze dogadywalam się z zespołem i kierownikem, więc dlaczego mi nie przedłużyli umowy.... Bo koleżanka wróciła z macierzyńskiego, więc mi nie przedłużyli umowy bo byłam nie potrzebna Zero szacunku do pracowników, co do kwoty podstawy to prawie najniższa krajowa...

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Niezapominajka Apteka?

Styl
@Pytanie

Żeby mowić o stylu zarządzania to trzeba miec odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach,to po pierwsze .Po drugie trzeba sie cechowac wzajemnym szacunkiem ludzi do siebie. Tych czynników w tej firmie brak.Jako średnio dystansowy w czasie były i na szczescie pracownik moge napisac iż styl zarzadzania tej firmy głownie cechuje 1 chciwość 2 gniew 3 stres 4 pycha 5 zazdrosc (usunięte przez administratora) 7 (usunięte przez administratora) 8lenistwo .Tyle .

Żeby tylko
@Styl

Na prawdę nic dobrego nie znajdujesz? A DH mnie się dobrze współpracowało. Co innego można mówić o strażniczce wazeliny technicznej! Tak głęboko siedzi, że krępuje ruchy góry. Co do 7 grzechów głównych w tym wypadku to się zgadzam.

Kasia
@Pytanie

styl zarządzania zależy od kierownika apteki w której pracujesz. Są apteki gdzie naprawdę dobrze się pracuje- mozna sie dogadać ze wszystkim. Są kierownicy, którzy naprawdę się do tego nadają, a nie tylko widzą jakieś chore cele. Prace robić trzeba, nie ma zmiłuj. Czasem trzeba zostac dłużej, a kiedy potrzebujesz- możesz szybko skończyc pracę. Każdy kij ma dwa końce. równoważny system czasu pracy może być męczący,ale pozwala na zrobienie sobie małego urlopu w środku miesiąca. Pracodawca ogólnie ok- nie ma podsłuchów, niezapowiedzianych wjazdów i robienia burz. Nie pamiętam jakiś ostrych kwasów. Zarobki to taka średnia półka- są miejsca, gdzie zarobi sie lepiej, ale będzie sie pracować w gorszych warunkach. Ja doceniałam fakt, że apteki maja jasny podział obowiązków wśród pracowników- każdy wie co ma robić. Pracodawca zapewnia fajne warunki pracy- pracownik ma dostęp do firmowej kawy/herbaty/soków/coli/ mleka itp- miło to wspominam. Miałam świetny skład z którym pracowałam, byli to ludzie, którzy przyjęli sie do pracy w tej sieci i zostali. Wszystko zależy od wzajemnego szacunku w pracy i bycia miłym dla siebie. Ja dobrze trafiłam. Mam miłe wspomnienia :) Każdy ma inne doświadczenia, moje są ok. Rozmowa kwalifikacyjna może być troche dziwna, ale nie takie rzeczy juz widziałam w pracach, żeby pytanie o wynik z konkretnego egzaminu mógł mnie zdziwić ;)

Basia

Jak wygląda praca w dziale księgowości?

Katarzyna

A ja myślę, że czasami trzeba przyjąć niepomyślną dla nas decyzję i szukać pracy, a nie oskarżać bezpodstawnie bo firma jest ok!

Aptykorz

Firma porażka na rozmowie kwalifikacyjnej pytają o życie prywatne, żonę , dzieci etc. Typowy prywaciarz, który pewnie myśli, że pracownicy to jego własność.

Kamila
@Aptykorz

A jak pracuje się w Dziale Ksiegowosci?

Kamila
Użytkownicy czekają na odpowiedź 383 dni.

Czy wiecie jak pracuje się w Dziale Ksiegowosci?

Leszek

W ogłoszeniach wprowadzają w błąd. Nie oferują wysokiego wynagrodzenia.

Damian
@Leszek

Skąd masz takie informacje, byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to powiedz proszę jaka stawka została Ci zaproponowana oraz czego wymaga od kandydata pracodawca. Czekam na Twoją odpowiedź.

Nowy

Wystarczy przeczytać poniższe opinie. Nie bez powodu sa napisane.

@Nowy

A Twoje argumenty są jakie? Możesz coś dodać jeśli już zabrałałaś/zabrałeś glos? Bedzie cenne dla nas potencjalnych pracowników....

Nowy

Nie polecam pracy w tej sieci -powód: brak szacunku do pracownika.

@Nowy

A cos konkretniej mozna ?

opps

@przyszły prac HR przy rekrutacji bezczelny arogancki i chamski powinny tam łykać persen te baby jak nie panują nad sobą !!! Ciągła i ta sama rekrutacja na te same stanowiska raczej nie świadczy o dobrej atmosferze i dobrym traktowaniu ludzii !!!!

Hahaha
@opps

Niezapominajka i hr to rownie dobrze jak by wziasc pania ze zmywaka i kazac przepeowadzic rekrutacje tam nie ma profesjonalnego dzialu profesjonalne sa tylko szkolenia jak wyciagnac jak najwiecej pieniazkow od klienta

Żenada

To sie w pale nie miesci mamy rynek pracownika a oni jak postepowali 5 lat temu tak postepuja dalej ludzie ogarnijcie sie i nie dajcie sie tłamsic klice pajaców ktorzy ze sprzedawczyn zrobili sie dyrektorami koordynatorami itp powinni wrocic na okienko za 2000 zl i tam siedziec bo wlasnie widac jak umieja zarzadzac ta firma to najwiekszy paproch na rynku ,rozgladnijcie sie ludziska ile jest uczciwych pracodawcow ktorzy chetnie przyjma was z otwartymi rekami i beda ucziwie i godnie placic ja w tym paprochu pracowalem ale na szcescie w pore sie opamietalem i jestem mega zadowolony i przedewszystkim spokojny.

Zostaw merytoryczną opinię o Niezapominajka Apteka - Kraków

Niezapominajka Apteka