Szkla.com

Kraków

Szkla.com

Opinie o Szkla.com

ja

jeden z większych e-commerców, co daje duże możliwości nauki i rozwoju. Warunki pracy w porządku, zero problemów z urlopami, pieniądze zawsze na czas. Większość działów z wieloletnią ekipą i małą rotacją

kovac

miejsce pracy-ok, duzo ludzi, którzy przeszli drogę od początkujacego specjalisty do managera. Odpowiednie miejsce jesli ktos chce mocno rozwinać skrzydla w marketingu

tadam

Firma jak najbardziej ok. Co do rozwoju to tylko od ciebie zależy jak się rozwiniesz i co osiągniesz. Zarobki zawsze mogły być lepsze, ale nie znam osoby, która może powiedzieć: "Nie, nie, dziękuję, więcej pieniędzy już nie chce". Pensja jest zawsze terminowo. Zero problemu z urlopem. Nadgodziny i możliwość odebrania w postaci dnia wolnego, czy wcześniejszego wyjścia jak najbardziej ok. To chyba oczywiste, że wcześniej trzeba to zgłosić i uzgodnić z przełożonym, dziwię się stwierdzeniu, które napisał @pracownik .

Dominika

@pracownik, czy do Twojego wynagrodzenia pracodawca czasami dokłada jakieś dodatki pieniężne, w postaci premii? Jeżeli tak, to mógłbyś coś więcej powiedzieć na ten temat? Jakie rodzaje premii występują w Szkla.com? Zachęcam Cię do podzielenia się z innymi użytkownikami swoją wiedzą na ten temat.

Praca za minimalne pieniądze.. Nadgodziny do odbioru - kiedy pozwolą, nie można samemu wybrać dnia. Każdy (praktycznie) na każdego donosi. Praca nie jest wyczerpująca fizycznie, ale psychicznie. 90% kobiet tam pracujących, to typowe.. Nie polecam.

Dominika

@student, a aplikowałeś już? Jakie obowiązki mógłbyś wykonywać w Szkla.com? Jeżeli firma skontaktuje się z Tobą w kwestii rozmowy kwalifikacyjnej, to proszę Cię zamieść informacje o tym na forum oraz spostrzeżenia z jej przebiegu.

Name

Praca dla studentów szukających doświadczenia, za najniższą krajową..

student
@Name 09.03.2018 12:31

Jestem studentem, czyli się dostanę?

Dominika

@Name, rozumiem, że Szkla.com są w Twojej ocenie dobrym miejscem na zdobycie pierwszego doświadczenia. Jest to również ważny aspekt. Przedstawiłeś warunek finansowy jaki został Ci zaoferowany przez tego pracodawcę. Rozumiem, że nie był on w Twojej ocenie satysfakcjonujący. Może prezentowałby się on inaczej gdybyś nie miał statusu studenta i miał większe doświadczenie? Co sądzisz na ten temat? Co mógłbyś dodatkowo powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia?

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

Dominika

@dzast 5 wymieniłeś dużo argumentów przeciw rozpoczęciu pracy w Szkla.com. Czy jest coś co Twoim zdaniem może być plusem wynikającym ze współpracy z tą firmą? Mógłbyś wypowiedzieć się w tej kwestii?

Dzast5
@Dominika 20.11.2017 14:25

Nic nie jest plusem

dzast 5

zenujaca firma, praca za psie pieniadze, pracownik dla pracownika wilkiem ... donosicielstwo tylko sie przypodobac kierownictwu i dostac 100 zł premii nieprofesjonalna firma dla ludzi bez ambicji i szacunku do samych siebie

fdo

Hj, wiecie jaka jest szansa, żeby teraz znaleć zatrudnienie chociażby jako ten technik katalizatorów? Słyszałem że dają bardzo dobre zarobki bo są adekwatne do powierzanych obowiązków, a dodatkowo może się jeszcze trafić odpowiednie premie. A wypłata jest na czas?

Jeśli ktoś szuka niewymagającej, nierozwojowej i słabo płatnej pracy to z pewnością mu się spodoba.

Zostaw opinię o Szkla.com - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkla.com