Szkla.com

Kraków

Opinie o Szkla.com

Dominika

@dzast 5 wymieniłeś dużo argumentów przeciw rozpoczęciu pracy w Szkla.com. Czy jest coś co Twoim zdaniem może być plusem wynikającym ze współpracy z tą firmą? Mógłbyś wypowiedzieć się w tej kwestii?

Dzast5
@Dominika 20.11.2017 14:25

Nic nie jest plusem

dzast 5

zenujaca firma, praca za psie pieniadze, pracownik dla pracownika wilkiem ... donosicielstwo tylko sie przypodobac kierownictwu i dostac 100 zł premii nieprofesjonalna firma dla ludzi bez ambicji i szacunku do samych siebie

fdo

Hj, wiecie jaka jest szansa, żeby teraz znaleć zatrudnienie chociażby jako ten technik katalizatorów? Słyszałem że dają bardzo dobre zarobki bo są adekwatne do powierzanych obowiązków, a dodatkowo może się jeszcze trafić odpowiednie premie. A wypłata jest na czas?

Jeśli ktoś szuka niewymagającej, nierozwojowej i słabo płatnej pracy to z pewnością mu się spodoba.

Zostaw opinię o Szkla.com - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkla.com