Opinie o KODANO S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KODANO S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KODANO S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KODANO S.A. w Kraków

Rekrutacja krakow

Brałam udział w rekrutacji do działu księgowości w Krakowie. Brak obiecanej informacji o wyniku rekrutacji = niepoważne traktowanie, kiepski dział HR. W takiej organizacji nie chcialabym pracować.

Meh...

Opinia będzie krótka. Potrącanie pieniędzy z premii za błędy w zamówieniach szkieł. Szkolenie nowych osób i brak dodatków za to. Wieczne parcie i ciśnienie na sprzedaż, a nie na standard obsługi. Lista chwały i lista wstydu, takie metody mają RKSi. Szlifiernia, która nie wyrabia, wieczne opóźnienia, świecenie oczami do klientów.

Tak
@Meh...

Dokładnie tak jest, ta praca to (usunięte przez administratora) Jesteś wyzywany za coś co nie jest twoja winą oczywiście ze strony klientów- no bo szlifiernia nie wyrabia a góra nie widzi problemu bo cyferki się zgadzają. Psychiczna destrukcja

Rekrutacja krakow Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie KODANO S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

odpowiedź Nowy wpis

Niestety ale tylko opcja odbioru i niestety nie liczą tego tak, jak powinno być liczone, pracownik zawsze jest w plecy, bo kodeks pracy przewiduje odbiór w wymiarze półtora razy większym niż zrobione nadgodziny, jeśli odbiór jest na polecenie pracodawcy.

uwolniony

Chciałem jeszcze dodac, ze faktycznie tak jest jak piszą, gdy skumasz się z kims i Sam jesteś fałszywy i donosisz to wtedy możesz tu zyskać wiecej choć i tak jest to pod znakiem zapytania (usunięte przez administratora) takie coś. Mam w(usunięte przez administratora)podlizywać się byle komu by być normalnie traktowany jak przystoi. Niczym się nie rozbicie od zwykłych pracowników. Te sztuczne zgrywanie się jest najbardziej żałosne ze wszystkich rzeczy. Nie polecam!!! Odradzam dla spokojnej głowy bo strata czasu!!!!!!!!!!! W zwyczaju nie mam wystawiania komentarzy czy opinii ale tu nie mogłem zrobić inaczej Pluje na was psy.

Marta Nowy wpis
@uwolniony

Odradzam zwłaszcza młodym osobom, które rozpoczynają swoją przygodę w optyce. Zgadzam się ze swoimi przedmocami. Brak szacunku, wyzwiska, np. Kier mówi do pracownika "bo Ci (usunięte przez administratora) w łeb" Panie Prezesie chyba jt już sprawa dla prokuratora skoro pan toleruje takie zachowanie przez jednego kier. w pańskiej sieci kodano

Proste

Kolesiostwo,donosicielstwo, brak odpowiedniej komunikacji wśród pracowników nie wspomnę o pomocy.. brak szacunku do pracownika ta firma to porażka Podpisuje się pod tym!!!!!calkowiice!!!!!!

@Proste

Zgadzam się w 100% pracownicy już że stażem nie chcą szkolić nowych pracowników., do tego (usunięte przez administratora) poniżanie, obgadywanie, podważanie kompetencji.

Firma KODANO S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy specjalista ds. rozwoju. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w KODANO S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Meh...

Tak
@Meh...

Niesmak

Zarząd siedzi za biurkami w klimatyzacji a pracownicy przy maszynach i w działach niżej przy temperaturze 30 stopni w górę może liczy na jeden wiatrak na 6 osób. Jeśli pracownik rzekomo biurowy cały dzień goni między magazynem produkcja i innymi działami to mógł by to robić chociaż w górnych warunkach a nie z lejącym się po (usunięte przez administratora) pocie.

Poszukuję pracy na stanowisku Operator Maszyn. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Operator Maszyn. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą KODANO S.A. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

W chińskiej fabryce pracując za miskę ryżu czujesz się bardziej poszanowany, niż w tej firmie. Praktycznie zero szacunku do pracownika. Dyrektor i kierownik każą zostawać po godzinach, żeby tylko wyrobić normy. Bo to się liczy najbardziej. Bez znaczenia jest to, czy masz coś innego w planach, czy masz z kim dziecko zostawić. A jak przychodzi do wypłaty za nadgodziny to najlepiej kazać odebrać, byle tylko coś więcej pracownikowi nie wypłacić. Wynagrodzenie nieco ponad obecną najniższą krajową i o podwyżce nie ma dyskusji. Po kilku miesiącach mam serdecznie dość i nie polecam. To już nie te czasy, kiedy można traktować pracownika jak parobka.

Pytaniee

Cześć, Obecnie pracuje w innej sieciówce optycznej i zastanawiam się nad przejściem na optometrię do Kodano. Widziałam ofertę pracy w Gdańsku ale zastanawiam się jak to wyglada bo kiedyś ktoś mi opowiadał ze w ciągu dnia było dwóch optometrystow na jeden gabinet i chciałam wiedzieć czy to prawda. Bo wole zdecydowanie bardziej badać niż obsługiwać ludzi na salonie. Mógłby ktoś powiedzieć jak to wygląda? Z góry dziękuje :)

@Pytaniee

W kodano musisz badać i sprzedawać. Nie będziesz tylko siedzieć w gabinecie. Twoje premie będą zależne od sprzedaży

Toaew

Zgadzam się z tym, nie obchodzi ich sytuacja twoja rodzinna. Na początku było spoko ale później zupełnie wyszło co innego niż miało być. Problem o urlop.. mogłem jeszcze zgłosić to wszystko do pip. Ale nie chciało mi się użerać. Dobrze ze tu nie pracuje, przynajmniej nie muszę się podpisywać pod tymi bublami.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w KODANO S.A.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 26 sierpnia kilka ogłoszeń.

Tttt

Jeśli chcesz być traktowany jak wyrobnik,być pomiatanym a wreszcie zwolnionym z dnia na dzień bez podania powodu to się tam zatrudnij.

chłopaki

Jak ci się uda to aplikuj do marketingu. Pensje 2 razy wyższe niż w innych działach. Każdy pracownik zajmuje się tylko jedną rzeczą a i tak zleca ją na zewnątrz do zrobienia więc nie ma ciśnienia. Zdalny tryb. Plus szef działu zajęty własną firmą to też nie za bardzo się interesuje co tam robisz. Gdzie indziej trudniej.

Czy poziom wynagrodzeń w Szkla.com uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 26 sierpnia.

y

bez zmian

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Szkla.com?

Atmosfera to dramat. Każdy na każdego donosi, zwłaszcza na stanowiskach kierowniczych. Twarzą w twarz to wszystko super, a, tylko się obróć to już każdy czeka żeby (usunięte przez administratora) Ten co donosi ma odrazu lepszą pozycję.

Robert

To słabo w takim razie ;/ Próbowaliście to jakoś załatwić między sobą?

Jak szefostwo w Szkla.com traktuje ludzi?

Dramatycznie, nie masz prawa do swojego zdania. Masz ślepo wykonywać polecenia, robić nadgodziny wtedy kiedy im to pasuje i jest potrzebne. Nie obchodzi ich Twój sytuacja rodzinna. I najlepiej jak jesteś (usunięte przez administratora)to w tej firmie jest najważniejszą umiejętnością.

wyrobnik

praca fajna, ale bardzo ciężka. nie ma co jednak liczyć na kokosy jeśli chodzi o pensję. zarobki niewiele wyższe od najniższej krajowej. chodzą słuchy, że nie wszyscy zdobyli stanowiska ciężką pracą...mało jest kompetentnych osób na zarządzających stanowiskach. ogólnie jedno wielkie kolesiostwo. jednym pracownikom kierownicy pozwalają na wszystko, a innych się gnoi. najniżsi szczeblem pracownicy bardzo niedoceniani. szumnie nazywana na rozmowie kwalifikacyjnej "drabinka kariery" jest tylko z nazwy, bo o awansach nie ma mowy. na plus całkiem niezła atmosfera w pracy i dość częste imprezy firmowe ( przynajmniej jak jeszcze tam pracowałem to tak było ).

Taki jeden
@wyrobnik

Kolesiostwo,donosicielstwo, brak odpowiedniej komunikacji wśród pracowników nie wspomnę o pomocy.. brak szacunku do pracownika ta firma to porażka..

Jolanta
@Taki jeden

Przykro czytać takie słowa o atmosferze między pracownikami Szkła. A jak Ty oceniasz zarobki w stosunku do nakładu pracy w firmie? Znam już stanowisko @wyrobnik, a ciekawa jestem Twojego.

Może trzeba przykładać się do pracy a nie robić wrażenie? Firma jak najbardziej dobra a co z pracownikami??

Nie polecam

Firma słabo płaci, kontroluje i nie szanuje pracowników. Prezesikowi pewnie miło się codziennie ogląda monitoringi.

Abcd

Ta firma, to porazka. Ten kto byl chociaz na rozmowie na (usunięte przez administratora), to wie. Wspolczuje pracownikom tej firmy, ktorzy mikrofalowke i lodowke maja..... w ubikacji....smacznego

Leszek
@Abcd

Pracowałeś w firmie, czy byłeś tylko na rozmowie kwalifikacyjnej? Interesuje mnie jakie warunki wynagrodzenia proponują i czy można liczyć na system premiowy. Mam nadzieje, że będziesz mógł mi odpowiedzieć.

Agnieszka

Słyszałam ze są dobre warunki do rozwoju, a w jaki sposób da się rozwijac w firmie?

teleranek
@Agnieszka

Większość osób na stanowiskach kierowniczych na początku pracowało na najniższych szczeblach wiec jeśli ktoś ma ochotę piąc się w góre to może.

Zostaw merytoryczną opinię o KODANO S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w KODANO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KODANO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KODANO S.A.?

KODANO S.A.
1.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Magdaleny Samozwaniec 39
    31-711 Kraków