Szkla.com

Kraków

Opinie o Szkla.com

dzast 5

zenujaca firma, praca za psie pieniadze, pracownik dla pracownika wilkiem ... donosicielstwo tylko sie przypodobac kierownictwu i dostac 100 zł premii nieprofesjonalna firma dla ludzi bez ambicji i szacunku do samych siebie

fdo
użytkownik zarejestrowany

Hj, wiecie jaka jest szansa, żeby teraz znaleć zatrudnienie chociażby jako ten technik katalizatorów? Słyszałem że dają bardzo dobre zarobki bo są adekwatne do powierzanych obowiązków, a dodatkowo może się jeszcze trafić odpowiednie premie. A wypłata jest na czas?

Jeśli ktoś szuka niewymagającej, nierozwojowej i słabo płatnej pracy to z pewnością mu się spodoba.

Zostaw opinię o Szkla.com - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkla.com