Opinie o Premier Recruitment Derby w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Premier Recruitment Derby. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Premier Recruitment Derby o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premier Recruitment Derby w Wrocław

Kajusiia

hej, ja też dziś dostałam e-mial z pozytywną odpowiedzią i zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną 10-11 05 2014, wybiera się ktoś? było by mi raźniej z kim się skontaktowac i razem tam się wybrać, (usunięte przez administratora)

kaja

podbijam watek w tym roku,ogloszenie sie pojawilo a chetni jacys juz sa?a moze opinie z zeszlego roku?

aaa

Istnieją! Mają problemy z serwerem i nie odpisują na maile, ale dzwoncie- odbierają telefony normalnie! Ja lece 8.8.13

leci ktoś z Poznania do pracy od 19.08 ?[usunięte przez moderatora]

Magazynier

Rozmowy rekrutacyjnej nie bylo. dostalam aplikacje typu swoje dane i to bylo wszystko.. zadnych testow z jezyka czy matematyki. nawet nie skserowala moich dokumentow

zadnych pytan

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
gosc

[usunięte przez moderatora] Kupiłeś bilet na samolot? Kurde nie wiem co myśleć, nagle strona nie istnieje, na maila nie da się odpisać... Ja wysłałam już skan biletu, chciałam jeszcze cos zapytać a tu mi maila cofa... Ktoś ma podobny problem???? Opiszcie prosze

ANIA

07.04 ?? Czy 08? Chodziło Ci o sierpień?

gość

fakt, mnie też zlali - a zapewniali, że pojadę

AAA

Nie polecam!!! Najpierw wysyłają maile, w których zapewniają, że dostałeś się do pracy, po czym nie odzywają się w ogóle. Strata czasu, w którym można znaleźć inną pracę. ODRADZAM!!!!! NIE MA CO MARNOWAĆ CZASU!!!!!!!!!!

ania

Hej, czy jest może ktoś kto wybiera się do Derby w terminie 7.04 ?

ap

Odezwa sie dzisiaj, do mnie własnie dzwoniła Honorata, zeby zabukować lot na 8 sierpnia :)

gość

też nic nie dostałam, cisza

kasia

Dostał może ktoś maila z konkretnym terminem wyjazdu?

Ja pracowałam z nimi w zeszłym roku (przy akademikach), w tym roku wracam i to chyba argument na to, że wcale nie było źle ;) Patrycja, Honorata, Rafał są w porządku. Wyplata była w każdy piątek, najpóźniej w sobotę rano, z payslipami nie było problemów. Może kwestia wypłaty zależy bezpośrednio od pracodawcy, a nie od samego pośrednika?

ania

tak, każdy dostał

TMK

Dostał ktoś odpowiedź w sprawie tych akademików?

Mag

Spotkanie już się odbyło. Były trzy terminy. Piątek, sobota, niedziela. Czy ktoś może sprzątał domy studencki w Anglii z ta agencją i może coś więcej opowiedzieć jak to wyglądało (dużo informacji pojawiło się podczas samej prezentacji, ale dobrze by było dowiedzieć się więcej).

ether

hej, a możesz powiedzieć cos wiecej o spotkaniu we wroclawiu? gdzie/kiedy i jak się zgłosic? bo też chciałam :)

Nat

Hej, ja wybieram się na rozmowę do Wrocławia. Czy ktoś wcześniej pracował zatrudniony przez agencję Premier Recruitment Derby we Wrocławiu przy sprzątaniu domów studenckich w Anglii i mógłby podzielić się swoim doświadczeniem? Będę wdzięczna za informację

saw

Czy wybiera się może ktoś teraz do Wrocławia na rozmowę z Premier Recruitment Derby? Jakieś inne opinie? Z tego co czytam w opiniach o takiej pracy to nigdy nie jest idealnie... Proszę o odpowiedź ;)

Agacia

witam serdecznie! Planuje podjąć współprace z Premier Recruitment Derby Ja mam pytanie do bezy? powiedz mi wylecialas pracujesz u nich?jak w ogole cie tam traktują? i czy oczywiście wywiązują sie z umowy chodzi mi o siano???? Jesli ktoś z nimi praowal dajcie jakies info bede wdzieczna pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Premier Recruitment Derby - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premier Recruitment Derby?

Kandydaci do pracy w Premier Recruitment Derby napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premier Recruitment Derby