Opinie o Pneumat System Sp. z o.o. w Wrocław

counter
2 2288 686 5 1
MysterX Nowy wpis

Śmiech i brak słów! Pracodawca ma ludzi za nic, kieszeń musi być pełna, a ludzie najlepiej 24/h i za darmo robić tak by im pasowało, ale kogo to dziwi jak jest się Bogiem sam dla siebie.

Tak1Nie
Komisarz rex
Nazwa działu: Handlowy

Kamiś a dzwoniłeś już na policję w sprawie tego wpisu? Zadzwoń koniecznie! I już dzwonimy do płokułatuły :)

Tak51Nie5
Kamiś
@Komisarz rex

Jeszcze nie, musialem nadrobić oferty. Myślę że jutro zgłoszę.

Tak46Nie4
Kamiś Nowy wpis
@Kamiś

Zgłosiłem ale nikt mnie na policji nie traktował poważnie, zupelnie tak jak w pracy. :(

master

no i jak tam....? jaki stan osobowo / ilościowy? kto w poniedziałek zaczyna urlop lub chorobowe :P

Tak15Nie
@master

Pneumat to jeden z gorszych pracodawców na dolnym Śląsku więc nie polecam raczej omijajcie z daleka w lutym chwali się przed pracownikami swoimi zyskiem nagrodami forebsem A po miesiącu okrada każdego pracownika o 20 procent

Tak17Nie
ekoekonom
@Prawda

Mniejsze koszty, mniej pracowników, niższe płace i inne wydatki, oznaczają większy zysk dla firmy, pomimo trochę mniejszych obrotów. To oznacza, że właśnie wszyscy zrzuciliśmy się na nowe polóweczki boss za 300zł, autka za bańkę i domki za kilka baniek dla rodzinki p. Pracujemy tyle samo albo więcej za mniej pieniędzy, ale za to państwo p. mają się doskonale dzięki temu, że nasze rodziny zaciskają pasa. Pozdrawiam serdecznym palcem.

Tak16Nie

@ekoekonom

Danke schön polaken!

ha ha ha ha ha ha
@Ferdynand Porsche

dobre, dobre... to chyba śmiech przez łzy pracowników pneumat system :D

Tak10Nie
Brzoza Smoleńska Nowy wpis
@Prawda

20% to jest... Mało. Niektórych orżneli na więcej....

Pracownik Nowy wpis
@Brzoza Smoleńska

czemu nikogo to nie dziwi... napisz coś więcej...

Pracowitek

Koleżanki, koledzy, zbliża się ostatni dzień miesiąca, jakieś przeczucia macie? ...

Missss I.
@Pracowitek

(usunięte przez administratora) bo już jest oficjalnie, że wraca wszystko tak jak było przed epidemią :))

TakNie17
@Missss I.

wracają do pneumatu niskie zarobki, brak szacunku do pracowników i totalny regres zawodowy? a zmieniło się to choćby na chwilę kiedykolwiek? ta samą stara bieda i marazm... zaraz zaczną te swoje szkolenia od czapy

Tak19Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jakie wartości są cenione w Pneumat System Sp. z o.o.?

TakNie
Kamil
@Pytanie

Wysoka wartość domów i samochodów prezesów, niska wartość wynagrodzenia pracowników.

Tak24Nie
@Pytanie

Najważniejsze aby pachury się kasą oblowily A reszta to już nie ważna ochlapy dla pracowników oczywiście minus 20 procent ludzie zdała od tych od nich

Tak22Nie
seba
@Pytanie

jeśli chodzi o pracowników, to najbardziej cenieni są tu ludzie niezbyt bystrzy, tak aby nie wpędzali zarządu i przełożonych w kompleksy oraz wierni, naiwni i tani MIERNY, BIERNY ALE WIERNY i tani!! :)

Tak22Nie
henio malina

Wyrównanie przyszło dziś sialalala, Zus nad wszystkim czuwa i ich obserwuje...

Tak28Nie
@henio malina

Kolego, możesz wyjaśnić o co chodzi?

spryciarz
@henio malina

a co, Ciebie też orżnęli na pieniądze za L4 czy za zasiłek opiekuńczy?

Tak23Nie
Pracowitek

Prema to jeszcze ujdzie ale air com to straszna bryndza

Tak1Nie29
Frum
Nazwa działu: Produkcja

Coś tak jakbyś porównał podły bar mleczny z lat 80 do przyzwoitego bistro. Choć do restauracji z wysokiej póki jeszcze brakuje.

Tak1Nie26
@Frum

no z tym przyzwoitym bistro to przesadziłeś Pneumat to taka stara buda z kebabem tylko ładnie odmalowania i przeszklona ale obsługa nie myje rąk i kiepuje papierosy o ruszt na którym kręci się stare mięso z psa.

Hehe
@Pracownik

Plują do warzyw, leją do frytek i dorzucają do sosu coś od siebie...:) Nie polecam pracy w firmach rodzinnych a w tej konkretnej nie polecam nawet być klientem.

Tak27Nie
Gosc_z_branzy
 Rekomendacja

Prema i Air-Com maja otwarte rekrutacje.

Tak27Nie
Andżej
@Gosc_z_branzy

To już lepiej złom zbierać... :D :D

Tak1Nie30
pneumat owiec
@Andżej

lepiej zbierać złom niż pracować w pneumacie, na złomie wieksza kasa do wyciągnięcia :P

Tak31Nie
optymizm
@Gosc_z_branzy

Prosty wniosek, te firmy lepiej sobie poradziły z kryzysem i nie poległy jak pneumat zwalniający ludzi. Pewnie Prema i Air-Com mają lepszy zarząd niż pneumat :)

Tak33Nie
cybant
@optymizm

na pewno mądrzejszy i lepiej wykształcony

Prawdziwy
Nazwa działu: Handlowy

To co się tutaj dzieje to jak jakaś tragiczna telenowela o biednych pokrzywdzonych pracownikach zmuszanych do ciężkiej, katorżniczej wręcz pracy w okropnych warunkach ... najbardziej zastanawia mnie dlaczego nikt z was, narzekających nic z tym nie robi ? Ze swoim ciężkim żywotem, który do tego spowodowany jest firmą Pneumat System ! Bo jeśli jest wam aż tak źle, a mimo wszystko dalej tam przychodzicie każdego dnia, to sami jesteście sobie winni, nie właściciele, czy zarząd. Wy pozwalacie im na to, więc to wy jesteście głupi! Oni robią to, na co im pozwalacie, i w moim, subiektywnym co prawda odczucie jesteście sami sobie winni ! Piona ! ????

Tak29Nie1
były
@Prawdziwy

tak właśnie jest, sami są sobie winni tego jak ich traktują i ile płacą zawsze tu tak było że jak dasz im palec to wezmą całą rękę i pół nogi :DDD tak było z urlopami, nadgodzinami, delegacjami czy kasą za L4 i innymi numerami zarządu! Teraz ich przycinają na wypłacie bo wiadomo pandemia, trzeba korzystać

Tak32Nie
Szaraczek

Teraz to dopiero dali do pieca. Salon jest otwarty i klienci mogą sobie przychodzić i kupować ale pracownicy zamawiać posiłków nie mogą mimo że miesiąc temu można było zamawiać co się chciało a było dużo gorzej w sprawie pandemii. Dodam tylko że kurierzy gastronomiczni w większości przestrzegają zasady dotyczące podczas pandemii lepiej niż niejedna firma. Czasem zamawiam do domu posiłki to po prostu widzę, że są dobrze zabezpieczeni przed drugą osobą. Śmiech na sali jeszcze chwila a zabronią chodzić do toalety. Jak w rządzie tak i w firmie się zaczyna dziać. Ciekawe co na to ludzie którzy zamawiają posiłki dostosowane do ich diety i konkretnej pory dnia. Gratuluję za następny super pomysł zaraz po redukcji wynagrodzenia mimo że pracy jest podobnie co w marcu czy kwietniu. Trochę człowieczeństwa i normalności no ludzie...

Tak30Nie2
Mąż do żony

mąż - kochanie, zwolnili mnie z pracy... ale dzięki temu szef nie zbiednieje! żona - ufff, mam nadzieję, że nie pogorszy mu się wysoki poziom życia i nie straci oszczędności ze swoich kont!

Tak27Nie1

A jaka firmę z branży polecacie ? Gdzieś szukają?

Tak25Nie
kinwocarp
@Pracownik

każdą inną niebędącą pneumatem jak się szuka to się znajdzie

Tak24Nie1
Więcej wiary w siebie
@Pracownik

Hej mnie zarzad zwolnił też A prace w branży znalazłem po tygodniu kryzysu nie ma A pneumat to tylko wylengarnia młodych talentów trochę załapałem pneumatyki i da się da więc do boju olac pneumat no i za lepszą kasę bo z nimi o pieniądzach dla ludzi to cieszko pachurkiiii zdała o dnich oni czyli zarzad są dobrzy tylko w gębie i to cała prawda

normalny
@Więcej wiary w siebie

To samo u mnie, po odejściu z pneumatu w ciągu dwóch tygodni znalazłem lepszą pracę w podobnej branży i na lepszych warunkach. Pneumat od dawna nie jest konkurencyjny ani jako pracodawca ani jako dostawca. Całe to gadanie o innowacyjności to tylko puste gadanie. Branża techniczna i przemysł mają się całkiem dobrze a tym samym firmy je zaopatrujące.

Tak28Nie1
Olo

I co nowego w pneumat system ?

Tak28Nie1
@Olo

beznadzieja i niskie zarobki, brak poszanowania pracowników i zachłanność zarządu W największym skrócie tak jest w pneumacie

Tak26Nie1
@Pracownik

Nic nowego kto może niech się ewakulje jak najszybciej

t
@Prawda

sytuacja na rynku pracy nie jest taka znów zła jak marzyło by się przedsiębiorcom i można znaleźć coś rozsądnego a już znalezienie lepszej pracy niż w pneumacie to żaden problem bo gorszej niż u nich to raczej nie będzie

stary
@Prawda

Masowe ewakuację się zaczną, jak zarząd stwierdzi, że dalej są mniejsze obroty i obniży wszystkim pensje na dłużej.. W innych firmach z branży nie obcieli zarobków, więc trzeba będzie się rozejrzeć

prorok
@stary

teraz patrzcie jak gowork usunie w poniedziałek po 8 rano kilka negatywnych komentarzy na temat pneumat system na chwilę obecną - sobota 9.05 godzina 20 z minutami jest łącznie 649 komentarzy oczywiście więcej negatywnych ciekawe ile zniknie :D

nie koniecznie

wystarczy kopiować to co was boli i wrzucać ponownie :P Kamiś zgłosi wszystko na policję :)

mr robot

kiedy większość narzeka i wróży równię pochyłą dla firmy... oni na swoich barkach polski przemysł ratują. Walczą o polskie PKB o kolejny cud gospodarczy..... jako POLSKA FIRMA bardzo poważnie traktujemy naszą rolę jako producenta i dostawcy. Mamy największy magazyn z pneumatyką w Polsce, który zaopatruje wiele wspaniałych firm, funkcjonujących w najróżniejszych branżach.???????????? To dla nich jesteśmy dostępni 24h na dobę 7 dni w tygodniu, przez co często nazywa się nas "APTEKĄ DLA PRZEMYSŁU". ???????? Staramy się być MOCNI w działaniu, nawet w tych trudnych czasach. Tak, by linie produkcyjne w całej Polsce mogły działać sprawnie I NIEPRZERWANIE! ???? Życzymy udanego majowego weekendu, niech wszystkim nam towarzyszy przekonanie, że RAZEM DAMY RADĘ! ????????????

Tak2Nie37
ta jasne
@mr robot

A nie chodzi przypadkiem o zysk? O to żeby się nachapać jak najwięcej kasy, napchać kieszenie właścicieli, żeby opływali w luksusy, drogie samochody i domy, jednocześnie płacąc pracownikom jak najmniej, traktować ich przedmiotowo, jako kolejny koszt, zło konieczne? Czy pneumat nie jest przypadkiem tylko kolejną firmą handlową, która sprzedaje gotowe elementy z chin albo składa z nich rzekomo "swoje produkty". Kupić taniej, drożej sprzedać to zasada działania każdej firmy handlowej. Każda, podobna firma twierdzi, że ma największy magazyn, jest liderem w innowacji, branży i tym podobny marketingowy bełkot. Polecam poczytać na Gowork o innej firmie państwa P. o Browarze Prost. Tam można się dowiedzieć jak państwo P. "innowacyjne" postępują z ludźmi i jakimi są w tym "liderami".

Tak37Nie1
Coooo?
@mr robot

Pneumat głównie walczy o zarabianie dużo małym kosztem, urwanie dla siebie VATu i zysk na swoim koncie. Apteką czy hurtownią? Co za brednie... Normalnie filantrop wśród polskich prywaciarzy :D Dokładne, poczytajcie o Browar Prost.

Tak34Nie1
sceptyk
@Coooo?

widzę, że pneumat mimo wszystko ma jakiegoś jednego wiernego obrońcę :) może to któryś z tych co im wystarczy że jest jakaś praca i że zus płacą :)

kwestia formalna
@mr robot

tyle tylko tzw. laurka o firmie nie jest wystawiona przez mr robot a jest to oficjalny post na firmowym (usunięte przez administratora)utworzony przez firmę. Dziękuję za uwagę.

Tak20Nie2
kwestia formalna
@sceptyk

no to chyba masz klapy na oczach. wpis pochodzi z firmowego (usunięte przez administratora) jakie to polskie... nie wiem, nie znam się... to tym bardziej się wypowiem...

TakNie18
mr.robot
@mr robot

Faktycznie z tym magazynem to była przesada, chcielibyśmy mieć największy ale nie mamy.

Tak6Nie16
chwila prawdy

Pomijając fakt jak zachowuje się firma, jaką ma politykę, jak podchodzi do pracownika to generalnie wasze narzekanie jest żałosne. Skoro tak nisko wyceniacie swoją pracę to tyle macie za nią płacone. Akceptujecie narzucone wam warunki. Wszystkie potrącenia, degradacje wynagrodzenia, ucięte premie. Akceptujecie charakter pracy i wszystko co z nią związane. Pewne osoby powiedziały dość i zmieniły pracę. Nie wiem czy mają lepiej, ale nie dali sobie pluć w twarz i każdego dnia się poniżać. Swoje lenistwo i minimalizm usprawiedliwiacie zachowaniem firm. Nikt was nie trzyma na siłę. Nie jesteście skazani na pneumat. Możecie obrać swoją własną drogę. Jeśli wasza ambicja kończy się na zarabianiu 2500zł to wam serdecznie współczuję. Narzekacie na portalach, wylewacie swoją frustrację i dalej tam pracujecie. Stara gwardia narzeka od wielu lat. A co zrobili aby to zmienić? NIC. Lata lecą a oni wciąż pracują w pneumacie. Narzekacie na warunki pracy. Ludzie - jeszcze niedawno bezrobocie sięgało 3-4% wszędzie chętnie zatrudniali. Jeśli mimo wszystko siedzicie w takiej firmie to tylko świadczy o Was. Albo nie macie za grosz ambicji albo jesteście masochistami. A może tylko potraficie narzekać, a Wasza praca nie jest więcej warta niż to ile dostajecie? Absolutnie nie jestem obrońcą firmy. Chodzi mi o mentalność pracowników. Co zrobiłeś aby zmienić obecną sytuację? Skoro nic... to nie narzekaj.

Tak29Nie

Pneumat ,zwolnili was w koncu ?:D

Tak35Nie1
Jezus
@Prost

Nie no, jeszcze okres wypowiedzenia

Tak32Nie1
Wierzący
@Jezus

Jezu ufam tobie :) Bóg tego pragnął... Amen :)

@Jezus

I pomarancze sycylijskie na odchodne w siatce z podziekowaniem ;D

Józef
@Prost

i tak wasze twarze zostaną doklejone do zbiorowego zdjęcia wszysykich pracowników żeby wyglądało bardziej okazale:D

@Józef

Nie dokleja,szkoda im bedzie kasy na wywolanie :D

Tak29Nie1
Pogrom
@Prost

Do państwa P. właśnie dotarło, że czasy "wypasu" nie wrócą przynajmniej przez rok albo nawet dwa. Nadal próbują zarobić na luksusy tyle samo co wcześniej, tnąc koszty i rezygnując z tzw. "rozwoju" o którym bełkot słyszeliście od lat. A jak już nigdy nie będzie tak samo drogie dwa muminki? Proponuję wam chłopcy spróbować wyżyć za wypłaty waszych pracowników, bo na jesień przekonacie się co potrafi wk... społeczeństwo, które zorientowało się, że było latami oszukiwanie przez tanich jak wy. Możecie sobie zatrudnić ochroniarzy, ale kto finalnie ochroni was przed ochroniarzami?:)

Kapuczina
@Pogrom

1.05, a wypowiedzeń ani jednego na koniec kwietnia! Gul wam skacze, że jednak można z pełnym zespołem iść do przodu. Tak, dokładam się do tego, bo też mam mniej. Ale mam robotę. A zaraz zobaczycie pogrom, bo rząd puszcza pakiet w nowej tarczy ułatwiający zwolnienia.

Tak3Nie13
real
@Kapuczina

a ile wypowiedzeń było w marcu? Chyba jednak zespół nie jest pełny, pogromiło tam trochę, co? Powiedz to samo ludziom z Browaru Prost, których jeszcze na koniec oszwabili na pieniądze.

Tak15Nie2
Kapuczina
@real

Ja pracuję w Pneumacie, a nie browarze. I nikt na umowie na nieokreślony nie poleciał w marcu. Otwórz sobie gastronomię i traf na taki czas. Miałem biznes gastronomiczny jako wspolnik. Koszty ogromne - ok 30 -40 tysięcy co miesiąc, 8 - 12 osób. A ruch rożny. Raz do przodu, raz w plecy. I teraz co byś zrobił w takiej sytuacji - 500 tysięcy kredytu pod zastaw, bo na działalność nie dostaniesz? Jak nie wiesz nawet ile to potrwa?

Tak3Nie12
Grzegorz
@Kapuczina

Mnie zwolnili mimo że miałem umowę i pracowałem od lat

Tak15Nie
Andrzej
@Grzegorz

Mnie też:(

Tak16Nie
to tyle

ktoś się orientuje jak wygląda temat likwidacji oddziałów??

Tak36Nie1
yhy
@to tyle

tak, niektóre oddziały zostaną zlikwidowane a inne nie :)

Tak35Nie2
Uop
@to tyle

Normalnie, wszystkie oddziały zostają jako biura bez magazynów.

Tak2Nie35
Kgb
@Uop

I bez pracowników :)

Tak37Nie1
@Kgb

No bo po co tyle ludzi na oddziałach jak będą tylko biurami i ogólnie słabiej się kręci, lokal drogi i zusy, srusy...? Koniec miesiąca początek zwalniania z pracy :)

Tak33Nie2
nieśmiertelnik
@to tyle

z zaciekawieniem patrzę na to wszystko z boku. Równia pochyła już od kilku lat. Jak to mówią pycha kroczy przed upadkiem. Buta, pogarda, brak szacunku. (usunięte przez administratora) względem dostawców jak i własnych pracowników. Tyle szumnych artykułów, , nagród wyróżnień - całe stado gazel na ścianie. Tyle propagandy o polskich rodzinnych firmach. Nie szata zdobi człowieka... można mieć bardzo drogie buty z których i tak będzie wystawać słoma. Można wiele opowiadać o sukcesach, o firmie, o szybującej sprzedaży, o możliwości rozwoju. Można lansować się drogimi zabawkami, a tak naprawdę być bardzo biednym człowiekiem. Zamknięty w luksusowych biurach i otoczony ludźmi którymi się gardzi, ludźmi których uważa się za chodzący koszt, bandę tanich (usunięte przez administratora) Krótki epizod, który służy do wzbogacenia się. Afiszować swoim bogactwem wiedząc, że samemu płaci się najniższe wynagrodzenie i szukać sposobu jak je jeszcze uszczuplić. Poniżacie pracowników licząc na aprobatę, uśmiech, uznanie innych fałszywych lizusów. Jak to jest być znienawidzonym w swojej własnej firmie? Wy jednak tego nie dostrzegacie - oczy przysłonięte własnym rozdmuchanym ego i poczuciem własnej doskonałości.

Tak46Nie2
@nieśmiertelnik

To jest prawdziwy obraz państwa p. i pneumat system

Tak33Nie2
The end?
@nieśmiertelnik

Wirus "covid -19" pokonuje zarazę -"polska firma rodzinna"? Nie wiem co gorsze.

Tak23Nie1
Ten_co_wie
@nieśmiertelnik

Ale wiesz, ze takie nagrody i wywiadziki to sie kupuje, prawda?

Tak8Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Hej A jak z produkcja likwidują wyprzedzają już może maszyny po ile hassy

Tak19Nie1
P.n.e.u.m.a.t.y.k.a

Zarząd mówi wam papa. Nam się zgadza a wam nie musi. Spadak z 10mln do 5mln na koncie to straszny dramat, a z 2,5tys do 2tys dla was to łaska pana.

Tak22Nie1
Amg
@P.n.e.u.m.a.t.y.k.a

A gdzie mercedes i porsze i BMW

Tak19Nie1
Koniec rumakowania

Dobra pachuraki i pneumatołki, trochę tu się rozszaleliście w tych internetach i ta wasz propaganda i bełkot sprawia, że oczy krwawią i niedobrze się robi. Znikajcie z tym (usunięte przez administratora)pitolenie :) Nara... :)

Tak66Nie1
Ojojoj
@Koniec rumakowania

A co tu sie stałosie, znikło trochę propagandy i bełkotu pneumatołowskiego :)

Tak26Nie1

MAG_DUC
Nazwa działu: Handlowy

Nigdy nic nie napisałam na tym żałosnym portalu, ale skoro ktoś posługuje się moim nazwiskiem, to czas najwyższy. Drogi Podszywaczu, w przeciwieństwie do Ciebie mam odwagę podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem, bądź jak w tym przypadku - kodem pracownika, jaki miałam w Navie. Jeśli coś do mnie masz, to miej odwagę powiedzieć mi to prosto w oczy. Choć myślę, że nigdy się to nie wydarzy, wszak kozak w necie, pi*** w świecie ;) nawet nie jest mi Ciebie żal, śmieciu ;) Pneumat jaki jest, każdy widzi. Nie potrzebuję podbudowywać się pisaniem jakichś durnych komentarzy, które i tak nic nie wnoszą, aczkolwiek, niektóre mnie śmieszą, przyznaję ;) Życzę wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy. Trzymajcie się tam w tym Pneumacie! Magda, ta prawdziwa

Tak73Nie
Rychu peja

Nie denerwujcie sie dzieciaczki. Z browaru prost wyleciala cala zaloga :)

Tak54Nie2
DJ Decks
@Rychu peja

Spokojnie, pod koniec kwietnia kolejna tura wypowiedzeń w pneumacie. Kto tym razem poleci? Lepiej kombinujcie L4 już teraz, przynajmniej do pierwszego maja włącznie, zawsze to dwie wypłaty do przodu. W przeciwnym razie, siedzicie sobie spokojnie w biurze a w tym czasie do domu kurier przynosi wam wypowiedzenie. Ciekawe czy Rysiu wystąpi o zapomogę dla firm, bo się chyba łapie?

Tak54Nie1

Olani

Daruś wpadaj po świętach do biura. Po spotkaniach z rodziną przy świątecznym stole coś tak mnie w gardle drapie :)

Tak45Nie2

Tak3Nie
DAREK
Nazwa działu: IT

TEN WPIS BĘDZIE WRACAŁ TAK DŁUGO JAK DŁUGO BĘDZIE KASOWANY, BO WSZYSCY GO MUSZĄ PRZECZYTAĆ :) Co roku, po świętach każdy z was narzekał na przejedzenie i dodatkowe kilogramy. W tym roku postanowiliśmy zadbać o waszą figurę. Wprowadzamy program "Schudnij w pneumacie". krok 1. obniżenie wypłat o 20% Krok 2. zwolnienie z pracy. Solidaryzujemy się z wami i w tym roku nie pojedziemy na Hawaje na wakacje i nie zmienimy swoich przestarzałych, zeszłorocznych aut na nowe, tegoroczne modele. Jak widzicie, kryzys wymaga poświęceń od nas wszystkich. Żeby wam dodawać otuchy, będziemy osobiście pili wasze zdrowie przez całe świata.

Tak68Nie3
były
Nazwa działu: Handlowy

zaraz wy wszyscy dostaniecie do podpisania aneks o przejściu na akord:)

Tak56Nie2
Xyz

Obłuda, (usunięte przez administratora) wyzysk, pogarda. To się znajduje w tej firmie byli koledzy. Ale zabolało od tej odrobiny krytyki podanej z przymrużeniem oka. Autorytet legł w gruzach?

Tak55Nie2

Nie ma tu zawiści w stosunku do ludzi, którzy tam pracują. Różne pobudki są tych którzy tam nadal są ... ( długi staż wcale nie oznacza, że jest ok. Wręcz przeciwnie to właśnie oni maja najwiecej do powiedzenia co do etyki zarządzania ). Do Pneumatu zatrudniani są naprawdę wartościowi ludzi, niestety po jakimś czasie wszystkim udziela się charakterystyczna obłuda zarządu. Obniżenie wypłat na czas nieokreślony .... ten czas nieokreślony jeszcze długo po pandemii będzie genialna wymówka na podwyżki .....

Forbes
@..

A czego się po nich spodziewaliście, żeby im się zgadzało to muszą wam zabrać. Motto pneumatu to WINCY, WINCY, MAŁO, WINCY!

Tak52Nie2
Sprawie

Te wszystkie firmy, które zachowały się jak (usunięte przez administratora), spanikowały i już na początku zwolniły ludzi i obniżyły wypłaty, nie powinny dostać złamanego gorsza z tarczy antykryzysowej. Po co polakom taka firma, niech upada.

Darek

Wesołych Świąt. (usunięte przez administratora) Na początek zwolnienie z pracy lub obniżenie wypłat o 20%. Zarząd solidaryzuje się z wami i w tym roku nie pojedzie na Hawaje na wakacje i nie zmieni swoich przestarzałych, zeszłorocznych aut na nowe, tegoroczne modele. Jak widzicie, kryzys wymaga poświęceń od nas wszystkich. Żeby wam dodawać otuchy, prezesi osobiście będą pili wasze zdrowie przez całe świata. Nie dziękujcie!

Tak61Nie4
Bolek
@Darek

A jednak, dzieki!

Tak51Nie
Michał
Nazwa działu: Handlowy

Jak tam morale po wypłatach i premiach? :)

Tak55Nie2

Są i tacy którzy zarabiają na kryzysie. Nie bój się, Pneumat nie pozwoli sobie na straty. ... Nic im nie będzie i jak zawsze będą triumfować, że dzięki Wam firma nadal stoi, więc do roboty! Sprzedawać, pakować, pozycjonować, pracować ... zostanie Wam to wynagrodzone. Uścisk prezesa to coś co ma większe znaczenie niż nie jedna złotówka.

Tak58Nie2
Tja
@.

Pneumat zawsze przed wszystkimi, prawdziwy lider. Już po pierwszym tygodniu kryzysu, który nawet się dobrze nie zaczął, wręczył nam aneksy do umów obniżające pensję o 20% na czas nieokreślony, wypowiedzenia czekające w twojej skrzynce na listy kiedy wracasz z pracy, ludzie siedzący w biurze mimo ograniczeń na każdym kroku. Cudowne miejcie, firma rodzinna, lider w swojej branży. Warto takie k ratować z naszych pieniędzy żeby panom prezesom nie obniżył się poziom życia.

Wku
@Tja

Moim zdaniem taka firma za to jak potraktowała pracowników zostawiając ich na lodzie w najgorszym możliwym czasie nie powinna dostać nawet grosza. Po co pomagać takim...

Tak60Nie3
Jajeczko
@Wku

Nie ma to ja zabrać 20% przed świętami, przecież wszystko tanieje w czasie kryzysu

Tak51Nie3
Szczery

Firma zostawia wiele do rzyczenia. Kierownictwo aroganckie, niekompetentne: Jeden wysoki i mały Gościu który chyba nie wie co to szacunek do innych zresztą oboje są siebie warci. Place żalosne Brygada RR najwyższa nastawiona na same zyski nic od siebie. Praktycznie zero benefitow. Brak możliwości rozwoju Pracownicy różni jest taki jeden łysy Darek podajrze, który z każdego się śmieje, obraża i docina...myśli ze go lubią, niech dalej tak myśli :) Reszta ekipy z magazynu pracują bo muszą i tyle jakoś trzeba zarabiać plotki są i zawsze były w każdej firmie lecz ta proszę omijać z daleka chyba że chcecie stać w miejscu być klepani do plecach i nic się nie rozwijać czy a że jesteś głąbem jak paru w tej Firmie utrudniają życie itp. A teraz uwaga Jakbym miał wybierać pracę tam a na bezrobociu wybrałbym bezrobocie... Moja ocena na 10 to 1

Tak61Nie5
Popieram
@Szczery

Cała prawda jak doborze że już tam nie pracuje dużo obiecują tylko tyle naprawdę są słabi w działaniu

Tak63Nie3
mama darka

Darek, dla ciebie idealną motywacją do pracy dla pracownika pneumatu jest (usunięte przez administratora) za półdarmo do upadłego. To bardzo charakterystyczne dla ludzi, którzy wszystko dostali od tatusia a większość życia się bawili tak, że ledwo cię uratowali od tej "zabawy". Myślisz, że my wszyscy nie wiemy? Wszyscy wiemy, że gdyby nie pieniądze rodziców to byłbyś z zawodu tym kim jest twój brat po zawodówce:) Jaka płaca, taka praca Darek, ty udajesz, że płacisz a ja, ze pracuję - prosty rachunek. Co do pisowni Darek, to twoja pozostawia wiele do życzenia, google poprawia błędy ortograficzne ale z interpunkcją, gramatyką i angielskim to już ci nie pomógł. Jak tyś te studia skończył Darek, twój terapeuta też w to nie może uwierzyć:) Na szczęście od pisania, czytania i myślenia masz ludzi bystrzejszych od siebie i tylko to cię ratuje Darek:)

Tak67Nie4
Myślisz się

Bardzo się myślisz, biorą tutaj czynnie udział w dyskusji. To te wpisy pisane jakby przez jakiegoś analfabetę albo przedszkolaka.

Tak57Nie4
profesor docent
@mama darka

Tu nie ma się nad czym zastanawiać. Prywatne studia mają to do siebie, że są prywatne. Płacisz i masz papier. Zrobienie takich studiów oznacza poprawne opłacenie wszystkich rachunków jakie wystawiła ci tzw. uczelnia. Jeśli ci się to uda, to jesteś magister. Mam nadzieję, że pomogłem z odpowiedzią na pytanie o studia. Nie musicie dziękować. Pozdrawiam:)

X

W żadnym marketingu nie znajdzie pracy analfabeta, co innego w zarządzie firmy rodzinnej... :)

Tak56Nie2
ELO
Nazwa działu: Handlowy

Doradcy stacjonarni - podobnie jak z handlowcami, jeśli to czyjś początek kariery to polecam. Nie ma się wtedy żadnego doświadczenia i wygórowanych wymagań finansowych - idealny kandydat. 2 lata się podszkoli, poużywa programów do obsługi zamówień i można zwiewać do poważnej firmy (lub zostać Product Managerem hehe). Praca od 8 do 16 5 dni w tygodniu, non stop przed komputerem i przy telefonie, odwala się czarną robotę dla handlowców, dobiera elementy pod zakres ciśnienia, gwinty itp. nic skomplikowanego chociaż czasami zabiera trochę czasu żeby się dokopać do informacji (lub wyciągnąć je od handlowca, który zamiast wymaganych 10 informacji dostarcza 3 i potem dopytuje się "co z tą ofertą?" i "no takie standardowe"). Premie dostają za to handlowcy, którzy w 90% przypadków się najmniej napracowali. Czasem może także irytować brak nauki jeżdżących, pytających po raz 10 o tę samą sprawę. Dużo zależy do jakiego działu się trafi, w niektórych można całkiem przyjemnie przepracować sobie cały tydzień a w niektórych może trafiać k*rwica. Dużo zmiennych więc takie średnio mocne 3-7/10.

Tak107Nie3
@ELO

wszystko czarno na białym tak jak jest w rzeczywistości!!! Dziękujemy za opisanie prawdy

Tak27Nie2
Były
@ELO

Firma - porażka... Liczy się dla niech tylko napychanie swoich kieszeni i wyciąganie kolejnych danin od państwa, dotacji i ulg podatkowych. Wielcy kapitaliści i zwolennicy wolnego, niczym nieskrępowanego rynku... Już się staracie o pieniądze z okazji wirusa?

Tak49Nie2
Niki
@ELO

Podobno obniżyli wypłaty i zwolnili ludzi!

Tak38Nie2
T.
@Były

Co racja to racja

Tak33Nie3
Heheszki
@Niki

Najlepsza jest kadrowa, która sama namawia do wzięcia L4 :D . Dobrze mieć zaufanych ludzi obok siebie heheheh Ps. Nadal pracuje, za dobre rady dziękuje :D

@Heheszki

Uważaj na kadrową, bo teraz Cię namawia do wzięcia L4, a potem Cię wyrzucą oficjalnie za jakiś błąd, a nieoficjalnie za częste zwolnienia i ta sama kadrową będzie Ci grozić dyscyplinarką

Tak41Nie3
Heheszki
@.

Może i masz racje ... uważam, uważam. Ona zbiera dowody , plotkuje, namawia do złego, a później a później jak gdyby nigdy nic :) bum - nic takiego nie mówiła :) cwana lisica lubi na dwa fronty. Zawsze się zastanawiam do której ona bramki strzela :)

Tak40Nie2
@Heheszki

To lisica zarządu, proste

Tak37Nie2

Bieda istnieje nie dlatego, że nie możemy wykarmić biednych, ale dlatego, że nie możemy nasycić bogatych.

Nik
@1

Jeden procent populacji ma prawie tyle pieniędzy, co pozostałe 99 procent. Ten kryzys nie wziął się z braku, pieniędzy, surowców, czy innych zasobów. Wirus nie zjadł nagle, w trzy miesiące światowej gospodarki albo pieniędzy, on obnażył tylko jak to wszystko jest sztuczne, zakłamanie, pozorne i zmanipulowane.

egon
@1

Jeden z geniusiów w pneumacie nadal wierzy, że: "Na rynku pracy, za miesiąc zacznie się powrót do lat 90 po transformacji" albo w to, że "Za 2-3 miesiące do firm które przetrwały będą się sypały aplikacje o prace od osób, które z inych firm zostały zwolnione. I będą chciały każda prace. NAWET ZA NIŻSZE PENSJE" Marzy się powrót do lat 90', do czasów dzikiego kapitalizmu, braku kontroli nad przedsiębiorcami, którzy w najlepsze mogli się dorabiać, wyzyskując ludzi i oszukując państwo? Ktoś tam jeszcze wierzy, że teraz wszyscy się rzucą na ich pracę za najniższą wypłatę, a oni będą się dalej na nas bogacić. To se ne vrati... zapewniam. Cała ta wasza wydmuszka bezpowrotnie runęła.

@egon

Nagle im pieniędzy brakło że od pracowników ciągną 20 procent z wypłaty hańba A jeszcze nie tak dawno logo zmienili i tak się przed pracownikami chwalili jacy to oni wielcy i silni lider na polskim rynku pneumatyki A teraz okradają swoich pracowników

@Prawda

Dobrze, że na razie tylko 20% zabrali. Ciekawe co dalej? Współczuję tym co mają podstawy w okolicach dwójki. Normalna wypłata ledwo starczała do dziesiątego, zero oszczędności da się odłożyć przy takich zarobkach a ceny rosną. W rozmowach z ludźmi panuje straszna niepewność. Tarcza antykryzysowa z papieru a firmy chyba z (usunięte przez administratora)

Tak52Nie1
@.

Dokładnie ... ja dostałem info. Że mogłem oszczędzać, a nie teraz płakać .... 2 tys. miesięcznie ... a i na moje miejsce będzie tyle chętnych i wszyscy będę błagać o te 2 tys .... mój szef mi mówi ze mogłem oszczędzać, odkładać ..... a 4 miesiące temu..... to nie jest moment na podwyższokę... poczekaj, teraz mamy dużo inwestycji.... k. Mogłem oszczędzać, odkładać z 2 tys.

Zzzz
@1

najlepsze ze ludzie dalej pracują w firmie narażając życie swoje i swoich rodzin a dostali za swą odwagę minus 20%...

Tak49Nie2
fqurf
@Zzzz

To w ogóle jest absurd i skrajna głupota i zarządu i samych ludzi, że pracę biurową którą można wykonać w domu czy gdziekolwiek przy pomocy laptopa i telefonu pracownicy wykonują w biurze za zgodą pracodawcy. I to nie tylko tyczy się pneumatu ale wielu firm. Tyle się o tym wszędzie trąbi, zamykam, parki, wprowadza ograniczenia a jeden z drugim durnie nie rozumieją bo nie dociera... Siedź baranie w domu bo stwarzasz zagrożenie dla innych co tylko wydłuży obecną sytuację!!! Po pandemii będzie czas na pokazywanie jacy to jesteście oddani i niezbędni firmie... Jak przeżyjecie i będziecie tam jeszcze pracować.

Tak53Nie2
Koronaparty w pneumacie
Nazwa działu: Marketing

Jakim niedorozwojem trzeba być żeby ryzykować zdrowie swoje, swojej rodziny i otoczenia, lekceważyć zagrożenie i zamiast pracować w domu to przychodzić do biura??? Co w pracy biurowej jest niemożliwego do wykonania z domu??? Hym, pomyślmy... Laptop, telefon, prąd i internet, jakieś katalogi, papiery??? Czego durniu ci brakuje w domu żeby nie ryzykować zdrowia innych ludzi??? Że ty zachowujesz, trudno... Umrzesz zarażając swoją rodzinę, która też umrze... No cóż... jeden dureń mniej i jeszcze jego potomkowie z pewnością równie mądrzy... no ups, bywa :) Ale zarazisz innych ludzi, w biurze, w drodze do biura, windzie, tramwaju, bo głąbie jeden nie siedzisz na (usunięte przez administratora) w domu i nie pracujesz zdalnie!!! Biedronka, magazyn, fabryka... Ok, zdalnie nie ogarniasz, pracy na kasie, wysyłania paczek albo skręcania śrubek ale zwykły szczur biurowy, handlowy, marketingowy, księgowy itd może odbierać telefon, i pisać maile w domu nie zagrażając innym na biurowym koronaparty. Przez takich durni sytuacja wymknęła się... Weź komputerek, telefonik, zrób przekierowanie i siedź na (usunięte przez administratora) w domu bo to ty i tobie podobne ciule odpowiadacie za pandemię. Tak, ciebie to nie dotyczy, wszyscy przesadzają, wystarczy myć rączki i jest super... No k...a nie!! Do końca miesiąca będzie grubo ponad 10 000 zakażonych, 200 - 300 zmarłych. Mam nadzieję, że wśród nich ty i ktoś tobie bliski. Tego ci życzę.

Tak47Nie5
Focus

Kwarantanna w pneumacie na pewno pomoże nam wszystkim. Wystarczy jedna osoba zakażona, albo skierowana na kwarantannę żeby wszyscy mający z nią kontakt, ich rodziny i ludzie z otoczenia zostali objęcia kwarantanną albo zachorowali. Za 2-3 miesiące posypią się pozwy sądowe o odszkodowania.

Tak51Nie3
Janusz Nosacz

Koronawirus? Jaki koronawirus? Pjeter, potszymaj mje piwo...

Tak50Nie
koronaparty Wrocław

Po prostu niektórzy mają niepohamowaną potrzebę podlizywania a zdalnie trudno to robić.

Tak49Nie3
Grażyny Nosacz - Polski
@Janusz Nosacz

Praca zdalna dla pracowników biurowych w czasie pandemii koronawirusa??? A na co to komu???

Tak49Nie
Szkoła z Gowork

Umiesz czytać? Jest praca, którą bez problemu można wykonywać zdalnie z domu... Jest to np. praca BIUROWA. (usunięte przez administratora) Chodzi mój bystry przyjacielu o to, że im mniej osób w jednym rejonie, zakładzie pracy, budynku itd. się znajduje, tym mniejsza jest szansa na zachorowanie albo trafienie na kwarantannę. Wirus ma gdzieś sprawiedliwość społeczną ale można z nim walczyć przy użyciu mózgu - polecam. Nie spiesz się, czytaj powoli a zrozumiesz, w razie czego przeczytaj raz jeszcze. Dziękuję wam za wasze poświęcenie, na pewno zarząd was sowieci za to wynagrodzi przy wypłacie. Ja bym na waszym miejscu poszedł na opiekę, L4 albo urlop bezpłatny i się nie narażał.

Poliglota

Nie będzie pracy w Polsce to będzie w innym kraju. Tu jest zimno, ciągle pada i ludzie jacyś tacy...

Tak49Nie
Siema

Jakto kto? Mało masz prezesów, dyrektorów, kierowników, business inteligence i innych ludzi którzy nie sprawdzili się w czasie kryzysu? Może magazyn nie przerośnie ich kwalifikacji.

Tak48Nie2
Oj

Nic nie dotarło i z czytaniem też masz problem. Chodzi im o ludzi jeżdżących do biura chociaż wcale nie muszą tego robić bo są tam zbędni. Ich praca pozwala na robienie wszystkiego zdalnie. Wszyscy znamy te osoby i to nie jest 20%. Wiara w ludzi i uważanie nic tu nie zmieni. To jest wirus a nie przejście dla pieszych. Zabawnie będzie jak ktoś to przyniesie do firmy i wszyscy wraz z rodzinami pójdą na kwarantannę na dwa tygodnie albo zachorują łącznie kilkadziesiąt osób. Gratulacje

głos
@Oj

Nie trudź się, takim głupcom nie przemówisz do rozumu. Ich zakute czerepy nie przyjmują żadnych argumentów. Pewnie w sobotę razem z innymi "inteligentami" robią grilla w parku, w niedzielę idą do kościoła, na święta zaprosili już rodzinę a w tygodniu codziennie tłoczą się pod biedronką po świeże piwo i bułeczki. Nie można zrobić zakupów na tydzień czy dwa w lokalnym sklepie, bo Brajanek i Dżeskika muszą dostać nowego świeżaka. Polaków portret własny,głupota wyssana z mlekiem matki. A później będą stać w kolejce po zasiłek bo przecież po półrocznej pandemii nie ma pracy.

Tak40Nie2

Zostaw opinię o Pneumat System Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pneumat System Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 2288 ocen.