Pneumat System Sp. z o.o.

Opinie o Pneumat System Sp. z o.o.

Cyprian

Jestem bardzo zadowolony, firma wywiązała się z umowy w 100% idealnie, polecam

@Cyprian

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie chwili na zostawienie komentarza :)

kami

jak dla mnie wszystko ok. korzystam z usług tej firmy juz od dawna i jestem bardzo zadowolony

@kami

Kliku

Jak najbardziej firma godna polecenia

Pracowałem tam kilka lat, generalnie nie polecam (chyba, że kogoś mocno ciśnie i nie ma innego wyjścia). Brak szacunku do pracownika, średnie wypłaty itd. Do tego masa zakłamywania rzeczywistości przez coraz to nowe sztucznie pisane komentarze tutaj, żenada.

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. W swojej wypowiedzi poruszasz bardzo ważne kwestie jednak są one zbyt ogólne a przez to krzywdzące dla naszej Firmy bez żadnych potwierdzeń swoich tez. Zaręczamy, że “sztucznie” nie nabijamy pozytywnych opinii. Swoją drogą ubolewamy, że nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej - prawie nikt nie śpieszy z pisaniem pochwał, kiedy jest zadowolony z pracy. Natomiast, kiedy pozytywna opinia pojawia się na wątku, to większość czytelników odbiera ją jako laurkę wystawioną przez pracodawcę. Jeżeli uważasz, ze jest coś co można byłoby zmienić w funkcjonowaniu naszej Firmy, uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem: hr@pneumat.com.pl. Odpowiedz zwrotna od naszych obecnych jak i byłych pracowników jest dla nas szczególnie cenna, bo tylko dzięki takim informacjom możemy nieustannie zmieniać się na lepsze.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pneumat System Sp. z o.o. na stanowisko Dyrektor ds. wsparcia sprzedaży? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
spider

Praca dla handlowca jest jak najbardziej w porządku. Szczególnie nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o zarobki. Jak komuś zależy na dobrze płatnej, uczciwej pracy to jak najbardziej polecam. Wszystko zależy od twoich chęci, możliwości i tego co chcesz osiągnąć tutaj. Praca również rozwojowa.

@spider

Nawrocik

Ja radzę zrobić tak - sprawdzić samemu. Tutaj każdy może napisać w sumie co chce, a jaka jest prawda trzeba doświadczyć samemu, bo każdy ma inne wymagania i oczekuje innych rzeczy od pracodawcy. U mnie się sprawdzili i pracę jako regionalny doradca mogę polecić. To co w ofercie mam zapewnione. Dobre wynagrodzenie, szkolenie było z początku, samochód służbowy, praca 8-16.

@Nawrocik

Bardzo dziękujemy za opinię :)

Scitter

Mogę powiedzieć tylko tyle, że to miejsce w którym naprawdę można się rozwinąć i podszkolić w branży. Mnie się udało tutaj dostać i jestem bardzo zadowolony. Od samego początku wiedziałem, że jest to odpowiednie miejsce. Praca nie jest monotonna, wymaga czasem mniejszego a czasem większego pogłówkowania.

@Scitter

Bardzo dziękujemy za opinię :)

Bregon

Praca w tej firmie jest dobra na początek swojej kariery, ale też i dla osób bardziej doświadczonych. Bardzo dobre warunki zatrudnienia, jeżeli masz okazję sprawdzić swoich sił to śmiało próbuj, zdobędziesz cenne doświadczenie.

@Bregon

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Niezmiernie miło jest czytać takie opinie a ze swojej strony możemy tylko dodać iż nieustannie chcemy podnosić standardy zatrudnienia dla naszych pracowników.

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu sledze komentarze na tym portalu odnośnie firmy, w której pracuję. Niewiele prawdy w tym co czytam. Organizacja jaką jest Pneumat ma obecnie ponad 160 pracowników co świadczy o tym ,że zarówno zarząd jak tez sama organizacją się rozwija i chce się rozwijać dalej. Z tego co pamiętam to w czasie pandemii nie zwolniła nikogo. Atmosfera jest bardzo dobra i nie wiem skąd informacje, że się tutaj ludzi wykorzystuje i zmusza do pracy. Nikt nikogo za siłę tam nie przyciągnął i nie trzyma. Rozumiem ,że najłatwiej jest pluć hejtem bo to jest najprostrze i nie wymaga zbyt wielkich umiejętności. Jestem przekonany,że jeśli ktoś chce pracować a nie tylko być w firmie i co miesiąc czekać na pensje to będzie zadowolony. Nie ma według mojej oceny wiele firm ,która tak mocno myśli o rozwoju swoich pracowników o szkoleniu o tym by szukać kompetencji w każdym z osobna i je wykorzystywać by się pracowało danej osobie lepiej. Pamiętajcie proszę, że jest to firma polska firma rodzinna, która się rozwija i zmiany są oczywiste. Stawiając się po stronie właścicieli twierdzę każdy z nas myślał by podobnie by dbać o swoją firmę. Każdy z nas chciał by mieć najlepszych pracowników, niestety nie da się wszystkim dogodzić. Podpisuje się obiema rękoma za to ze jest to rzetelna profesjonalna firma szanującą ludzi a atmosfera wewnątrz jest nadzwyczajna. Patrząc z boku nigdy tego nie doświadczycie. Zapraszam by samemu się przekonać. Pozdrawiam serdecznie i pliss darujcie sobie Państwo obraźliwe teksty w stronę moja i tego co napisalem

Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie chwili na zostawienie komentarza. Niezmiernie miło jest czytać takie opinie od naszych pracowników, ze swojej strony możemy tylko dodać iż nieustannie chcemy podnosić standardy zatrudnienia dla naszych pracowników.

Rozsądne i rzeczowe podejście do całej sprawy. Polecam.

Damian

Współpraca układa się dobrze. Kontakt - bardzo dobry. Cenowo też wychodzi wszystko ok.

mistros

Dobrze jest nie ma co narzekać

???

Czy Pneumat podniósł swoim pracownikom wysokość wynagrodzeń ze względu na inflację przekraczają 8,6% i wzrost cen? Wiele dobrych firm, (w tym i mój obecny pracodawca) postanowiło zrekompensować swoim pracownikom wyższe koszty życia spowodowane inflacją oraz rosnącymi cenami i podniosło wynagrodzenia. Ja i moi koledzy z pracy (nie z Pneumatu) dostaliśmy po 20% podwyżki, "rewaloryzacji" wynagrodzenia podstawowego. Wiadomo, że przedsiębiorcy raczej nie tracą na inflacji, wręcz podnosząc ceny swoich produktów mogą dorzucić kilka oczek"od siebie" górką do cen. Są też firmy, które pomimo kryzysu tylko podnoszą swoim pracownikom cele do osiągnięcia a nie dają im więcej pieniędzy w zamian... Czy znacie jakąś firmę, która tak postępuje? :) To chyba oczywiste, że jak ktoś tam u was zarabia te swojej 3 tyś. netto to przez inflację realnie jego wynagrodzenie jest warte 3 - 4 stówki mniej a ceny i koszty życia wciąż rosną. Czy Pneumat podniósł płacę podstawową swoim pracownikom w związku z inflacją i wzrostem cen? Dobre filmy tak robią, prawda? :)

Ktoś
@???

Brak odpowiedzi, dziwne. Można by się spodziewać jakiejś merytorycznej odpowiedzi a ty nic?

@???

Cieszymy się, że jesteś zadowolony ze swojego obecnego miejsca pracy. My również przykładamy dużą wagę do warunków zatrudnienia i staramy się, by nasza oferta jak najlepiej odpowiadała na potrzeby rynku. Rozwój firmy nie byłby możliwy bez sprawdzonego, zgranego zespołu, dlatego zależy nam na długoterminowej współpracy. Wysokość wynagrodzenia różni się w zależności od obszaru pracy, zależy m.in. od stanowiska – w skrócie można powiedzieć, że im bardziej jest ono wyspecjalizowane, tym wyższe są widełki płacowe. Jest to standard na rynku pracy. Obserwując zmiany ekonomiczne w Polsce wprowadziliśmy w ostatnim czasie podwyżki płac. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu z działem HR.

Cytrus

Sama oferta co jest w necie wydaje się spoko. Kończy mi się kontrakt w przyszłym miesiącu więc może spróbuję się dostać na doradcę regionalnego.

Erwin
@Cytrus

Ja mogę szczerze polecić to stanowisko, bo miałem okazję popracować. Spoko kasa, a to w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Ogólnie w porządku, można się w wielu sprawach dogadac.

dakann

Handlowcy mają w tej firmie meeega dużo roboty ale tak to jest w tej branży i raczej każdy to dobrze wie. Ułatwieniem są produkty wysokiej jakości bo nie trzeba jakoś specjalnie się wysilać bo jak produkt dobry to się łatwiej sprzeda

Kimi

Ja polecam sprawdzić samemu. Pracowałem w Pneumat prawie 3 lata po czym poszedłem totalnie w inna branże. Dużo się nauczyłem, kasa była dobra a z ludźmi dało się dogadać.

Maciek
@Kimi

Interesuje się praca w tej firmie. Możesz napisać na jakim stanowisku pracowałeś?

Damian
@Kimi

Dzięki za info. W końcu jakieś konkretne info.

Kimi
@Maciek

Regionalny doradca ds teechniczno-handlowych

Hunter
@Kimi

Też pracowałem jako regionalny. Ogólnie warunki w porządku. Auto służbowe, praca 8-16, zgrana ekipa i można było na sobie polegać. Nie ma problemów żeby się wdrożyć bo ze wszystkim pomagają i idzie szybko ogarnąć temat. Co do wypłat to zawsze na czas.

Chciałbym dodać swoją opinię na temat współpracy z firma Pneumat. Przede wszystkim duży plus za zgraną ekipę. Jeżeli chodzi o rozpoczęcie współpracy to firma stawia na szkolenia wdrożeniowe, gdzie nie wywodząc się z branży pneumatycznej ale pracując w branży technicznej mozna nauczyć się produktów, ktore są oferowane. Szkolenia są świetnie zorganizowane i pozwalają zrozumieć specyfikę firmy. Onboarding na naprawdę dobrym poziomie. Informacje przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej pokrywają się z rzeczywistością. Szczerze polecam.

Dariuszek

Narzekam na pracę w tym miejscu. Warunki NIE są w porządku, umowa jest, jedynie to się zgadza. (usunięte przez administratora) ludzka atmosfera do czasu az ktoś z zarzadu przyjdzie, wtedy cisza i zmiana tematu.

@Dariuszek

Pensja? Bo nic akurat na ten temat nie wspomniałeś wśród narzekań :)

Pass

Firma szuka raczej doświadczonych pracowników a że doświadczenie mam to zaaplikowałem ogólnie myślę że mogę firmę polecić firma stawia na rozwój i można dalej się rozwijać, podejście do pracownika i kasa to na pewno podstawowe plusy.

Julli

Pracowałam może i krótko ale dobrze wspominam pracę. Dobre warunki finansowe. Praca wymagająca, ale ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Pneumat System Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Pneumat System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pneumat System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pneumat System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 209 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pneumat System Sp. z o.o.