Pneumat System Sp. z o.o.

Opinie o Pneumat System Sp. z o.o.

Pass

Firma szuka raczej doświadczonych pracowników a że doświadczenie mam to zaaplikowałem ogólnie myślę że mogę firmę polecić firma stawia na rozwój i można dalej się rozwijać, podejście do pracownika i kasa to na pewno podstawowe plusy.

Julli

Pracowałam może i krótko ale dobrze wspominam pracę. Dobre warunki finansowe. Praca wymagająca, ale ok.

Bercik

Pracowałem i mogę polecić. Dobre warunki jeśli chodzi o kasę, normalni ludzie i pewna robota. Fakt że specyficzna praca i myślę że nie każdemu podpasuje, ale jeśli oferta Wam pasuje to będziecie zadowoleni, bo to co tam jest pokrywa się z tym co jest naprawdę. Nie kręcą i nie bajerują i to duży plus

polecam

polecam

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Pneumat System Sp. z o.o. na stanowisko Dyrektor ds. wsparcia sprzedaży? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Kamil

Jakieś opinie co do stanowiska - Regionalny doradca ds. techniczno-handlowych?

Barti

Ogólnie spoko miejsce. Wiadomo nie jest idealnie ale ja nie narzekam. To co jest w ofercie, to ma pokrycie w rzeczywistości. Jak dla mnie jak ktoś chce rozwinąć się jako handlowiec to tutaj na pewno ma na to szansę.

Koordynator

Dokładnie cza mieć w makowce :) to i i owo. ni to spadek jak w tesco heheh nie mam gdzie psa wyprowadzić :)

Były handlowiec

Przecież oni bez przerwy szukają handlowców a ta oferta pracy wisi od miesięcy. Trudno też nie spełnić określonych w niej warunków - przyjście na rozmowę. Coś musiało być z tobą bardzo nie tak, krzyczaleś więcej niż (usunięte przez administratora)? Może zgubili twoje CV? A jak się nazywa ten twój kumpel i w jakim oddziale pracuje?

Norbi

Atmosfera naprawdę bardzo dobra, nie będziesz żałować. Z każdym idzie się dogadać, fajna, zgrana ekipa.

Fargon

Szybko i solidnie. Bardzo fachowe podejście.

Fordd

Pracuję dopiero kilka miesięcy, ale już coś mogę powiedzieć. Przez ten czas w firmie nauczyłem się mnóstwo rzeczy. Ale powiem szczerze że nie dziwi mnie to. Pracy jest sporo, ale człowiek daje radę bo mamy fajny zespół i w razie pytań można liczyć na wsparcie kolegów z pracy.

Młody

Możliwość zarabiania dobrych pieniędzy ze sprzedaży. Im lepszy w tym jesteś tym bardziej będziesz zadowolony.

Bartu

Po zbudowaniu stałej listy klientów jest elegancko, bo masz komu sprzedać produkty i nie trzeba tak dużo jeździć. Ogólnie powiem szczerze że sporo się tutaj nauczyłem. Zdobyłem doświadczenie, które teraz procentuje. Może nie było idealnie. ale też nie mogę powiedzieć złego słowa na to jak było.

Sikor

Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, atrakcyjny system wynagradzania, narzędzia do samodzielnej pracy - to dla mnie największe plusy jakie w tej chwili Pneumat oferuje.

Equs

Firma jest ok. Pracowałem i powiem szczerze, że nie ma do czego się przyczepić. Dobre warunki jeśli chodzi o pieniądze. Nie ma nadmiaru obowiązków, roboty w sam raz. Można spokojnie robić swoje i zdobywać doświadczenie.

Dubum

Mają tylko chiński towar czy jakiś inny też?

Boliwer

A jak oceniasz tą firmę jako pracownik, w skali od 1 do 10 gdzie 1 to totalne (usunięte przez administratora) a 10 to super?

Współpraca z firmą Pneumat układa się dobrze. Polecam!

Manny

Z własnego doświadczenia powiem tak - musisz mieć duże umiejętności, bo nawet bez doświadczenia możesz sprzedawać sporo.

handlowieiec

Na przedstawiciela regionalnego oferta jest dobra. Kasa w porzadku, wszystko co do pracy potrzebne tak samo. Sama rozmowa konkretna i bez zbędnego marnowania czasu. Ogólnie jest w porządku. Nie ma co się martwić o robotę bo jest stabilna w każdej kwestii da się dogadać. Człowiek wie od samego początku co ma robić i jakie są jego obowiązki.

tundel

Sama praca jest ok, warunki ok, tylko pracować się musi chcieć, bo handlowiec roboty ma full.

Zostaw merytoryczną opinię o Pneumat System Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Pneumat System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pneumat System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pneumat System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 209 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pneumat System Sp. z o.o.