Opinie o Studio Cam7 w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Studio Cam7, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Cam7 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Cam7 w Wrocław

Pytanie Nowy wpis

Czy pracodawca Studio Cam7 motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

GOŚĆ Nowy wpis

UWAGA NA TĘ PSEUDO FIRMĘ ! TO JACYŚ PAJACE SĄ WŁAŚCICIELAMI A NIE POWAŻNI LUDZIE ! ODRADZAM!

Administrator Nowy wpis

Wiarygodne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Studio Cam7? Podzielcie się tymi informacjami.

chinek Nowy wpis

z tego co wiem to jest to zupełnie legalne także również mam nadzieję, że jest tam największa dbałość właśnie o osoby, które występują w tych produkcjach

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Studio Cam7 odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ela

Witam. Ja pracuje w studiu od ponad roku. Zdziwiły mnie opinie poprzedniczek. W tej firmie ani ja ani żadna z moich koleżanek zgłaszając się do pracy nie miałyśmy rozmowy z żadnym rekruterem. Rozmowę o prace miałyśmy z właścicielką studia. A odbyła ona się w studiu a nie na mieście. Ja jestem zadowolona i polecam. Ostatecznie gdzie w naszym kraju można zarobić powyżej 5tys netto.

agata

zgadzam się, Pan z firmy chciał ze mną jako rekruterką umawiać się poza Wrocławiem, bo tam mają studio, a gdy odmówiłam, bo nie będę jeździć poza Wrocław zaczął na mnie krzyczeć. Śmieszni ludzie, odradzam, to jakaś niepoważna firma

zażenowana

Zdecydowanie odradzam! Witam. Miałam odbyć rozmowę o pracę w tej firmie (od razu mówię, że nie na stanowisku dziewczyny od kamerki). Aplikowałam na stanowisko HR (rekruter/ rekruterka). Bardzo rozśmieszyło mnie zachowanie Pana, który umówił się ze mną na spotkanie rekrutacyjne. Zacznę od tego, że doświadczenie w HR mam bardzo duże (pracowałam przez 4 lata na docelowym stanowisku samodzielnego rekrutera w dość dużych korporacjach, pomimo tego, że mam stałą pracę chciałam dowiedzieć się jakie są wymagania w TAKIEJ firmie) . Przyszłam na umówione spotkanie (zdziwiło mnie to, że nie podali dokładnego adresu spotkania, dostałam smsa przed spotkaniem z informacją, w którym miejscu jest "rekruter"). Wchodzę do knajpki, na górze siedział młody mężczyzna w zielonej koszuli w kratę ( o ile dobrze zapamiętałam). Myślę sobie- nie no to nie może być mężczyzna, z którym umówiłam się na spotkanie (jestem przyzwyczajona raczej do garniturów). Zeszłam na dół, jak wróciłam na górę (bo okazało się, że Pan w zielonej koszuli to mój REKRUTER) to Pan bezczelnie uciekł. Dzwoniłam, nie odbierał. Napisałam sms'a, dostałam odpowiedź, że Pan poszedł po papierosy do sklepu i wraca za sekundę (cóż za zachowanie!) . Oczywiście od spotkania nie doszło. Widać w tej firmie nawet na stanowisku HRowca trzeba wyglądać. Inne predyspozycje nie mają znaczenia dla tej firmy. Ostrzegam!!! Jeśli wysokie stanowiska podejmują ludzie bez kultury i skrupułów (można było odbyć przecież rozmowę i powiedzieć "oddzwonimy" ;) ) to radze tam nie pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Cam7 - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Studio Cam7