Opinie o Premier Recruitment Derby w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Premier Recruitment Derby. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Premier Recruitment Derby o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premier Recruitment Derby w Wrocław

karo

rozmowa jak się trafiło, ale większa szansa trafić po angielsku

kawunia

Ale rozmowa po polsku czy po angielsku?

karo

Generalnie nie mam pojęcia jak jest w tym roku, ale mogę napisać, jak było w zeszłym. Aktualne info Premier przedstawi na spotkaniu informacyjnym. 1. Nie był pobierany depozyt, a koszty zakwaterowania (50F tygodniowo za jedynkę, 37F za dwójkę) odliczane były od wypłaty. 2. Agencja zawoziła nas grupami do banku, aby można było założyć konto. Chyba był to RBS, pojedyncze osoby miały chyba też w innych. 3. Dojazd jest zorganizowany, codziennie podjeżdżają busy w miejsce zakwaterowania, a po pracy przywożą. 4. Zwykła rozmowa, dlaczego chce się jechać, czy kiedykolwiek było się w UK.

nika
@karo

dzieki za wszystkie informacje.

nika

czesc,mam kilka pytan do osob,ktore w zeszlym roku pracowaly przez ta agencje,bardzo prosze jesli ktos taki znajdzie chwile to odpiszcie. 1 jak wyglada sprawa z zakwaterowaniem,jaki jest koszt zakwaterowania ,czy pobierany jest depozyt i w jakiej wysokosci?. 2 jak wyglada kwestia kont bankowych tzn czy agencja z gory narzuca jakis konkretny bank typu barclays lub lloyds? 3.oraz jak wygladaja dojzdy do pracy, sa organizowane przez agencje(podawane namiary na firmy transportowe) czy dojazd na wlasna reke autobusem lub pociagiem? $.jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,jest jakis test do wypelnienia czy poprostu rozmowa face 2 face. Dzieki z gory za wszystkie info.

Magazynier

Rozmowy rekrutacyjnej nie bylo. dostalam aplikacje typu swoje dane i to bylo wszystko.. zadnych testow z jezyka czy matematyki. nawet nie skserowala moich dokumentow

zadnych pytan

olga

Aha, to dość mało czasu będzie na kupienie biletów, pozamykanie spraw w Polsce itd.

kaja

hej,dokladnie najpierw spotkanie.w zwiazku z tym mam pytanie wybiera sie ktos z mazowieckiego?

Ja jadę z Radomia.

@Ania27

i ja również z Radomia :))).wybierasz sie samochodem czy pociągiem?może razem pojedziemy?we dwie zawsze razniej.

@kaja

jeszcze nie wiem, ale raczej pociągiem :D

@Ania27

ja tez raczej sie pociagiem wybiore.moze bedziemy jechaly tego samego dnia na to spotkanie.

@kaja

Na pewno będziemy w kontakcie. możliwe,że autem będę jechała , ale to dam znać jeszcze.

olga

a kazali już komuś kupić bilet i przylecieć tego 26.05?

@olga

Najpierw spotkanie 10-11 maja

Ania27

Witam, również się wybieram 10-11 maja do Wrocławia.

Hej,jestem z Wrocławia i w tym roku chciałabym pojechać do Derby przez tą agencję pracy na sprzatanie akademikow, na jakiego maila powinnam wysyłać CV i list motywacyjny ?

Witam, czy może ktoś kto został zaproszony na rozmowę w maju wysłać do mnie emaila? lub podać poniżej swojego?

ania

hej. Jakiś czas temu dostałam od nich maila z pytaniami, m.in. czy pasuje mi termin 10,11 maja na spotkanie. Od tego czasu nie kontaktowali się ze mną ani z koleżanką. Czy dostaliście później jakieś maile z "zaproszeniem" na tą rozmowę? Czy to, że nie ma żadnego odzewu oznacza, że nas nie chcą? :)

kaja

hej,dostal ktos maila ze rozpoczecie pracy juz 26go maja?myslicie,ze spotkania odbeda sie juz w kwietniu czy tak jak bylo wstepnie mowione 10 lub 11 maja?

@kaja

ja dostałam maila z rozpoczęciem pracy 26 maja, a 10-11 spotkanie we Wrocławiu.

wally

Basia, myślę, że warto zaryzykować. Z osób, które były na spotkaniu organizacyjnym wzięli tak na oko jakieś 50%, może nawet 75%, wiec szanse dość spore.

Ros

Witam, ma ktoś może mail do nich? Bo w tym ogłoszeniu nie podali z jakiegoś powodu.... (usunięte przez administratora)

basia

a ja mam takie pytanie do osób, które były już na tych spotkaniach kwalifikacyjnych: ile mniej więcej osób się na nich pojawia i ile z tych osób dostaje pracę? mam naprawdę ciężką sytuację w domu i wygląda mi to na okazję żeby wspomóc rodziców finansowo, ale jeśli okaże się że wydam ostatnie pieniądze na wycieczkę ze szczecina do wrocławia i nic z tego nie będzie? bardzo proszę o odpo ;)

wally

Byłem w zeszłym roku, firma istnieje, płatności bez problemu, jeśli dostało się pracę po rozmowie kwalifikacyjnej, to na 100% się odezwą, czasem po miesiącu lub dłużej. Aha, spotkanie informacyjne = rozmowa kwalifikacyjna. Sama praca nie jest lekka, męczące dojazdy, czasem i półtorej godziny w jedną stronę :/ Zakwaterowanie takie sobie, ale blisko centrum. Dużo osób wybiera się po raz kolejny (ja również), więc tragedii chyba nie ma.

kaja

hej macie jakies nowe wiesci o tej pracy poza mailem o terminie spotkania,czy ten mail jest dopiero czescia rekrutacji czy mozna go juz traktowac jak konkretne zaproszenie na rozmowe kwalfikacyjna?Pozdrawiam.

Milena

Podaje nr gg w razie wu: 8649542

Milena

Hej Kajusiia, ja mam zamiar się wybrać :) w dwójkę zawsze raźniej niż samemu ;)

kaja

a kiedy wysylalas do nich aplikacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Premier Recruitment Derby - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premier Recruitment Derby?

Kandydaci do pracy w Premier Recruitment Derby napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premier Recruitment Derby