Opinie o Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Wojewódzki Dolnośląski We Wrocławiu w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Wojewódzki Dolnośląski We Wrocławiu. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Wojewódzki Dolnośląski We Wrocławiu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Wojewódzki Dolnośląski We Wrocławiu w Wrocław

Jerzy Nowy wpis

Realizacja skierowań do sanatorium jest potwierdzeniem tezy, że NFZ we Wrocławiu powinien zostać gruntownie "oczyszczony" jak stajnia Augiasza.

Referentka

Od czasu kiedy nadeszła "dobra zmiana" jest tu coraz gorzej. Oczywiście nie wszystkim. Zmiennicy mają się nieźle. Nie wiem jak oni rządzą kasą, ale ciągle w firmie słychać, że już nawet na wypłaty brakuje. Oczywiście słowo premia zostało wykreślone ze słownika. Niedługo szerzej opiszę pewne szczegóły, które wielu zainteresują.

Alina Nowy wpis
@Referentka

W Poznaniu premie są

Polak Nowy wpis
@Referentka

Nadeszła " dobra zmiana " ale stara nomenklatura z podejściem z czasów (usunięte przez administratora) . Sytuacja jak w sądach jak tego się nie zmieni będziemy wszędzie odczuwać" grubą kreske". Wszyscy Ci ludzie robią złą robotę polsce i polaką.

Magda

Czy nfz zapewnia dla każdego pracownika telefon służbowy?

Alina Nowy wpis
@Magda

Nie wiem po co telefon skoro w nfz sie telefonów nie odbiera chyba ze wyswietli ze naczelnik dzwoni. nie można sie dodzwonić. Pracowałam oddział Poznań Piekary pracy nie jest duzo tylko pracownicy narzekaja ze duzo. wiedzy nie przekażą bo się boją o swoje .....Lizanie .... przełożonym i takie tam sprawy z.Kasa nie jest zła,duze premie,dodatki.

13letni.pracownik

W skrócie : - niskie płace , najczęściej 2600-3500 na rękę -nawał pracy bo jest za mało pracowników -mobing -decyzje podejmowane na ostatnią chwilę co wiąże się z nie terminowym wykonywaniem pracy -brak premii -brak 13- inne państwowe firmy mają - kierownicy i naczelnicy źle delegują zadania - w NFZ jest zasada : jeśli jesteś dobry i szybko wykonujesz zadania to możesz liczyć tylko na to że dostaniesz ich jeszcze więcej

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Wojewódzki Dolnośląski We Wrocławiu? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Starszy Referent w Wydziale Organizacyjnym, Dział Weryfikacji Uprawnień.
admin

Od dawna nikt nie wypowiadał się o pracy w firmie Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ. Czy znasz może jakieś newsy o tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Wojewódzki Dolnośląski We Wrocławiu - Wrocław

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Wojewódzki Dolnośląski We Wrocławiu
  • Krynicka 80