Opinie o Premier Recruitment Derby w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Premier Recruitment Derby. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Premier Recruitment Derby o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premier Recruitment Derby w Wrocław

didi

oki, nam 11 maja nie powiedzieli w ciągu ilu dni się odezwą, ale że, niedługo.

Styczeń..

didi

siemka, i jak odpisali wam już coś(czy jedziecie czy nie)?

baja
@didi

byłam na spotkaniu 10 maja ,jak na razie nic jeszcze nie odpisali.powiedzieli że w przeciągu tygodnia dostaniemy odpowiedz.

baja
@didi

Prezentacja firmy a potem krótkie indywidualne rozmowy. Nie było tak strasznie. Zobaczymy jak będzie z przyjmowaniem ludzi :)

Magazynier

Rozmowy rekrutacyjnej nie bylo. dostalam aplikacje typu swoje dane i to bylo wszystko.. zadnych testow z jezyka czy matematyki. nawet nie skserowala moich dokumentow

zadnych pytan

dawid

był ktos dzisiaj na rozmowie ? moze powiedziec co bylo :) ?

Dżowi, ja z koleżanką jadę z Łodzi 10. :)

olala

wybiera sie ktos z podkarpacia na rozmowe 10 maja na 9 ?? :)

Dżowi

Hej, wybiera się może ktoś z Łodzi na tą rozmowe do Wrocka 10.05?

beta

a ja sie nie sugeruje zadnymi opiniami,w Uk spedzilam naprawde ladny kawalek czasu i nie raz pracowalam dla agencji i zawsze spotykalam sie z negatywnymi opiniami o danej agencji i wiecie co jakos nigdy mi sie te najczarniejsze scenariusze nie sprawdzily.z powodow osobistych po raz kolejny musze zaczynac od takiego rodzaju kontraktu,lepszy taki start niz blądzenie po omacku w nowym miescie.Do odwaznych zawsze swiat nalezy.

snoopy

Mam pytanie oczywiście na temat pieniędzy, bo po to tam jadę. Ile "na czysto"| przywieźliście do Polski? ;)

Mieszkanka

Ja wam powiem tak, mieszkam w Derby już jakiś czas Premier jest najgorszą z możliwych i poznanych przeze mnie agencji, a pracowałam dla wielu. Personel- niekompetentny, co do wypłat liczcie się z częstymi problemami. A co do samej pracy ostatnimi czasy wygląda to tak, że biorą ludzi jak im się podoba tzn. istnieje możliwość, że okresie tygodnia przepracujecie np. 1-2 dni.

Oferty Pracy

sprzeatanie 2014-02-13   Poszukujemy osob do pracy przy sprzataniu domow akademickich w UK   Brytyjska agencja pracy Premier Receruitment Derby poszukuje chetnych osob do pracy przy sprzataniu akademikow w centralnej Anglii w terminie od 07-go Lipca2014 do 26-ego Wrzesnia 2014(mozliwy wczesniejszy start oraz wahania terminow)   Od kandydatow oczekujemy: komunikatywnej znajomosci jezyka angielskiego pelnej dyspozycyjnoci przez okres trwania kontraktu &n

aniaa
@Oferty Pracy

na logikę - przelewy zagraniczne kosztują i to sporo. Jest dla Ciebie jakiś problem, żeby założyć darmowe konto w UK? po przyjeździe biorą Cię do banku i załatwiają formalności. Pierwszą wypłatę tak dostajesz po 2 tygodniach, czyli przez ten czas karta debetowa do Ciebie dotrze.

A mi powiedzieli, że 10 maja na 13.30.. I jadę z koleżanką z Pabianic, ktoś jeszcze z okolic łódzkiego? :)

kaja

ja tez albo pociągiem albo pks-em.to co jedziemy razem?to zawsze razniej :)

Ania27

raczej pociągiem :)

ola

Czy ktoś zna już konkretne godziny spotkań 10 i 11 maja ?

Ania27
@ola

ja dziś otrzymałam telefon, na godzine 9 ,10-ego maja.

kaja
@Ania27

i ja tez mam 10go maja o 9ej.wiesz juz czym jedziesz?

karo

praca jest zawsze pon-pt, na rękę dostawało się zazwyczaj ok. 160 F, no ale jeszcze trzeba odliczyć jedzonko i primarka ;)

nika
@karo

hej,mam jeszcze jedno pytanie a jesli ktos ma konto walutowe zalozone w Polsce to moze z niego korzystac w Uk,tzn czy pracodawca go bedzie honorował? ja pracujac kilka lat wczesniej w uk maialam takie konto i nie bylo zadnego problemu a jak jest tu?

kawunia

To jeszcze 2 pytania wprost. Ile jestem w stanie zarobić przez te 3 miesiące i czy praca jest zawsze, czy często zostaje się w miejscu zakwaterowania?

Anka

Czy podali wam miejsce i dokładną godzinę spotkań 10go i 11go maja ? Czy same ogólniki?

Hej, jakiś tydzień temu dostałam maila z pytaniami, czy pasuje mi term,in 10,11 maja na rozmowę kwalifikacyjną itp. odpisałam im, a nie dostaję żadnej odpowiedzi, czy to oznacza, że nie rozpatrzyli pozytywnie mojej kandydatury ?

Zostaw merytoryczną opinię o Premier Recruitment Derby - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Premier Recruitment Derby?

Kandydaci do pracy w Premier Recruitment Derby napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Premier Recruitment Derby