Opinie o SIXT Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SIXT Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SIXT Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIXT Polska w Warszawa

malami22222

Czy ktoś pracował w Sixt w Poznaniu przy lotnisku Ławica? Stanowisko kierowca w wypozyczalni. Jakieś opinie? Warunki pracy, atmosfera?

Kamil
@malami22222

Również jestem ciekaw jakie są opinie pracowników na tym stanowisku, ciekawi mnie szczególnie kwestia wynagrodzenia oraz godzin pracy. Liczę, że niedługo ktoś udzieli nam takich informacji.

Aktualność
SIXT Polska jest partnerem transportowym polskiej zawodowej grupy kolarskiej CCC Team - #kibicujkolarzom CCC Team razem z nami!
Gabi

Cześć, jak praca w tej firmie. Są rekrutacje ale nie wiem czy tam się dalej wpychać? Poza firmowa propaganda na tym profilu, to raczej słabe głosy i metr mułu ? Jak wyglada sytuacja w sprzedaży?

@Gabi

Dziękujemy za wiadomość, każda uwaga jest dla nas cenna. Zachęcamy do aplikowania, podczas rozmowy można lepiej zorientować się w sposobie funkcjonowania firmy. Rozmowa to dobry moment na zadanie pytań, dla Państwa wygody jest również dostępny adres rekrutacja@sixt.pl

Aktualność
Dbamy o zdrowie pracowników :)
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie SIXT Polska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.

Aktualność
W styczniu odbyła się coroczna konferencja SIXT Polska, która jest okazją nie tylko do podsumowania minionego roku i zaplanowania celów na najbliższy czas, ale też okazją do celebrowania sukcesów i nagrodzenia najlepszych pracowników!

Firma porażka, ludzie się zwalniają po kilka osób na miesiac. Całą reszta patrzy z zazdrością i też myśli o ucieczce mimo że niedawno dali się nabrać i się zatrudnili. Dlaczego? Nerwowa atmosfera, same problemy, zle wyniki, strasznie ambitne plany, codzienne nadgodziny, o wszystko pretensje. Trochę tam wytrzymalam, ale za dlugo, nie trzeba się było tyle meczyc.

zainteresowany

Czy mozesz napisac jeszcze wiecej. Jestem dosc mocno zainteresowany aplikowaniem do tej firmy - praca na Arabskiej... Twoje zdanie jest dla mnie dosc wazne

@zainteresowany

Zapytaj dlaczego odeszla ososba przed Toba i ile czasu pracowala. Uslyszysz ze nie pasowala, nie odnalazla sie w firmie i nie chciala ciezko pracowac. Taki sam bedziesz tez Ty po jakims czasie. Mala firma a zobacz ile ogloszen o prace maja. Pewnie tez firmie sie spieszy zebys dolaczyl jak najszybciej, zapytaj dlaczego. Nie powiedza wprost ale okaze sie ze w zespole brakuje osob i na dzien dobry dostaniesz zaleglosci i problemy po poprzednikach. Oraz zero pomocy z zespolu, oni robia przeciez cos odrobine innego

zainteresowany

czy mozmy przejsc na maila zeby nie pisac pelnej korespondencji. moj mail zainteresowanypraca1@wp.pl - z gory dzieki , moze ratujesz m zycie :)

Dariusz

Czy dobrze się pracuje? Może ktoś podpowie kilka wskazówek?

Robert

Firma porażka przy tym zarządzie !

Firma z potencjałem. Mankamentem jest brak współpracy między działami i dość kiepska atmosfera. Przy lepszym wprowadzeniu pracownika do firmy i obowiązków na pewno rotacja byłaby mniejsza. Wg. mnie dwie grupy ludzi - pracują tam długo bo zatrudnili się trochę w innych czasach i teraz przywykli do miejsca pracy albo zatrudniają się i szybko uciekają. Minus godziny pracy 8.30-16.45 - lunch przy biurku ;). Część ludzi z dużym potencjałem ale niestety brak wzajemnej pomocy.

Homme

Po wielu latach pracy kończę współprace z Eurorent-em i muszę powiedzieć że to porządna firma. Na okresie próbnym nie dostajesz żadnych bonusów za wyrobienie planu, ale później jest lepiej. Ogólnie nie ma większego problemu z wyrobieniem normy, nawet za niewyrobiony plan dostaje się pieniądze. Mniejsze, ale zawsze coś. Atmosfera jak to w każdej firmie bywa - zależy z jakim humorem szef przyjdzie do pracy :)

aaa

no coz.. ja pracowalem tam o wiele dluzej i niestety musze sie zgodzic z ta niepochlebna opinia o firmie.

kodi

jakie zarobki ?

boro

Ogarnięty - 2012-01-31 14:54:15 praca jako kierowca w tej firmie to czysta porażka. jest to zajęcie dla osób bez ambicji. nie ma żadnej możliwości awansu.(usunięte przez administratora)( a jest to norma nie do wyrobienia). Ogólnie - tyrasz za(usunięte przez administratora)\\\\\\\"koledzy\\\\\\\\\\\\\\\" non stop kablują do (usunięte przez administratora) atmosfera ciągłej wrogości wobec siebie itd. (usunięte przez administratora) praca dla desperatów i właśnie takich ta firma szuka. Ludzi którzy godzą się na wszystko byle tylko mieć pracę. aha - umowę o pracę podpisujesz tylko na rokLedwie przyszedł do pracy i szukał jelenia, który bedzie za niego robił. Cały dzień bawił się w internecie. Wyleciał po 3 tygodniach.Nic dziwnego,że teraz wypisuje same bzdury.Urażona ambicja i tyle.Wstyd.

Ogarnięty

praca jako kierowca w tej firmie to czysta porażka. jest to zajęcie dla osób bez ambicji. nie ma żadnej możliwości awansu.(usunięte przez administratora) prowizje dostaniesz jak wyrobisz normę ( a jest to norma nie do wyrobienia). Ogólnie - tyrasz za(usunięte przez administratora)\\\\\\\"koledzy\\\\\\\\\\\\\\\" non stop kablują do (usunięte przez administratora) atmosfera ciągłej wrogości wobec siebie itd. (usunięte przez administratora) praca dla desperatów i właśnie takich ta firma szuka. Ludzi którzy godzą się na wszystko byle tylko mieć pracę. aha - umowę o pracę podpisujesz tylko na rok

Zostaw merytoryczną opinię o SIXT Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w SIXT Polska?

Zobacz opinie na temat firmy SIXT Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

SIXT Polska