Point of View (PoV sp. z o.o.)

Opinie o Point of View (PoV sp. z o.o.)

nina

Nie polecam, pracowałam tam kilka miesięcy! Bardzo słaba agencja digitalowa. Nerwowa atmosfera, wypaleni, niekompetentni ludzie. Niby odnoszą się do siebie na luzie, ale jednak jest drugie dno i są chamscy, wybuchowi. Wymagają poświęcenia, a sami przychodzą do pracy o której chcą np. o 15. Mało rąk do pracy, projekty dla klientów traktowane po macoszemu i zlecane do podwykonawców. Praca na nadgodzinach, także w weekendy (soboty i niedziele). W firmie panuje spychologia i obwinianie najmniej winnych za porażki i nietrafione pomysły kierownictwa oraz managera.

Znasz opinie z pierwszej ręki na temat firmy Point of View (PoV sp. z o.o.) ? Czekamy na nowe informacje od pracowników.

Zostaw opinię o Point of View (PoV sp. z o.o.) - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Point of View (PoV sp. z o.o.)