Opinie o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI w Wrocław

Nina Nowak

Ja mogę polecić firmę pana Tomka, budowali (rozbudowywali) mój dom i byliśmy z mężem strasznie zadowoleni. Uczciwi, pracowici, materiały nam na budowę również zapewniali i nie mieliśmy żadnych problemów, czy podwyższania cen. Naprawdę firma godna polecenia!

heniek

Ja mogę szczerze polecić firmę Pana (usunięte przez administratora). Wykonuje wszelkie prace rzetelnie, terminowo i na czas. Przy tym ceny nie są jakieś kosmiczne. Działają głównie w województwie dolnośląskim , ale pewnie można skorzystać z ich usług w innych częściach kraju.

Agnieszka

W 100% polecam usługi Firmy Pana Tomka. Pełen profesjonalizm, dokładność,naprawdę profesjonalna postawa oraz wysoka kultura zespołu fachowców. Wykończenie naszego domu było bardzo wymagające (liczna sztukateria, podłogi i łazienka wg wymagających projektów)- wszystko zrobione na wysokim poziomie. Usługi doradcze są wliczone już w cenę, co naprawdę znacznie poprawiło komfort i ograniczyło koszty wykończenia budowy. Polecam z pełną odpowiedzialnością Agnieszka

Bartek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jak widzę na forum potwierdzacie czyli można starać się.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Paweł Wysocki

Bardzo polecam Pana Tomasza. Jest solidnym, życzliwym i bardzo fachowym człowiekiem. Zna się chyba na wszystkim w budowlance, potrafi doradzić, doskonale pilnuje wykonania wszystkich robót. Pomaga w załatwieniu materiałów w dobrych cenach, zawsze jest gotowy do pomocy. Jeżeli coś robi własnoręcznie, to jest to...

Bartek Drozdofski

firma budowlana bardzo kompleksowo, dokładne i rzetelnie wykonała wykończenie mojego mieszkania. Panowie konkretni, pracowici, można na nich polegać. Pan Tomka służy swoim doradztwem na każdym etapie budowy. Ogromne doświadczenie jakie cechuje ekipę pozwoliło na mój całkowity spokój podczas robót. Szczerze polecam firmę Bartek Drozdofski

Katarzyna i Adrian

SUPER!!! Nasz domek budowała ekipa Pana Tomka. Pracowici, sumienni, sympatyczni, służyli fachowymi radami. Prace wykonane solidnie i bez zastrzeżeń. Polecamy tą firmę wszystkim którzy chcą wybudować swój wymarzony dom w bardzo krótkim czasie.Katarzyna i Adrian

Władek

Bardzo dobra firma polecam

Damian

Prace wykonane na najwyższym poziomie firma godna polecenia, nie miałem okazji jeszcze współpracować z tak rzetelna i profesjonalna firma.

Miałam okazje pracować z Panem Tomkiem wszystko był tak jak się umówiliśmy,jakoś prac w najwyższym standardzie.Polecam Firmę

WR

Czaruś jakich mało, zwodzi, oszukuje, cały czas słyszę "na jutro będą pieniądze" "do końca tygodnia zrobię przelew". Nie odbiera telefonu, adresy na które zakłada firmy to jakieś baraki, polecam sprawdzić najpierw siedzibę zanim się podejmie współpracę. Przetestuje nerwy jak nikt inny, zapłaci może 10% przy mocnym nacisku. Jeżdżenie po całym mieście i szukanie tego człowieka to norma. Nie widzi swojej winy w tym że wszystko zawala, bierze zlecenia a nie ma kasy na materiał, później mówi że podwykonawcy zawalili. Wszystkim mówi jak mu ciężko że nikt mu nie płaci, dzwonisz do inwestora a on potwierdzenie przelewu wysyła, że już dawno zapłacone, w tym czasie grubasek smaży się w egipcie.

radek

oszust i (usunięte przez administratora), kradnie ile wlezie i robi z ludzi idiotów. Uciekajcie od niego na kilometr.

pk4

Miałem z nim nieprzyjemność współpracować. Oszukał mnie na kasę. Trzymajcie się od niego z dala i niewierzcie w ani jedno słowo. Kłamca i oszust. Takich powinno się linczować.

PP

Potwierdzam naszą firmę również naraził na koszty nie rozliczył się. Windykacja nic nie pomogła bo podobno spółka w upadłości. Tomasz Sługocki otwiera i zamyka firmy i naciąga klientów. Nie odpowiada na telefony, smsy, maile. Może jakiś pozew zbiorowy?? Macie potwierdzenia wpłat lub rachunki?

GL

potwierdzam osoba niesłowna nie płacąca w terminie - Spółki których jest właścicielem TPMT-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ spółka z o.o. WROCŁAW 53-333 POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 52A/4 KRS 554222 TO-MAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ spółka z o.o. WROCŁAW 50-502 HUBSKA 44-48 KRS 506851 zadłużone- polecam spradzić listę wierzycieli w KRD - działalnośc gospodarcza Pana Sługockiego nip 9151512429 wykreślona już- też zadłużona - ostatnio uwaga otworzył nową spółkę PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE DT INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ spółka z o.o. WROCŁAW 50-555 KRYNICKA 33 KRS 657505

Mateusz

Podpisuję się pod powyższymi opiniami. Zupełnie niepoważna firma zero jakichkolwiek możliwości i chęci dogadania się i współpracy oszustwa i kłamstwa na każdym kroku.

bt

witam podzielam wpisy poprzedników. Nie rzetelna osoba,tylko czaruje klienta. Jeśli dostanie pieniądze przed wykonaniem zlecenia to już go raczej nie usłyszycie a na pewno nie zobaczycie!

mw

Wziął zaliczkę na montaż okien. Przekładał terminy. W końcu nie zamontował i nie oddał pieniędzy. Sprawa ciągnie się ponad pół roku.

LP

Tomasz Sługocki: Zakłada firmy potem ogłasza upadłość. Nie polecam, człowiek bardzo niesłowny. Nie rozlicza się na czas. Ma w różnych firmach długi. Nie dotrzymuje terminów

Tomasz Sługocki
@LP

Kim ty jesteś że takie oszczerstwa wypisujesz???

Klient Oleśnica
@Tomasz Sługocki

Tomasz Sługocki teraz działa jako DT Inwest - oszust pierwsza woda!!!! Niewykonał umowy, porzucił budowę i teraz próbuje wyłudzić pieniądze. Odradzam jakąkolwiek współpracę!!!

bt
@Klient Oleśnica

(usunięte przez administratora) mieszka w Paniowicach koło Wrocławia.tam go znajdziecie...

DT Inwest
@Klient Oleśnica

O czym ty człowieku piszesz to firma Scabrosus sp. z o.o. ul. Krakusa 2 lok. 5 53-319 Wrocław Zakład produkcyjny Boguszyce 102 F 56 – 400 Oleśnica Uważajcie na nich jak na razie to oni są winni firmie DT Inwest ponad dwadzieścia tysięcy za wykonane prace. Jeśli kto kolwiek będzie chciał nawiązać z tą firmą współpracę to proszę o kontakt pod nr. 609841530 to opowiem jak oni działają i firmy oszukują na grubą kasę.

Zostaw merytoryczną opinię o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI - Wrocław

• Jak się pracuje w USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI?

Zobacz opinie na temat firmy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI
3.7/5 Na podstawie 60 ocen.
  • ul. Główna 61
    55-120 Wrocław