USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI

Wrocław

Opinie o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI

Dorota

Jedną z lepszych o ile nie najlepszą ofertą remontów i wykończeń wnętrz ma p.Tomek. Bardzo bogaty asortyment usług, fachowe wykonanie, przystępne ceny

Jony

Bardzo dobry pracodawca polecam!!!!

Diana

Należy im się duży plus przede wszystkim za super atmosferę. Poza atmosferą jeszcze doceniałam na pewno pieniądze i to, że zawsze były wypłacane w terminie, godziny pracy i zachowany work/life balance.

Darek

Bardzo dobra firma.Polecam!!!!

Nikola

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z Firmą i Pracą u P. Tomka to oceniam to jak najwyżej można.

Bartek

Bardzo dobry pracodawca polecam wszystkim jakby nie zmiany w życiu osobistym to bym się nie zwolnił.

Wiktor

Polecam Firmę Pana Tomka wykonywał nam budowę w domu i wszystko było w jak najlepszym porządku.

Marcin Zieliński

Polecam współpracę z Panem Tomaszem. Prace przebiegały sprawnie i terminowo. Nie mam uwag co do jakości wykonania. Pan Tomasz jest bardzo kompetentny, fachowy i operatywny. Marcin Zieliński

Krystyna

Jesteśmy z mężem mega zadowoleni! :) Remont generalny mieszkania poszedł sprawnie, mimo że w trakcie pracy wyskakiwały jakieś ukryte "cuda", ekipa zawsze znalazła jakieś fajne rozwiązanie. Panowie mili, profesjonalni, widać, że zaangażowani w pracę, można było liczyć na fachowe porady. Polecam każdemu, kto chce mieć zrobione dobrze, solidnie, a nie chce pójść z torbami :)

Justyna

Taak u mnie też remontowali. Pan Tomek pomagał mi zaprojektować garderobę. Wykonał wszystkie prace remontowo w moim 3 pokojowym mieszkaniu. Jest komunikatywny i konkretny. W razie niepewności przy wyborze materiałów, kolorów można liczyć na pomoc. Ja dostałam jego nr. od cioci u której też zrobił ślicznie kuchnie i łazienkę. Naprawdę polecam.

Jacek

Miałem okazje pracować z p.Tomkiem i sadze że to był jeden z lepszych pracodawców z jakimi miałem okazje pracować.

Cinek

Przy ostatnim remoncie, korzystałem z usług firmy . Ekipa to naprawdę zespół świetnych fachowców. Prace przebiegły sprawnie, remont zakończył się w terminie. Polecam każdemu, komu zależy na solidnym wykonaniu.

Krystian

Firma sprawdziła się przy budowie domu i basenu na trudnym, znacznie pochylonym terenie. Nadzór i pracownicy kompetentni, wykonawstwo prawidłowe i dobrej jakości. Polecam!

Gabriela

Widzę, że poniższe opinie pochodzą głównie od zadowolonych klientów firmy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI - są one oczywiście również bardzo ważne, bo także składają się na obraz firmy. Ale może któryś z pracowników także zechciałby się wypowiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Wasze opinie będą bardzo ważne dla innych użytkowników forum!

Bogdan

Firma p.Tomka ocieplała mi dom - jestem zadowolony z końcowego efektu więc polecam ich usługi.

Wojtek

Rzetelna i solidna firma, zlecenie wykonane w 200 %, bardzo szybko, miła współpraca, doradztwo na wysokim poziomie, fachowo i dokładnie, gorąco polecam

Leoszko Marcin

firma godna zaufania i polecenia, terminowa, solidna, rzetelna, dokładna. Na bieżąco reagują na wszelkie sugestie inwestora. Minus to tak jak już wspomniałem problemy z zachowaniem terminów, zapewnię z powodu obłożenia pracą, zwłaszcza latem. Mogli by mieć trochę więcej sprzętu, ale generalnie jest OK :D Remontowali moje biuro i byłem z nich zadowolony. Leoszko Marcin

Waldek

Wg mnie Firma p.Tomka to świetna firma, godna polecenia! Również miałem kontakt z panem Tomkiem, widać, że profesjonalista- wyjaśnia, tłumaczy, polecił ocieplenie pianką i to był strzał w 10! Świetne rozwiązanie, skutecznie wyizolowało i wygłuszyło pomieszczenie

Siemiantkowscy

Ja mogę polecić firmę pana Tomasza, budowali (rozbudowywali) mój dom i byliśmy z mężem strasznie zadowoleni. Uczciwi, pracowici, materiały nam na budowę również zapewniali i nie mieliśmy żadnych problemów, czy podwyższania cen. Naprawdę firma godna polecenia!

Mirek Kowalski

Witam jestem jednym z właścicieli hostelu Z Panem Tomkiem spotkaliśmy się przypadkiem ponieważ była u mnie ekipa budowlana z brakiem doświadczenia tz. poprawki Ratowałem się u Pana Tomka ponieważ prace wymagały poprawek nie mogłem więcej czekać. Chcę pochwalić firmę mg komplex za rzetelność oraz profesjonalizm. Od dziś firma administruje mój hostel jestem bardzo zadowolony. Dziękuję Mirek Kowlaski

DORBUD

Ta doświadczona firma budowlana z terenu Wrocławia to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają solidne doświadczenie. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Marcin K.

Witam. firma remontowo budowlana p.Tomasza właśnie skończyła budowę pod klucz naszego domu we Wrocławiu. Wiec krótko i na temat: Pełen profesjonalizm, firma godna polecenia 10na10. Pozdrawiam. Marcin K.

Joanna i Marcin

Witam, chciałabym również podzielić się opinią na temat firmy Pana Tomka z Krakowa, firma w naszym przypadku sprawdziła się w 100%. Zleciliśmy p. Tomkowi wykończenie kompleksowe domku pod Wrocławiem, który zakupiliśmy z mężem i stwierdzam, że otrzymaliśmy wszystko, zgodnie z oczekiwaniami. Przy kolejnej okazji na pewno powrócimy do usług tej firmy. Polecam! Joanna i Marcin 3letnia gwarancja Joanna

Agata Dybek

Dwukrotnie korzystałam z usług tej ekipy,teraz zrobili łazienkę. Wszystko zgodnie z planem,praca na wysokim poziomie.Fachowiec do polecenia.Agata Dybek

Piotr

Mogę polecić fachowca zna się na robocie dobrze mu to wychodzi budował mi mi garaż polecam Piotr

Anna Niziołek

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Tomka. Przeprowadzał całościowy remont 92-metrowego mieszkania. Dokładnie, solidnie i terminowo. Jego mocna strona to kładzenie płytek. Generalnie jesteśmy zadowoleni. Anna Niziołek

Marapol

Potwierdzamy, że firma firma budowlana Pana Tomka jest wiarygodnym partnerem biznesowym. Współpraca między naszymi firmami układa się w sposób zadowalający obie strony. Z całą pewnością możemy polecić tę firmę jako partnera w biznesie.

Katarzyna

Konkretny fachowiec zna się na swej robocie .Polecam gorąco pan Przemysław jest osobą rzetelną którego mogę polecać Nie było reklamacji za to była satysfakcja usług firmy pana Tomka Katarzyna

jarek

Firma ta realizowała mi budynek którego realizacji nie podjęły się wcześniej dwie inne firmy ze względu na stopień skomplikowania projektu. Uważam ze oni poradzili sobie z tym budynkiem doskonale, nie przypominam sobie aby z czymś mieli problem. Z resztą ja z nimi też żadnych problemów nie miałem. Musiałem troszkę poczekać aż przyjdą na moją budowę-ale sądzę że było warto. Polecam Jak dotąd bez reklamacji jarek

Tomasz Jaszkowski

Firma bardzo solidna. Wszystko fachowo wykonane. Wykonawcy profesjonalni, znający się na swoim zawodzie.Zlecone prace wykonane zostały we wcześniej ustalonym terminie. Kwota do zapłaty zgadzała się z wcześniej przedstawionym kosztorysem. Tomasz Jaszkowski

Zostaw opinię o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI