USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI

Wrocław

Opinie o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI

WR

Czaruś jakich mało, zwodzi, oszukuje, cały czas słyszę "na jutro będą pieniądze" "do końca tygodnia zrobię przelew". Nie odbiera telefonu, adresy na które zakłada firmy to jakieś baraki, polecam sprawdzić najpierw siedzibę zanim się podejmie współpracę. Przetestuje nerwy jak nikt inny, zapłaci może 10% przy mocnym nacisku. Jeżdżenie po całym mieście i szukanie tego człowieka to norma. Nie widzi swojej winy w tym że wszystko zawala, bierze zlecenia a nie ma kasy na materiał, później mówi że podwykonawcy zawalili. Wszystkim mówi jak mu ciężko że nikt mu nie płaci, dzwonisz do inwestora a on potwierdzenie przelewu wysyła, że już dawno zapłacone, w tym czasie grubasek smaży się w egipcie.

radek

oszust i (usunięte przez administratora), kradnie ile wlezie i robi z ludzi idiotów. Uciekajcie od niego na kilometr.

pk4

Miałem z nim nieprzyjemność współpracować. Oszukał mnie na kasę. Trzymajcie się od niego z dala i niewierzcie w ani jedno słowo. Kłamca i oszust. Takich powinno się linczować.

PP

Potwierdzam naszą firmę również naraził na koszty nie rozliczył się. Windykacja nic nie pomogła bo podobno spółka w upadłości. Tomasz Sługocki otwiera i zamyka firmy i naciąga klientów. Nie odpowiada na telefony, smsy, maile. Może jakiś pozew zbiorowy?? Macie potwierdzenia wpłat lub rachunki?

GL

potwierdzam osoba niesłowna nie płacąca w terminie - Spółki których jest właścicielem TPMT-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ spółka z o.o. WROCŁAW 53-333 POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 52A/4 KRS 554222 TO-MAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ spółka z o.o. WROCŁAW 50-502 HUBSKA 44-48 KRS 506851 zadłużone- polecam spradzić listę wierzycieli w KRD - działalnośc gospodarcza Pana Sługockiego nip 9151512429 wykreślona już- też zadłużona - ostatnio uwaga otworzył nową spółkę PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE DT INWEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ spółka z o.o. WROCŁAW 50-555 KRYNICKA 33 KRS 657505

Mateusz

Podpisuję się pod powyższymi opiniami. Zupełnie niepoważna firma zero jakichkolwiek możliwości i chęci dogadania się i współpracy oszustwa i kłamstwa na każdym kroku.

bt

witam podzielam wpisy poprzedników. Nie rzetelna osoba,tylko czaruje klienta. Jeśli dostanie pieniądze przed wykonaniem zlecenia to już go raczej nie usłyszycie a na pewno nie zobaczycie!

mw

Wziął zaliczkę na montaż okien. Przekładał terminy. W końcu nie zamontował i nie oddał pieniędzy. Sprawa ciągnie się ponad pół roku.

LP

Tomasz Sługocki: Zakłada firmy potem ogłasza upadłość. Nie polecam, człowiek bardzo niesłowny. Nie rozlicza się na czas. Ma w różnych firmach długi. Nie dotrzymuje terminów

bt
@Klient Oleśnica 13.04.2017 21:18

(usunięte przez administratora) mieszka w Paniowicach koło Wrocławia.tam go znajdziecie...

DT Inwest
@Klient Oleśnica 13.04.2017 21:18

O czym ty człowieku piszesz to firma Scabrosus sp. z o.o. ul. Krakusa 2 lok. 5 53-319 Wrocław Zakład produkcyjny Boguszyce 102 F 56 – 400 Oleśnica Uważajcie na nich jak na razie to oni są winni firmie DT Inwest ponad dwadzieścia tysięcy za wykonane prace. Jeśli kto kolwiek będzie chciał nawiązać z tą firmą współpracę to proszę o kontakt pod nr. 609841530 to opowiem jak oni działają i firmy oszukują na grubą kasę.

Zostaw opinię o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI