USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI

Adres: ul. Główna 61, 55-120 Wrocław

NIP: 9151512429 REGON: 020675886

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI

Opinie o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI

Jacek Z.

Bardzo pozytywnie oceniam tego Pracodawcę.

nick

najgorszy z najgorszych Moje sugestie dla USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI: partacz

Mistrz
@nick 30.11.2018 23:52

Ale jak to ta firma nie istnieje od pięciu lat?

Mistrz

Bardzo dobra firma jeśli chodzi o podejście do pracowników.

Rysiek

Praca u Pana (usunięte przez administratora)to sama przyjemność jest on profesjonalistą w każdym calu, jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą z Panem (usunięte przez administratora)i ma obawy to naprawdę sie ma powodu.

Nikola

Bardzo chętnie wracam wspomnieniami do czasów pracy z Panem Tomkiem to był jeden z lepszych okresów w mojej karierze zawodowej.

Maniek

W firmie Pana Tomka pracowałem trzy lata temu co do naszej współpracy nie mam najmniejszych zastrzeżeń z zgadzam sie z opiniami poprzedników .

Monika

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panem Tomkiem, dziękuje za okazaną cierpliwość oraz profesjonalizm.

Daria

Firma Pana Tomka jest w pełni profesjonalną firma bardzo rzetelnie podchodzi do swoich Pracowników jak i klientów. Polecam Gorąco!!!

Darek

Ja Pracowałem w tej Firmie i z całą odpowiedzialnością muszę stwierdzić ze była to jedna z najlepszych firm w których pracowałem, odszedłem tylko ze względu zmiany miejsca zamieszkania, ale polecam!!!!

Gabriela

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI to firma, która działa na rynku polskim od kilku lat, a wcześniej zdobywała doświadczenie w Norwegii. Niestety w Internecie nie ma zbyt wielu informacji na jej temat. Czy wiecie coś o aktualnie prowadzonych rekrutacjach? Jakie warunki są oferowane przez pracodawcę? Czy pracownicy mają szansę na rozwój kariery zawodowej?

Rafał

Firma Pana Tomasz jest bardzo profesjonalna i rzetelna firma. Bardzo polecam!!!

Gabriela

@Jony, a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI? W tym momencie Twoja opinia jest dość ogólna i nie mówi zbyt wiele osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @Diana, rozumiem, że już nie pracujesz w tym miejscu. Rozważasz powrót do pracy w USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI w przyszłości? @Darek, napisz proszę coś więcej na temat pracy w tym miejscu oraz warunków oferowanych przez tego pracodawcę.

Dorota

Jedną z lepszych o ile nie najlepszą ofertą remontów i wykończeń wnętrz ma p.Tomek. Bardzo bogaty asortyment usług, fachowe wykonanie, przystępne ceny

Jony

Bardzo dobry pracodawca polecam!!!!

Diana

Należy im się duży plus przede wszystkim za super atmosferę. Poza atmosferą jeszcze doceniałam na pewno pieniądze i to, że zawsze były wypłacane w terminie, godziny pracy i zachowany work/life balance.

Darek

Bardzo dobra firma.Polecam!!!!

Nikola

Jeśli chodzi o moje doświadczenia z Firmą i Pracą u P. Tomka to oceniam to jak najwyżej można.

Bartek

Bardzo dobry pracodawca polecam wszystkim jakby nie zmiany w życiu osobistym to bym się nie zwolnił.

Wiktor

Polecam Firmę Pana Tomka wykonywał nam budowę w domu i wszystko było w jak najlepszym porządku.

Marcin Zieliński

Polecam współpracę z Panem Tomaszem. Prace przebiegały sprawnie i terminowo. Nie mam uwag co do jakości wykonania. Pan Tomasz jest bardzo kompetentny, fachowy i operatywny. Marcin Zieliński

Krystyna

Jesteśmy z mężem mega zadowoleni! :) Remont generalny mieszkania poszedł sprawnie, mimo że w trakcie pracy wyskakiwały jakieś ukryte "cuda", ekipa zawsze znalazła jakieś fajne rozwiązanie. Panowie mili, profesjonalni, widać, że zaangażowani w pracę, można było liczyć na fachowe porady. Polecam każdemu, kto chce mieć zrobione dobrze, solidnie, a nie chce pójść z torbami :)

Justyna

Taak u mnie też remontowali. Pan Tomek pomagał mi zaprojektować garderobę. Wykonał wszystkie prace remontowo w moim 3 pokojowym mieszkaniu. Jest komunikatywny i konkretny. W razie niepewności przy wyborze materiałów, kolorów można liczyć na pomoc. Ja dostałam jego nr. od cioci u której też zrobił ślicznie kuchnie i łazienkę. Naprawdę polecam.

Jacek

Miałem okazje pracować z p.Tomkiem i sadze że to był jeden z lepszych pracodawców z jakimi miałem okazje pracować.

Cinek

Przy ostatnim remoncie, korzystałem z usług firmy . Ekipa to naprawdę zespół świetnych fachowców. Prace przebiegły sprawnie, remont zakończył się w terminie. Polecam każdemu, komu zależy na solidnym wykonaniu.

Krystian

Firma sprawdziła się przy budowie domu i basenu na trudnym, znacznie pochylonym terenie. Nadzór i pracownicy kompetentni, wykonawstwo prawidłowe i dobrej jakości. Polecam!

Gabriela

Widzę, że poniższe opinie pochodzą głównie od zadowolonych klientów firmy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI - są one oczywiście również bardzo ważne, bo także składają się na obraz firmy. Ale może któryś z pracowników także zechciałby się wypowiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Wasze opinie będą bardzo ważne dla innych użytkowników forum!

Bogdan

Firma p.Tomka ocieplała mi dom - jestem zadowolony z końcowego efektu więc polecam ich usługi.

Wojtek

Rzetelna i solidna firma, zlecenie wykonane w 200 %, bardzo szybko, miła współpraca, doradztwo na wysokim poziomie, fachowo i dokładnie, gorąco polecam

Leoszko Marcin

firma godna zaufania i polecenia, terminowa, solidna, rzetelna, dokładna. Na bieżąco reagują na wszelkie sugestie inwestora. Minus to tak jak już wspomniałem problemy z zachowaniem terminów, zapewnię z powodu obłożenia pracą, zwłaszcza latem. Mogli by mieć trochę więcej sprzętu, ale generalnie jest OK :D Remontowali moje biuro i byłem z nich zadowolony. Leoszko Marcin

Waldek

Wg mnie Firma p.Tomka to świetna firma, godna polecenia! Również miałem kontakt z panem Tomkiem, widać, że profesjonalista- wyjaśnia, tłumaczy, polecił ocieplenie pianką i to był strzał w 10! Świetne rozwiązanie, skutecznie wyizolowało i wygłuszyło pomieszczenie

Zostaw opinię o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI