Opinie o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI w Wrocław

Marta Nowy wpis

Witam wykonuję kosztorysy czy mogę przesłać ofertę ?

Roman Nowy wpis

Witam czy jest możliwość pracy zmianowej, chodzi mi o prace dodatkowa na nocki ?

Stefan Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy na 1/2 etatu? Jestem emerytem

Wasyl Nowy wpis

Jestem z Ukrainy czy jest możliwość pracy ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Badylek

Ile jest etapów w procesie rekrutacji ? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Heniek

Gdzie można wysłać CV ?

Marian

Proszę o informacje czy firma zatrudnia kobiety na jakieś stanowisko ?

Jacek

Czy jest możliwość pracy przez okres wakacji ?

Darek L

Jak można złożyć aplikacje ?

Jacek

Czy w czasach pandemi są przyjęcia do firmy ?

Grażyna G

Czy jest możliwość zatrudnienia osoby z grupa inwalidzka ?

Roman Z

Czy jest możliwość pracy dodatkowej ?

Nikola

Czy są przyjęcia do tej firmy ?

Na jakie zarobki można liczyć ?

Jacek

Co sądzicie o pracy w tej firmie ?

Otwórz oczy

Polityka nadpisywania złych komentarzy dobrymi przez właściciela nadal działa. Zachęcam do zajrzenia na stronę 1

Pracowałem kiedyś w tej firmie rozliczyli się za wykonana prace, a czytając takie komentarza uważam ze ktoś pisze to bo po prostu nie wywiązał się ze swoich zadań .

Halina

Bardzo dobry pracodawca pracowałam wiele lat w tej firmie i polecam wszystkim uczciwość i rzetelność

Otwórz oczy

I znowu polityka nadpisywania negatywnych komentarzy pozytywnymi. Niestety oszusta z internetu nie znikają, brak profesjonalizmu ciągnie się za człowiekiem

Darek

Polecam gorąco

Zostaw merytoryczną opinię o USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI - Wrocław

• Jak się pracuje w USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI?

Zobacz opinie na temat firmy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE TOMASZ SŁUGOCKI
3.7/5 Na podstawie 60 ocen.
  • ul. Główna 61
    55-120 Wrocław