Instytut Badania Opini Homo Homini

Opinie o Instytut Badania Opini Homo Homini

Natalia

@Mamma mia a jak prezentuje się atmosfera w pracy aktualnie? Czy nadal jest pozytywna? Często wskazuje się, że imprezy integracyjne pomagają w budowaniu pozytywnych relacji miedzy pracownikami. Czy firma takie imprezy organizuje?

Mamma mia

Pracuje się dobrze, że względu na to, że atmosfera bardzo przyjemna @jhbshl. W dodatku można się rozwijać dzięki szkoleniom i nawet jest możliwość awansu.

Namor

ŁŻESONDAŻOWNIA POdobnie ZRESZTĄ JAK POzostałe USŁUŻNE OBECNEMU " UKŁADOWI ZAMKNIĘTEMU " !!! ZAKLINAJĄ RZECZYWISTOŚĆ PUBLIKUJĄC " SCIENCE FICTION" Z POparciem DLA KOMOROWSKIEGO I PO !!! OBECNIE MA MIEJSCE " UDERZENIE SZEROKĄ FLANKĄ " , WIĘC ZA CHWILĘ BĘDZIE SONDAŻ CBOS , KTÓRY POkaże POparcie DLA KOMOROWSKIEGO NA POziomie CO NAJMNIEJ 52 % I DLA PO 39% A DLA PISU 26 % !!! ZOBACZYCIE !!! NIE ROZUMIEM DLACZEGO NIE JEST TO KARALNE !!! Ps. SONDAŻOWNIE DOTOWANE SĄ PRZEZ RZĄD DLATEGO NIECH WAS NIE DZIWIĄ TE POwskie CUDA !!!

kiwi

a słuchajcie jak to wszystko wygląda, bo nie wiem czy warto do nich iść do pracy czy tak średnio jednak? naprawde jest to dla mnie ważne i chciałbym się dowiedziec jak to u nich wygląda naprawde? czekam na nowe wiaodmości od was i pozdrawiam Was wszystkich, czekam na nowe informacje od Was, moze coś mi pomozecie.

pan wafelek

chętnie pójdę do pracy w Instytut Badania Opini Homo Homini brzmi to bardzo intrygująco a ja nie chcę typowej konwencjonalnej pracy biurowej. do tej pory kilka lat pracowałem jako akwizytor, a także na różnych infoliniach, myślicie że takie doświadczenia pomogą mi otrzymać zatrudnienie w tej firmie i poradzić sobie w niej?

słoneczna marzena

mam kilka ofert pracy z podobnych instytucji i są dość korzystne. jednak chciałabym się dowiedzieć jeszcze czegoś więcej o homo homini, a mianowiecie jakie są plusy z zatrudnienia u nich i w czym są na plus lepsi od innych pracodawców? zarobki wszędzie sa podobne więc tutaj tez pewnie szału nie ma, prawda?

Frank

pozmieniało się coś w tym homo homini, bo po socjologii to powiem szczerze, że bardzo bym chciał się dowiedzieć tego, czy warto tam pracowac. moze powiecie mi cos o pracy w tej firmie, bo po tych moich studiach to chyba malo jest miesjc gdzie mozna sie czegos dorobic. peszek dla mnie straszny :( nie wiem co robic

Tomek

Witam, poleci ktos prace w homo homini? Dawno nie było tutaj aktualnej opinii, a poszukuje obecnie pracy, głównie na okres lipiec-wrzesień.

Kasia

właśnie się kończy 2013 rok a ja nie mam w dalszym ciągu moich marnych 200 zł za czerwiec 2012 :D

timo

Wynagrodzenia za czerwiec i lipiec nadal nie zostały wypłacone. Nie radzę tam pracować, chyba, że lubicie wolontariat. Ale ja osobiście wolałabym pomagać chorym dzieciom niż nabijać prezesowi [usunięte przez moderatora] pieniądze do kieszeni.

Eka

Ja dotychczas nie dostałam wynagrodzenia za czerwiec i lipiec!! Mimo miliona telefonów słyszę tylko obietnice! jeśli ktoś razem ze mną chce dochodzić swoich praw na drodze sądowej, proszę o pilny kontakt! e.a.wojcicka@gmail.com

ankieter

Informuję wszystkich, ze zaległości nie zostały uregulowane a osoba odpowiedzialna za ten bałagan chyba już nie pracuje. Ogólnie pracy dla takiej firmy zdecydowanie nie polecam. W skali od 1 do 5 -5!

Zostaw opinię o Instytut Badania Opini Homo Homini - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Badania Opini Homo Homini