Opinie o M4B w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie M4B. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w M4B o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M4B w Warszawa

A

Mam już swoje lata i nie pozwolę siebie zbywać i traktować jak dzieciaka, gdzie bawi się ze mną w ciuciubabkę. Jedna paniusia która zlecała mi montaże do niedawna K.DO.. próbuje zrobić wszystko aby pozbawić mnie zarobionych kasy. Ciągnie pani ta firme na (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam i nie polecam

Karolina M
@A

Pani Kasia jest bardzo niekompetentną. Ciężko się z nią współpracuje. Nie polecam

A

Handlowy nie kolega
@A

Widzę jak to wyglada od środka codziennie i niestety tak to wyglada. W pracy nie ułatwia zadań nikomu tylko utrudnia przy czym nie zna się na tym co robi, ale robi nie wiedzieć dlaczego. Serce się kraja widząc jak manipuluje tymi wykonawcami, których ciągnie za noc nie przekazując fv czy szantażując przy akceptacji. Człowiek bez serca i uczuć! Typowy korpo szczurek.

Jarek
@Handlowy nie kolega

Dramat z nią... lepiej siedzieć w domu niż cokolwiek robić dla niej

Aha
@Jarek

To prawda. Krejzol i teraz ma wolne chyba albo ciśnie z domu, bo włazi tam gdzie nie powinna. Chwilo trwaj!!!!! Wszyscy maja jej dość....

Tamze Nowy wpis
@Handlowy nie kolega

Wyjątkowo nierzetelna firma.

Karolina M Nowy wpis

Renata Nowy wpis

hej jest ogłoszenie na asystentkę do biura i chciałabym poznać czyjąś opinię na temat pracy na tym stanowisku, jest na to szansa? Jaka potencjalna stawka może przysługiwać i czemu w wymaganiach jest prawo jazdy? Często się jeździ?

Alvi Nowy wpis
@Renata

Również jestem zainteresowana wyżej wspomnianą rekrutacją, chętnie się dowiem czego można się spodziewać po pracy na tym stanowisku?

Wiktoria

A jak teraz wygląda sprawa wynagrodzenia? Czytam, że firma miała małe problemy z platnościami? Jest już okej? :)

Maniek
@Wiktoria

Kasa już jest na czas, nawet zaliczkę można wziąć :-)

Renata
@Maniek

No to pięknie w takim razie, ważne żeby czuć się bezpiecznie. ;) A teraz to ile tej kasy w sumie wychodzi?

zainteresowany

Witam, czy firma zatrudnia do pracy na produkcji? gdzie się mieści w ogóle ich hala produkcyjna ?

Aleksandra

Widzę, że atmosfera w firmie była kilka lat temu kiepska. Brak szacunku do ludzi bez względu na to co zrobili dla firmy… nadal tak jest czy coś się poprawiło?

Honorata

Ojej te opinie bardzo odstraszają! Ktoś coś próbował robić z tymi wypłatami? Zgłaszać gdzieś? Jak tak może być że w firmie tego pokroju takie rzeczy się dzieją : /

Agnieszka P.

ktoś miał jaja i napisał całą prawdę jak to wygląda.. może nie całą, ale miejmy nadzieje na rozwój.

Sandra

Krążą mity o tej firmie i ich płatnościach. Koleżanka pracowała tam i mówiła, że ludzie dzwonili o pieniądze co kilka dni i już nie było wiadomo co im mówić. Miałam tam pracować, ale nie umiem w takim systemie ludzi oszukiwać. Spychologia jeden na drugiego i tak szukają głupiego na lato.

Józek

Firma bardzo dobrze radzi sobie , rozwija się cały czas ale wiadomo, że nikomu nie uda się zadowolić wszystkich i dlatego na forum znajdują się dziwne wpisy!

Tadek
@Józek

Dziene to jest działanie tej firmy firmy w stosunku do ludzi co dla nich zrobili naprawdę dużo i dawali z siebie maxa, a i tak ich nie szanowali. Krzyż na drogę i naprawdę szacunek, ze jeszcze nikt nie miał jaj, aby się tym zająć. Miłego wieczoru ekipo pisząca dobre posty.

Kasa

Wielu ludzi przez nich płakało.... z tego co wiem to firma dla której pracowałam miała duże problemy z brakiem wypłacenia należnego wynagrodzenia. Nie byli jedyni, a niby takie sukcesy maja na koncie? Dziwne............., ale polskie niby i prawdziwe. Moja kandydaturę odrzucili ale może i lepiej..

Stary Wyga

nie warto płacą niby trochę więcej na początek ale przez 2 lata podwyżki nie dostaniesz pozdrowienia dla kierownika który zatrudia własną rodzinę bez kwalifikacji oby tak dalej idziecie w dobrym kierunku.

@wdroż Możesz powiedzieć coś konkretnego? Warto tam aplikować? Pracujesz/Pracowałeś? Bardzo proszę o wypowiedź.

Ile jest zmian w M4B?

wdroż

Zmian nie ma, bo i nie ma co zmieniać. Padaka

Piter

Podobnie odczucia jak karioka. Stanowisko technik. Zadzwonili 3 miesiące po wysłaniu aplikacji. Zaproponowali minimalkę na etacie i reszta jako umowa o dzieło. Trochę żałosne, bo firma ponoć się dynamicznie rozwija i jest liderem na rynku polskim. Stawka sumarycznie około 2500 zł. Nie podałem oczekiwań finansowych. Obiecali zadzwonić po dwóch dniach "żeby nie trzymać mnie w niepewności". Było to na początku grudnia 2017. Jest koniec stycznia 2018 i nadal nie zadzwonili. Kontaktowałem się tydzień po nowym roku i sekretarka obiecała, że przekaże że dzwoniłem. Koniec. Polecić nie mogę. Ciekawe czy praca tam to też cyrk jest.

@Piter

Pitrer. Tego typu firemki to wszystkie piszą że się rozwijają i każda jest liderem w branży. Ale u nich szczególnie słabo wspominam rozmowę kwalifikacyjną. Jakiś niby dyr handlowy który do końca nie wiedział kogo chce? Ile chce? I po co chce. Żenada na maksa

Spraw
@Kandydat

Rozwijaja sie ale kasy na czas nie przelewaja :) dziwie sie ze nikt ich jeszcze nie zglosil.

Spraw

Odradzam. Nigdy nie płacą na czas. A najlepsze ostatnie wytlumaczenie "zapomnieli" :) To nie firma dla ciebie jesli chcesz miec stabilna i pewną pracę. Co miesiac są cyrki z przelewami. Do tego wisza ludziom sporo kasy za delegacje na montaze. Olewaja i nie placa. A spróbuj się upomnieć to krzykiem cie potraktuja. Jeszcze jedno spoznienie, a drogie M4B zglaszam Was do PiPu. Ostatnia szansa. Nic mnie nie obchodzi czy ktos zapomnial kliknac przelew czy co. Ludzie sa juz zmeczeni waszym podejsciem.

karioka

rekrutowałem na stanowisko BDM. Wrażenia ogólnie słabe. Produkt nawet ok ale warunki typu ćwierć etatu plus umowa o dzieło (bo musimy poznać kandydata) nie wygląda dobrze jak na początek współpracy. poza zapewnienie kontaktu po spotkaniu i oczywiście cisza (więc po co się zobowiązywać?). słabe wrażenie

Zostaw merytoryczną opinię o M4B - Warszawa

• Jak się pracuje w M4B?

Zobacz opinie na temat firmy M4B tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M4B?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy M4B?

Kandydaci do pracy w M4B napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

M4B