Polska Akcja Humanitarna

Opinie o Polska Akcja Humanitarna

Monia

Piękna firma, wspaniałe działania mogę pisać o PAH w samych superlatywach. Szkoda, że tak dawno nikt nie pisał na forum. Może dowiem sie coś o pracy w PAH

marnosc nad marnosciami, wszystko marnosc..

a co wy k...y, do pomocy sie garniecie i kokosy przy tym byscie chcieli zarabiac??? jak wam pieniadze w glowie to zusu kawke spijac, jak chcesz pomoc to za nocleg i miske ryzu a pomozesz

ciekawa

Duzo tu narzekan ale czy ktos moglby podac stawke jaka moze zarobic Taki koordynator projektu badz misji? Dzieki za konkrety!

Mięczak

Polska Akcja Humanitarna poszukuje teraz koordynatorów z tego co mi wiadomo, no jest to praca ciężka, może momentami nawet dość żmudna, ale przecież ratuje się w ten sposób masę osób, więc chyba warto

była

cudowne miejsce, żeby zmarnować sobie życie

były pahowicz

Zgadzam się z przedmówcami. Nie jest to dobra organizacja do pracy. Bardzo zła atmosfera, a czym świadczy duuuuża i ciągła rotacja na stanowiskach. Można się czegoś nauczyć, ale ogólnie chyba bardziej złych nawyków w pracy i jak jej unikać. Nie znam ani jednego pracownika albo wolontariusza który pozytywnie wypowiadałby się o PAH-u. no chyba że ta osoba powyżej:-) ale może na misjach jest inaczej. Ogólnie jest to organizacja o dobrych założeniach merytorycznych, ale w ogóle nie stosująca się do niej w rzeczywistości. Naprawdę odradzam!!!

pan/pani

A mnie się w PAH pracowało bardzo dobrze. Zgadzam się, harówka, praca go godzinach, czasami słaba organizacja, bo pracowałam w kraju rozwijającym się dlatego słabi wymiękali. Ktoś kto ma słaba psychikę i niska odporność na stres oraz mentalność korporacyjną (od do) odradzam.

Nie znam ani jednego byłego woluntariusza, ani pracownika, który by się pozytywnie o nich wypowiadał. Bałagan, brak organizacji pracy, marnotrawienie zasobów, ciągłe szkolenia z filozofii PAH i gadanie, że my to jesteśmy dobrymi ludźmi, bo pomagamy tak od serca (włącznie z gestem:)) - wtajemniczeni wiedza o co chodzi). Oprócz tego nagminny brak przestrzegania warunków pracy, wysyłanie młodych ludzi w trudne warunki bez odpowiedniego ubezpieczenia, bez umów (zwodzenie, ale nie podpisywanie) i fachowego przeszkolenia. Lekceważenie zasad bezpieczeństwa - dziw, że do tej pory nikt nie zginął. Szpital chorób tropikalnych w Gdyni ponoć już nie chce przyjmować pacjentów od Ochojskiej. Oprócz tego lekceważenie donorów, nazywanie ich groszorobami i robienie wielkiej łaski, że łaskawie przyjmą od nich pieniądze. O rozliczaniu nie wspomnę. Wizerunek medialny ma się nijak do rzeczywistości. W Polsce gwiazda, w branży nieznany pikuś.

Pani

A czy mogę się zapytać ile tam się mniej więcej zarabia np na stanowisku Asystenta?

Humanitarny

Wielka, popularna, znana (tak to wygląda z zewnątrz), jak się zaczyna pracować to na kolanach przed tą wielkoscia, potem..szydło z worka i okazuje się że jest jak wszedzie "święte krowy" z dobrym uposażeniem i reszta do tyrania w stresie za symboliczną kaske. Pomnikowe fundacje to rozwarstwienie na swoich i nie swoich i albo odejdziesz, albo "ogon pod siebie" i ciesz sie młody że w PAH pracujesz. Bo splendor powinien wystarczyć.

Zostaw opinię o Polska Akcja Humanitarna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Akcja Humanitarna