Systemy Sp.z o.o

Wrocław

Opinie o Systemy Sp.z o.o

werfg
użytkownik zarejestrowany

no hej ale mnie bardziej wlasnie zainteresowlaa ta oferta na progrmaiste C++ wiaodmo ze trzeba znac te wszystkie programy komputerowe i oprogramowania ;p

anonimous...

Niestety muszę potwierdzić to co powyżej napisane, śmiać mi się chce jak słyszę o tej firmie, która chce zatrudniać nowych ludzi jak starych nie byli w stanie zatrzymać w swojej firmie, czyt. zapomnieli im płacić na czas lub do tej pory zalegają z zapłatami ;/

krajanka_60

Stanowczo odradzam, pełen nieprofesjonalizm, ale profesjonalne zbywanie pracownika kiedy jest termin wypłat, które są ale z opóźnieniem i w postaci zaliczki.....tzw. "zaliczki do pensji" a całość dodaje się do długów z poprzednich miesięcy. Współpracują z firmami - biurami architektonicznymi, które nie wypłacają pieniędzy także szefostwo usprawiedliwia się brakiem pieniędzy od inwestorów lub od dłużników. Praca dobra dla WOLONTARIUSZY :) lub za miły uścisk ręki i dziękuję od pracodawcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik zarejestrowany

profesjonalna, rozwojowa

Zostaw opinię o Systemy Sp.z o.o - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Systemy Sp.z o.o