Work Service SA

Wrocław

Opinie o Work Service SA

B

A czego wszyscy uciekają z tej firmy z Erfurtu co tam jest nie tak?

Darek i Wiola Pe-wie

Polecam oddział w Erfurt szczególnie kontakt z Panem Michael Stiller dusza człowiek -poprowadzi ,pomorze-załatwi z nim nie jesteście sami.z czystym sumieniem daje tel.do niego +49 17612336110 pozdrawiam

B

Witam Pracuje Ktoś przez Work Service w Erfurcie przy zbieraniu zamówień. Proszę o opinie

Cozasyf

podbijam pytanietysia

Wszyscy uciekają

ktos

@ktos 23.10.2017 15:32
Zastanówcie się 10x, nim pójdziecie do pracy w centrali. Jedna wielka spychologia, brak szacunku do 2giego człowieka....

Uczyć się trzeba było a nie narzekać teraz

Mds
@gabriel 23.10.2017 19:26
Uczyć się trzeba było a nie narzekać teraz

Jak byś się łbie uczył nie było by Cię tutaj .

zly

Jednym slowem MASAKRA! Obiecali prace, a gdy pojechalem do Niemiec, okazalo sie, ze pracy wcale nie ma!!!!

TomKa

Oszuści. Kordynatorzy mają cie gleboko gdzieś. Warunki mieszkaniowe to masakra.

Ccbbgg

Nie polecam tej firmy. Ludzie to dajcie sobie spokój. Poczytajcie gazety ta firma to masakra.

nnn

witam czy pojechał ktoś do koblencji do firmy rewe niedawno i może coś o tym opowiedzieć

szama
@nnn 14.08.2017 15:02

Też się zastanawiam nad wyjazdem tam, jakieś informacje na ten temat?

jelelo123
@nnn 14.08.2017 15:02

Ja pojechałam,praca spoko,nie jest ciężka,ale niestety na chłodni. robi sie po 7h wiec nie warto ;/ kordynatorzy w pierwszy dzień wspaniali mili i wgl a jak umowy się podpisze to prawdziwe chamy. MIEŁĄM MIEĆ MAX 10 KM DO PRACY A OKAZAŁO SIĘ ŻE TO PRAWIE 30 ,odciągająpieniądze za WSZYSTKO,nawet jeśłi jedziesz ze znajomym ,jego samochodem do pracy to dziennie odciągają 2 euro,umowa przez pośrednictwo gadają ,że do końca roku a okazało się na miejscu kiedy ja podpisałąm że na 9 msc,tragedia,nie polecam!!! A pani Natalia z biura pośrednictwa teraz nie odbiera telefonu nawet.

Panek

Ile osób tyle różnych sytuacji i tyle opinii. Może nie wszystkie są pozytywne ale nie uważam żeby Work Service był złą agencją. To jest tylko życie w którym może być różnie.

Niezadowolony
@Panek 17.10.2017 12:31

Nie uważa pan żeby była zła agencja ? To powiem panu tak zapalenie nerek kamienie w nerkach a pan kordynatora wysyła mi śmieszne 500 koro. Na lekarstwa ? I to jeszcze nie A darmo bo musiałem jechać z ludźmi na testy do fabryki nie polecam !!!

Lysy
@Panek 17.10.2017 12:31

Jak cie kordynator poprosil o opinie to nie dziwne ze nie uwazasz worka za zla agencje. Fakt zycie przynosi rozne sytuacje ale work przynosi niestety tylko te negatywne sytuacje i doswiadczenia. I swiadczy o tym odsetek negatywnych opini. Pozytywne w wiekszej mierze pisane sa przez poplecznikow z work serwice kordynatorow itp aparat do wybielania i zacierania begatywnych opinii.

Bianka

Anonim
@Bianka 24.10.2017 22:10
Hej! Niedlugo mam wyjechac przez WORKA do Czech "Tunov" ktos mi moze podpowiedziec czy warto?...

Daj sobie na luz

Niezadowolony
@Bianka 24.10.2017 22:10

Absolutnie nie wyjeżdżaj przez work service !!

Ozi

Witam . Czy ktoś ma info na temat warunków pracy we Francji przez Work w Sens na magazynie Carefour? Dali ofertę min. 1600 E netto - operator wózka widłowego. Jakie warunki zakwaterowania? Pozdrawiam

Bzyku
@Ozi 05.10.2017 12:59

Hej, wyjechałeś tam już? Też stoję przed dylematem czy tam nie pojechać.

anonymous

Powiem tak nie wiecie jak tam jest masakra kłamią ze jest transport nie ma za swoje nawet za pralkę trzeba płacić śmierdzi w domkach dają ciuchyba jak menela nie polecam

mateusz Z wrockkaaa

ja przez agencje pracy, szukałem zatrudnienia jedynie za granicą, a we Wrocławiu czy okolicach najlepiej szukać przez portale z ogłoszeniami w internecie. tutaj http://dolnoslaskie-praca.pl/ macie tez ciekawego bloga o lokalnym rynku pracy.

gabriel

Pani Sydonia M. niejaka St. Specjalista ds. rekrutacji wprowadza ludzi w błąd i wystawia ogłoszenia w których zawarte informację odbiegają znacząco od prawdy . Kobieta ta jest nieodpowiedzialna !!!!!! Nieprofesjonalna !!!!! Szczególnie NIE polecam tego pośrednictwa pracy

Zawiedziony pracodawca

Ta firma to jakaś tragedia - jako pracodawca nie jestem w stanie w żadnen sposób wytłumaczyć koordynatorowi najprostrzych informacji dotyczących stanowiska. Firma z poprzedniej epoki. Wstyd.

wall

Czech
@wall 17.10.2017 16:38
witam czy ktos pracował w czechach w miescie Bor u Tachowa produkcja czesci do foteli samochodowych ,prosze o opinie...

Tak, poczytaj kilka komentarzy wstecz masz dokładnie opisane to miejsce. Lepiej uwazac. Mozna zmarnować troche czasu i nerwów;) w temacie pisze o karynie pani koordynator, troche determinacji a znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

gabriel

Witam Serdecznie Wszystkich Czy jest ktoś aktualne pracuje jako Operator produkcji - ekstruzja w Gardelegen mam za jakiś czas jechać i właśnie się zastanawiam jak to wygląda tam ?

Peter

Doświadczenia w pracy z agencjami są bardzo różne. Ludzie wyjeżdżający wiedzą, że dużo zależy od nas samych, od naszej operatywności. Mam dobre wspomnienia o współpracy z Work Service inni niekoniecznie.!

iwona4r@wp.pl
@Peter 10.10.2017 17:13

ja przeciwnie pracowalam w tej firmie z burstadt od 10 08 2017 do 14 09 2017 zwyplate za pierwszy miesia otrzymalam o ponad 200 euro za malo bo podobno skarbowka podala im bledne informacje co do mojej klasy podatkowej wiec obiecali wyplacic wyrownanie za miesiac jutro jest ostateczny dzien wyplaty zobaczymy bo poprzedniego miesiaca gdy pracowalam to wyplata byla na koncie juz na 3 dni przed terminem co prawda okrojona ale cos tam bylo .jak na razie po odliczeniu kosztow podrozy za 34 dni pracy zarobilam na czysto u nich ok.300 euro no chyba ze do jutra wyplaca mi wyrownanie za sierpien i wyplate za wrzesie.

Pablo

Najwyższa pora zrobić porządek w kraju i przestać wyjeżdżać. Jeśli te opinie o agencji to prawda to współczuje, tym ludziom, którzy tam pracują. Dorabiacie się na krzywdzie własnych rodaków. Takie agencje powinny pójść z torbami! Odnoszę się do wypowiedzi użytkowników tego forum.

Marian

Witam wszystkie opinie na temat "pana" Marka z Köln sa jak najbardziej prawdziwe !!! Nierozgarniety burak ! Czy ktoś ma podobne "wspomnienia" z tym pożal się "kierownikiem" ?

asdasdasdasdasdas

Walleresdorf - Przepracowałem 10 msc nigdy problemów nie miałem z kasa, koordynatorzy w porządku. Pomagali jak mogli nikt za nic nie wyleciał. Aktualnie na niemieckiej umowie, wyjazd to jeden wielki plus... na początku nie było łatwo i nadal nie jest. Ale nie żałuje i jak to na takich projektach bywa... jeśli chcesz, to coś wyciągniesz z tego. Ludzie sa różni. Pozdro

Edyta

@Juz nigdy work serwice a możesz opisać jak wyglądały te warunki mieszkaniowe? Jaką prace wykonywałeś przy współpracy z agencją Work Service SA? Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć? To powinno innych zainteresowanych zaciekawić.

Zniesmaczony
@Edyta 04.10.2017 14:44

Pracowalem w biblis a mieszkalem w pokoju bez okna, lazienke i kuchnie mialem pietro nizej do ktorej mozna bylo zjechać jedynie winda. Tak winda. Schodow nie bylo. Podobno pozniej jak winda ulegla uszkodzeniu to ludzie musieli latac dookola budynku za potrzeba, pod prysznic i do kuchni po dworze. Na mieszkaniu ktore okazalo sie hotelem pracowniczym mieszkalo okolo 20osob zbieranina roznej masci. Ogolnie takie mega super warunki daje work ze na zbiorach w stodole podobnie sie zyje. Z reszta po przeczytaniu wiekszosci komentarzy, moje zdanie i doswiadczenia tylko sie potwierdzaja. Lokuja ludzi byle gdzie jak szczury byle mieli z nich kase. Ludzie wracali z pracy przez work biedniejsi niz przyjechali. UWAŻAJCIE NA TYCH OSZUSTOW. KAZDA ROZMOWĘ TELEFONICZNA Z KAŻDYM ICH PRACOWNIKIEM NAGRYWAJCIE. TYLKO TAK POZNIEJ DOJDZIECIE SWOICH PRAW.

Juz nigdy work serwice

Witam, wspolpracowalem z workiem przez 3mc, zarobilem smieszne pieniadze, odniosłem straty moralne z powodu traktowania przez koordynatorow oraz warunki mieszkaniowe. Podobno lepiej sie nie dalo. Teraz pracuje w innej agencji i mam luksus mieszkanie super zarobki i dobrego kordynatora. Każdemu kto współpracuje z work proponuje choc raz wyjechać z innej agencji. Tyle w temacie.

Przemek
@Juz nigdy work serwice 04.10.2017 13:47

Czy możesz podać namiary na tą dobrą agencję ?

Nigdy wiecej work
@Juz nigdy work serwice 04.10.2017 13:47

Nie powiem co to za agencja niech kazdy sam sproboje, mi nikt nie doradzal i nie zalatwial roboty sam na swojej skorze przekonalem sie co to work serwice, popytalem ludzi zrobilem wywiad spisalem sobie zaufane wg nich agencje i obecnie wiem ze work serwis to oszusci. Zarabiam o pokowe więcej niz w work, do tego mam super warunki mieszkaniowe. Polecam kazdemu zerwac z nimi wspolprace i sprobowac czegoś innego. Tym bardziej ze problemu z malymi pensjami i niewyplacaniem odpowiednio wyplat co do grupy podatkowej to staly pic tej firmy do tegonkosza na mieszkaniu a raczej norze jak za hotel. Wszysyko co negatywne co ludzie pusza to prawda. A co do pozytywow niewiem bo ja takich nie uswiadczylem. A co do pani ktora ma problem z grupa podatkowa, proponuje isc samemu do ichnego skarbowego i sobie to zalatwic bo work powie ze odbierze sobie pani te pieniadze dopiero przy rocznym rozliczeniu jak potrwa to dluzej niz 2mc.

juz nie konsultant

Niestety już nie pracuje jako konsultant w Orange przez Work Service... :D Jedyne co dobrze wspominam to moja koordynatorke z work Service ( anioł nie kobieta) ze wszystkim szło sie dogadać , poradzić, zawsze byla udzielona pomoc, osoba profesjonalna i nadajaca sie do tej pracy oraz pozdrawiam mojego kierownika (nazwisk nie bede podawac). Lezka w oku sie kreci jak sie pomysli ze w zyciu zawodowym nie spotka sie juz takich ludzi. ( f e n o m e n) I niektorych wsplpracownikow milo wspominam ale po paru miesiacach bylo juz duzo osob nieznajomych, poniewaz rotacja w tej firmie jest przeogromna. To jest praca tymczasowa, ponieważ towarzyszy jej szybkie wypalenie zawodowe. Niestety z kazdej grupy szkoleniowej zostaje mało kto... Nie ma co za szybko sie przywiazywac, bo kazdego tygodnia ktos odchodzi. I jesli chodzi o szkolenia to sa fajne, fajni trenerzy, fajnie organizowane gry na rozluznienie i poznanie sie z grupa. Nie ma co się łudzić ze zarobi sie kokosy w tej firmie. Jeśli wyrobisz nps to otrzymujesz premie raz na 4 miesiace. Sprzedaz musi byc na 85% zeby wyplacili i jednoczesnie wyrobiony nps. Brak nps oznacz brak wyplaconej prowizji za sprzedaz chociazby nie wiem jak byla wysoka. Nps zalezy od klientow, mozna probowac na nich wplywac ale z roznym skutkiem. nawet jesli sie wydawalo ze rozmowa byla super to klient moze wystawic 1 co bardzo obzniza wskaznik Nps. We wskazniku liczy sie tylko ostatnie 5 pytanie jak oceniasz firme . Mimo ze w pytaniu jak oceniasz pracownika klient wystawia maksymalna ocene 5 to i tak male ma to znaczenie jesli chodzi o NPS do premii. Dlatego jest nakaz z gory w kazdej rozmowie blagac i sklomlec o ankiety nps, jest naprawde trudno sie przelamac i nie kazdy robi z siebie blazna Mozna przyplacic powaznymi problemami psychicznymi po zmianach po 10 h gdzie dochodzi do ok 150 polaczen. Kierownicy naciskaja na odbior jesli jestes na 1 linii, mozna otrzymac nieprzyjemne wiadomosci na czacie jesli przekroczy sie przerwe, jesli danego dnia zle sie czujes zi latasz do kibla no to moga byc nieprzyjemnosci bo twoim zadaniem jest odbior. Pracujac w tej firmie mialo sie wrazenie ze zyje sie po to by odbierac telefony, przez dziwny grafik gdzie byly przedziwne godziny rozpoczecia pracy praktycznie o kazdej porze, zmiany po 6-8-10h. Gdzie przy 6 godzinach jest to tylko 15 min i wez w tym czasie zjedz spokojnie wyjdz do kibelka, a juz biada tym co palą. Kazdego dnia przychodzą dziesiątki emaili z rożnymi informacjami/zmianami. Niestety nie ma czasu czytać zmian, poniewaz trzeba odbierac polaczenia. Nie ma organizowanych pozniejszych szkolen czy spotkan z kierownikiem tak jak wczesniej obiecywano, bo caly rok jest ogromny ruch. Dzwonia czesto starsze osoby, z ktorymi ciężko sie dogadac, niektore starsze osoby maja demencje i schizofrenie, osobiscie zdarzyło mi sie rozmawiac z osobami chorymi psychicznie i nie mozna bylo sie rozlaczyc. Ludzie na infoinie dzwonia rozwscieczeni, potrafia wyzywac i upokarzac, czesty text do konsultantow to zarzucanie niekompetencji. Nerwy trzeba miec ze stali. Wyczerpujaca psychicznie praca. Ludzie albo sie zwalniaja albo przechodza szkolenia na BO ( tam tez trzeba odbierac jak odwoluja harmonogram) lub na czat. Na kazdym stanowisku jest NPS i szereg innych wskaznikow. Nikt nie ma łatwo, nawet kierownicy. Wtedy byla to stawka 13 brutto a teraz o dziwo zwiekszyli do 15. Zazwyczaj harmonogram jest ustawione na popoludnia. Przez pare mieisecy praca na popoludnia doprowadzila mnie do szewskiej pasji. W konkursach na ustawianie grafiku wygyrwaja osoby ktore i tak maja prace 8-16. NIe dajcie sie oszukac obietnicami trenerow o wysokich prowizjach sprzedazowych, o zlotych gorach i niebu na ziemi, poniewaz tak zarabia tylko malutki % konsultantow na sprzedazowce. Jesli chcesz byc sprzedawca to nie mozesz miec sumienia oraz musisz byc dobrym sciemniaczem, a wszystko tak by w odsluchanej rozmowie sprzedazowej nie mozna bylo sie do czego przyczepic. Od prowizji sprzedazowej jest dodatkowo odliczany podatek!!! Na iles tam tysiecy konsultantow tylko 650 ma etat. Reszta 3/4 z dopelnieniem. Ciagle trzeba szukac miejsca do pracy, komptery czesto ulegaja awariom i potrafia wlaczac sie po pol godziny, a w grafiku automat wstawia spoznienie i to nic ze bylo sie w pracy wczesniej. Pozniej trzeba prosic o BZL i sie tlumaczyc. Te stare gowniane komputery-.- Nie ma po co za darmo przychodzic godzine wczesniej dla takich gratow. Jesli ktos ma noz na gardle i brak jest perspektyw na inna prace mozna isc na wlasna odpowiedzialnosc i po 3 miesiacach uciec na inne stanowisko to moze lżej odrobine bedzie chociaz nie sadze... Powodzenia przyszlym konsultantom ktorzy przychodza, z super motywacja nakręcona przez trenerow, ze swiezoscia, a pozniej uderza ich zimna tafla lodu, zderzaja sie ze smutna rzeczywistoscia wypalaja się i obojętnieja na wszystko. Wndykacja, reklamacja, i problemy techniczne moga sni

Paweł

Bardzo podzielone są wasze opinie. Zastanawia mnie również tak długa lista ofert pracy. Czy możecie cos więcej podpowiedzieć? Słyszałem o nich dobre opinie!

Antoine

Ktos cos o pracy na lotnisku w Monachium ?

Edyta

@chwdm co to jest to zeitkonto? Dlaczego wypłacają tylko za 7h pracy? Czy te 3 to są według nich nadgodziny? Co macie napisane na umowie? Jest wzmianka o tym? To ważne w opisanej przez Ciebie sytuacji.

@Edyta 26.09.2017 14:46

na umowie jest napisane że pracujesz po 7 godzin dziennie i za tyle masz płacone a reszta godzin idzie na to zeitkonto tam się zbierają twoje nadgodziny których nie możesz ruszyć dopóki nie ubierasz 150, wypłacić się ich nie opłaca bo jest wysoki podatek jedyne co to możesz je wymienić na urlop 7 godzin tj.1 dzień.

hahah

"Nowe zasady dostyczące cookies" NA dole strony zobaczcie :)

chwdm

work service w kolonii się sypie wszyscy uciekają,praca na chłodni w magazynie rewe (komisjonowanie),każą pracować po 10 godzin a płacą za siedem,reszta godzin na zeitkonto idzie. Masakra wyplata 1000 € za taka prace i za wszystko musisz sam płacić tj.mieszkanie,dojazd do pracy. Marek za niedlugo bedziesz sam kole zbieral !!! WIELKA PORAŻKA Z TYM MARKIEM NA CZELE !!!

Edyta

@Mariusz widzę, że byłeś zainteresowany pracą w Work Service SA? Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

Mariusz

Miałem zamiar startować do za pracą w Niemczech ale jak poczytałem opinie to ostygł mój zapał. Czym jest spowodowane to wasze niezadowolenie? Czy to pracownicy tak pracują?

Jasiek

Czy rzeczywiście nie można napisać o agencji Work Service cos pozytywnego? Mają dużo ofert pracy i przy takich ilościach zawsze może się cos wydarzyć .

@Jasiek 03.09.2017 18:57

Nie można powiedziec nic pozutywnego.przyjedź do nich do pracy to sam się przekonasz jak traktują pracowników .

my

Pracowaliśmy dla nich w magazynie rewe w köln i ta firma to jedna wielka porażka przed wyjazdem obiecywali kosmiczne pieniądze, po podpisaniu umowy na miejscu okazało się że dostaniesz około 1030€ wypłaty jeżeli masz oczywiście meldunek bo z tym im się nie spieszy i 1 klasę podatkową. Z tej wypłaty odciągną Ci mieszkanie w tragicznych warunkach 250€ , dowóz do pracy 75 € i reszta dla Ciebie czyli 705€ za pracę w chłodni.Obiecuja jakieś ciepłe posiłki itd. a na miejscu nic nie ma. Musisz pracować nadgodziny bo pan Marek (teamleiter) stosuje mobing i straszy zwolnieniem,z tych nadgodzin tak naprawdę nic nie masz bo idą na zeitkonto i możesz je ruszyć dopiero jak uzbierasz 150 godzin czyli szybciej sie zwolnisz. Pani Ewa z biura jest mila tylko na poczatku a po podpisaniu umowy to juz nawet telefonow nie odbiera.Nie polecam nikomu tej firmy same stresy i gowniane pieniądze.

@my 02.09.2017 11:51

Znam tego Marka z koloni on do niczego się nie nadaje i nic nie umie ogarnąć. Niestety w tej firmie zawsze będą tak źle ludzi traktowac jak takie stanowiska powierzają takim niekompetentnym wieśniakom. Zreszta nikt normalny by się takiej pracy nie podjął gdzie na każdym kroku musiałby gnębić rodaków. To trzeba być naprawdę wielką K....

on
@my 02.09.2017 11:51

Masz rację work service to jedna wielka porazka.

Jan

Nie ma ideałów, jeśli ktoś miał złe doświadczenie z Work Service może szukać pracy w innej agencji?

Edyta

@Bruder a powiesz jak wyglądał Twój proces rekrutacji prowadzony przez firmę Work Service? Czy był stresujący, wymagali od Ciebie znajomości języka obcego? Czy wszystko co zostało zaoferowane w umowie spełniło się? Każda informacja może być dla kogoś interesująca.

Bruder
@Edyta 25.08.2017 15:19

Ja dostalem namiary od znajomego i dzwonilem bezposrednio do biura w Niemczech. Kolega juz pracowal, wiec z grubsza wiedzialem co i jak. Stresujaco nie bylo, powiedzialem, ze nie mowie po niemiecku i pani powiedziala ze bede szkolony w pracy przez Polaka

Prawda

Na szczęście Francja w osobie Macrona przeforsuje stosowanie stawek zachodnich dla pracowników delegowanych za granicą Polski zamiast złodziejskich stawek polskich, to ten proceder z WorkService i im podobnych przejdzie do historii. Część mediów w stylu Newsweeka trąbi, że Grupę Wyszehradzką szlag trafił, bo Czechy i Słowacja poparły Macrona. W tym wypadku bardzo dobrze się stało, choć o dziwo w pewnym sensie w obronie godnego życia naszych pracowników stanęły państwa ościenne.

Bruder

Pracuje przez worka juz od prawie roku i uwaga.... JESTEM ZADOWOLONY. Wiem, wiem zaraz mnie zlinczujecie :) Na hotelu w Worms mieszkalem 4 miesiace, teraz wynajmuje wlasne mieszkanie. Hotel w Worms jak hotel, na start wszystko jest. Jeszcze nie widzialem hoteli pracowniczych w standardzie min czterech gwiazdek, ale moze wszystko przede mna. Jak sie chce to wszystko mozna, tylko trzeba zmienic nastawienie PRZED przyjazdem i zapytac sie siebie samego czego chce i co chce osiagnac. Ja wiedzialem, ze chce wyjechac na dluzej i sciagnac rodzine. Teraz chodze na kurs jezykowy, bo jednak trzeba kilka spraw urzedowych ogarnac, zwlaszcza jak dziecko za rok ma zaczac tu szkole. Praca jest ok, wiedzialem tez PRZED przyjazdem, ze nie bede siedzial za biurkiem, wiec robie co do mnie nalezy. Szef na magazynie cos przebakuje, ze moze na jesien uda mu sie dac mi bezposredni kontrakt. Takze wszystko na dobrej drodze. Trzymajcie za mnie kciuki i szanujmy sie nawzajem :)

Marek

Jak widzę to Work Service ma bardzo długa listę ofert pracy. Brak ludzi do pracy zaczyna być bolączką wielu firm. Jeszcze trochę a pensje zaczną iść w górę bo będzie podkupywanie dobrych pracowników. Czy mógłby ktoś napisać jak sie teraz pracuje?

Piotr

Czy agencja Work Service uruchomiła linię telefoniczna do obsługi klienta czy też mieli już to wcześniej?

Wanda co nie chciała Niemca

Czy te wszystkie lafiryndy niby wyżej postawione ze Zwłok Service wyjechały za moje pieniądze na wakacje????????

Niewazne

Ci wszyscy co tak bronia Work Service to tacy ludzie co nie zdaja sobie sprawy jak ich ta agencja oszukuje na kasie. Ciekawe kiedy przejzycie na oczy. No ale jak chcecie dalej robic na nich to powodzenia.

Opieniacz

Zastanawiam się czy dowcipnisie z forum są tak pomysłowi w pracy? Czy nie szkoda tej energii na pisanie bzdur? Może lepiej przyłożyć się do pracy a nie udawać?

Wanda co nie chciała Niemca

Na początek zacznijmy od samej nazwy tej firmy, powinno być ZWŁOK SERVICE a nie Work Service. Cała ta niby agencja to mafia, która kroi na każdym kroku ludzi!!! Zadam pytanie tym , którzy piszą pozytywne komentarze powyżej, dlaczego zrezygnował(uciekł) koordynator Adam?. Chłopina jedyny normalny w tej niby agencji , więc nie wytrzymał presji i dosłownie uciekł zaraz po samym przyjeżdzie do Biblis z Holandii. Gdzie się podziały pieniądze z diet (18 euro za dzień) razy ponad 50 osób, co daje kwotę ponad 20 tysięcy euro!!!! (piszę oczywiście o szkoleniu w Holandii). Niezłą kasę zgarneliście złodzieje z Zwłok Service , to jest po prostu skandal!!!! Musi się nimi zainteresować wymiar sprawiedliwości , bo nie może być tak , że jakaś śmieszna agencja kroi na każdym kroku ludzi. Kroją na pensjach, kroją za nadgodziny, manipulują i oszukują. Już najwyższa pora , aby takie kłamliwe firemki zniknęły z rynku!!!!!!!

pepe
@Wanda co nie chciała Niemca 15.08.2017 07:06

Na co czekasz ? Jak masz dowody to wal z nimi do Prokuratury, PIPu, RPO, lokalnego posła PISu, poinformuj Media i ich ścigaj niech oddają co przywłaszczyli.

Wiemcomowie

Glodowa pensja to glodowa pensja chodzi o to ile dostajesz do ręki na zachodnie warunki 1200eu to mało a co dopiero 800eu. Opiekun dostaje 1200na rękę ma darmowe jedzenie i dach nad głową a To sporą różnicą dostać 800euro i się jeszcze wyzywic i dojechać do pracy w tych pieniądzach a więc po odliczeniu kosztów zostaje jakieś 400-500eu na rękę pracując w worku, oczywiście skromnie żyjąc i o ile ktoś nie pali ;) To chyba ty nie wiesz o czym mówisz i masz problem ze zrozumieniem tego co jest napisane. I w worku tygodniowo robisz po 8 -9h i 45min bezpłatnej przerwy a faktycznie płacą tylko za 7h także to też jest niezły wał z ich strony. Niby na koncie czasu pracy zbieraja się te godziny a później płacą za nie połowę mniej jak za normalne godziny.

peleusz

Jak wygląda praca w rewę w koblencji jakie warunki jak płacą jakie warunki mieszkaniowe?jacy są ci koordynatorzy tj.p.sylwia i jest tam jeszcze jakiś gość a ta p Beata jaka jest czy tylko pięknie mówi przez Tel a w realu okazuje sie inaczej?proszę o odpowiedź kogoś kto pracował tam i wie jak jest

Wiem_co_mowie
@peleusz 13.08.2017 10:25

Przeczytaj kilka komentarzy wstecz ze zrozumieniem i wyciągnij wnioski wszystko masz jak na tacy, marna płaca, warunki mieszkaniowe jak w Oświęcimiu koordynatorzy pożal się Boże a PANI Beata opowiada niestworzone historię na temat mieszkań i pracy. Na szczęście agencja jest już zgłoszona do kilku polskich oraz niemieckich i jednej europejskiej instytucji zajmującymi się takimi agencjami pracy. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja. Powinni zamknąć ten bajzel i wystawić duże kary. Poczytaj w Internecie jest mnóstwo informacji na temat work service, między innymi o zbiorowym pozwie pracowników. Jadąc do pracy nie pytaj nikogo z firmy co sądzą na temat tego co piszą w Internecie bo powiedzą Ci że każdy może napisać byle bzdurę i pewnie ktoś z konkurencji To pisał lub inne bajki. No ale 1000komentarzy w tym większość negatywnych mówi samo za siebie. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/berliner-zeitung-o-polskich-opiekunkach-maja-glodowe-pensje/8t736rs Tu masz odnośnik do artykułu Onetu na temat pracy w Niemczech polskich opiekunek gdzie piszą że mają głodowe pensje do ręki rzędu 1200 euro, sam wyciągnij wnioski jaka będzie twoja pensja skoro dostaniesz do ręki o 1/3 mniej czyli niespełna 800euro. Gorzej niż glodowa. Kwestia czasu jest jak jakiś portal internetowy gazeta albo telewizja zrobi materiał na temat tej agencji. A tak swoją drogą zastanawiam się co robi zarząd firmy bo czytając komentarze mało kto jest zadowolony z tej agencji, moim zdaniem powinni wyciągnąć wnioski wymienić personel na szczeblu kordynatorskim zadbać o godne warunki mieszkaniowe. W końcu Polska jest w UE i polscy obywatele powinni być traktowani zgodnie z zachodnimi standardami a tymczasem traktują nas jak psy w tej agencji. Pewnie nie jeden teraz napisze że przyjeżdża sama patologia itp, więc co się dziwić podejściu firmy. Niestety ja nie dziwię się że trafia tam głównie patologia bo normalni szanujący się ludzie zaraz po przyjeździe na miejsce i zapoznaniu z warunkami zwalnia się i opuszcza agencje.

byla opiekunka
@Wiem_co_mowie 13.08.2017 11:47

W opiece pracujesz 24 godziny na dobe, ew masz dwie godziny pauzy dziennie za 1200 EUR i jestes odpowiedzialny za czyjes zdrowie i zycie, w Worku max 40 godzin w tygodnu. Chyba jest roznica. Jezeli nie wiesz o czym mowisz to nie porownuj.

Stefan

Skoro już tak dementujecie pewne sprawy to czemu nie zdemebtowaliscie tego co piszą o słabych zarobkach małej płacy za nadgodziny itp? Bronicie tylko siebie i koordynatorów tak jakby to jedna maksymalnie dwie osoby pisały te komentarze. A no niestety jest po wypłacie i ludzie są niezadowoleni i tyle. Ja zrezygnowałem z worka jestem teraz zatrudniony przez inną agencje i jest mi dobrze, aż ciężko mi w to uwierzyć ale taka prawda lepsza kasa mieszkania normalne, piszcie co chcecie ja spróbowałem i więcej z nimi nie będę współpracował bo jak się okazuje da jeszcze inne uczciwe agencje.

Rodak

No i ruszyła lawina rozczarowanych wypłatą jak co miesiąc. Pierwsza wypłata jest zawsze mniejsza z uwagi na niemieckie podatki ( pieniądze odzyskuje się przy kolejnych poborach ) od wypłaty odejmowane są pobierane wcześniej zaliczki, opłaty za mieszkanie a czasem odpisywane są pieniądze za zniszczone sprzęty w pokojach. Co do zazdrości o to że ktoś ma lepiej niż ja bo mieszka w normalnym mieszkaniu czy sprowadził rodzinę no to kto komu broni ? Po pół roku można starać się o mieszkanie od miasta albo wynająć od os.prywatnej. Nikt nikomu nie zabrania sprowadzić rodziny czy zacząć płomienny romans z sublokatorem. ;) I zacząć w końcu żyć . Nie rozumiem w czym jest problem wszyscy zaczynaliśmy od hotelu . Jeśli ktoś jest pracowity i zaradny i radzi sobie lepiej od innych to dlatego że pracuje dużo więcej od innych i może czasem musi i to gówno sprzątnąć. Bo jak znam życie pieniądze dostaje się za pracę a nie za bycie konfidentem - chyyyyba żeeee .... Ktoś z własnego doświadczenia wie że może być inaczej. Ktoś kto przyjeżdża tu na miesiąc lub trzy od razu staje się ekspertem w każdej dziedzinie a już wyjątkowo interesuje się życiem innych i wie o nich niż oni sami. Potem czuje się w obowiązku żeby zamieszczać swoje profesjonalne i przydatne dla innych opinie w serwisie żeby.... No właśnie po co ??? Żeby poczuć się lepiej , wytłumaczyć sobie i innym że mi nie wyszło mi bo jestem uczciwy i pracowity tylko nie doceniony a reszta to śmiecie? Nie rozumiem czemu służyć ma to wylewanie pomyj na innych i robienie osobistych wycieczek w cudze życie? Jeśli ktoś szuka winnego własnej porażki powinien zacząć od siebie. Mściwe wyzywanie kogoś od śmieci i konfidentów pokazuje jedynie poziom" opiniodawcy" Nie wnikam co kim kieruje mogę tylko współczuć i pozdrowić jak zwykle życzliwych rodaków

kiss
@Rodak 12.08.2017 21:21

Nie wiem kim jesteś, dlatego tylko grzecznie cię pouczę, że uczciwy człowiek nie próbuje ubliżyć innym, którzy opisują negatywną sytuację od konfidentów. To tak jakbyś świadków na procesie w Norymberdze ( zakładam że wiesz co to takiego....) oskarżał o kapowanie. Wstydź się.

Ogarnięta

Każdy zaczyna pracę tak samo przez agencję i startuje z tej samej pozycji , potem decyduje zaangażowanie chęć do pracy otwartość na nowe propozycje wyzwania itd. Niektórzy dostają kontrakty przez niemieckie firmy wynajmują czy dostają od miasta mieszkania sprowadzają czy zakładają rodziny kupują samochody biorą i spłacają kredyty jednym słowem żyją. I nic w tym nadzwyczajnego . Inni rezygnują po miesiącu bądź są zwalniani po trzech . Problem w tym żeby to jakoś ogarnąć nie zblaznic się i nie ubliżać innym ale tego właśnie niektórzy nie ogarniają :)

peleusz

A jak ma się praca w rewe w koblenz jak placą?

Anty work
@peleusz 12.08.2017 17:55
A jak ma się praca w rewe w koblenz jak placą?

Praca w Rewe w Koblenz na trokenie ok 760€ , -idziesz na zwolnienie lekarskie w okresie probnym = wylatujesz bo stajesz sie malo wydajny - koordynator nie staje sa pracownikami, polozy projekt - obraza ludzi i rozmawia tylko o seksie. Ewentualnie o tym ze kobiety ktore maja miesiaczke jego zdaniem smierdza ,- meldunek lub Kkh - jak nie zalatwisz sam to nie masz - o co prosisz i tak jest olane nigdy sie nie da - jak zemdlejesz na magazynie to on pojdzie dalej - przyjmują wszystkisz, z wyrokiem lub w jego trakcie - mieszkanie jesli mozna to tak nazwac 260€ - jak rezygnujesz z pracy i nie wyjedziesz z koncem miesiąca to potraca ci za caly kolejny miesiac - fiszki sa ewidentnie nie zrozumiale, - zmiana grupy trwa ok 6 miesiecy wiec twoj zarobek jest 520€ - dojazd do pracy 42€ - jesli jedziesz ze swoim chlopakiem lub dziewczyna wlasnym autem to wtedy twoj partner/ partnerka maja za to odciagane. Dobra rada nikogo nie zabierac olac kilometrowke. Kazdemu zabieraja 2€ za dzien a ty dostajesz 0,30€/brutto za kazdy km. Doba rada od bylych pracownikow . ...

@Anty work 28.09.2017 13:45

dobrze piszesz w kolonii jest dokładnie tak samo kroja ludzi na kase i jeszcze ten pan ( usunięte przez administratora ) co do niczego sie nie nadaje,ma duzo do powiedzenia i nic nie umie załatwić tylko straszy zwolnieniem jak mu się sprzeciwiasz. Nie polecam tej agencji. Wielka porazka

Zostaw opinię o Work Service SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service SA