Work Service SA

Wrocław

Opinie o Work Service SA

adj;fajf

Witam, szkoda czasu nawet jechać na rozmowę. Mam 600 km do Wrocławia, a Pani zaproponowała mi 1450 na miesiąc przy biurowej pracy. Fakt, że chce się tam przenieść na stałe, ale nie wiadomo, czy praca tylko na miesiąc, czy na trzy. Po co dzwonicie do ludzi z takimi ofertami pracy? Pewnie nie są wypłacalni. Jesteście śmieszni. Utrzymaj się za to człowieku we Wrocławiu. Jeszcze jak Ci wypłacą. Szkoda było czasu i pieniędzy na jazdę. Nie polecam. Nie wysyłajcie do nich CV.

Francuz

O Czeskich ofertach nic nie wiem, ale pracowałem z nimi półtorej roku we Francji.Teraz pracuje w Niemczech. Na przestrzeni dwoch lat, raz mialem mniejsza kase przez błąd księgowej. W ciągu nastepnego tygodnia kasa została wyrównana. Praca czasami lightowa, czasami ciężka, jak to wszędzie. Zarobki we Francji dużo wyższe niż w DE. Przy 180h różnica to 400e, ale we Francji wypłacają dodatek na koniec misji. Powiem tak jak ktoś nie jest opierdalaczem, to będzie zadowolony. Zawsze pracodawce możesz poprosić o liste godzin na miesiąc z kalkulatoprem stawek podatku łatwo sobie wyliczyć kto ile dostanie. Raz są lepsze hotele czy mieszkania prywatne, raz gorsze. Raz jest internet darmowy, raz go nie ma. Co do godzin te 150h masz gwarantowane, a nadgodziny no cóż zależa od pracodwacy na miejscu. Ktoś jest sumienny i chce robić, to będzie robił.

Jerzyk

Słyszałem, że Work Service to fajna agencja . Myślę, że niektóre wpisy są podyktowane przez zwykłą złość

Kropa

Omijać szerokim łukiem.

Madafaka
@Kropa 30.03.2017 11:48
Omijać szerokim łukiem.

Mój znajomy pracował przez Work service w Polsce i jak się zwolnił to niedość że go ograbili z kasy to jeszcze mu kazali 100 zeta oddać bo niby urlopu nie wykorzystał czy coś takiego mu wkrecali . Złodzieje i nic poza tym.

Ja

praca na stanowisku kadr i płac w Work Service S.A to totalna porażka. Brak umiejętnego planowania pracy, wyzysk. Nie polecam tej pracy dla osób, które chcą się czegoś nauczyć jak również dla tych którzy mają już za sobą jakieś doświadczenie. Dziw bierze, że taka firma funkcjonuje.

ona
@Ja 29.03.2017 11:42

Praca na stanowisku konsultanta ds. rekrutacji - też porażka. Więc nie denerwujcie się na osoby z rekrutacji - są tak obłożeni pracą i dostają po głowie na każdym kroku, że nic dziwnego, że nie ogarniają:/

Gość

Work service najgorsza agencja jaka moze byc!!!!A. Pani Beata która rekrutuje przez ta agence poprostu oszukuje ludzi mowi co chca uslyszec obiecuje miody i nie tylko a jak sie zjeżdża na miejsce to koordynatorzy maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze ktos nowy przyjechal ze nie zna miata okolucy i jezyka a co tam pozostawiony samemu sobie na pastwe losu. Zarobki niby 1200 netto na reke a jak co do czego to gora 450-500 e na mc porazka potracaja z wyplaty nie wiadomo za co ubezpieczenie niby jest a jak co do czego to go brak !! Grupa podatkowa niby 3 a jak sie okazuje to potracaja z 6 porazka ludzie nie wyjezdzajccie przez ta agencje oszukuja ludzi poprostu wyzysk zeruja na polakach i nie tylko

Jajjaja

Wszystko pięknie ładnie mieliśmy jechać w poniedziałek. O 8 rano tego dnia dostaliśmy smsa ze wyjazd przełożony na czwartek a my już prawie w drodze. Pomyśleliśmy ok może coś było nie tak , trudno. W czwartek kiedy dojezdzalismy na miejsce chcieliśmy poinformować koordynatorke Kasię lecz oczywiście nikt nie odbierał telefonu. Dotarliśmy na miejsce dzwonimy nikt nie odbierał. Dolaczyla się do nas grupa osób które tak samo przyjechały do pracy. W końcu ktoś łaskawie odebrał telefon i poinformował nas ze dziś nikt nie przyjedzie i ze dostaniemy hotel na jedną noc. Ok 20km i jesteśmy. Okazało się że nie dla każdego jest miejsce więc tamci się wkurzyli i pojechali do domu tego samego dnia a raczej nocy. Rzadalismy zwrotu pieniędzy za paliwo bo okazało się że pracy nie ma ani hotelu też nie. Obiecali ze wypłaca za paliwo w zamian za to że nie pojdozemy z tym do sądu no bo umowy podpisane a pracy nie ma. Do dziś nikt nie odbiera i kasy nie zobaczyliśmy. Ostrzegam praca w Czechach !!! My jechaliśmy do Liberec. Szkoda czasu nerwow i PIENIĘDZY

Hgf

Nikomu nie polecam warunki zawarte tel a na miejscu nie maja pokrycia a zakwaterowanie tragiczne zero prywatnosci syf i ubostwo omijajcie to szerokim lukiem

Natalia

Mam pytanie , czy ktoś wie o jakiej pracy można mysleć, jest w ofercie-"Nowa praca dla Ciebie!" z 16 marca?

aninim

Witam. Mam zamiar jechać do Kvasiny na produkcje foteli w fabryce Skody ale najpierw potrzebuje zasięgnąć opinii. I tu właśnie mam pytanie jak jest z tym zakwaterowaniem i płacą w tej agencji ,,Work Service"

kapo

Pracuję w Work Service 4 miesiące, dokładnie Tenneco Hodkovice nad Mohelkou. W życiu nie widziałem tak nie uczciwej podfirmy.. spóźnione zaliczki, bardzo często obcinane przez koordynatorów premie i wypłaty. Płacę więcej za mieszkanie niż to było umówione. Mam nadzieję, że ludzie którzy będą chcieli wyjechać do Czech przez Work Service, wcześniej wejdą na tą stronę i dadzą sobie spokój.. Sama praca jest bardzo dobra, nie jest ciężka, ludzie chętni do współpracy, ale oczywiście nie przez Work Service. J**ać Milana Ivenza i Dianę Laurinovą!

Putek

Wyjazd do Monroe patologia. Całkiem inna umowa przed wyjazdem i inna umowa na miejscu. Nie polecam ludziom , którzy chcą zamieszkać w Czechach poprzez Work Service. Agencja zwleka z założeniem konta, kart lekarskich i wypłacanie ma zaliczek. Po za tym ludzie mieszkający w Polsce i dojeżdżający do Czech sobie chwalą.

kwadrat
@Putek 15.03.2017 19:34

Napisze tylko swoja opinie ...fakt tego ze zakwaterowanie na hotelach to masakra ..obcja najlepsza jest wynajem ..lub wlasnie dojazd z Polski .Jesli chodzi o karty zdrowotne to jest to nie zalezne od posrednika ..zaliczki ...pracujac tam 16 miesiecy klopot z zaliczka mialem raz i to wlasnie calkiem nie dawNo ..a biore zaliczki w kazdym miesiacu ...trzy miesiace do reki a potem druczek i na konto ...praca zeczywiscie dobra ...zarobki ..zdania podzielone ...moje jest takie nie robcie przedczasow 4 godzinnych ...czyli nie na 12 godzin ..lepiej cale dodatkowe osiem godzin np.sobota ...

Kamil. D.
@kwadrat 23.03.2017 04:01

Witam. Wybieram się do pracy przez Work service pod Pilzno prawdopodobnie i chciałbym Cie zapytać czy warto?

Adam

Witam czy ktos z was pracowal w firmie Tenneco-Monroe-Walker w Hodkovicach jakie warunki i ile placa . pozdrawiam.

Mocny

Witam czy ktos wie jak wyglada praca i zakwaterowanie przez Work service w fabryce w denso w liberecu,warto jechac?

Zawiedziony Pracownik

Serdecznie odradzam ta firme.. nie jest warto tracic czas na ta niby firme . Osoby nie kompetentne tam pracuja . Nie odbierają telefonów , maja wywalone na ludzi. Podpisana umowa nic dla nich nie znaczy . Oni sami nie wiwdza czy mają jakas prace ,daja oferte czlowiek jedzie a tu lipa pracy brak . Nie polecam wyjazdu do Czech , ja sie tylko przyjechałam i musiałam wracac na drugi dzień bo brak pracy .. nie polecam

Nie polecam bardzo tej firm, nie traktują ludzi z szacunkiem....

Luj
@admin 10.03.2017 21:58
Nie polecam bardzo tej firm, nie traktują ludzi z szacunkiem....

No niestety ale ciężko jest mieć do osłów szacunek :) Za brak umiejętności czytania trzeba dostać lekcje od WS ... bo jak widać cały dział z 14 stronami i 2/6 gwiazdki to za mało.

Zawiedziony Pracownik

Nie warta uwagi firma ...Wyjazd do Czech jedno wielkie dno. Nikt nie odbiera telefonu. Podpisują umowe a sami nie wiedza czy jest praca w danym miejscu . Narażają tylko na koszty nie polecam z calego serca wyjazdu z ta firma do Czech .

AMAL

Może ktoś coś wie o Francji? Oczywiście pytam o pracę w WS? Jakie warunki? Płaca itd.

Edyta

ryu, to chyba skrót od nazwy firmy Work Service SA ;)

seba

A coś wiadomo czy tan praca na Islandi przez work service dla stolarzy to dobra robota.

Gruby

Witam wie ktoś coś może na temat pracy w kvasiny lub mlada boleslav (fotele) chodzi o zarobki i o pracę pilne !? kuba509129@o2.pl

Edyta

Tenneco a jak z transportem? Jaki kontakt z firmą po wyjeździe?

pracownicy BOR

Trzymajcie sie daleko od Work Service. Pojechalismy do pracy w styczniu do Bor. Chcieli nas ulokowac w barakach bez ogrzewania, cieplej wody, z jedna lodowka na 20 osob. Nie ZAPLACILI WYPLATY ZA PIERWSZY MIESIEC- dostalismy polowe. Zglosilismy do ambasady i sprawa ma byc wyjasniona.

Edek
@pracownicy BOR 05.03.2017 17:36

Witam kolega pracuje przez ta agencje w Belgi jako betoniarz . Na prefabrykacji i jak narazie jest ok mieszkanie ma wypłaty na czas a pracuje tam już ok 7 miesięcy i nadal pracuje a jak długo nie mam pojęcia. I z tego co wiem to na chaliai jest ok 15-30 polaków na 2 zmiany rano i popołudnie a reszta Belgów . Wynagrodzenie 1600euro netto na rękę . Mieszkanie chyba darmowe nie wnikalem w szczegóły . Moim zdanie jak jest robota ,agencja płaci i nie tnie w ciola to musy być ok. No kolega pracuje czyly jest ok. Bo jak by nie było tak jak obiecali przy rozmowie to BY TAM NIE PRACOWAL 7 MIESIECY

zaniepokojony

W następnym tygodniu mam zacząć pracę w Czechach . Jak tam jest?

Edyta

Czy był ktoś na rozmowie rekrutacyjnej w sprawie stanowiska Konsultanta ds. Sprzedaży? Bardzo dużą uwagę firma przywiązuje do doświadczenia?

luk

Witam Czy ktoś już może coś powiedzieć więcej na temat pracy jako Magazynier - Bibilis?

spokojny wicher
@luk 25.02.2017 20:50

Czy ktoś pracuje, w Bilbis?jakie tam panują warunki czy warto jechać ja mam 8.05 wyjazd. Proszę o szczegóły

Pirol

Czy oferta agencji na operatora wózka jest aktualna? Może ktoś wie ile płaca na tym stanowisku? Słyszałem o agencji dobre opinie to może dobrze płacą?

Nowy

Witam chciałem się dowiedzieć czy ktoś może jedzie 27.02.2017 do tej firmy Baur Formschaumtechnik s.r.o W miejscowość Valašské Meziříčí ? Czy ktoś może tam pracuje i może podzielić się opinią czy naprawdę wszystko wygląda tak cacy jak to opisują przy rozmowie ?

Nowy

Panicz

Takie agencje są zawsze narażone na oskarżane o wszystko! To dobra firma ale niestety jest dużo osób mających mylne pojęcie o solidnej pracy a efekt jest znany.

Mastifka

Biblis rusza od 1 marca. To calkowicie nowy zaklad. Sama zlozylam tam papiery do pracy z tym ze bezposrednio w DE. Mam wielu znajomych pracujacych w W S. wszyscy sa zadowoleni

spokojny wicher
@Mastifka 18.02.2017 08:20

I jak praca w bilbis,na komisjonowaniu oplaca się jechać?ja mam 08.05 wyjaz proszę o szczegoły

Chl
@spokojny wicher 29.04.2017 22:53

nie opłaca się, sami nie wiedza kiedy będzie wyjazd do Holandii na szkolenie, może w poniedziałek, środę, czwartek itd. trzymają ludzi na pokojach i kiwają. Kilku już wróciło do Polski, stracili tylko pieniądze na przejazd.

niemiła_blond

WORK SERVICE to JE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści. Ostrzegam przed nimi każdego kto chce wyjechać za granicę do pracy przez worka. Meldunku żadnego nie miałam, zwrotu za paliwo nie dostalam, mężowi zabrali połowę wypłaty chociaż pracował jak ja. Po podpisaniu umowy w Niemczech nikt nie odbierał od nas telefonu, nie miał zamiaru przyjechać, trzeba było łaskawych panów zaskoczyć wizytą w biurze z czego nie byli zadowoleni. NIGDY NIE POLECE NIKOMU WORK SERVICE!!!! UWAZAJCIE NA TYCH ZLODZIEI !!!!

MAM RACJE

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszędzie nie tylko w tej firmie dzwonisz, opowiada ci ze full wypas, juz dawaj bo wyjazd mamy chetnych 12€ czy tam ile, wjezdzasz i pracuhesz albo i nie dla nich a umowe masz przygotowana na 6€ murzyna w afryce za to wyzywisz a nie rodzine!!! sherpa dunjacoś tam jakieś eurołorki pchaja Polakow jakak do obozu te kapo z agencji

...

Może masz komornika ...

Radek

Witam mam pytanie o prace komisjoner w Koblenz czy był ktoś jeśli tak proszę o jakiekolwiek informacje np.ile godzin pracy tygodniowo jaka wypłata miesięczna , jak wyglądaja mieszkania czy da się żyć ogólnie.

Kris

Witam. Czy może ktoś konkretnie opisać prace i warunki mieszkaniowe na Wallersdorfie. Czy pracownicy zatrudnieni przez Worka są gorzej traktowani aniżeli przez niemieckie biura pracy mam na myśli Polaków. Co z tymi mieszkaniami. Jak rozliczane są koszty mieszkania i dojazdu i jak długo mozna mieszkać w mieszkaniu które WOrk załatwił.

waclaw
@Kris 06.02.2017 20:16

to o co pytasz już dawno zostało tutaj opisane, wnioskuje że jesteś idiotą więc Wallersdorf jest dla ciebie strzałem w dychę.

Magda

Witam, czy ktoś pracował z tej firmy w Czechach? Jak warunki na hotelu pracowniczym, jak z kasą, podobno 2860 brutto, ktoś coś wie?

Tenneco
@Magda 02.02.2017 13:46

Tak-grosze płacą (ja za 172 godziny przepracowane w Czechach dostałem 2000 zł na polskie, płacone 78 koron za godzinę na rękę gdzie konkurencyjna agencja płaci 105 koron na rękę),wypłaty są jak w Polsce nie opłaca się jechać.A co do zakwaterowania to załatwiają pseudohotele gdzie jest najwięcej patologii ... nie polecam.

piotrek

Z tego co się dowiedziałem to pierwsza tura wyjazdu jest dopiero 20 lutego i raczej niemożliwe jest, że ktoś tam już pracuje, ponieważ powiedziano mi, że to nowy magazyn. Więc skąd takie informacje że jest do kitu?

former worker
@piotrek 01.02.2017 21:20
Widzę że nie potrafisz nawet odpowiedzieć na proste pytania które Tobie zadają, wiec nie siej zamętu skoro nie masz nic konkret...

czekam na opinie tych co wrócą i wtedy oni sami Ci opiszą cwaniaczku z biura

Tenneco
@former worker 02.02.2017 08:35
czekam na opinie tych co wrócą i wtedy oni sami Ci opiszą cwaniaczku z biura

Ja wróciłem z Czech . Nie polecam współpracy z work service... Ludzie co miesiąc nowi przychodzą,bo na okrągło ktoś jest robiony w ciula przy wypłacie i jeśli chodzi o zakwaterowanie to załatwiają hotele gdzie jest najwięcej patologii... nie polecam

Chętny

Witam, mam pytanie o pracę w Niemczech, czy firma organizuje tam wyjazdy ? Jak przedstawia się organizacja? Na jakie zarobki można liczyć? Co z mieszkaniem , kto organizuje i czy też się płaci? Grosze o informację.

Xyz

Radze z dala z Fiege z WS. Sama firma spoko ale ws robi niewolnikow z polakow w tej firmie. 6 dni po 12 h i jeszcze dotego zadko co kolwiek zgadza

siwy
@kocur 18.03.2017 20:15
zgadzam się z tą wypowiedzią, praca zarówno w Niemczech jak i Czechach to strata czasu. Ta rekruterka jest nie kompetentna obie...

Napisz kolego jak wygladalo to zakwaterowanie w czechach czy to byl hotel pracowniczy?

Gość
@former worker 01.02.2017 13:32
Słuchaj ja wiem że Jesteś z biura i musisz tak pisać. A co do pracy mówię teraz do wszystkich jedźcie jak że chcecie wyjazd na...

Jakies 500 e na czysto zostaje i nie wiadomo co z tym zrobic czy tam zyc czy rodzinie wyslac porazka i ci koordynatozy ktozy tam sa wogole sie nie interesuja ludzmi jadac tam zostaje sie samemu na pastwe losu nikt nie pomoze a i ubezpieczenie niby jest wszystko cacy sracy a jak.co do czego to ubespieczenia brak nie polecam i odradzam tego posrednika jak i prace tam .

lolo

Wallersdorf żyje ale szykuje się jazda z zakwaterowaniem bo pierwsi osadnicy maja wyruszyć na swój wynajem. A tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo bez niemieckiej umowy to raczej kiepsko. Cyrk kręci się dalej. Kolejni ludzie odchodzą lub są usuwani.

Pan

Czy aktualna jest oferta pracy przy montażu foteli samochodowych?

piotrek

Witam Ostatnio dostałem propozycję pracy w firmie FIEGE/ACTION na stanowisko Operator wózka widłowego w Niemczech - Biblis. Proszę o jakieś informację na temat zarobków i atmosfery w pracy.

reze
@piotrek 16.01.2017 21:38

cz y ktoś może opisać jak wygląda praca w Biblis?

pawel
@reze 26.01.2017 19:01
cz y ktoś może opisać jak wygląda praca w Biblis?

Pracy w Biblis nie ma. Wyjechałem, czekałem 10 dni, pracy cały czas nie było, tylko codziennie obiecanki, że może jutro, straciłem kupę pożyczonej kasy i wróciłem do kraju, żeby minimalizować straty.

oszukany

Gocha
@oszukany 13.01.2017 13:00
Brawo Work Wy to jednak potraficie zrobić ludzi w .... Za 184 godziny pracy w KVN, dostałem na rękę 750 euro wypłaty....

Witam.Mój mąż też został oszukany.Pracował również w KNV

%%%

Hej! Jak tam wieści z Wallersdorfu?

Kocur
@%%% 11.01.2017 23:12
Hej! Jak tam wieści z Wallersdorfu?

Wallersdorf to już chyba jest historia …

Marcel

Pracuję przez tą firmę już drugi rok i jestem bardzo zadowolony...wypłaty są na czas i wszystko się zgadza i zdziwiony jestem czytając tutaj te opinie

robert
@Marcel 11.01.2017 15:15

mam jechac do francji na regipsy przez work z katowic zarobi 210 jak sadzicie zetelna firma czy przejade sie

Dundee
@Marcel 11.01.2017 15:15

Witam. Po czytaniu tych postow to jestem troche przejety,bo za tydz.wyjezdzam do Czech

zaciekawiona...

Witam, czy jest tu ktoś kto pracował,bądź pracuje w samym Work Service? Wszyscy piszą o konkretnych ofertach, czy ktoś może mi przybliżyć pracę w samej agencji w Katowicach ????

Katarina

Ludzie ogarnijcie sie wy wyjeżdzacie za granice do pracy bez znajomości języka i oczekujecie nie wiadomo jakich kokosow i najlepiej 2tys na miesiąc...to jest masakra jakaś!!! Ja wyjechałam 5 lat temu za granice do holandii i byłam na stawce wiekowej zarabiałam niecałe 6€ na godzine za mieszkanie a raczej pokój płaciłam 350€ i co???i przeżyłam!!nauczyłam się języka znalazłam lepszą pracę i po 5 latach pobytu za granicą dorobiłam się czegoś!!!wiadomo wszędzie na początku jest ciężko!!!

Dawid
@Katarina 29.12.2016 21:48
No z tego co Pan pisze to jest normalka w kazdej agencji tak jest,jeśli chodzi o mieszkania i inne sprawy.Jeśli Pan podpisuje u...

Przepracowalem w kilku agencjach i pierwszy raz spodkalem takie warunki.My jestesmy dla nich zarobkiem wiec powinni nas szanowac. A przynajmniej powinnismy sie sami szanowac. Ja przepracowalem uczciwie te godziny.. To dlaczego teraz musze sie prosic o swoje pieniadze? Mi sie udalo odzyskac pieniadze przynajmniej za listopad... A ilu jest takich co to olalo? Ilu nie dostalo wyplaty? ( a sa tacy). Czy tak dziala uczciwa agencja? Mozna sie pomylic przy ksiegowaniu wyplaty kilku osob... A nie co drugiej..Sami sobie robia wizerunek...

Katarina
@Dawid 30.12.2016 08:45

Ja pracowałam przez Worka i nigdy nie było tak że nie dostałam wypłaty za przepracowane godziny,nawet jak zaprzestałam u nich prace to pieniądze na koncie były 15...ja rozumiem że należy szanować pracowników ale to też działa w drugą stronę,pracując wcześniej w holandii sama widziałam jak ludzie traktują menagerów ,20 osób jednocześnie czegoś chce,rząda itp a menagerowie to też są tylko ludzie... tak wiem to ich praca i nikogo nie bronie tylko zawsze staram się patrzeć na dwie strony... ja też pracowałam w różnych agencjach i na prawde mieszkałam w gorszych warunkach nie podobalo mi sie to więc na własną reke znalazłam mieszkanie więc jeśli tak jak pisałeś znasz język to polecam zrobić to samo i poszukać pracy przez niemieckie agencje i uwież mi że niektóre są jeszcze gorsze.

PATRYK

Witam z góry odradzam firme zostałem oszukany w Czechach przez work serwice i Iwensa to kordynator słowacki w Hodkowicach oszukiwał ludzi przycinał nas na kase byyła ostatnio sytuacja że Iwens zabrał nam tysiąc koron 15 chłopakom myy szummm odrazu różyczka wpada i gadał z nimi doszło do tego że niby kadry przycieły hahaha a iwens z pizdą pod okiem lata NIE POLECAM WORK SERWIS OSZUSTY I ZŁODZIEJE !!

PATRYK

Zostaw opinię o Work Service SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service SA