Opinie o Work Service S.A. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Work Service S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Work Service S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Katowice

Xyz

Wczoraj wyjechaliśmy z Katowic dwa autokary ok 100 osób. Mieliśmy byś zakwaterowani w hotelu Brno. Na miejscu okazało się że że owszem tylko że hotel jest obok a nas wrzucili do hotelu robotniczego gdzie na piętrze 20 pokoi trzy osobowych jedna łazienka gdzie są 4 prysznice trzy toalety wszystko z okresu radosnego socjalizmu, no i kuchnia gdzie są dwie pojedyncze kuchenki elektryczne i lodówka z małym zamrażalnikiem. Dzisiaj mieliśmy mieć spotkanie organizacyjne wyznaczone na godz 14 ...o 15 dostaliśmy smsy że za 1,5 h i że praca dopiero od czwartku. O 16.30 pojechało dwóch Czechów informując że koordynator będzie z nami rozmawiał w dniu następnym. Ci którzy jadą niech zwrócą uwagę na umowę, bo w biurze mówią o hotelu Brno, ale w umowie jest wpisany hotel robotniczy. Chodzi mi o kłamstwa które pracownik biura tak łatwo przychodzą i nie informuje o faktycznym stanie Rz rzeczy. Nawet pralki nie było dopiero dzisiaj przywieźli połączyli w toalecie ale gdzie wieszać pranie ? W pokojach nie ma wieszaków ...straszne warunki ....

adam
@Xyz

witam chce wyjechac razem z dziewczyna wlasnie do pakowania perfum do brna czy to tak az zle wyglada jak opisujesz

misio
@adam

opinie mówią chyba same za siebie

stalypracownik
@adam

tragedia

PracownikCzechy
@Xyz

Sytuacja, o której piszesz jest z innej agencji, a nie WS

@Xyz

Nie mylcie agnecji. WOrk Service nie organizuje dojazdó. To Express Peoplle/ Manuvia ;(

Czechy
@Xyz

Work Service nie organizuje dojazdów z Polski do Czech. Piszesz o innej agencji z Katowice

Zutek j
@Czechy

Jak to nie organizuje właśnie wysłali nas do cheba koło Tachova i siedzimy bez pracy zero kontaktu z kordynatorami siedzimy w hotelu i nie mamy pracy po co nas tu ściągali poczekamy 2 dni i wracamy do kraju na koszt ludzi którzy wysyłają do pracy której nie ma

Karl Nowy wpis

To jest tragiczne co piszesz naprawdę tak nie powinno być!!!

Piotr Nowy wpis

Żeby zdechło w piz..du to całe stado antychrystów z legionów 63 psy bezpieczeństwa

Czy w Work Service S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

GI GROUP POLAND S.A. Nowy wpis

Tak, jest taka możliwość, to zależy od stanowiska pracy. Zapraszamy do kontaktu i śledzenia naszych ofert pracy na www.workservice.pl ocenie Gi Group Poland S.A.

Czy pracownicy Work Service S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Prymuska

Ja ci wogóle odradzam załatwiać cokolwiek przez tę firmę

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Work Service S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
?

a jak wygląda kwestia noclegów na wyjazdach? są dobre warunki, opłacone?

@?

Tu gdzie jestem nie było pościeli poduszki jak dla dziecka kołdry (usunięte przez administratora)masakra

SpavacZ

Prosze uwazazc na koordynatora Patrick LOBO rekrutujacego do firm na terenie Tachova i Hranice podejrzewam ze rowniez w innych miejscowosciach. Firma WorkService dwu krotnie oszukala mnie na wyo zeklada sie tplacie po zakonczeniu pracy w dwoch roznych zakladach. Malo tego wielu pracowników wspolpracuje wewenetrznie z firma w harakterze donosicieli co maja premiowane dodatkowa placa.W zakladach przeklada sie to nastepnie na cichy mobing tzn.niestworzone, niczym nie potwierdzone plotki powoduja niemila atmosfere nienawisci w pracy.Szczegolnie prosze uwazac na osobe Krzysztof Orzechowski jak i jego corke Patrycje pracujacy obecnie w GRUPO Hranice otoz Patrycja jest byla zona Patrika Lobo i z ubytovni zrobili sobie swoje prywatne mieszkanie w ktorym kazda osoba nie pasujaca do ich patologicznego stylu bycia (alkoholizm, narkotyki oraz swingowanie )jest wrogiem czego osobiscie doswiadczylem. Ponadto koordynatorzy dopuszczaja sie do manipulowania srodkami finasowymi zarobionymi przez pracownikow w celu ich pomnozenia w okresie od wyplacenia przez zaklad wyplaty do uzawartego w umowie o prace terminu tj.przewaznie pomiedzy 10 a 25 dniem kazdego miesiaca iwestujac pieniadze np.w obrot zlotem.Przestrzegam wszystkich przed ta firma badzcie ostrozni i nie mowcie o sobie za duzo poniewaz moze to zostac wykozystane przeciwko wam szczegolnie jezeli sie nie zna jezyka czeskiego! Pozdrawiam wszystkich

@SpavacZ

Szanowny Panie, Dziękujemy za opinię, uważnie zapoznaliśmy się z jej treścią. Jeśli czuje się Pan pokrzywdzony, prosimy o złożenie oficjalnej reklamacji do Work Service Czech s.r.o. celem nadania jej dalszego biegu. Zostanie ona wówczas przekazana do właściwych osób, które poinformują Pana o rozstrzygnięciu opisanej kwestii. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że formułowanie bezpodstawnych oskarżeń i insynuacji może być traktowane jako naruszenie dobrego imienia poszczególnych osób. Z poważaniem, Work Service

@Work Service S.A.

Spawacz ma rację wysyłacie ludzi do pracy której nie ma siedzą w hotelu i nie mają na jedzenie i powrót do Polski zostaje tylko pójść na czeską policję i poprosić o kontakt z polskim konsulatem żeby mieć wrzucić do kraju o wam dobrać się do skóry bo mamy wasze umowy

@Work Service S.A.

Oj prawdy to nie lubicie patrik nie odbiera telefonu i nic nie da się z nim ustalić

Oni prawdy nie lubią

Natachujjj

Work service jak najbardziej 100% Polecam!!! Wszystko na czas i bez problemowy kontakt. Zaś ostrzegam przed pracą w firmie Adient Tachov Bor. Work service rekrutuje i wysyła tam swoich pracowników. Tempo pracy ktore nakręcają tamtejsi team liderzy, szczegolnie Polacy, podkrecaja wrecz nekają zastraszając bez zadnego szacunku ludzi na lince , jest fizycznie i psychicznie dla.normalnego czlowieka nie do wytrzymania. W.g mnie jesli ktos chce poczuc jak to jest w obozie.pracy ,serdecznie POLECAM Adient ktory zarabia miliony kosztem zdrowia setek ludzi...Wiele w zyciu robilem, ale tą prace zapamiętam do konca życia ! Najgorszy sen nie odda tego, co dzięki Work servisowi mogłem przezyc na wlasnej skorze. P.S Pozdrowienia dla ludzi z Garni Hotel gdzie pracownicy Work Servisu mają swoje zakwaterowanie. Tam tez np idąc do wspolnej kuchni, stawiasz garnek z makaronem, lecisz pod szybki prysznic, po prysznicu wracasz po jedzonko, a tam co?? garnka z makaronem juz nie ma....! Coz... Zrozumialem wtedy jak cenne są klodki na lodówkach.... Masakra. Totalna masakra. Odradzam wszystkim chetnym i napalonym na tą prace. Rotacja pracownikow okolo 30osob miesiecznie, daje do myslenia.....

Zadowolony :-)
@Natachujjj

Witam, to chyba w jakimś innym Tachov Bor pracowałas bo jakos nie widzę tutaj zadnego mobingu, zastraszania i innych. .. Na Garni nie mieszkałem więc sie nie wypoiem ale tam też dużo sie zmieniło i jest spokojnie. Praca jak praca, trzeba trzymać tempo, wystarczy wytrzymać 6 miesięcy i przejść pod fabrykę bezpośrednio. Rotacja była może 2 lata temu, teraz zmieniło sie podejscie do pracownika. Jak ktoś chce i dobrze pracuje to nie ma problemów i awans ma....

@Zadowolony :-)

Dokładnie pracowałem w adient i nie narzekam jak ktoś chcę to będzie pracował.

Weronika

Jedzie ktoś do pracy 11.11 do Mohelnic??

Załamana

!!!!!!WAŻNE!!!!! Witam chciała bym wszystkich ostrzec przed tą firmą Work Service i jej pracownicą "Renata Gawłowska" + 2 koordynatorów. Jakiś czas temu zalatwilam sobie pracę w Czechach , a dokaldnie w "Stanoviště 33 Marianske Lazne" Dziś pojechalam tam tak jak to było ustalone dopiero w miejscowości Tachov dowiedziałam się gdzie dokładnie mam pojechać. Ale to najmniejszy problem. Po przyjechaniu na miejsce gdy zobaczyłam to coś zaczęłam płakać nie wiedząc o co tu chodzi. Po chwili wychodzi do mnie babka wyglądająca jak chłopak , była wulgarna , caly czas przeklinala i na wszystko narzekala. Stwierdzilam dobra jak juz przyjechałam zobaczę jak wygląda w środku po wejściu do środka nie mogłam w to uwierzyć. Niby kuchnia i łazienka ok. Ale pokoje straszne mała klitka gdzie 2 łóżka zajmowały caly pokój. Tragednia. Jeszcze pokój bym przebolala , ale ludzie ktorzy tam byli nie mogłam w to uwierzyć. Ta Pani z tej firmy wysłała mi zdjęcia jak mogą wygaldac pokoje bylo inaczej zamiast bloku był jakiś maly barak a w srodku całkowicie cos innego. Po rozmowie z tymi dziwnymi ludźmi okazało się, ze zarobki sa calkiem inne chociaz kazdy z nich mówił cos innego jak by sami nie wiedzieli , co robia w pracy i za jakie pienaidze. Na miejscu także dowiedziałam sie , ze teraz maja 2 tygodniowy postój w pracy , ale dostają zaliczki po 1000koron (maskara) , bo ludzie pojechali na urlop. Od razu wiedziałam, ze cos nie gra , bo to jest nie możliwe, ze jakas produkcja stoi , bo wszyscy w jednym czasie pojechali na urlop zwykła sciema , ale co sie za tym mogło kryć? Nie wiem, ale ciekawie to nie wygląda. Bałam sie tych ludzi i cale szczęście, ze nie byłam sama , bo bałam sie , ze cos mogą mi zrobić. Naprawde bylam przerażona. Po wszystkim chciałam zadzwonić, do tej Kochanej Pani która załatwiła mi tak cudowne warunki chcąc dowiedzieć się ile zarabia , ze tak podle i bez serca wmawia ludzia złote góry , a niestety na bezdechu i pod górę. Niestety tak jak myślałam nie odebrała juz telefonu, a na moja wiadomość, dlaczego mnie oszukała nawet nie raczyła odpisać. Odradzam wszystkim ludzia z calego serca. Bo tak naprawde nikt nie wie co sie za tym kryje czy faktycznie jest tam praca czy wywoża ludzi gdzieś na handel.

TakiZTachov
@Załamana

W Adient bo tam miałaś pracować na prawdę był przestój w produkcji. Faktem też jest to że nikomu wypłaty się tu nie zgadzają więc ów ludzie też mówili jak mówili. Jestem tutaj bo nie mam póki co za co wrócić ale też nie polecam pracy żadne 20000kc to jest brutto oszukują na zaliczkach za wszystko możesz dostać pokutę 1000kc bo za coś wybudować się trzeba i nie ma czegoś takiego jak bonus o którym mówiono 15% dla teamu bo to się jeszcze nie wydarzyło, kalkulacje które przedstawiają są wyssane z palca. Ja akurat mieszkam w tachov i tu warunki bytowe są ok ale cała reszta to zwykła ściema.

Turek
@Załamana

W czechach w kazdej fabryce jest postój dwutygodniowy latem. w każdej

Adientowa
@Turek

Wcale że nie ..... W coper standard zdar nad sazavou ne ma postoju i jest (usunięte przez administratora)

Roland
@Załamana

Jeżeli coś mogę doradzić, to pójdź z tym na Policję, znam przypadek od moich znajomych chodziło o agencje polska rekrutująca do pracy w Niemczech, przyjechali na miejsce była niby umowa niemiecka z gwarancją pracy, dni, wynagrodzenie itp. itp. wszystko ok, po przepracowaniu ok 4 dni, koordynator kazał się spakować tym kilku osobom i powiedział, że się przenoszą na inne miejsce bo tu nie ma pracy, w tym innym miejscu powiedział, że tam też pracy nie ma i no zostawił ich tak ma pastwę losu bez nawet wypłaty pieniędzy za przepracowane dni, ta grupka osób udała się z tą sprawą na niemiecka policje, pokazali umowę od tej firmy i policja niemiecka natychmiast się tą sprawą zainteresowała aresztowali tego pseudo koordynatora , a z kolei niemiecki odpowiednik polskiego Mopsu natychmiast kupił im bilety na powrót do Polski , także należy z tym iść natychmiast na policję i nawet zgłosić to wszystko o czym mówisz dodatkową do czeskiej inspekcji pracy , pozdrawiam

Penny
@Załamana

Byłem kilka dni ...źle traktowanie .niby pieniądze na konto stara czarna dawała zaliczki ...oszczegam przewarmuszem pracownikiem ...

Remik

Agencja ma dobrą opinię jako pracodawca a jeśli nawet coś się nie uda to nawet najlepszym się zdarzy.

Przemek496

Jedzie ktoś do pracy w najbliższym czasie?Czy jak epidemia jest sens tam jechać?

@Mal co masz dokładnie na myśli ? Nie wiem jak rozumieć Twój komentarz.

Mal

Nie polecam to są normalnie a szkoda słów co innego w pl co innego jak wyjedziesz chcesz się o wszystko prosić więc wyjedź

NIE wspolpracuje z ta firma

Ta firma to zart , kolejny dzien oczekiwania na swoje pieniadze , kontakt utrudniony , (usunięte przez administratora) kila i mogila , zero wsparcia

NIe polecam

(usunięte przez administratora) inaczej tego nazwac nie mozna , babeczka z biura wydzwania pisze maile ze potrzbuje karte pracy na wczoraj bo musza zrobic roliczenia a przychodzi termin wyplaty kasy nie ma ..... NIE POLECAM

Produkcja

Work Service Zary. Tragedia! Zakłamanie,obłuda, kręcenie, wieczne problemy z pieniędzmi, z wypłacalnościa, z wyplatami, (usunięte przez administratora) jak się tylko da! (usunięte przez administratora) Pani M.ciagle kłamie, wyrwana z rzeczywistości, sama niewie co się dzieje na jej stanowisku pracy, obiecuje pomoc po czym wypina się na pracowników, nie ogarnia papierów najprostszych, wciąż trzeba się jej o wszystkim przypominać, żadnej sprawy nie umie doprowadzić do końca, niby koordynatorka a w rzeczywistości odnoszę wrażenie że to "nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu".

Doggebi

Zamiast pisać zgłaszacie sprawy do instytucji może wezma ich za (usunięte przez administratora) to się nauczą a skoro nie potrafią zarządzać firmą niech świnie karmią

Xxx

Pracuje w ngk w Gliwicach. Osoby z work'a nie dostały wypłat, co się dzieje?

Nela
@Xxx

Właśnie co się dzieje ze nie ma wypłaty? Firma ma problemy czy co

Aneta

Firma jest ok - jest praca i płacą. Natomiast zatrudniają wszystkich, jak leci - łącznie z kryminalistami. Jeśli natraficie na takowego, a jawnie sprawia problemy, proponuję ostrzegać innych podając nazwiska. Ja natrafiłam na typa o nazwisku Chubacz, obecnie pracuje on w fabryce Skody. (usunięte przez administratora) Jego miejsce jest na oddziale zamkniętym, nie wiem jakim cudem takie ćwierćmózgi przechodzą rozmowy kwalifikacyjne.

Miron

Firma normalna, dbająca o pracowników lecz niestety problemem są pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service S.A.?

Work Service S.A.