Firma Work Service
2 17 58 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Firma Work Service?

Produkcja Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Work Service Zary. Tragedia! Zakłamanie,obłuda, kręcenie, wieczne problemy z pieniędzmi, z wypłacalnościa, z wyplatami, (usunięte przez administratora) jak się tylko da! (usunięte przez administratora) Pani M.ciagle kłamie, wyrwana z rzeczywistości, sama niewie co się dzieje na jej stanowisku pracy, obiecuje pomoc po czym wypina się na pracowników, nie ogarnia papierów najprostszych, wciąż trzeba się jej o wszystkim przypominać, żadnej sprawy nie umie doprowadzić do końca, niby koordynatorka a w rzeczywistości odnoszę wrażenie że to "nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu".

Doggebi Nowy wpis

Zamiast pisać zgłaszacie sprawy do instytucji może wezma ich za (usunięte przez administratora) to się nauczą a skoro nie potrafią zarządzać firmą niech świnie karmią

Xxx
Nazwa działu: Marketing

Pracuje w ngk w Gliwicach. Osoby z work'a nie dostały wypłat, co się dzieje?

Nela Nowy wpis
@Xxx

Właśnie co się dzieje ze nie ma wypłaty? Firma ma problemy czy co

Ranking
Aneta

Firma jest ok - jest praca i płacą. Natomiast zatrudniają wszystkich, jak leci - łącznie z kryminalistami. Jeśli natraficie na takowego, a jawnie sprawia problemy, proponuję ostrzegać innych podając nazwiska. Ja natrafiłam na typa o nazwisku Chubacz, obecnie pracuje on w fabryce Skody. (usunięte przez administratora) Jego miejsce jest na oddziale zamkniętym, nie wiem jakim cudem takie ćwierćmózgi przechodzą rozmowy kwalifikacyjne.

Miron

Firma normalna, dbająca o pracowników lecz niestety problemem są pracownicy.

John

Nie polecam, praca w niemczech w Neu Ulm totalna katastrofa. Firma (usunięte przez administratora)na godzinach, wiekszość zatrudnionych osób to ludzie z probemami alkoholowymi, obcinaja wyplatę na czym się da kantują NIE POLECAM I ODRADZAM!

Załamana

!!!!!!WAŻNE!!!!! Witam chciała bym wszystkich ostrzec przed tą firmą Work Service i jej pracownicą "Renata Gawłowska" + 2 koordynatorów. Jakiś czas temu zalatwilam sobie pracę w Czechach , a dokaldnie w "Stanoviště 33 Marianske Lazne" Dziś pojechalam tam tak jak to było ustalone dopiero w miejscowości Tachov dowiedziałam się gdzie dokładnie mam pojechać. Ale to najmniejszy problem. Po przyjechaniu na miejsce gdy zobaczyłam to coś zaczęłam płakać nie wiedząc o co tu chodzi. Po chwili wychodzi do mnie babka wyglądająca jak chłopak , była wulgarna , caly czas przeklinala i na wszystko narzekala. Stwierdzilam dobra jak juz przyjechałam zobaczę jak wygląda w środku po wejściu do środka nie mogłam w to uwierzyć. Niby kuchnia i łazienka ok. Ale pokoje straszne mała klitka gdzie 2 łóżka zajmowały caly pokój. Tragednia. Jeszcze pokój bym przebolala , ale ludzie ktorzy tam byli nie mogłam w to uwierzyć. Ta Pani z tej firmy wysłała mi zdjęcia jak mogą wygaldac pokoje bylo inaczej zamiast bloku był jakiś maly barak a w srodku całkowicie cos innego. Po rozmowie z tymi dziwnymi ludźmi okazało się, ze zarobki sa calkiem inne chociaz kazdy z nich mówił cos innego jak by sami nie wiedzieli , co robia w pracy i za jakie pienaidze. Na miejscu także dowiedziałam sie , ze teraz maja 2 tygodniowy postój w pracy , ale dostają zaliczki po 1000koron (maskara) , bo ludzie pojechali na urlop. Od razu wiedziałam, ze cos nie gra , bo to jest nie możliwe, ze jakas produkcja stoi , bo wszyscy w jednym czasie pojechali na urlop zwykła sciema , ale co sie za tym mogło kryć? Nie wiem, ale ciekawie to nie wygląda. Bałam sie tych ludzi i cale szczęście, ze nie byłam sama , bo bałam sie , ze cos mogą mi zrobić. Naprawde bylam przerażona. Po wszystkim chciałam zadzwonić, do tej Kochanej Pani która załatwiła mi tak cudowne warunki chcąc dowiedzieć się ile zarabia , ze tak podle i bez serca wmawia ludzia złote góry , a niestety na bezdechu i pod górę. Niestety tak jak myślałam nie odebrała juz telefonu, a na moja wiadomość, dlaczego mnie oszukała nawet nie raczyła odpisać. Odradzam wszystkim ludzia z calego serca. Bo tak naprawde nikt nie wie co sie za tym kryje czy faktycznie jest tam praca czy wywoża ludzi gdzieś na handel.

Tak9Nie
TakiZTachov
@Załamana

W Adient bo tam miałaś pracować na prawdę był przestój w produkcji. Faktem też jest to że nikomu wypłaty się tu nie zgadzają więc ów ludzie też mówili jak mówili. Jestem tutaj bo nie mam póki co za co wrócić ale też nie polecam pracy żadne 20000kc to jest brutto oszukują na zaliczkach za wszystko możesz dostać pokutę 1000kc bo za coś wybudować się trzeba i nie ma czegoś takiego jak bonus o którym mówiono 15% dla teamu bo to się jeszcze nie wydarzyło, kalkulacje które przedstawiają są wyssane z palca. Ja akurat mieszkam w tachov i tu warunki bytowe są ok ale cała reszta to zwykła ściema.

Turek
@Załamana

W czechach w kazdej fabryce jest postój dwutygodniowy latem. w każdej

Adientowa
@Turek

Wcale że nie ..... W coper standard zdar nad sazavou ne ma postoju i jest (usunięte przez administratora)

Roland
@Załamana

Jeżeli coś mogę doradzić, to pójdź z tym na Policję, znam przypadek od moich znajomych chodziło o agencje polska rekrutująca do pracy w Niemczech, przyjechali na miejsce była niby umowa niemiecka z gwarancją pracy, dni, wynagrodzenie itp. itp. wszystko ok, po przepracowaniu ok 4 dni, koordynator kazał się spakować tym kilku osobom i powiedział, że się przenoszą na inne miejsce bo tu nie ma pracy, w tym innym miejscu powiedział, że tam też pracy nie ma i no zostawił ich tak ma pastwę losu bez nawet wypłaty pieniędzy za przepracowane dni, ta grupka osób udała się z tą sprawą na niemiecka policje, pokazali umowę od tej firmy i policja niemiecka natychmiast się tą sprawą zainteresowała aresztowali tego pseudo koordynatora , a z kolei niemiecki odpowiednik polskiego Mopsu natychmiast kupił im bilety na powrót do Polski , także należy z tym iść natychmiast na policję i nawet zgłosić to wszystko o czym mówisz dodatkową do czeskiej inspekcji pracy , pozdrawiam

Xyz

Wczoraj wyjechaliśmy z Katowic dwa autokary ok 100 osób. Mieliśmy byś zakwaterowani w hotelu Brno. Na miejscu okazało się że że owszem tylko że hotel jest obok a nas wrzucili do hotelu robotniczego gdzie na piętrze 20 pokoi trzy osobowych jedna łazienka gdzie są 4 prysznice trzy toalety wszystko z okresu radosnego socjalizmu, no i kuchnia gdzie są dwie pojedyncze kuchenki elektryczne i lodówka z małym zamrażalnikiem. Dzisiaj mieliśmy mieć spotkanie organizacyjne wyznaczone na godz 14 ...o 15 dostaliśmy smsy że za 1,5 h i że praca dopiero od czwartku. O 16.30 pojechało dwóch Czechów informując że koordynator będzie z nami rozmawiał w dniu następnym. Ci którzy jadą niech zwrócą uwagę na umowę, bo w biurze mówią o hotelu Brno, ale w umowie jest wpisany hotel robotniczy. Chodzi mi o kłamstwa które pracownik biura tak łatwo przychodzą i nie informuje o faktycznym stanie Rz rzeczy. Nawet pralki nie było dopiero dzisiaj przywieźli połączyli w toalecie ale gdzie wieszać pranie ? W pokojach nie ma wieszaków ...straszne warunki ....

adam
@Xyz

witam chce wyjechac razem z dziewczyna wlasnie do pakowania perfum do brna czy to tak az zle wyglada jak opisujesz

TakNie3
misio
@adam

opinie mówią chyba same za siebie

@adam

tragedia

Tak1Nie1

PracownikCzechy
@Xyz

Sytuacja, o której piszesz jest z innej agencji, a nie WS

@Xyz

Nie mylcie agnecji. WOrk Service nie organizuje dojazdó. To Express Peoplle/ Manuvia ;(

Czechy
@Xyz

Work Service nie organizuje dojazdów z Polski do Czech. Piszesz o innej agencji z Katowice

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Firma Work Service?

daff

firma nie poważna w polsce muwią o zawyrzonych stawkach a na miejscu się okazuje lipa i miej niż obiecali firma werbuje nowych pracowników a starych odstawia na boczny tor bo tym nowo zwerbowanym gwarantuje prace a ty chodzisz w kratkę do pracy jak potrzebują pracownika w zastepstwo.NIE POLECAM PRACY

Marcin

Podpowiedzcie jak trzeba załatwiać wszystko żeby wyjechać z firmą do pracy za granicę?

Na prawde

Mnie zastanawia ta grupa ludzi, którzy i tak jadą do nich do pracy w Czechach, po samych negatywnych opiniach można wywnioskować że coś jest nie halo i tak jest w rzeczywistości. Jadąc za granicę trzeba wynajdować tylko agencję macierzyste w danym kraju, w innym przypadku polskie agencje was oskubią albo w ogóle pracy nie dostaniecie. Polecam czeskie agencję takie jak Manpower CZ, DP Work, Hofmann, Personal Fabric, do innych nawet nie ma sensu przesyłać CV, wiem co mówię, mieszkam w Czechach już 6 lat.

Tak4Nie1
Nanana
@Na prawde

@Na prawdę Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w Czechach? Interesuje mnie wyjazd tam A nie chce jechać przez agencję, która mnie oskubie.

Dirty Money
@Na prawde

polecam jeszcze Edymax.cz pracowałem dla nich i mysle znowu tam jechac

TakNie

Pracuje przez ta agencję od kwietnia. Praca w Adient koło Tachova, nie jest źle. Warunki mieszkaniowe sa wporządku, jestem na domku 15 km od zakładu, za dojazdy do pracy własnym samochodem płacą. Wypłaty na czas ale trochę oszukują z kwotą i jest mniej niz powinno być, to co jest w umowie to sa kwoty brutto. Pod firma operatorzy nawet 4000 zl na reke nie maja na czysto a co dopiero agencja. Ta kwota to wyssana z palca. Dobrze ze po postoju ide pod firme bo tam przynajmniej to co na pasku to to samo na koncie.

Me

Heja, Dostalem prace w Czechach. Agencja podala stawke 2700 netto, na miejscu okazalo sie, ze dostane 2990 netto przy 37,5h/tydz. - nie wiem, czy narzekac, czy sie cieszyc; chyba raczej to drugie. Koordynator zawsze pod reka. Zakwaterowanie ok - nowy motel; okazalo sie, ze jestesmy pierwszymi lokatorami w pokoju - wszystko nowe. Pokoje dwuosobowe. Blisko do Polski, mnostwo nadgodzin dla chetnych. Praca lekka - tak jak obiecywala agencja. Z szefostwem w firmie mozna sie dogadac po angielsku. Zadowolony. Polecam kazdemu. Pzdr.

Natachujjj

Work service jak najbardziej 100% Polecam!!! Wszystko na czas i bez problemowy kontakt. Zaś ostrzegam przed pracą w firmie Adient Tachov Bor. Work service rekrutuje i wysyła tam swoich pracowników. Tempo pracy ktore nakręcają tamtejsi team liderzy, szczegolnie Polacy, podkrecaja wrecz nekają zastraszając bez zadnego szacunku ludzi na lince , jest fizycznie i psychicznie dla.normalnego czlowieka nie do wytrzymania. W.g mnie jesli ktos chce poczuc jak to jest w obozie.pracy ,serdecznie POLECAM Adient ktory zarabia miliony kosztem zdrowia setek ludzi...Wiele w zyciu robilem, ale tą prace zapamiętam do konca życia ! Najgorszy sen nie odda tego, co dzięki Work servisowi mogłem przezyc na wlasnej skorze. P.S Pozdrowienia dla ludzi z Garni Hotel gdzie pracownicy Work Servisu mają swoje zakwaterowanie. Tam tez np idąc do wspolnej kuchni, stawiasz garnek z makaronem, lecisz pod szybki prysznic, po prysznicu wracasz po jedzonko, a tam co?? garnka z makaronem juz nie ma....! Coz... Zrozumialem wtedy jak cenne są klodki na lodówkach.... Masakra. Totalna masakra. Odradzam wszystkim chetnym i napalonym na tą prace. Rotacja pracownikow okolo 30osob miesiecznie, daje do myslenia.....

Matylda

Jade w poniedzialek 19.02 do bor tuhova przy pakowaniu jedzenia. Wie ktos cos o tej pracy jak to jest tam na miejscu

nowuy
@Matylda

I jak tam praca ????? Spoko ??? Czy porażka???

Tak26Nie

Ruda
@Matylda

Mam gorącą prośbę jak dojechać z Zielonej Góry do Bor Tachov?

Ruda
Nazwa działu: Produkcja

Dzien dobry. Czy pracował moze ktoś w firmie Brita we Frankfurcie nad Menem na produkcji?może sie wypowiedzieć na ten temat. Bo jest fajna oferta ale jak to wyglada w praktyce.

Nazwa działu: Finanse
@Ruda

Nie polecam wyjazdow z ta firma. (usunięte przez administratora)Niepowazna firma.

Basia7915

Zweryfikowany użytkownik

Witam, czy ktoś pracuje lub pracował przy produkcji foteli samochodowych w Bor u Tuchova? Proszę o opinie...

xd
@Basia7915

Zarobki max.3200 zł po przeliczeniu na rękę nie dajcie się nabrać ofercie 4000 a później 4600 kłamstwo praca jak praca lekko nie jest osobiście nie polecam przemiał pracowników

stalypracownik

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: tragedia .... 0 organizacji kazda wyplata nie mowie ze duzo ale jak zrobilem nagodzin bardzo duzo oszukali mnie czyli pracowalem za darmo nie polecam kooordynatorow daniela stasna i andrea jakas..... tragedia uwazajcie na nich bo bedziecie zalowac jak i ja

Tak4Nie

Gabriela
@stalypracownik

Bardzo proszę, żebyś nie podawał na forum imion i nazwisk osób związanych z firmą, ponieważ jest to niezgodne z regulaminem. Wpisy zawierające zakazane dane mogą zostać usunięte. Chciałabym przy okazji dopytać o szczegóły opisywanej przez Ciebie sytuacji związanej z nadgodzinami. Czy wyjaśniałeś swoje wątpliwości z działem personalnym Work Service? Jaką uzyskałeś odpowiedź? Myślę, że warto podjąć rozmowę na ten temat, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Koniecznie podziel się z nami informacją, jaki był finał tej sprawy.

@Gabriela

nie z regulaminem kochana pani to jest dzialanie tych osob poniewaz to one sa tutaj prowokatorami takich sytacji jasne sprawa dziala sie w tamtym roku dzwonilem dopytywalem wczesniej po byciu w kadrach uslyszalem "nie podoba sie to sie zwolnij podawanie nazwisk tych osob jest jak najbardziej stosowne poniewaz sa to osoby majace 0 kompetencji na tym stanowisku ktore se

Tak3Nie

staly pracownik
@Gabriela

byly podejmowane proby ta agencja pracy to jeden wielki przekret

Tommy
@Gabriela

Niech podają właśnie dane tych łachów,wiadomo będzie na kogo uważać

sss

tragedia nikomu nie polecam fakt jak kolega napisal 0 jakich kolwiek preferencji (usunięte przez administratora) na kolach 0 podejscia do pracownika

Lilith

Dno i 5 km mułu! Jest 10ty, a ja nie mam pieniędzy na koncie! Omijajcie tę tzw."agencję" szerokim łukiem! Na pewno odpowiednie instytucje się nią zainteresują! Nie polecam!

Tak4Nie
Gabriela
@Lilith

Czy już pieniądze wpłynęły na Twoje konto? Być może to była wyjątkowa sytuacja. Napisz proszę, czy takie opóźnienia zdarzały się już w przeszłości. Może więc nie warto oceniać pracodawcy przez pryzmat jednorazowej sytuacji, jak myślisz?

Adam

@Xyz od Twojego wpisu minęło już trochę czasu. W związku z tym mam pytanie, czy rozpocząłeś już pracę w docelowej firmie? Jakie są Twoje wrażenia? Jak określiłbyś atmosferę tam panującą? Czy od miejsca zakwaterowania jest daleko do miejsca wykonywania pracy? A poza tym, zgłaszałeś swoje zastrzeżenia odnośnie hotelu do Work Service? Jeżeli tak, to jaka była reakcja agencji?

Tak3Nie2

Adam

@Załamana dziękuję za to, że podzieliłaś się z nami swoimi przeżyciami związanymi z wyjazdem z agencją Work Service. Mam jeszcze pytanie, jak potoczyła się dalsza sytuacja? Podjęłaś w końcu obiecaną pracę? Czy na dalszych etapach pobytu otrzymałaś wsparcie ze strony agencji? Jednocześnie bardzo Cię proszę, abyś w swoich kolejnych wypowiedziach na naszym forum nie używała imion i nazwisk osób zatrudnionych w firmie. Jest to niezgodne z regulaminem z uwagi na ochronę danych osobowych, a tego typu wpisy mogą być usunięte przez administratora.

Adam

@DARIO dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoim doświadczeniem zdobytym przy współpracy z agencją Work Service. Niemniej jednak bardzo Cię proszę o niepodawanie imion i inicjałów osób tam pracujących. Jest to niezgodne z regulaminem forum i takie komentarze, zgodnie z jego zapisami, mogą być usunięte.

DARIO

KATASTROFA!!!! CIĘŻKI KONTAKT Z BIUREM ! W TRAKCIE POBYTU NA PROJEKCIE (FRANCJA) PANIE KTORE NIC NIE WIEDZĄ, SIE DOWIEDZĄ, ODDZWONIA ... NIE ODDZWANIAJA ! KORDYNATORKA PANI STELLA.K... KATASTROFA NIKOMU NIE ŻYCZĘ WSPOLPRACY Z TĄ PANIA KŁAMIE! UNIKA , KRĘCI. .. JEDYNE CO NA + TO WYPLATY NA CZAS CHOĆ I TAK RAZ BYŁ PROBLEM Z PIENIEDZMI ZA JEDNA SOBOTĘ PRACUJĄCĄ W BIERZE OBIECYWALI SIE TYM ZAJĄC, SAM! MUSIALEM INTERWENIOWAĆ DO KIEROWNIKÓW WE FARANCJI Z KULEJĄCYM ANGIELSKO FRANCUZKIM, ZALATWILEM W 5 MIN NA ODP. Z AGECJI CZEKALEM 3 DNI.. NIE POLECAM SZKODA NERWÓW

Adam

Sporo pisaliście o tym, że firma Work Service jest nierzetelna i nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Czy w ostatnim czasie coś się zmieniło? Czy pracownicy otrzymują wynagrodzenie na czas, pracują na umowy o pracę? @Matylda, jakie są Twoje doświadczenia związane z tym pracodawcą? Jak przebiegał proces rekrutacji?

Matylda

19 marca pomylka.

Bercik

Work service Katowice to jedna wielka Porażka nie jedzcie ludzie do Hodkovic przy produkcji amortyzatorów itp ,warunki na ubytowni - hotel katastrofa jest taki grobas Czech jest kordynatorkom (usunięte przez administratora) do potęgi szkoda gadać jedno wielkie oszustwo .

Tak8Nie

Janusz

https://youtu.be/AqiR7zBsAa8 zobacz ten material !!!

Tak15Nie

Zostaw opinię o Firma Work Service - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie