Firma Work Service

Katowice

Opinie o Firma Work Service

anonimowa

nie polecam agencji z całego serca, okradają ludzi z połowy wypłaty, mimo iż ludzie mają taką samą premię i te same godziny wyplaty róznia sie nawet o 1000 zł, chyba je dają na chybił-trafił. Nie wspominając o tym że ludzie którzy przeszli pod firme (cud) mają 2 razy tyle co pod ludzie pod tą agencją. Pracowałam akurat w czechach przez ich agencje, koordynatorzy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obiecują tylko a pomocy się nie doczekasz. Hotele na takich zadupiach, że do sklepu najbliższego 7km pod górkę i myszy biegają a woda śmierdzi tak że po kąpaniu człowiek sie sam czuje ... Warunki całkiem inne niż obiecują i nie mówią całęj prawdy, np co drugi weekend ma być pracujący a po przyjeżdzie okazuje sie że pracodawca zmusza Cie do każdej soboty w miesiącu bo inaczej nie masz premii albo Cie wyrzucą.

aken

nie narzekajcie, solidna agencja i zawsze z pracą pomoże

Nie polecam firmy bo na rozmowie kwalifikacyjnej nie mówią całej prawdy bądź ją przeinaczają. Jakiś czas temu zostałam zaproszona na rozmowe w Katowicach w sprawie pracy w firmie Moto Profil. Praca miała polegać na naklejaniu kodów kreskowych na części samochodowe gotowe do wysyłki względnie na gotowe paczki.Czasami miało się zdarzyć przeniesienie jakiegoś kartonu o wadze max do 5 kg. Myślę sobie ok, za 8 zł brutto i tak nie jest źle. Na miejscu okazało się, że praca polega owszem na naklejaniu kodów, ale każdy karton trzeba było zdjąć z palety, rozpakować z tasiemek zabezpieczających i kilometrów taśmy klejącej, części okleić, zapakować z powrotem i przerzucić na następną paletę jako gotowy. Ktoś pomyśli i co w tym trudnego? Może i nic, ale wyobraźcie sobie amortyzatory albo klocki hamulcowe pakowane po kilkanaście sztuk w kartonie, każda paleta to 24 kartony i to wszystko przy przerwie 15 min., bez rękawic(jak chcesz to sobie przynieś) i jednym nożyku do tapet na cztery osoby. Czasami jeden karton dźwigałyśmy we trzy. Jeżeli chce się wyjść do toalety trzeba się zameldować u brygadzistki, jak w szkole. Ok. godziny drugiej, jak człowiek ma naprawdę dość przychodzi synuś brygadzistki ze schabowym i mizerią, kobita sobie wcina a my szaraczki zapieprzamy z kartonami. Omijajcie z daleka i WorkService i Moto Profil.

JHONNY

Płaca podstawowa + premia??? w Work service jest podstawa ale o premii i dbaniu o pracownika zapomnijcie. Ocena minus 1000!!!!

Zostaw opinię o Firma Work Service - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Work Service