Work Service S. A.

Opinie o Work Service S. A.

wefr

fakt ja tez uwazam ze atmosfera w rpacy jest wazna jak jest kiepska to wydaje mi sie ze jednak dluzej nie popracujesz nawet jakby sama praca byla dobra

rozwiązanie

Niby firma od pracy TYMCZASOWEJ ale wymaga żeby człowiek na umowę zlecenię podjął pracę na dłuższy czas , czy ktoś coś z tego rozumie ? Przecież umowę zlecenia w każdej chwili można rozwiązać bo nie gwarantuje ona pracy , możecie mieć podpisaną umowę ale nie mieć pracy ! Zlecenia niech dają firmom a nie pracownikom za marne grosze bo jak niepewna praca to i stawki powinny być wysokie . Jednak w Work Service stawki są jednymi z najmniejszych na rynku . W ogłoszeniu piszą stawki wysokie , po przyjeździe na miejsce okazuje się na początek dostaniecie stawkę o połowę mniejszą albo pracę w niepełnym wymiarze godzin np. 6 . Nie wiem komu taki stan rzeczy odpowiada.

odp

marną

tomek

Jutro idę na rozmowę kwalifikacyjna o prace do Work Servicu w Warszawie. Piszcie proszę jaką kasę moge oczekiwać.Idę na konsutanta ds rekrutacji

Zostaw opinię o Work Service S. A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service S. A.