Opinie o Work Service S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Work Service S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Work Service S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Warszawa

Maciek

Ludzie, pamiętajcie, żeby ZAWSZE idąc na spotkanie wiedzieć, do jakiej firmy aplikujecie (nazwa, lokalizacja, dokładnie określone stanowisko i zakres pracy) oraz na jakie wynagrodzenie możecie liczyć (przynajmniej widełki). Najlepiej od razu iść do firmy, w której będziecie pracować (w ostateczności do agencji, ale w ręku warto mieć już konkretną ofertę od konkretnej firmy). Teraz jest rynek pracownika, wszędzie brakuje ludzi do pracy i rekruterzy dwoją się i troją, żeby skusić potencjalnych kandydatów. Często obiecują gruszki na wierzbie, żeby człowiek tylko przyszedł na rozmowę (mają za to punkty=pieniądze, nie takie jak za skuteczne zrekrutowanie pracownika, ale zawsze jakieś), a wiele rekrutacji ma wręcz FIKCYJNY charakter. I potem się dziwicie, że kontakt się urywa. Szkoda czasu i pieniędzy na jeżdżenie na takie do niczego nieprowadzące rozmowy, lepiej w tym czasie porobić coś pożyteczniejszego. Dobrze Wam radzę, szanujcie się już na etapie rekrutacji, wtedy inni też będą Was szanować. Pomysł z domaganiem się zwrotu kosztów dojazdu wydaje się niegłupi, zwłaszcza jak nie ma się skierowania z UP/spotkanie nie jest gdzieś koło domu albo obecnego miejsca pracy.

anita

Nie polecam usług agencji Work service. Praca zazwyczaj fizyczna na umowę zlecenie z bardzo niską stawką. Pracują tam młode tępe dziewuszki ,które nie potrafią się wysłowić. Czują się i zachowują jak ważne uzędnicki panstwe , większość z nich to dziewuchy z prowincji . Niestety z szamba nie da się zrobić perfumerii. Nie mają żadnych ofert na stanowiska administracyjne czy biurowe. pieniądze często są przelewane z opóźnieniem . Nie polecam.

Ekaklaudyn

Pracowałem w WS w oddziale Warszawa w bandzie Kapusty w 2011r jako koordynator a pozniej konsultant. Bardzo wymagajaca i stresujaca praca. Nie kazdy jest w stanie ja wykonywac. Dostalem prace w oddziale majac 20 lat i wiecie co? Nauczylem sie tyle i zajaralem tematem na tyle ze dzisiaj prowadze wlasna firme o podobnym profilu. Bez tej pierwszej pracy w Worku na pewno tak bym sie nie rozwinal. Polecam wszystkim mlodym gniewnym chcacym sie sprawdzic. "Nie pytaj co work moze zrobic dla Ciebie, tylko co Ty mozesz zrobic do worka!" copyright to firmowa skamielina Arek K. :D

wefr

fakt ja tez uwazam ze atmosfera w rpacy jest wazna jak jest kiepska to wydaje mi sie ze jednak dluzej nie popracujesz nawet jakby sama praca byla dobra

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
rozwiązanie

Niby firma od pracy TYMCZASOWEJ ale wymaga żeby człowiek na umowę zlecenię podjął pracę na dłuższy czas , czy ktoś coś z tego rozumie ? Przecież umowę zlecenia w każdej chwili można rozwiązać bo nie gwarantuje ona pracy , możecie mieć podpisaną umowę ale nie mieć pracy ! Zlecenia niech dają firmom a nie pracownikom za marne grosze bo jak niepewna praca to i stawki powinny być wysokie . Jednak w Work Service stawki są jednymi z najmniejszych na rynku . W ogłoszeniu piszą stawki wysokie , po przyjeździe na miejsce okazuje się na początek dostaniecie stawkę o połowę mniejszą albo pracę w niepełnym wymiarze godzin np. 6 . Nie wiem komu taki stan rzeczy odpowiada.

odp

marną

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.