Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG

Kraków

Opinie o Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG

Paulina
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG? Co więcej możecie napisać o pracy w tym miejscu? Jak przedstawiają się ogólne warunki? O czym warto powiadomić przyszłych zainteresowanych pracą w tym miejscu?

daek
użytkownik zarejestrowany

Myślę, że trzeba jednak trochę rozważniej pracować w tej firmie @stażystka, niby nie mogą zbyt wiele konsekwencji wyciągnąć osobie na stażu no ale i tak trzeba się starać, bo jak się sprawdzisz to dostaniesz umowę o pracę

pytający

A gdzie najlepiej składać podania o pracę, tak, by nie trafiły do kosza od razu. Interesowałaby mnie praca elektryka.

ja

ja też ponoć srednia pensja to 5 kafli na czysto !!!

Kasjusz

Dlaczego zaprzestano dostarczania wiadomości o sytuacji w Firmie, byłym (emerytom i rencistom) .Było to kiedyś na odpowiednim poziomie!

Lolek

Są jakieś wieści jak tam teraz jest w Krakowie ?? Słyszałem że jest nabór do pracy w ochronie, chętnie bym się przyjął, tylko różne są opinie i chiałem wiedzieć, czy warto ??

gonzo

Pracowników z Połańca którzy oszczędnie zarabiali w EDF Kraków po 12zl netto na godz. przewieźli do Wrocławia bo tam mają taki sam problem z rekrutacją a byłym pracownikom proponują 6,50zł na godz. Pracownicy którzy zostali zrekrutowani do ochrony EDF Kraków są bardzo wydajni bo pracują po 300 godz miesięcznie i pełni \"profesjonalnie\" pilnują obiektu obowiązkowo chronionego.

sss

inwalidzi będą ochraniać teren EC Kraków

eck

w dniu dzisiejszym firma Dozorbud która wygrala przetarg na ochronę Elektrociepłowni Kraków, przywiozła busem 20 osób z ochrony Elektrowni Połaniec,. EDF woli wywalić całą ochronę, która ma doświadczenie i ściągać takie firmy. Firma Dozorbud zaoferowała 1100 zł na rękę za miesiąc pracy. Tak oto firma Dozorbud -stać ją na przywożenie ludzi 120 km od Krakowa,wszystko po to żeby pracownik zarabiał marne grosze i miał grupę inwalidzką, wtedy Dozorbud dostanie dofinansowanie z PFRONU 1350 zł. EDF oszczędza na najbiedniejszych

Zostaw opinię o Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG