Opinie o Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG w Kraków

Dejop

Kamil deja, obecnie cieć w PGE - niegdyś kierownik działu ochrony w oszołomie bonarkowym, niepotrafiący nic ogarnąć na swoim stanowisku, prócz pisania notatek służbowych na pracowników i nakazywania innym pracownikom robienia tego samego. Podczas odpraw zatrzymywał swych podwładnych pojedynczo i kazał im donosić na wszystkich, w tym na siebie wzajemnie. Oczywiście nieuki robiły to bez wahania. On, jak i jego sługusy niepotrafili nigdy zadziałać w sytuacji faktycznego zagrożenia. Ataki klienta na pracownika, awantury różnego rodzaju i udzielanie pierwszej pomocy, pomimo że należało do ich obowiązków to misja niewykonalna. Poszkodowany musiał radzić sobie sam, ewentualnie pomocy udzielał mu inny pracownik bynajmniej nie z działu ochrony. Deja wtedy jeśli był na swoje nieszczęście na miejscu jedynie stał i się przyglądał. W auchan Bonarka za jego jestestwa awarii uległ system ostrzegania przed pożarem. Problem trwał miesiąc i ani on, ani jego przełożeni (m.in. rafał herc z dyrekcją) nie kiwnęli palcem by awarię usunąć. Takie zaniedbanie to przestępstwo. Taki właśnie jest deja nieudacznik. Deja twierdzi , że był manager'em ochrony w Auchan od roku 2009 do 2019. Nic podobnego. To stanowisko objął po znajomości jakieś 3 - 4 lata przed zakończeniem swej zawrotnej kariery. Przez wcześniejsze lata był podnóżkiem trzymanym na zasadzie protekcji, co z resztą jest dewizą skorumpowanej łapówkarsko firmy Auchan. Uważa również, że był tam zatrudniony do 1 grudnia 2019 i od 1 grudnia 2019 jest zatrudniony w PGE. Serio Deja? Kłamca, pomawiacz, donosiciel, manipulant iid...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Marzena

Jak teraz wygląda praca w elektrociepłowni? Mąż chce się przyjąć, pytanie, czy warto? Chodzi o stanowisko ustawiacza. Głownie chodzi mi czy można tam zarobić, czy wynagrodzenie jest konkurencyjne? Macie jakieś benefity?

Piotrex Nowy wpis
@Marzena

Ustawiacz w PGE nic mi o tym nie wiadomo, praca jest okej każdego 10 jest już prawie minimalna krajowa. Polecam tego pracodawce ostatnio nawet kilofy chłopy dostali

Kornelia Nowy wpis

Brat chce się przyjąć na operatora urządzeń energetycznych, jest bardzo zainteresowany pracą. Możecie nam pomóc, i napisać kilka zdań o plusach i minusach pracy w firmie? Może wiecie coś na temat stanowiska operatora, lub jeszcze lepiej, ktoś pracuje jako ktoś taki? Podobno jest możliwość nauki zawodu, pełne przeszkolenie i wdrożenie w obowiązki, a celem jest awans operatora na mistrza i rozwój kariery. Naprawdę dbają aż tak o nowego pracownika? A stawka jak wygląda?

Piotrex Nowy wpis
@Kornelia

Zależy na kogo trafisz ogólnie ciężko się od kogoś czegoś nauczyć nikt nikogo za rękę nie będzie prowadził. W Obi więcej zarobisz

Dejop

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Joanna

Hmm... a co mu dawało Twoim zdaniem donoszenie na innych i na siebie? Nielogiczne to dla mnie, wiesz jaka była przyczyna tego? A ktoś zgłaszał tę awarię, może dlatego była taka zwłoka, bo nikt nie zgłosił problem systemu?

Sebastian

W sieci widziałem że szukają montera-spawacza. Przeczytałem że trzeba być dyspozycyjnym na krótkoterminowe wyjazdy służbowe. Ktoś wie jak często są w miesiącu? Dają wtedy samochód firmowy?

Izabela

Tak właściwie to po co to piszesz? Bo nie wiem co to wnosi do pracy tam dla osób które myślą o zatrudnieniu, serio. Prywatne historie czyjeś, naprawdę?

Naprawdę
@Izabela

Jeśli nie rozumiesz przekazu, zostań z tym dla siebie.

Siwy

Hej , są może przyjęcia na operatora ładowarki?

Piotrek

witam, ostatnio pojawily sie oferty pracy-czy ktoś napisze jakie warunki pracy i zarobki.z góry dziękuje

Łukasz

W dniu 16.12.2017 przy ulicy Ciepłowniczej 23C w Krakowie,na terenie nowo powstałych firm Logistycznych,zaginęła Kotka -Ma 7 miesięcy -Śnieżno białą sierść -Zielone oczy -Znakiem charakterystycznym jest wygodny brzuszek po sterylizacji. Dla Uczciwego znalazcy czeka nagroda !!! Numery do właścicieli : 519-418-876 / 791-426-228

Paulina

Pracujesz w Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG? Co więcej możecie napisać o pracy w tym miejscu? Jak przedstawiają się ogólne warunki? O czym warto powiadomić przyszłych zainteresowanych pracą w tym miejscu?

daek

Myślę, że trzeba jednak trochę rozważniej pracować w tej firmie @stażystka, niby nie mogą zbyt wiele konsekwencji wyciągnąć osobie na stażu no ale i tak trzeba się starać, bo jak się sprawdzisz to dostaniesz umowę o pracę

pytający

A gdzie najlepiej składać podania o pracę, tak, by nie trafiły do kosza od razu. Interesowałaby mnie praca elektryka.

ja też ponoć srednia pensja to 5 kafli na czysto !!!

Kasjusz

Dlaczego zaprzestano dostarczania wiadomości o sytuacji w Firmie, byłym (emerytom i rencistom) .Było to kiedyś na odpowiednim poziomie!

Lolek

Są jakieś wieści jak tam teraz jest w Krakowie ?? Słyszałem że jest nabór do pracy w ochronie, chętnie bym się przyjął, tylko różne są opinie i chiałem wiedzieć, czy warto ??

gonzo

Pracowników z Połańca którzy oszczędnie zarabiali w EDF Kraków po 12zl netto na godz. przewieźli do Wrocławia bo tam mają taki sam problem z rekrutacją a byłym pracownikom proponują 6,50zł na godz. Pracownicy którzy zostali zrekrutowani do ochrony EDF Kraków są bardzo wydajni bo pracują po 300 godz miesięcznie i pełni \"profesjonalnie\" pilnują obiektu obowiązkowo chronionego.

sss

inwalidzi będą ochraniać teren EC Kraków

eck

w dniu dzisiejszym firma Dozorbud która wygrala przetarg na ochronę Elektrociepłowni Kraków, przywiozła busem 20 osób z ochrony Elektrowni Połaniec,. EDF woli wywalić całą ochronę, która ma doświadczenie i ściągać takie firmy. Firma Dozorbud zaoferowała 1100 zł na rękę za miesiąc pracy. Tak oto firma Dozorbud -stać ją na przywożenie ludzi 120 km od Krakowa,wszystko po to żeby pracownik zarabiał marne grosze i miał grupę inwalidzką, wtedy Dozorbud dostanie dofinansowanie z PFRONU 1350 zł. EDF oszczędza na najbiedniejszych

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG - Kraków

• Jak się pracuje w Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG?

Kandydaci do pracy w Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elektrocieplownia Krakow S.a ŁĘG