Hitachi Data Systems Poland

Kraków

Opinie o Hitachi Data Systems Poland

Pat

Czy w firmie na prawdę nie ma podwyżek inflacyjnych co najmniej raz do roku? Czy wynagrodzenie i praca są grosze niż w innych korporacjach np. jak ktoś już wcześniej wspomniał State Street lub IBM? Chodzi o działy finansowe i księgowe.

Julita

@gość to nformacja, która uzyskałeś od pracownika firmy? Kwota ta jest kwotą netto czy brutto? Dla większości pracowników to najważniejszy czynnik wpływający na decyzje o własnym zatrudnieniu.

ino

a czy oni nadal szukają gl accountantów do pracy u siebie?

gość

Jakie sa zarobki w tej firmie? Na stanowisku accountant mozna dostać 6 tys?

asdf

Rzeczywiście jest tak źle w Hitachi? Wszędzie piszą o masakrycznych nadgodzinach (interesuje mnie dział księgowości).

AFP

Witam, Mam pytanie: JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI DO HITACHI DATA POLSKA W KRAKOWIE? Nie wylewajcie proszę tu swoich żali, tylko odpiszta rzetelnie, CZEGO SIĘ NALEŻY SPODZIEWAĆ, NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ. Position: Junior Accountant. Osoba - czyli ja - z doświadczeniem we front office, ale bez doświadczenia w outsourcingu, offshore oraz procesach.

Typek

Joanna, HDS to insourcing, nie pracujemy dla żadnego zewnętrznego klienta.

Typ

Sam pracuję w HDS ponad 3 lata i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Atmosfera super, płacą b. dobrze, jest możliwość pracy z domu, nie ma sztywnych godzin pracy, generalnie każdemu firmę chwalę... ale nie każdemu polecam. Bo pomijając swoje bardzo pozytywne doświadczenia - Nie jestem ślepy. Wiem, że są działy gdzie jest dużo gorzej (i to nie tylko z powodu finansów) dlatego rozumiem powyższe negatywne opinie. Natomiast pisanie, żeby od firmy trzymać się z daleka to kompletna bzdura, bo większość osób, które znam (a wydaje mi się, że znam około połowę personelu) tylko potwierdzi moje słowa.

romek

to pewnie wszystko zależy już od tego jak tam się ustali konkretnie warunki z szefostwem, a tak to nie wiadomo jak sądzę.. też powiedzcie mi konkretnie jak sprawa wygląda jeśli chodzi o wynagrodzenie, nie ma problemu z tym, że jest wypłata na kilka rat? dajcie znać jeśli wiecie coś na ten temat, oki?

Ja

Ok, skoro płacą słabo, to mam pytanie do wszystkich: a kto w tej branży płaci dobrze? Bo pracuję już w czwartej podobnej firmie i wszędzie jest średnio. Może tak po prostu wygląda praca w in albo out - sourcowanych finansach?!

Eli

Zdecydowanie polecam. Bylam juz w 3 centrach i tutaj jest najlepiej z 3 powodow: 1. ludzie i atmosfera 2.sporo sie nauczylam, mam wiekszy zakres pracy niz w poprzednich firmach 3. mozna realizowac wlasne pomysly zeby ulepszyc / usprawnic prace. Nadgodziny sa w zamkniecia - ale w poprzednich tez tak mialam. Zeby nie miec zamkniec, trzeba sie pzeniesc np do continus improvement - ale taki dzial tez jest

Ernie

Nie polecam. Jeśli zamierzacie zmienić pracę, na pewno nie szukajcie jej w HDS. Szczególnie omijajcie 2 działy - AP i RTR (GL), chyba że lubicie bić rekordy w ilości nadgodzin!!

Marko

Nie macie co narzekac w BBH maja znacznie gorzej. Nietylko trzeba pracowac po 16H ale za o polowe mnniejsze zarobki anizeli w innych Krakowskich firmach.

ranolej

Zastanów się porządnie. Wcześniej czy później będziesz chciał nawiać. Atmosfera fatalna, non stop ciśnienie, a nadgodziny to standard, rekord to cały dzień bez snu. Kasa też nie rzuca na kolana, podobnie płacą inne firmy. Jak nie masz życia, to pracuj w Hitachi, jak masz hobby, życie prywatne, rodzinę itp, tak olej.

?

Ogólnie nie polecam, umowa na start najczęściej śmieciowa, płaca mniejsza jak w State Street czy IBM, ogólnie wyzysk po całości. Zero możliwości rozwoju, zero awansu, zero podwyżek (nie ma nawet tak zwanej inflacyjnej) a na codzien pranie mózgu po całości jak to nie jest wspaniale. Przy zamknięciu miesiąca co niektórzy bija rekordy w nie wychodzeniu z pracy - 18 H norma, a są i lepsi oczywiście głośno nikt o tym nie mówi bo jakże. Ogólna ocena mierny i tak zawyżona tylko za to ze jak już dadzą umowę o prace - oczywiście na czas określony to dostajesz medicover i multisporta i to tyle.

Zostaw opinię o Hitachi Data Systems Poland - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hitachi Data Systems Poland