Babicz Małgorzata Salon Fryzjerski

Kraków

Opinie o Babicz Małgorzata Salon Fryzjerski

Like

Przykre, że nie szanują klienta, a jak coś zepsują, to zamiast położyć uszy po sobie i naprawić błąd, który przecież zawsze może się zdarzyć, fałszują dokumentację i traktują pokrzywdzonego klienta jak wyłudzacza. To nie żaden salon, tylko zwykły zakład fryzjerski i tyle w temacie.

JESTEM NA NIE

Wydawało mi się wcześniej, że szkoda że takie opinie są ale Nie polecam właścicielki zakładu pozwolę wyrazić swoją opinie subiektywną i przemyslenia . Uważam, że fryzjerka która ma godną pensje nie odwala fuszery na klientach, dba o wszystko jak należy i utożsamia się z firma Jak to się mówi "Pieniądz jest największym motywatorem " 1 komentarz (nooo 2013-12-02 04:15:03) jest dość drastyczny i dla samej właścicielki i niektórych może wydawać się dość przerysowany ale otóż nie . Fryzjerka która ciągnie włosy i" nie patrzy co robi " nakłada za dożo produktu i nie reaguje na uwagi klienta oznacza to,że: -ma niską podstawę -pracuje na procent czas jest bardzo istotny bo im więcej osób przewinie się przez fotel tym fryzjerka kończy swoją zmianę z dużym utargiem ) -czas pracy jest narzucany przez pracodawcę, a więc jak taka zestresowana fryzjerka ma poświecić czas klientce ? -właścicielka nastawiona jest typowo na biznes ,byle by każdy dzień obdarzał ją coraz większym utargiem -odnoszę wrażenie ,że szuka taniej siły roboczej Najwyraźniej jest tak do dziś , właścicielka zapomniała ,że ma do czynienia z ludźmi a nie z robotami. Nie polecam

nick

Dawno temu na dzien kobiet dostalam smsa z zaproszeniem na jakis event organizowany przez ten zaklad. W smsie byla mowa, ze to dla wybranych klientek (czy jakos tak). Po 5 minutach przychodzi drugi sms z informacja aby zignorowac porzedni sms. Ze przez pomylke zostal wyslany. No comment...

Kasia

Może i wiedzę oni mają ale kompletnie nie dbają o swoich klientów, nawet stałych. Chyba to przerost nad treścią!!!!

nooo

chciałam, żeby fryzjer dobrał mi jakąś stylizację, która będzie pasowała do mnie (jestem naturalną brunetką, o włosach do biustu, z owalnym kształtem twarzy). i teraz konkrety: 1) pani strasznie szarpała mnie za włosy, robiła to nieustannie, pomimo że zwracałam jej wielokrotnie uwagę; podczas stylizacji tak ciągnęła mnie za włosy, że myślałam, że mi je zwyczajnie wyrwie; wyszarpała mi tyle włosów, ile łącznie wypada mi przez cały tydzień; dodatkowo, włosy, które mi po wizycie w salonie wzmożenie wypadają, są nadal odkształcone od szczotki, która rzeczona fryzjerka mi kręciła włosy; 2) ilość kosmetyku do stylizacji, który nałożyła mi ta kobieta, był znacznie za duży, bo spowodował, że miałam włosy poklejone jak skorupę; dodatkowo, fryzjerka nałożyła mi później piankę na całą skórę głowy (zamiast robić to pasmami, żeby pianka nie zastygła, zanim zdąży zakręcić włosy), przez co jak kręciła włosy pod koniec, to włosy były całkiem suche; sukcesywnie fryzjerka spryskiwała mi włosy lakierem (ponad 5 razy), co spowodowało, że ledwie je domyłam (naprzemiennie stosując odżywkę i szampon); 3) ogólnie wynik końcowy był straszny: trochę metro, trochę retro; z przodu Marlon Brando, z tyłu natapirowana Małgorzata Ostrowska (z lat 80'), a robienie tego paskudztwa trwało ponad 3 godziny. podsumowując: tragedia - powinien jej ktoś zabronić pracy z ludźmi, bo minęła się z powołaniem! odradzam wizytę w tym "salonie"

Zostaw opinię o Babicz Małgorzata Salon Fryzjerski - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Babicz Małgorzata Salon Fryzjerski